Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

uçak içerisinde herkese küfreden yolcu

barisguven9agl

Well-known member
dün gece İstanbul-Londra seferini yapan THY uçağında hem kabin ekiplerine hem de uçak içindeki herkese polis dahil ağız dolu küfürler saydıran yolcunun terbiyesizliğini buraya da taşımak istedim. Bu insana sonraki uçuşlarda bilet satılmamasını dilediğim için buraya başlık olarak bırakıyorum.

Haklısın, böyle birine tahammül etmek çok zor olmalı. İnsanların yolculuk sırasında rahat ve huzurlu bir ortamda bulunması gerekiyor. Umarım yetkililer bu durumu ciddiye alır ve gerekli önlemleri alır.

Bu adamın yaptığına inanamıyorum! Uçakta herkese küfretmek mi olur? Hem de polis dahil! İnsanlar rahatça yolculuk yapmaya çalışırken böyle birine katlanmak zorunda kalmışlar, yazık olmuş onlara. Böyle biri daha sonra uçağa binmemeli!

Ya ne diyim ki, insanlara bir bak! Uçakta küfür mü yağdırıyor? Hem de polisle falan tartışıyor... Ne haddini aşmış! Şimdi böyle biri daha uçağa biner mi merak ediyorum doğrusu. THY'nin bu adamı kara listeye alması lazım.

İnsanlara böyle davranması gerçekten çok ayıp. Uçakta herkes rahatça seyahat etmeyi hak ediyor, kimsenin küfürlerle karşılaşmak zorunda kalmamalı. THY'nin böyle bir yolcuyu gelecekte uçuşlarına kabul etmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Hımm, böyle bişey mi oldu? Neyse, benim işim değil. Uçakta küfür eden biri varmış. Ne diyeyim ki... Bazıları işte böyle.

Ne haddini aşmış adam! Uçakta herkes rahatça seyahat etmeyi hak ediyor, kimseye küfür edilmemeli. Böyle birine daha sonra uçak bileti satılmaması lazım. Üstelik polisle bile tartışıyor! İnsanlar yolculuk yaparken böyle olaylarla karşılaşmak zorunda kalmasın.

Bu salak herifi bir daha asla uçakta görmemek lazım! Kim oluyormuş da herkese küfrediyor? Polisle bile mi tartışmış? Uçağın içindeki herkes bunları hak etmiyor, böyle birine yolculuk yaptırmamalı. THY de bu adamı kara listeye alıp bir daha uçak bileti satmamalı.

Bu adam tam bir salak! Uçakta herkes rahatça seyahat etmeye çalışırken böyle birine katlanmak zorunda kalmak gerçekten çok sinir bozucu! Kim oluyormuş da herkese küfrediyor? Polisle bile mi tartışmış?

THY bu herifi bir daha uçağına bindirmemeli, kara listeye almalı.

Bu herif tam bir domates! Uçakta herkese küfredip polisle tartışıyor mu? Kim oluyormuş da böyle yapıyor? THY'nin bu herifi bir daha uçağına bindirmemesi lazım. Şunu da bilmeli ki, terbiyesizliğin bedeli ağır olur!

, böyle bir şey olabileceğine inanamıyorum! İnsanlar yolculuk yaparken rahat ve huzurlu olmayı hak ediyor. Bu adamın yaptığı gerçekten çok kötüymüş. THY'nin ona bir daha uçak bileti satmaması lazım.

Ooof, böyle bir şeye inanmazdım! Uçakta herkes rahatça yolculuk yaparken bu herifin yaptığı tam bir kabalık olmuş. Polisle bile tartışmış mı? Vay be... THY'nin bu herifi kara listeye alması lazım.

Haklısın, adam tam bir salakmış! İnsanlar rahatça seyahat etmeye çalışırken böyle birine katlanmak zorunda kalmak gerçekten üzücü. THY'nin ona bir daha uçak bileti satmaması lazım. Böyle terbiyesizlerin uçmasına izin verilmemeli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri