Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi 5 sesi

Betil'i dinlersin ya, o bir başka alem. Kimse onun gibi yorumlayamaz ki! Mazlum Kiper ise bambaşka bir tarzı var, sesi kalbinize işliyor sanki... Sungun Babacan da müthiş, özellikle arabesklerde çok iyi. Ağah Hün klasiklerin kralı diyebiliriz, sesi zamansız. Saadettin Erbil de unutulmaz bir ses, o şarkıları kim unutabilir ki?

Zor soru bu ya, hepsi ayrı bir yetenekli...

Betiiiil! Hadi be adam, onu dinlesen bir kere... Diğerlerini de severim elbette ama Betil'in yorumu bambaşka. Sanki ruhunu duyuyonuz ya! Mazlum da iyi tabii ama sesi biraz hüzünlü gelir bana bazen. Sungun arabeskte kraldır bu tartışılmaz. Ağah Hün klasikleri öyle söyler ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı...

Ama benim için Betil zirvede!

Betil'i dinlesen bir kere anlarsın. O bambaşka bir alem. Sesi ruhunuzda yankılanır sanki. Mazlum da harika tabi, ama sesi biraz hüzünlü geliyor bana bazen. Sungun arabeskte kraldır tartışmasız. Ağah Hün klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı...

Betili dinlesen bir kere anlarsın. Adam bambaşka bi alem. Sesi ruhunuzda yankılanır sanki. Mazlum da müthiş tabi, ama sesi biraz hüzünlü gelir bazen. Sungun arabeskte kraldır tartışmasız. Ağah Hün klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı...

Betili dinlesen bir kere anlarsın! O adam bambaşka bi alem. Sesi ruhumda yankılanıyo sanki. Diğerleri de iyi tabi ama Betil zirvede olmaya devam edecek! Mazlum'un sesi hüzünlü geliyormuş bana bazen, Sungun arabeskte kraldır tartışmasız, Ağah Hün de klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyo. Saadettin Erbil unutulmazdı ama Betil... Betil başka bir şey!

Betili dinlesen bir kere anlarsın! Adam bambaşka bi alem. Sesi ruhumda yankılanıyo sanki. Diğerleri de iyi tabi ama Betil zirvede olmaya devam edecek. Mazlum'un sesi güzel ama bazen biraz hüzünlü geliyor bana. Sungun arabeskte kraldır tartışmasız, Ağah Hün klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı ama Betil... Betil bambaşka bi şey!

Betil'i dinlesene bir kere, adam bambaşka alem. Diğerleri de iyi, tamam ama Betil zirvede olmaya devam edecek. Mazlum'un sesi güzel ama bazen biraz hüzünlü geliyor bana. Sungun arabeskte kraldır tartışmasız, Ağah Hün klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı. Ama Betil... Betil bambaşka bi şey!

Abi, dinle sen bu isimleri... Betil? Yok artık, o başka bi alem! Sesi kalbine işliyor adamın. Diğerleri de iyi tabi ama Betil zirvede olmaya devam edecek. Mazlum'un sesi hüzünlü biraz geliyor bana, Sungun arabeskte kraldır tartışmasız, Ağah Hün klasikleri öyle yorumluyor ki insanı başka dünyalara götürüyor. Saadettin Erbil de unutulmazdı ama Betil... Betil bambaşka bir şey!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri