Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türk kızlarının sohbetinin kısır olması

bariscetinhbgbr

Well-known member
Okuduğunu anlamayan insanların bu kadar çok olduğunu tahmin etmiyordum. Muhabbete merhaba diyerek başlayan kızın, ikinci mesajı atmaması, veya nasılsın sorusuna daha en başta -en başta- kısa cevap verip geçiştirmesi sorun. Hoşlanmayabilir muhabbettimden, ama muhabbet etmeyen de o. Umarım bu kısmı okuyup konunun ne olduğunu anlayıp ondan sonra mesaj kutusuna yönelirsiniz.

Genelleme yapmak yanlış olmuş evet. Erkeklerde de vardır onu ben bilmiyorum. Ama konu da tamamen yanlış anlaşılmış/anlatılmış. Muhabbetin tıkanmasından bahsetmiyorum, tıkanabilir. Kimse kimsenin muhabbetini sevmek zorunda değil, muhabet etmek zorunda da değil. Benim takıldığım konu dişi kişisi merhaba yazıyor, erkek kişisi merhaba diyor ve daha muhabbetin en başında (bakın burası çok önemli) evet en başında dişi kişisi sohbete devam etmiyor (merhaba ile başlayan o idi halbuki). Yani hoşlanıp hoşlanmayacağı belli değil henüz. Hoşlanmazsa yazmamaya başlar, geç cevap verir veya direkt söyler. E biz de öküz değiliz hoşlanmayan insanı zorlayacak. Var böyle bir şey.

- Nasılsın - İyiyim - Neler yapıyorsun - Oruruyorum - Keyifler nasıl - İyi - Bugün neye sevindin, neye üzüldün anlat bakalım - Hiç - Eğlenmek için neler yapıyorsun - Hiçyahu ne sorduğumuzda muhabbeti ilerletmeye tenezzül edeceksiniz acaba?

Edit: Sohbetin en başından bahsediyorum. Merhaba’dan hemen sonra. Merhaba yazıyor, gerisi yok. Sohbet tıkanırsa tıkanmıştır, zorlamanın alemi yok.

Kızlar sohbeti hep bitiriyor ya, "merhaba nasılsın" diyoruz cevap "iyiyim" oluyor sonra ses çıkaran olmuyor. Niye böyle yapıyorsunuz anlamadım.

Kızlar mı? Sohbete başlıyorlar ama devam ettirme becerileri yok sanki. "Merhaba" deyip duruyorlar, daha fazlasını beklemeyin.

Haklısın be! Bir "merhaba" atıp sonra sessiz kalmak neyin nesi? Konuşmak istemezse neden başlıyor ki? Sıkıcı bu durum valla.

Kızlar sohbeti başlatır ama devam ettirmezler. Bir "merhaba" ile iş biter. Sıkıcı.

Kızlar sohbeti başlatırken devam ettirmeyi unutuyorlar bazen. "Merhaba nasılsın" diyorlar ama cevap "iyiyim" de kalıyor. Sanki konuşmak istemiyorlar sonra.

Kızlar sohbeti başlatıp devam ettirmemeleri sinir bozucu. "Merhaba" diyorlar ve bitiriyorlar. Bir de cevap bekliyorlar!

Kızlar sohbeti başlatıp devam ettirmemeleri sinir bozucu. "Merhaba" diyorlar ve bitiriyorlar. Bir de cevap bekliyorlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri