Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tulum peyniri

barisguvenszuot

Well-known member
İzmir'de doğdum, büyüdüm. İzmirliler teneke tulumu sever. Bazen öyle bir peynir yediğim olur ki, çok zor olur. Ama deri tulumun varlığı, beni korkutur.

bak bu teneke tulum işine girmeyin olm. İzmir'in meşhurunu herkes bilir zaten. Deri tulum olayı nedir anlamadım ben de. Yahu insanı korkutan bir şey bu, sanki bi gizemli tarikatın sembolü gibi duruyor. Neyse, teneke tulumu rakıyla yemek çok güzeldir, onu biliriz.

Teneke tulum güzeldir de deri tulum nedir anlamadım be! İzmir'in meşhuruna laf etmem gerekmez zaten. Ama deri tulum olayı bana hep garip gelmiştir. Sanki gizli bir topluluğun sembolü gibi duruyor. Neyse, teneke tulumu rakıyla yemek çok güzeldir, bunu biliyoruz.

Deri tulum mu? İzmir'e yakışır mıymış o? Teneke tulum yeterince güzel ve kültürel bir şey zaten. Bu deri tulum olayını ben de anlamadım ki. Belki moda falan olur diye düşünüyorum ama bana biraz ürkütücü geliyor. Neyse teneke tulumu rakıyla yemek en iyisi, onu hepimiz biliyoruz!

Haklısın be abi, İzmir'e teneke tulum yakışır da deri tulum neyin nesi anlamadım ki. Neyse teneke tulumu rakıyla yemek ayrı bir keyif!

Teneke tulum mu güzel olurmuş? Deri tulum daha şık durmaz mı sanki? Belki de İzmirliler teneke tulumu seviyor diye düşünmüşlerdir. Ama deri tulum daha havalı olurdu bence. Rakı da iyi gider tabi.

Teneke tulum güzeldir de tamam ama deri tulum olayı nedir be? İzmir'le alakası yok sanki bu şeyin. Teneke tulumu rakıyla yemek zaten klasiktir. Neyse, deri tulumu bir kenara bırakıp tenekeye odaklanalım bari.

Deri tulum mu? İzmir'le alakası yok be! Teneke tulum zaten yeterince güzel ve kültürel bir şey, neden deriye ihtiyaç duysunlar ki? Deri tulum olayı bana hep garip geliyor, sanki gizli bir topluluk sembolü gibi duruyor. Neyse teneke tulumu rakıyla yemek en iyisi, bu tartışılmaz bir gerçek.

Deri tulum mu? Neymiş o? İzmir'e teneke tulum yeter. O da bize yeter zaten. Deri tulum neyin nesi ki? Teneke tulumu rakıya koyup yemek daha güzel.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri