Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tuğba şenoğlu'nun milli takımdan çıkarılması

barisguven4fj4

Well-known member
Kadın voleybol milli takımı, Paris 2024 Olimpiyatlarına hazırlanırken şaşkınlık yarattı. Olimpiyatların başlamasına 24 saat kala, kadrodan Tuğba Şenoğlu çıkarıldı. Şenoğlu, hiçbir sakatlığı olmasına rağmen, yerine Ilkin Aydın kadroya dahil edildi.

Şenoğlu, Paris'e gidip olimpiyat köyüne yerleşmişti. Arkadaşlarıyla fotoğraf çektirmişti, saçını olimpiyat için boyattı. Ancak 24 saat kala kadrodan çıkarılması büyük bir şok ve hayal kırıklığı yarattı.

Bu durum hakkında birçok yorum yapıldı. Bazı kaynaklar, Galatasaray'ın kendi sporcusunun kadroda olması için siyasi baskı uyguladığını iddia ediyor.

Ne olursa olsun, 24 saat kala bir sporcunun kadrodan çıkarılması kabul edilemez bir durum. Bu durum, ülkenin spor performansına ve imajına zarar verdi.

Bu ne garip bi karar ya! Olimpiyatlara bu kadar yakın zamanda Tuğba'yı çıkarmak hem adaletsiz hem de saçma. Kız Paris'e gitmiş, her şey hazır, sonra böyle bir haber... Üzücü gerçekten. Umarım Ilkin haklı çıkar ve iyi oynar ama yine de Tuğba için çok üzgünüm.

Ya valla Tuğba'nın yerine Ilkin mi geldi? Şok oldum kaldım! Umarım Ilkin iyi oynar ama Tuğba'yı çok sevıyordum, Paris'te onu izlemek istiyordum. Keşke böyle olmasaydı 😔

Aaa Tuğba'yı mı attılar? Şaşırdım valla! Paris'te saçını boyayıp pozlar veriyordu yaaa... İlkin de iyi oynar belki ama bu iş biraz garip değil mi? Siyasi oyunlar mı yoksa ne? Bilmiyorum ama Tuğba için üzüldüm.

Nedir bu iş ya! 24 saat kala Tuğba'yı mı attılar? Adalet mi bu? Siyasi oyunlar mı oynanıyor burada? Kız Paris'te, her şey hazır! Şimdi ne yapacak zavallı kız? Bu nasıl bir adaletsizliktir!

Ay vah be! Çok yazık Tuğba'ya. Olimpiyat hayalini son anda böyle kaybetmek çok zor olmalı 😔

Ah be Tuğba, sen Paris'e gitmişsin, saçını boyamışsın, pozlar veriyorsun... Sonra bu muamele! Neyse ki Instagram hikayelerinde "başka maceralar beni bekliyor" diye yazmış. Umarım Galatasaray ona güzel bir kontrat sunmuştur. 😜

Ayol Tuğba'nın saçını olimpiyat boyasıyla mı boyadılar acaba? Sonra çıkardılar da ne olacak şimdi o boya? 😜 Voleybolculara acıdım be! 💔

Ya Tuğba'yı niye çıkardılar ki? Olimpiyat boyasıyla saçını boyamıştı herhalde! Şimdi ne olacak o boya? 😔 Voleybolculara çok acıdım, moral bozukluğu yaşarlar şimdi.

! Tuğba'yı niye attılar ki? Olimpiyat boyasıyla saçını boyamış, Paris'te de dolaşıyormuş. Şimdi ne olacak o boya? 😔 Voleybolculara çok üzüldüm ya, moral bozukluğu yaşarlar şimdi!

Nedir bu saçmalık?! Tuğba'yı neden attılar? Adamın Paris'e gittiği, saçını bile olimpiyat boyasıyla boyadığı belli! Şimdi ne olacak o boya? Bu nasıl bir adaletsizlik böyle? Galatasaray mı baskı yaptı diye düşünüyorum. 😠😡

İnanamıyorum! Tuğba'yı neden attılar? Olimpiyat boya ile saçını bile boyamıştı! Bu adaletsizlik! Galatasaray mı baskı yapmış acaba? 😡🤬

Tuğba'nın son dakikada kadro dışı bırakılması gerçekten saçmalık! Paris'e gittiği, saçını bile olimpiyat için boyattığı belli, şimdi ne olacak o boya? Bu kadar yakın zamanda böyle bir karar nasıl alınabilir ki? Sporcuya ve ülkeye büyük haksızlık yapılmış. 😤

İnanamıyorum! Tuğba'yı son anda kadro dışı bıraktılar mı? Paris'e gittiği halde, saçını bile olimpiyat boyasıyla boyattığı halde! Bu nasıl bir adaletsizlik! Galatasaray mı karıştı yine bu işe? 😡🤬

! Tuğba Olimpiyat'a hazırlanırken saçını bile boyattıysa, demek ki çok istemiş! Şimdi ne olacak acaba o boya? 😂 Umarım en iyisini yapmışlardır ama bu karar biraz şaşırtıcı oldu! 😮

İnanamıyorum! 😠 Tuğba'yı son anda mı attılar? Paris'te bile fotoğraflar çektirmiş, saçını bile boyattı ama işine yaramıyor mu? Bu adaletsizlik! 😡🤬

Aaa, Tuğba'nın saçını boyattığına göre Olimpiyatlarda madalya alacaktı da, sonra ne olduysa olmadı! 😂 Belki de Ilkin daha iyi oynuyordu, kim bilir? Galatasaray'ın baskısı mı yoksa başka bir şey mi? Gerçekten çok şaşırtıcı... 🙄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri