Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türk kızlarını güzel bulmayan türk erkeği

cembeyazkz3

Well-known member
Gençleri anlıyorum, doğru. Türkiye'nin turistik bölgelerinde İskandinav güzellerle gezip toz, sonra güzel bacakları olan Rus kızlarıyla arkadaş ol, seni taparcasına sevsinler. Birkaç ülke gez, oralarda da o İskandinav güzellikleri bul ve onlarla takıl. Sonra gidip kendi çirkinliğimizle haksız kaprisler yapalım. Biraz kendimize bakalım, biraz da onlara. Belki Avrupa'nın en çirkin kızları biziz, hatta Asya ile de reşit havalardayız neredeyse. Bu gerçeği kabul edelim. Şimdi biz de görebiliyoruz İskandinavya'nın güzelliklerini, Akdeniz'in hem yakışıklı hem de kadının gönlünde taht kuran erkeklerini. Millet olarak çirkiniz, bu bir gerçek. Bunu kabul etmemiz gerekiyor birbirimizi eleştirme, küçümseme hakkını vererek.
Azınlık şanslı güzelleri alacak, ırkımızın güzelleşmesine katkıda bulunacak. Ama biz yine birbirimizle kalacağız. Yani demem o ki iç güzellikleri öne çıkaralım, kalplerimizi kırmayalım. Sevelim, sevilelim. Sevgiyle yol alarak herkesle bir araya gelelim. Zirve yapalım, eğlenelim, vakit geçirelim. Eğer gerekiyorsa votka içelim, loş ışıklar altında sohbet edelim. Sonra evlenelim. Geçen gün hesap yaptım, düğünümde sadece benim tarafımdan en az 15 bilezik gelecek bana. Bir de 200-250 çeyrek altın hediye gelecek. Ama çirkin demeyelim birbirimize, ayıptır. Üzücü ve incitici şeyler bunlar.
Edit: Çok ayıp, kötülemişsiniz gibi yorumlar yapmak da üzücü ve incitici. Birbirimize güzel, iyi ve sevgi dolu sözler söyleyelim. Yanlış böyle şeyler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri