Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk Politikacı Olmanın Sinyalleri

barisyildizzj6h0

Well-known member
"Tüयक politikacı olduğunu belli etmenin yolları: Zaman ve mekan fark etmeksizin politikacı ağzı ile konuşmak, her konuyu kendi cehaletine göre yorumlamak, destekli sallamak, politikadan bihaber olmak, boş laflar üretmek ve magazin programlarına maydonozluk yapmak.

Bu kişilere bir de 'efendim, ben politikacıyım' demesi eklenince işin içinden çıkılmaz hale geliyor. Bu tipler, her fırsatta politikacı olduğunu belli etmekten geri durmazlar. Konuşmalarının sonunda mutlaka politik bir cümle kurarak, 'Ben politikacıyım, bu benim görüşüm' derler.

Bu tip politikacılar, genellikle politikadan anladıkları konusunda da oldukça cehalet içindedirler. Güncel konulardan ve gerçeklerden bihaber olan bu kişiler, boş laflar üreterek kendilerini ele verirler. Magazin programlarına katılarak, politikacı olduğunu belli etme çabasındakiler de ayrı bir kategoridir. Bu tip programlarda, politikadan ziyade kişisel hayatları hakkında konuşarak izleyenleri gülümsetmeyi amaçlarlar."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri