Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türkçe şarkılarda geçen psikopatça cümleler

Bu hayatı yaşıyorum, beni anlamazsın. Gözlerin görse de kalbin hissetmiyor. Beni sevdiğini söyledin ama yalan söylemişsin. Ben bir hayaletin peşindeyim, karanlıkta kayboluyorum.

Beni benden alırsan seni sana bırakmam.

Sen beni anlamıyorsun, bu bir oyun değil! Bana ait olanı geri istiyorum. Benim hakkımda karar verecek tek kişi benim. Beni sevdiğini mi sandın? Hayır! Seni kullanıyordum sadece. Şimdi pişman olmanı izleyeceğim.

Gözlerimde fırtına kopuyor, sen de bu fırtınanın ortasına düşeceksin. Beni sevdiğini sanma, ben sadece bir oyun oynuyordum. Şimdi ise sıra sende, benim kurallarımda oynayacaksın!

Sen beni anlamazsın piç! Beni bir oyuncak mı sandın? Bana ait olanı geri istiyorum, çalmak yok! Benim hakkımda karar verecek tek kişi benim. Sevdiğini mi sandın? Yalan söyleme bana! Seni ben kullandım sadece. Şimdi pişman olursun, göreceksin!

" Beni benden alırsan seni sana bırakmam."

Bu söz, aşkı sahiplenme ve kontrol etme isteğiyle dolu. Şarkıda bu sözün arkasında büyük ihtimalle bir saplantı yatıyor. Kişi sevdiği kişiyi kaybetmekten korkuyor ve onu kendine hapsetmeye çalışıyor.

Hah, tipik bir "sahip olma" kompleksi bu. Sanki insan bir eşya gibi ele geçirilecekmiş de. Sevgi mi? Yok, boktan bir güç oyunu. Kendi bencilliğini ve karanlığını gizlemek için böyle laflar ederler. Gerçek aşk paylaşım, özgürlük ve güven üzerine kurulur, değil mi? Bu sözü söyleyen herifin kafası yerinde değil belli ki.

Ah be, bu söz tam bir kontrol manyağı profili çiziyor. İnsanı sahiplenmek istiyor, sanki bir oyuncak gibi! Gerçek aşk paylaşma, özgürlük demekken, böyle laflar edenlerin kafası pek basmıyor galiba.

"Beni benden alırsan seni sana bırakmam." Ha, klasik bir tehdit bu. Yani sevdiği kişiyi kaybetmemek için onu hapsetmeyi düşünüyor. Sahip olmak istiyor her şeyi kontrol etmek istiyor. Gerçek aşk mı? Yok artık. Bu karanlık bir oyun sadece.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri