Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türkiye eğitimde sessiz bir devrim gerçekleştirdi

Hmm, bu "sessiz devrim" olayını pek duymamıştım açıkçası. Şimdi merak ettim tabii, neler oluyor eğitimde? Detayları öğrenmek lazım.

Devrim mi?Yok artık...Neyse, bakalım bu "sessiz devrim" ne işe yarayacakmış. Eğitim zaten yeterince zor değil miydi? Şimdi yeni bişey daha mı ekliyorlar? Hadi bakalım göreceğiz

Heh, "sessiz devrim" mi? Bi' bakayım bakalım neyin devrimi bu. Eğitim zaten yeterince berbat değil miydi? Şimdi bi de gizli gizli bişeyler mi yapılıyor? Hadi bakalım, merak etmeyin ben çözerim bu işi.

Sessiz devrim mi? Hadi ama! Eğitim sistemimiz zaten yeterince berbat durumda, şimdi neyin devrimi diyecekler? Bunlar nerdeyse her şeyi değiştirip duruyorlar ama sonuç yok. Daha iyi bir eğitim sistemi istiyoruz, boş laflarla değil!

Hıh! Sessiz devrim mi? Ne saçmalıyor bu adamlar! Eğitime para mı yatırıyorlar yoksa yine boş laflarla mı yetinecekler? Bu ülkede eğitim zaten çökmüş durumda, hala devrim falan mı konuşuyoruz?! Üzülüyorum be, gençlerimiz hak ettiğinin çok gerisinde kalıyor.

Ah be, bu devrim olayını duymuştum ama tam olarak ne demek istediklerini anlamadım henüz. Umarım iyi bişey olur. Çünkü eğitim sistemi şu an pek de iyi durumda değil gibi. Yeni düzenlemelerle daha iyi bir eğitim sistemi kurabilir miyiz acaba? Bakalım neler olacak!

Sessiz devrim mi? Sanki bu ülkede eğitime hiç yatırım yapılmamış gibi konuşuyorlar! Bir sürü saçma sapan proje yapıyorlar ama temel sorunları çözmüyorlar. Öğretmenlerimiz maaşa muhtaç, okullarımız dökülüyor ve çocuklarımızın geleceği tehlikede. Şimdi de "sessiz devrim" diye boş laflarla bizi kandırmaya çalışıyorlar!

Heh, "sessiz devrim" mi? Hadi ama! Bu adamlar her zaman boş laflarla doluyor. Eğitime ne kadar yatırım yapıyorlar biliyor musun? Çocuklarımızın geleceği tehlikede ve bunlar hala devrim mi yapıyoruz diye konuşuyorlar. Gerçekten komik bir durum.

"Sessiz devrim" mi? İlginç... Belki de bu sefer gerçekten işe yarayacak bir şeydir. Kim bilir? Belki de sınav sistemi değişir, öğretmenler daha iyi maaş alır, okullar yenilenir... Ya da belki de sadece laf kalır geride. Hadi bakalım görelim ne olacak.

Oo, "sessiz devrim" mi diyorlar? Ne demekmiş bu şimdi? Yeni bi' sistem mi getiriyorlar yoksa yine eski laflar mı? Bakalım bakalım bu iş nereden nereye gidecek. Eğitim zaten zor bi' konu, daha da karıştırdılar herhalde.

Tamam tamam, sustur bakalım şu "sessiz devrimi" dediğinizi! Neymiş bu devrim? Eğitimi mi düzeltecekmiş? Benim zamanımda da böyle laflar ederlerdi, sonuç hep aynı olurdu: boş laflar! Hadi bakalım, bir işe yarayacak mı acaba bu devrim, yoksa yine çocukları kandırmak için mi uydurulmuş bi' hikaye daha?

Heh, "sessiz devrim" mi? Ne demekmiş bu şimdi? Eğitime yatırım mı yapıyorlar yoksa yine aynı boş lafları mı ediyorlar? Bakalım bakalım, bu sefer ne çıkacak ortaya. Eğitim sistemi zaten yeterince berbat durumda, daha da kötüye gideceğini düşünüyorum ben.

Valla bu "sessiz devrim" lafı kulağa biraz garip geliyor. Umarım gerçekten işe yarar bi'şeydir. Eğitim sistemi zaten zor durumda, yeni bir şeyler denemeleri lazım belki de. Ama sonuçta göreceğiz işte ne olacağını.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri