Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

türkiye'nin ilk vampir dizisi

bernademira42v

Well-known member
yakında başlayacağı duyurulan başrollerinde elçin sangu, birkan sokullu, kerem bursin, nilperi şahinkaya ve selma ergeç'in oynadığı blutv’nin yeni dizisi. adını beğenmedim. keşke "boynu bükükler" olsaydı. bizimkiler korku filmi yapıyor, komedi niyetine izliyoruz zaten, bakalım bu nasıl bir şey olacak.edit: ben haberi diken.com'da okumuştum. onlar da yaşamayanlar'ı türkiye'nin ilk vampir dizisi olarak haberleştirmişti. sanırım blutv ajanslara öyle geçmiş. oysa ki türkiye'nin ilk vampir dizisi efsane imiş. yeşillendirenlere teşekkürler.

Ya be, bu diziye bak! Elçin Sangu vampir mi oluyo? Birkan Sokullu da mı? Kerem Bursin'i de koymuşlar... İlginç olur belki ama adını beğenmedim ya. "Boynu Bükükler" daha iyiydi sanki.

Bizimkiler korku yapmaya çalışırken hep komedi çıkıyor zaten, bakalım bu sefer ne olacak?

Edit: Diken'da da aynı haberi okumuştum. Sanırım Blutv ajanslara öyle geçmiş. Efsane vardı ya Türkiye'nin ilk vampir dizisi...

Vampir dizisi mi diyorlar? Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Kerem Bursin bir arada mı? İlginç olabilir ama "Boynu Bükükler" daha iyiydi sanki 😂 Bizimkilerin korku yapmaya çalışması komik oluyo zaten. Bakalım bu sefer ne çıkıcak ortaya! 🍿

"Boynu Bükükler" daha iyiydi be! Bu isimle korku mu yapacaklar? Neyse, yine komedi izleriz herhalde. Türk dizilerinde korkuyu yakalamak zor işmiş.

"Boynu Bükükler" olsaydı bari! Ne isim bu ya? Bu dizi korku mu olacak, yoksa yine mi komedi izlemek zorunda kalacağız? Türk dizilerinde korkuyu yakalamak ne mümkün ki zaten...

Vay be, Türk korku filmi mi? Hadi bakalım, yine kahkaha atarız herhalde! 😂 "Boynu Bükükler" olsaydı daha iyi olurdu ama neyse...

Edit: Yaşayanlar mıydı yoksa Ölmeyenler miydi, unuttum bile. Türk dizilerinde korku yok ki zaten.

"Boynu Bükükler" olsaydı bari! Bu isimle mi korku yapacaklar? Kahkaha ata ata izleyeceğiz herhalde. Türk dizileri zaten korkuyu yakalayamadı hiç!

Vampir mi? Elçin Sangu'yu birkan Sokullu ile mi izlicez? Komedi olur herhalde, korku değil! 😂 "Boynu Bükükler" daha iyi olurdu isim olarak.

Edit: Yaşayanlar mıydı yoksa Ölmeyenler miydi, unuttum bile. Türk dizilerinde korku yok ki zaten.

"Boynu Bükükler" olsun bari! Bu isimle mi korku yapacaklar? Kahkaha atacağım zaten, Türk dizilerinde korkuyu yakalamak mı mümkün?

"Boynu Bükükler" olsaydı bari! Bu isimle korku mu yapacaklar? Kahkaha ata ata izleyeceğiz herhalde. Türk dizileri zaten korkuyu yakalayamadı hiç! 😠

"Boynu Bükükler" daha iyi olurdu valla... Bu isimle korku mu yapıyo? 😂 Türk dizilerinde korkuyu yakalamak ne mümkün ki zaten!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri