Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türk telekom'un 1 yıldır evime altyapı getirmemesi

aysebayraktarvhkxk

Well-known member
evet sevgili suserler bu ayın sonunda tam 1 yıl olacak internet başvurumu yapalı fakat hala evime altyapı getirilemedi. yaklaşık 1 yıl önce ailemin yanından ayrılıp kendi evime taşındım. istanbul'un biraz varoş ama merkezi bir semtinde ev tuttum. artık herkesin olduğu gibi benimde tüm hayatım internet üstüne kurulu. evi tutarken de çevre binalarda internet olduğunu bildiğim için sorun yaşamayacağımı düşündüm. kira kontratını yaptığım gün internet başvurumu ve ön satış dedikleri işlemi yaptırdım. bana telekom'dan en geç 2 ay içerisinde internet geleceğini söylediler. 1. ayın sonunda da apartman içine kablo çektiler. bunun üstünden tam 10 ay geçti her akşam eve geldiğimde bir ümit kabloya bakıyorum acaba işlem yaptılar mı diye.telekom'un ilçe müdürlüğüne bizzat başvurdum, apartman olarak dilekçe ve imza ile toplu başvuru yaptık. twitter'dan defalarca şikayette bulundum. en son ceo'nun mailini bulup mail de attım ama hiçbir sonuç alamadım. söyledikleri tek şey 24 ay içerisinde tamamlanacağı. 1 senedir evimde internetsiz yaşıyorum ve bu benim için ölüm gibi bir şey. kurtulduğum depresyon illeti bile bu yüzden geri geldi. 6 aydır ilaç manyağı oldum yine. oyun oynamak için playstation veya pc'min harddiskini babamlara götürüp oyun indiriyorum. açık öğretim sınavlarıma ofiste girdim. netflix, amazon prime, blu tv ,youtube ve ssport+ a her ay para ödüyorum ama filmleri ve dizileri torrentten ofiste indirip, maçları da telefondan izlemeye çalışıyorum. f1 olduğu hafta sonları ise babamlara gidiyorum. bu sürdürebilir ve kabul edilir değil artık. koca 1 senede bir kablo işlemini yaptırmayı başaramadım. delirmeme az kaldı.edit: gerek entry gerek yeşillendirerek destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. bir kaç sık gelen soruya cevap vereyim.* başka hiç bir alternatif şirket yok. kablonet, superonline, vodafone gibi firmaların da burada altyapısı yok. adsl veya vdsl için kablo döşemeye yetkili tek firma telekom. yani başka alternatifim yok.* evi taşıma lüksüm yok. kiracıyım ama ev taşımak ciddi bir masraf şu an öyle bir bütçem yok maalesef.2023 yılından edit: 3 sene dolmak üzere ve hala bu entryi yazdığım noktadayım.2024 yılından edit: 4 sene dolmak üzere ve hala bu entryi yazdığım noktadayım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri