Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk savunma sanayi ürünleri listesi

bullvar_katip

Administrator
Kara platformları ve modernizasyonları [[Dosya:Otokar Cobra in Kabul.jpg|küçükresim|240px|Kobra zırhlı tekerlekli aracı.]] Tekerlekli Zırhlı Araçlar Kobra Kobra amfibi Versiyon 12,7 mm Kubbe / Taretli Kobra Otokar Yavuz APC kupolası (Kubbe / Taret ile) (4x4) Tek 7.62 mm GPMG Ows ile AKREP AKREP Mobil Yer Gözetleme Sistemi RN-94 FNSS Pars Nurol Ejder Otokar Akrep ZPT SYHK Amfibi zırhlı araçla fırlatılan köprü. Zırhlı paletli araçlar ACV 300 IFV 12.7 ACV 300 IFV 40 ACV AAPC ACV AAV TOW- Anti Zırhlı Araç ACV AFOV - Topçu İleri Gözetleme Aracı ACV CP - Komuta Yeri Aracı ACV ENG RECCE - Zırhlı Mühendislik Kurtarma Aracı ACV IFV 25 ACV MES-V - Modüler Elektronik Sistemli Araç ACV MEV- Tıbbi Tahliye Aracı ACV RV- Zırhlı Kurtarma Aracı ACV SİNYALLERİ - Zırhlı Sinyal Aracı ACV SPM 81 - 81mm Harçlı Kundağı Motorlu Harçlı Araç ACV SPM RUAG 120 - Kundağı Motorlu Harç, 120mm RUAG Harç ACV SPM TDA 120 - Kundağı Motorlu Harç, 120mm TDA 2R2M Harç ACV-S AESV Düzeltilmiş ACV-S IFV 25 Tek Kişilik 25mm Keskin Nişancı Taret-S ACV-S IFV 30 Çift Kişilik 30mm Bradley Taret-S ACV-S IFV 40 40mm AGL ve 7.62mm Taret-S ACV-S SPM 120 Kundağı Motorlu 120mm Harçlı Havan Aracı ACV-S SW BMP-3 Taret ACV-S TLC Paletli Lojistik Taşıyıcı M113 (A2T2) AZMİM Amfibi muharebe mühendisliği zırhlı buldozer. Tank modernizasyonları M60T SABRA Mk3 Leopard 1T Leopard 2NG Tanklar MİTÜP Altay Diğer araçlar BMC (215-09 2,5 Ton Tekerlekli Taktik Araç (4x4)) BMC (235-16 5 Ton Tekerlekli Taktik Araç (4x4)) BMC (380-26 10 Ton Tekerlekli Taktik Araç (6x6)) Araç ekipmanı Otomatik Yangın / Patlama Algılama ve Söndürme Sistemleri Sintine Pompası (M113) Sintine Pompası (M48) Komutan Kubbesi Sürücü Periskobu (AN / VVS-2A) Tam İletim Cam Periskop (M17) Aydınlatıcı Aletler Zırhlı Personel taşıyıcıları için Kupola Ana Silah Duman Tahliye Fanı Gece Görüş Sistemi (DNTSS- ACV) Periskop (M36E1 / M32E1) Personel Isıtıcıları Keskin Nişancı Taret - 25 mm Tek Kişilik Keskin Nişancı Taret T-840 ve T-44 Taret Tank Motor Isıtıcısı Tank Termal Görüş Sistemi (TTS) Tank Şanzımanları Termal Atış Kontrol Sistemi (Kartal Gözü) Şanzıman Deniz platformları Savaş gemileri Barbaros sınıfı fırkateyn (lisanslı) Yavuz sınıfı firkateyn (ruhsatlı) Sahil Güvenlik Arama ve Kurtarma Gemisi Tip 209 denizaltı (lisanslı) Kılıç sınıfı hızlı saldırı zanaat Tipi FPB Milgem Karakol ve Denizaltı Karşıtı Harp Gemisi Mayın Tespit Gemisi Yeni Tip Karakol Botu Devriye ve amfibi gemiler Kabinli RIB Botu (JF 830 / JF 833) Sahil Güvenlik Botları (SAR35, SGB37) KAAN 15 Sınıfı ONUK MRTP-15 KAAN 20 Sınıfı ONUK MRTP-20 KAAN 29 Sınıfı ONUK MRTP-29 KAAN 33 Sınıfı ONUK MRTP-33 KAAN 16 "SINIFI ONUK MRTP-16 KAAN 16 "SINIFI ONUK MRTP-16U Çıkarma Gemisi, Tank (LCT Sınıfı) Çıkarma Araçları, LCVP Tipi Çıkarma Araçları (LCT Tipi) Polis Tekneleri Türk Tipi 80 Sınıfı Sahil Güvenlik Botu İnsansız Deniz Aracı İnsansız Deniz Aracı Su Jeti RHIB (JP 24 Jet) Destek gemileri Akar sınıfı süper tanker Tipi Destek Gemisi Tahkimat Botu 450 Maden ve Maden Döşeme Gemileri (LST Tipi) MSH Tekne Römorkör / Torpido İhalesi TCG. YB. Kudret Güngör Gemisi Sualtı Aracı (AUV) Gemi inşaat malzemeleri, alt sistemler ve destek sistemleri AIS Otomatik Tanımlama Sistemi Elektronik Grafik Sistemi (ECS) Yazılımı A-595 Yüzey İkmal ve Savaş Destek Gemisi Dizel Marin Motorlar Dalgıç Tespit Sonarı 4500 Tona Kadar Yanaşma ve İskele Tesisleri Kuru Havuz Ölçüm Sistemi Yankı Sireni Elektro katalitik Klorlama Ünitesi Yüzer Havuz ve Kuru Havuz Fırkateyn Enerji İletim ve Dağıtım Santral Panelleri Gövde Tarayıcı Milli Sonar Islak Uç Prototipi Hidrofonlar Marin Jeneratör (3,5KW - 80KW) Mesaj Terminal Birimi (TB-2000) Askeri Tip Sağlam Konsollar Deniz Platformu Radarı Elektronik Destek Sistemi (ARES-2N) Okyanus Dibi Sismometresi Operatör Konsolu (OPCON) Pasif Liman Koruma Sistemi Uzaktan Kumandalı Araç (ROV) Deniz Tabanı Tortu Örnekleyici Yan Taramalı Sonar Sistemi Sonar (Çok ışınlı) Gemide Entegre Savaş Komuta Sistemi Stabilize Makineli Tüfek Platformu (STAMP) Alt Sistem Adaptasyon Birimi (SAU) Denizaltı Pil Üretimi Denizaltı Güç İletim ve Dağıtım Santral Panelleri Denizaltı ve Yardımcı Gemi Programları Destek ve Danışmanlık Hizmetleri Tank Seviye Ölçüm Sistemi Sualtı Akustik Modelleme Sualtı Kabloları ve Konektörleri UW-Monitör Gemiler için Çeşitli Parçalar Gemi Haberleşme Anahtarlama Sistemi Video Kayıt Birimi (VRU) Hava platformları [[Dosya:BayraktarAkıncı Teknofest2019 (1).jpg|küçükresim|240px|Bayraktar Akıncı insansız silahlı hava aracı.]] Lisanslı ve ana ürünler F-16 Fighting Falcon (Lisanslı) F-35 Lightning II (Ortak Üretim) Boeing 737 AEW & C (Ortak Üretim) Airbus A400M (Ortak Üretim) CASA CN-235 (Lisanslı) TAI T129 (Patent satın alındı, yerel üretim) Eurocopter AS 532 (Lisanslı) Türk İlköğretim ve Temel Eğitim Uçağı ( HÜRKUŞ ) (Yerli) Modernizasyon C-130E / B Aviyonik Modernizasyon (ERCİYES) Programı F-16 CCIP Modernizasyonu Meltem II (CN235'in Değiştirilmesi) Açık Gökyüzü Uçağı (ASA) (CN-235'in Değiştirilmesi) İnsansız hava araçları Hedef Uçağı ( TAI Turna / G ) Hedef Takip Uçağı ( TAI Keklik ) ERKEK İnsansız Hava Aracı ( TAI Anka ) Mini İnsansız Hava Aracı ( Bayraktar Mini İHA ) Mini İnsansız Helikopter ( TAI Malazgirt Mini VTOL ) Uçak ve helikopter motorları ve ekipmanları Havacılık endüstrisi için 3D CAD Tasarım ve analiz yetenekleri. Parçalar ve Montaj tasarımı) Uçaklar için aksesuarlar Hava Yapıları İmalatı Airbus Aktüatör Vanaları Uçak ve Helikopter Motor Montajı ve Revizyonu Uçak ve Helikopter Motor Parça İmalatı Otomatik pilot modülleri ATR PC Kasası Uçuş Yönetim Sistemi (CDU-900) GPS Sistemi (LN-100G INS / GPS) Quick I-II / SATURN (isteğe bağlı) Frekans Atlamalı VHF / UHF Hava Platformu Telsizlerine Sahip Olun Helikopter Chaff / Flare Dispenser Entegrasyon Analizleri İş Paketi Helikopter Uçuş Kontrol ve Uçak Motor Parçaları Helikopter Taktik Veri Bağlantı Sistemi (HELIS) Aydınlatma Kontrol Paneli (MELTEM II Projesi) Füze Uzak Arayüz Birimi Çok İşlevli Ekran (MFD-268 E) Uçak Isıtıcı ve Helikopter Isıtıcı İmalatı Aviyonik Merkezi Kontrol Bilgisayarı (YAZILIM) Kompozit Parça / Bileşen Tasarımı, Analizi ve Üretimi Aviyonik Merkezi Kontrol Bilgisayarı (YAZILIM) İnsansız Hava Araçları İçten Yanmalı Motorlar Turbojet AT225 Turboprop AT225 Eğitim ekipmanı ve simülatörler 3D Modelleme Hava Savunma Sistemleri Etkinlik Simülasyon Programları, Güdümlü Füze Simülasyon Programları, Sınıf İçin Silah Simülasyonları ** Eğitim Hava Trafik Kontrol Simülasyonları Analiz ve Simülasyon Sistemleri (DUMAN) Zırhlı Araç ve Tank Simülatörleri Topçu İleri Gözlemci ve Yangın Yönetim Merkezi Simülatörü Aviyonik Video Sembolleri Oluşturma Yazılımı (ALQ-178 AVSG) Dijital Çevre Simülatörü (DES) Uçak Simülasyonları için Dijital Özellik Analiz Verileri (DFAD) Seviye - 1 Uçak Simülasyonları için Dijital Özellik Analizi Verileri (DFAD) Seviye - 2 Dijital Arazi Yükseklik Verileri (DTED) Düzeyi - Uçak Simülasyonları için 1 Dijital Arazi Yükseklik Verileri (DTED) Düzeyi - Uçak Simülasyonları için 2 Elektronik Harp Operatörü Eğitim Simülatörü (EHOPES) Köprüüstü Simülayörü (KUSİM) Etkileşimli Çekim Simülatörü (AES-800 / TANUS 2004) Birleşik Elektronik Harp Eğitim Simülatörleri (JETS) Müşterek Görev Gücü Taktik ve Operasyonel Simülasyon Sistemi (MGKMOS) Lazer Tabanlı Savaş Eğitim Sistemi Lazer İşaretçilik Eğitim Simülatörleri LINK-1 Simülatörü Nişancı Eğitim Simülatörleri Askeri / Eğitim Konsol Seti Modelleme ve Simülatör Harç Simülatörü Deniz Gözetleme Radarı Simülatörü (APS143) Gemi Simülatörü (SHIPSIM) Atış Eğitimi Uzaktan Kumandası - Bağımsız (AKS 1919 RC) Atış Eğitim Sistemleri (AES 2023) Simülasyon Kaydı (DUMAN) Simülasyon Sistemleri ve NASCAP Uzaktan Ağa Bağlı NBC Algılama ve Yönetim Sistemi (NBC) Küçük Kalibre Silahlar Etkileşimli Atış Eğitim Sistemi (EE / RangeMaster2005 GS) Küçük Ölçekli Taktik ve Operasyonel Simülasyon Sistemi (BASKIN / SAVMOS) Silah Sistemleri için Yazılım Geliştirme, Simülasyon Yazılımlarının Geliştirilmesi Sonar Operatörü Eğitim Simülatörü Eğitim Simülasyonları-MAS Eğitim Simülasyonları-SONOPES Kablosuz Kontrollü Hedef Sistem Tam Uçuş Simülatörü (CN 235100 M) Tam Uçuş Simülatörü (CN 235100 TK01) Tam Uçuş Simülatörü (F16SIM-TGS) İleri Hava Kontrolörü Eğiticisi (IHKE) Elektronik Harp Testi ve Eğitim Aralığı (EWTTR) Helikopter Simülasyon Merkezi Link-11 Simülatörü (HEL11SIM S70-B) Helikopter Simülatörleri (HELSİM) Görev Destek Sistemi (MSS) Silah Sistemleri ve Uçuş Eğitim Simülatörleri (F-4E 2020) Topçular - roketler - füzeler Topçu roketleri Ağır Silah Roketi (107 mm) Ağır Silah Roketi (122 mm) Topçu Roket Sistemi-Toros 230 Orta Menzilli Topçu Roketi Topçu Roket Sistemi-Toros 260 Uzun Menzilli Topçu Roketi MK 40 MOD 3 ve MK4 10 Roketler (2,75 ") Çoklu Fırlatma Roket Sistemi (107 mm) Çok Namlulu Roket Fırlatma Sistemi (2,75 ") Çok Namlulu Roket Fırlatma Sistemi ve R-302T Rocket 302 mm (KASIRGA) Çok Namlulu Roket Fırlatma Sistemi ve TR-107 Mühimmat Ailesi (T-107 107 mm) Çok Namlulu Roket Fırlatma Sistemi ve TR-122 Mühimmat Ailesi (T-122 122 mm) Yıldırım SRBM Obüsler T-155 155mm L52 Fırtına Kundağı Motorlu Obüs Çekili Obüs T-155 L52 (PANTER) M114A2 155mm L39 M44T 155mm L39 SPH M52T 155mm L39 SPH -Not: M44T ve M52T, Türk Atış Kontrol Sistemlerine sahip, lisanslı bir Rheinmetall 155mm howitser, bir Türk modernizasyonudur. Havanlar Komando Havanı 60 mm Sis Harcı Harç 120 mm (HY1-12) Havan 81 mm (NT-1) Havan 81 mm (UT-1) Hava savunma sistemleri Otomatik Top 25 mm HİSAR (karadan havaya füze sistemi) Kaideye Monteli Stinger Sistemi (ATILGAN) Kaideye Monteli Stinger Sistemi (BORA) Kaideye Monteli Stinger Sistemi (ZIPKIN) Çift Namlulu Uçaksavar ve Piyade Destek Tabancası 20 m Twin Barrel Uçaksavar Silahı 35 mm Küçük Silahlar Tabancalar AKDAL F 06 AKDAL F 92 AKDAL HAYALET AKDAL MİNİ 03 AKDAL MİNİ 06 FATİH 13 - 7,65 mm FATİH 13 - 7,65 mm FATİH 13 - 7,65 mm FATİH 13380 ACP - 9.00 mm KANUNI 16 - 9 mm KANUNI S - 9 mm KIRIKKALE 9 mm KIRIKKALE 9 mm Sarsılmaz Kılınç 2000 Sarsılmaz K2-45 Sarsılmaz CM9 Sarsılmaz ST10 YAVUZ 16 - 9 mm YAVUZ 16 KOMPAKT MC Standart - 9 mm YAVUZ 16 REGARD MC Standart - 9 mm YAVUZ 16 TUĞRA Standart - 9 mm YAVUZ 16 ZİRVE Standart - 9 mm ZIGANA C45 - .45ACP Kalibre ZİGANA F - 9 mm ZİGANA K - 9 mm ZİGANA M16 - 9 mm ZİGANA Spor - 9 mm ZİGANA T - 9 mm BERNARDELLI 13 + 1 BERNARDELLI 15 + 1 Hançer K2 - 9 mm Kama Uzun - 9 mm Kama Sport - 9 mm Kılınç 2000 - 9 mm PROFESYONEL - 9 mm VATOZ - 9 mm Hafif makineli tüfek MP5 A2 - 9 mm MP5 A3 - 9 mm MP5 A4 - 9 mm MP5 K - 9 mm MP5 KA4 - 9 mm MTS2 - 9 mm MTS3 - 9 mm Saldırı tüfeği G3A3 - 7.62 mm G3A4 - 7.62 mm HK 33 E A2 - 5,56 mm HK 33 E A3 - 5,56 mm T-50 - 5.56 mm Makineli tüfek MG3 - 7,62mm Pompalı tüfek Churchill - 12 Ölçer Güçlü - 12 Ölçer (pompa hareketi) Karatay - 12 Kalibre (pompalı) M12 - 12 Ölçer (pompa hareketi) M6 - 12 Ölçer (pompa hareketi) M8 - 12 Ölçer (pompa hareketi) Cobra - 12 Ölçer (pompa hareketi) Altay - 12 Kalibre (yarı otomatik av tüfeği) Akdal MKA 1911 - 12 Kalibre Tüfek Yarı Otomatik Spor Tüfeği T-94 Sportif Av Tüfeği T-41 Keskin nişancı tüfeği Doğruluk Uluslararası AW - 338 Lapua Barrett M82 - 50 BMG TUFAN T-12 TUFAN MKE-8O - 7,62mm El bombası fırlatıcıları 40 mm çok namlulu fırlatıcı T-40 HK 33 E (sabitlenmiş) T-40 Roketatar RPG 7-40 mm Elektronik savaş sistemleri Havadan sistemler Karşı Tedbirler Dağıtım Sistemi (SPREAD) Elektronik Harp Kendini Koruma Sistemi (ASES-235M) Elektronik Harp Sistemi Kendini Koruma (AN / ALQ178) Helikopter Elektronik Harp Öz Koruma Elbisesi (HEWS) Radar Uyarı Alıcısı - Entegre Savunma Yardımı Sistemi (MİDAS RWR) Uzaktan Kumandalı Sabit V / Uhf Yön Bulma (DF) Sistemi (DFINT-3S2) Zemin tabanlı sistemler Dedektör - Karıştırıcı (GK-2 GSM) Dedektör (GD-2 GSM) Elektronik Zeka ve İstihbarat Karşıtı Ürünler Zemin Tabanlı ELINT Sistemi (DFINT-2S) Jammer - Dedektör (GK-2 GSM) Karıştırıcı (GK-1 GSM) Jammer (RF) Jammer (PMJ03) Labris Antivirus / Antispam Gateway Yazılım ve Donanımı Labris Güvenlik Duvarı, VPN, Bant Genişliği Yönetimi ve Yüksek Kullanılabilirlik Yönetimi Yazılım ve Donanımı Labris Saldırı Tespit ve Önleme Yazılım ve Donanımı Labris Sunucu Yük Dengeleme Yazılım ve Donanımı Labris L1-L8 Ağ Güvenlik Cihazları Labris URL / İçerik filtresi Yazılım ve Donanım Kara Tabanlı Elektronik Destek (ES) / Elektronik Saldırı (EA) Sistemi Mobil Yön Bulma (DF) ve İstihbarat Sistemi (DFINT-4A) Mobil HF Taktik İletişim Jammer Sistemi (JAMINT-4) Taktik İletişim Jammer Sistemi (JAMINT 3A V / UHF) Gemiyle taşınan sistemler Deniz Platformu Radarı Elektronik Destek Sistemi (ARES-2N) Elektronik harp destek sistemleri Zırhlı Taktik Yönlendirme Bulma Sistemi Özel Konsol Klavyeler, Joystick, Trackbal çözümleri Dijital Medya Modernizasyonu (SAMED - RACAL) Elektronik Harp ve Programlama Simülasyon Sistemleri (LR-100 EWPSS) Elektronik Harp Operatörü Eğitim Simülatörü (EHOPES) Elektronik Harp Eğitim Simülatörü (JETS Joint) Kızılötesi İmza Ölçüm Sistemi Lazer Hedef İşaretçisi (ATOK) Labris Antivirus / Antispam Gateway Yazılım ve Donanımı Labris Güvenlik Duvarı, VPN, Bant Genişliği Yönetimi ve Yüksek Kullanılabilirlik Yönetimi Yazılım ve Donanımı Labris Saldırı Tespit ve Önleme Yazılım ve Donanımı Labris Sunucu Yük Dengeleme Yazılım ve Donanımı Labris L1-L8 Ağ Güvenlik Cihazları Labris URL / İçerik filtresi Yazılım ve Donanım İzleme ve Önleme Sistemleri (DUMAN) Radar imza tahmin ve analiz yazılımı (RIKA) Bilimsel Modellemeye Dayalı Gerçekçi Mikrodalga ve Profil Radar Simülatörü (YAZILIM) Sensörler Ana / alt sistemleri Hava Savunma Radarı (ADR) Saha Topçu Meteoroloji Sistemi (AFAM) Sabit Sualtı Gözetleme Sistemi (FUS) Tanımlama ve İletişim Cihazları (FIREFLY IR) Labris Antivirus / Antispam Gateway Yazılım ve Donanımı Labris Güvenlik Duvarı, VPN, Bant Genişliği Yönetimi ve Yüksek Kullanılabilirlik Yönetimi Yazılım ve Donanımı Labris Saldırı Tespit ve Önleme Yazılım ve Donanımı Labris Sunucu Yük Dengeleme Yazılım ve Donanımı Labris L1-L8 Ağ Güvenlik Cihazları Labris URL / İçerik filtresi Yazılım ve Donanım Lazer Mesafe Bulucu ve Hedef Konum ve Tanımlama Sistemleri Mobil Sualtı Gözetleme Sistemi (MUS) Milimetrik Dalga Radar Teknikleri (MMWT) Radar Sistemlerinin Üretimi ve Depo Seviyesi Bakımı Radar Komuta ve Kontrol Entegrasyon Sistemi (RC2IS) Sinyal ve Veri İşleme Birimleri Sınır ve Bölgesel Güvenlik için Taktik Sensör Ağı (TADAS) Tel Çit İzleme için Kablosuz Sensör Ağı (TEDAS) İKONOS Uydu Görüntüleri (İNTA) Spot 5 Uydu Görüntüsü (İNTA) Görüntü Zekası (İNTA) Termal kameralar Havadan Termal Görüntüleme ve Hedefleme Sistemi (ASELFLIR-300T) Havadan Termal Görüntüleme Sistemi (ASELFLIR-20O) Elektro-Optik Sensör Sistemi (FALCONEYE) Gece Gözlem Kamera Sistemi (KESKİN GÖZ) Gece Görüş Dürbünü (Yüksek Performanslı 3X) Gece Görüş Silah Dürbünü (Yüksek Performans 4X) Gece Görüş Silah Dürbünü (Yüksek Performanslı 6X) Gözetleme ve Yangın Ayarlama Radarı (ARS 2000) Termal Kamera (KAŞİF) Termal Kamera Modifikasyonu (BAYKUŞ) Termal Kamera Sistemleri (BAYKUŞ) Termal Görüş - T Serisi (ATS-T) Termal Silah Dürbünü (Boa) Termal Silah Dürbünü (Engerek 2) Termal Silah Dürbünü (Engerek 3+) Termal Silah Dürbünü (Piton) Dürbün Binoküler T 10 A1 Dürbün T 10 A1r Gece Gözlem Cihazı (UGG-2) Gece Görüş Dürbünü (M1505) Gece Görüş Dürbünü (M-978) Gece Görüş Sürücü Periskobu (TV / VVS-2) Gece Görüş Silah Dürbünü (HWS-6) Gözlem Teleskobu T20A1 Pozisyon Periskobu Görme Sistemi (AN / TAS-4A) Görüş Sistemi (AN / TAS-4C) Görüntü Sistemi (AN / TVS-4) Gözlük Monoküler Gece Görüş Gözlüğü (M-983) Gece Görüş Gözlüğü (AN / PVS-5A) Gece Görüş Gözlüğü (AN / PVS-7B) Gece Görüş Gözlüğü (M- 972 / M-973) Gece Görüşlü Monoküler Gözlük Pilot Gece Görüş Gözlüğü (M-929 / M-930) Görüntü Sistemi Monoküler (TV / MON1) Yazılım AIS Otomatik Tanımlama Sistemi Elektronik Grafik Sistemi (ECS) Yazılımı Komuta Kontrol Erken Uyarı Yazılımı (Barış Kartalı) Birlikte Çalışabilirlik ve Birlikte Çalışabilirlik Çerçeve Projeleri Aviyonik Video Sembolleri Oluşturma Yazılımı (ALQ-178 AVSG) Ajan Tabanlı Modelleme ve Simülasyon Sistemi (ETSIS) Açık Kaynak İşletim Sistemi (PARDUS) Fotogrametrik Harita Hava Kuvvetleri için uydu görüntü süreci ve dijital yorumlama Bakım Veri Bilgisayarı DDS Ara Yazılım Ortofoto Haritası Grafik Arayüz Birimi (Senmot) Taktik Askeri Planlama Uygulaması (SimBox) Simülasyon Sistemleri Operasyonu (SimLink) Sentetik Taktik Simülasyon Yazılımı Taktik Oyunlar Hava Trafik Kontrol / Yönetim (ATC / ATM) Sistemleri için Yazılım Geliştirme Otomatik Tespit ve Takip Yazılımı Mühendislik Hesaplamalarının Performansı, Modernizasyon Tasarımı Yüksek Çözünürlüklü Uydu Görüntüsü Analizi (DUPT) Askeri Sağlık Otomasyon Sistemi (TAF) Görev Bilgisayar Yazılım Geliştirme Gömülü Yazılım Araç Takip Yazılım Sistemi ETSIS: Ajan Tabanlı Modelleme ve Simülasyon Sistemi Performans Tahmin Modellemesi Sayısal Yükseklik Modeli Yazılımı (DEM) Bina Yükseklikleri ve Yoğunluk Analizi (İNTA) Değişiklik Tespit Analizi (İNTA) Takip Sistemleri (İNTA) Labris Antivirus / Antispam Gateway Yazılım ve Donanımı Labris Güvenlik Duvarı, VPN, Bant Genişliği Yönetimi ve Yüksek Kullanılabilirlik Yönetimi Yazılım ve Donanımı Labris Saldırı Tespit ve Önleme Yazılım ve Donanımı Labris URL / İçerik filtresi Yazılım ve Donanım Araç Takip ve Plaka Tanıma Sistemleri Simülasyon Projeleri için Görsel Veritabanı Sistemleri ve 3D Modellerin Üretimi (İNTA) Kategori:Askerî listeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri