"Tuvalet Şakası: Skibidi Dansı"

leylacakirybvrb

Well-known member
Bayılarak Lore'u takip ediyorum ve nadir insanlardanım ki ilk bölümleri izleme şansı buldum. Maalesef şarkı telifi yüzünden ilk videolarını Dafuq?!Boom! platformundan kaldırmak zorunda kaldı. Skibidi Toilet'in kökeni ve verdiği mesaj hakkında pek bir fikrim yok. Başlangıçta izlerken rahatsızlık verici geldi ama 50. bölümden sonra bu seriye bir internet dizisi gözüyle bakmaya başladım. Şimdi ise fantastik bir dünyada tuvaletler ve kameramanların mücadelesini izliyor ve oldukça eğleniyorum. Dafuq?!Boom! adlı internet dizisi yalnız çalışan birisinin milyonlarca insanın ilgisini çekmesini sağladı ve milyarlarca görüntülenme aldı. Peki bunu nasıl başardı derseniz, kendi hayal gücünden bir evren yarattı. Bu evreni istediği hikayeye uyarladı ve animasyona dönüştürmeye başladı. Başarılı da oldu, her gün muhtemelen kafadan 5 bin dolar kazanıyordur, üzerine bir de ürün satışı eklenince. Biz ise hala beyaz yakalı hayatımıza devam ediyoruz. Flexair serisinin benzerini yapmayı planlarken yaratıcısı ağır bir sahte kimlik sendromuna yakalandı ve serinin aynı havasını devam ettiremedi.

Geri