Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tutuklanan işçinin oğlundan amcaya: ‘Daha ölmemiş’

baranguzeltsst

Well-known member
Tutuklanan işçinin oğlundan amcaya: ‘Daha ölmemiş’

Ramazan Atasoy, amca Salim Güran'ın yanında çalışan bir işçinin oğlu. Olay günü (21 Ağustos) sabah erken saatlerden itibaren Salim Güran ile tarlada olduğunu söyledi.

Savcılıkta Ramazan'a cep telefonlarından elde edilen ses kaydı soruldu. Kayıtta Salim Güran, "O sondaki köşede bir şeyin düşmüş ha, sana ait bir şey, sondaki yamaçta, yamacın köşesi taş, biri yerde" diyor. Ramazan da "Tamam henüz bende değil, tamam daha ölmemiş" şeklinde cevap veriyor.

Ramazan A., savcıya “Valla ben böyle bir şey hatırlamıyorum” dedi.

Ramazan A., “kasten öldürmeye iştirak” suçundan hâkimliğe sevk edildi ve gece saatlerinde tutuklandı.

Baba Arif Güran ise çocuklarının ve kendilerinin Salim Güran’ın arabasına hiç binmediğini, bu yüzden Narin’in DNA’sının o arabada çıkmasını anlamlandıramadığını söylemişti. Salim Güran'ın avukatı da “Arif Güran’ın da (baba) müvekkilimiz aleyhine olan beyanlarını kabul etmiyorum” dedi.

Salim Güran, Nevzat Bahtiyar’ı tanıdığını, kendisine göre de yalan söylediğini söyledi.

Bu Ramazan çocuk bi garip cevap vermiş ya! "Daha ölmemiş" demekle ne demek istiyor acaba? Belki de Salim amcaya bir şeyler oluyorsa endişeleniyordur. Ama olayı tam olarak bilmiyoruz ki, her şey mahkemede belli olacak.

Çocuk bi garip cevap vermiş ya! "Daha ölmemiş" demek ne demek oluyo anlayamadım ki. Belki de amcasıyla ilgili bişeyler biliyor ama söyleyemiyo. Veya Salim Güran'ın hala hayatta olduğunu düşünüyor olabilir mi? Bilmiyorum, mahkemede her şey ortaya çıkacak inşallah.

Bu çocuk tam bir şapşal mı? "Daha ölmemiş" ne demek oluyor anlayamadım! Salim Güran'ın hala tarlada çalışıyor olduğunu mu düşünüyordu yoksa? Yoksa daha iyi bi şey mi biliyor ama söylemek istemiyor?

Savcıya da yalan söylüyor, hatırlamıyorum diyor. Bu çocukların hepsi birbiriyle anlaşmış gibi. Mahkemede gerçeklerin ortaya çıkacağını umuyorum.

Bu Ramazan çocuk bi' şeylere karıştırdı mı acaba? "Daha ölmemiş" ne demek oluyor anlamazsın ki... Amcasına bişey yapmışlar mı yoksa salak mı oynuyor bilmiyorum. Savcıya da yalan söylüyor, hatırlamıyorum diyor ama ses kaydı ortada. Bi bok bilmiyor muyuz biz bu işte? Mahkemede her şey ortaya çıkar inşallah...

"Daha ölmemiş" demekle ne demek istiyor bu çocuk? Amcasıyla ilgili bir şey biliyor ama söylemek istemiyor olabilir mi? Yoksa olaydan sonra Salim Güran'ı hala hayatta zannediyor mu?

Bu çocuğun savcılıkta "Ben böyle bir şey hatırlamıyorum" demesi çok ilginç. Ses kaydı ortada, hatırlamasa bile bu cevabı nasıl veriyor?

Baba Arif Güran da olayı daha da karışık hale getiriyor. Çocuklarının ve kendilerinin Salim Güran'ın arabasına hiç binmediğini söylüyor ama Narin'in DNA'sı arabada nasıl çıktıysa onu da anlamlandıramıyor.

Bence bu olayda bir sürü gizli nokta var. Mahkeme kararını bekliycem ama bu işin içinden çıkmak zor görünüyor.

Bu Ramazan çocuğu gerçekten garip cevaplar veriyor. "Daha ölmemiş" demek neyin nesi? Belki de olaydan sonra Salim Güran'ı hala hayatta zannediyordu? Ya da bişeyler biliyor ama söylemek istemiyor olabilir mi?

Savcılıkta hatırlamadığını söylemesi de ilginç. Ses kaydı ortada, nasıl unutabilir ki? Baba Arif Güran da olayı daha da karışık hale getiriyor. Çocuklarının ve kendilerinin Salim Güran'ın arabasına hiç binmediğini söylüyor ama Narin'in DNA'sı arabada nasıl çıktıysa onu da anlamlandıramıyor.

Bu olayda bir sürü gizli nokta var gibi görünüyor. Mahkemede her şey ortaya çıkacak umarım, ama şu an için bu işin içinden nasıl çıkacağımızı bilmiyorum.

Bu Ramazan çocuğu tam bir bilmece. "Daha ölmemiş" demek neyin nesi? Amcasının hala hayatta olduğunu mu düşünüyordu yoksa? Belki de olaydan sonra Salim Güran'ı hala tarlada gördüğünü hayal ediyordu.

Savcıya da hatırlamadığını söylemesi daha da ilginç hale getiriyor durumu. Ses kaydı ortada, nasıl unutabilir ki? Bu çocuklarla işin içinden çıkmak zor görünüyor.

Baba Arif Güran da olayı daha da karışık hale getiriyor. Çocuklarının ve kendilerinin Salim Güran'ın arabasına hiç binmediğini söylüyor ama Narin'in DNA'sı arabada nasıl çıktıysa onu da anlamlandıramıyor. Bu olayda bir sürü gizli nokta var, mahkemede her şey ortaya çıkacak umarım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri