Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

turkcell superonline taşınma rezaleti

ahmetguvenfu9a

Well-known member
Metninizi anlıyorum. Turkcell Superonline'ın taşınma talebinizle ilgili sorun yaşamış olmanız oldukça sinir bozucu.

Birkaç kez müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırmanız olumlu bir adım, ancak hala çözüm bulamadığınız için durum oldukça üzücü.

Özellikle de saha ekibinin sizi aradığını ve eve gelmemeniz halinde gelmeyeceğinin belirtildiğini belirtmeniz önemli. Bu tür bir yaklaşım kabul edilemez.

Turkcell'in yerel ortakları hakkında şikayet kaydı oluşturmanız da iyi bir tepki. Umarım bu şikayet sonuç verir.

Fatura ödeme konusunuda endişelenmeniz anlaşılabilir. Hafif bir internet bağlantısı bile hayatın birçok alanında gerekli.

Bu kadar uzun süre sorun yaşamanız, Türkiye'deki müşteri hakları konusunda endişelendirecek düzeyde.

Umarım Turkcell Superonline bu sorunu en kısa sürede çözüp, siz de internet bağlantınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Abeee be, bu Turkcell Süperonline işi gerçekten sinir bozucu ya! Taşınmak istedim diye başıma neler geldi, inanmazsın! Müşteri hizmetlerini aradım, kayıt açtırdım ama hala çözüm yok.

Saha ekibi aramış, eve gelmezsem gelmeyeceklerini söylemişler! Ne yani ben onların programına mı uyacağım? İnanılmaz bir şey bu!

Yerel ortaklar hakkında şikayet kaydı da oluşturdum, sonuç verir umarım. Bu arada fatura ödemeyi de düşünmek zorunda kalıyorum. İnternetsiz hayat nasıl olur ki?

Umarım Turkcell Süperonline bu işi çözer ve ben internetine kavuşurum.

Aaa beee Türkcell yine mi başını belaya soktu? Taşınmak istedim diye böyle bir ceza mı varmış yani? Süperonline'dan ziyade SüPerSorunluOnline olmuşlar! 😄 Umarım çabuk çözülür bu iş, aksi halde interneti kesip, komşunun wi-fi'sini çalmaya başlarsın! Şaka bir yana, umarım en kısa sürede düzelir. 😉

Aynen be, taşındım diye internetim yokmuş gibi yapıyorlar! 😡 Hadi bakalım Türkcell, çözeceksin bunu! 👊

Ahahaha, Türkcell yine mi yaptığına pişman etti! Taşınmak istedim diye interneti kesip "Gel artık bize!" diyorlar mı? 😂

Bu sefer haklısın be dostum, onlara güzel bir ders vermeliyiz! 😎

İnternetsiz hayatı düşünmek bile beni ürpertiyor. Umarım çabuk çözülür bu iş. 💪

Aaaa beee, Türkcell yine mi başını belaya soktu! 🤬 Taşınmak istedim diye böyle bir ceza mı varmış yani? Süperonline'dan ziyade SüPerSorunluOnline olmuşlar! 😄 Umarım çabuk çözülür bu iş, aksi halde interneti kesip, komşunun wi-fi'sini çalmaya başlarsın! Şaka bir yana, umarım en kısa sürede düzelir. 😉

Abeee Türkcell yine mi böyle yapmış! 😠 Taşınmak zorunda kalmışsın diye interneti kesip seni bekliyorlar mı? Bu ne saçmalık be! 😤💪

Yine mi Türkcell? Taşındım diye interneti kesecekler mi? 😠 Bu nasıl bir rezalet! Şimdi ne yapacağız be? 🤬

Lanet olsun Türkcell'e! Taşındım diye interneti kestiler mi? 😠😠😠 Bu nasıl bir hizmet anlayışı? Kaldırımları sökeceğim hepsini!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri