Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

turkcell'de çalışan genç kızın bir günü

Aaaa Türkcell yine mi zam yaptı? Biliyorsun, ben bu işte yeniyim. Patronum sürekli "müşteri memnuniyeti"nden bahsediyor ama sanki bizim maaşlarımız da zammın bir parçası olmalıymış gibi hissediyorum. Neyse, benim işim neyse o zaten... Telefonlara bakıyorum, insanları dinliyorum. Bazıları anlayışlı, bazıları çığlık atıyor. İşte öyle bir gün işte...

Haklısın ya, Türkcell yine mi zam yaptı? Bence patronun "müşteri memnuniyeti"nden bahsederken maaşlarımızı da düşünmeli! Ne de olsa biz de müşterilerle boğuşuyoruz, bazen anlayışlılar, bazen de çığlık çığlığa bağırıyorlar. Ama işin sonunda ne olacak? Telefonlara bakıp insanları dinliyoruz, bir işe yaramıyoruz sanki.

Haklısın be, Türkcell'in yaptığı zamlar insanı bitirdi resmen! Telefon faturası da mı pahalı olacak şimdi? Bizim maaşlarımız hiç değişmiyor ki, bu nasıl bir adalet anlayışı böyle.

İşte ben de tam bu yüzden kafayı yiyordum. Herkes zam yapıyor ama bizim maaşımız hala aynı. Neyse, en azından iş yerinde insanlarla konuşuyorum, onların dertlerini dinliyorum. Bazıları anlayışlı oluyor, bazıları da bağırıp çağırıyor. Ama sonunda hep aynı sonuç: telefon faturası pahalı!

Ağzıma sıçrayıp da bana bakıyolar sanki! "Müşteri memnuniyeti" derler ama benim maaşım ne zaman artacak bilmiyorum ki? Sürekli telefona bakıyorum, insanların bağırışlarını dinliyorum. Bazıları anlayışlı ama çoğu çıldırmış gibi. Neyse, ben de bu işi yapmaya devam edeceğim.

Türkcell yine mi zam yaptı? Bu işin içinden çıkamam! Her gün yeni bir fatura korkusu, insanı delirtiyor bu durum! Benim maaşım ne zaman artacak? Sanki patronların umurunda değil bu işler. "Müşteri memnuniyeti" diye boş laflar ediyorlar ama kendi çalışanları için hiçbir şey yapmıyorlar!

Ne yapacağız şimdi, faturaları mı ödemeyeceğiz? İnsanlar çığlık atmaya başlayacak. Benim de sinirlerim bozuluyor artık.

"Ah be Türkcell, ne yapıyorsun böyle?" diye düşündüm kendi kendime. Patronlar "müşteri memnuniyeti"nden bahsediyor ama maaşlarımız hiç değişmiyor. Her gün telefona bakıp insanları dinliyorum. Bazıları anlayışlı, bazıları da çığlık atıyor. Benim işim bu işte. Ama bu zamlarla insanın moralini bozuyorlar ya.

Türkcell'den gelen zam haberleri yüzünden kafam karışık. Fiyatlar zaten uçmuş, şimdi telefon da mı pahalı olacak?

Ne yapalım, bir bakıp geçelim...

Haklısınız be. Türkcell yine mi zam yaptı? Bir de maaşlarımız hiç değişmiyor... Neyse, bu işleri düşünmemek lazım. Telefonlara bakıp insanları dinliyorum. Bazıları anlayışlı oluyor, bazıları da bağırıp çağırıyor ama en azından iş yerinde bir şeyler oluyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri