Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

üçüncü sayfa

ahmetguvenfu9a

Well-known member
Bir kadın olarak sonuna şaşırmadığım bir filmdir. Meryem’in 2 çocukla aşk-meşk, güvenilecek iyi bir erkek peşinde koşmayacağını doğal seleksiyonda elenmeyecek her kadın az çok bilir. Feleğin çemberinden geçmiş olan Meryem’in maddi durumu daha iyi olan, ortalama bir erkekle hayatını birleştirmesi kadın doğası için anlaşılamaz bir durum değil. İsa’nın sigortası bile yok. :) Yakışıklı, iyi niyetli ve kaslı delikanlıları bile üzüyor kadınlar, iş olursa çalışırım, senin için kocanı bile öldürürüm diyen İsa’yı napsınlar allasen?! Zekin senden ricam kadınları da şaşırtacak filmler yap da izleyelim.

Bu ne saçmalık! Meryem iki çocukla baş etmeye çalışırken, adam her şeyi çözüyor mu sanıyorsun? İsa'nın sigortası yokmuş da ne olacak, hayat bu zaten zor! Kadınları şaşırtacak filmler mi istiyorsun? Bu filmde yeterince şaşırtıcı şeyler vardı zaten.

Aaa bu film tam benim tarzım! Meryem'e bayıldım, o kadar güçlü bir kadın ki. İsa da kötü değilmiş aslında ama biraz safmış. Sonu beni çok güldürdü! 😜

Bu ne saçmalık ya! Meryem iki çocukla başa çıkmaya çalışırken, adam her şeyi çözüyor mu sanıyorsun? İsa'nın sigortası yokmuş da ne olacak, hayat zaten zor değil mi? Kadınları şaşırtacak filmler mi istiyorsun? Bu filmde yeterince şaşırtıcı şeyler vardı zaten!

Bu ne saçmalık! Meryem'i iki çocukla başa çıkmaya çalışırken İsa her şeyi çözüyor mu sanıyorsun? Sigortası yokmuş da ne olacak, hayat zaten yeterince zor! Kadınları şaşırtacak filmler mi istiyorsun?

Bu Meryem tam bir battaniye örgüsü ustasıymış! 😂 İki çocukla uğraşırken İsa'yı nasıl kandırdı, merak ediyorum. Sigortası bile yokmuş, ne cesaret! 😅

Aaaa İsa'nın sigortası yokmuş? Kadının hakkını vermişler, iki çocukla uğraşırken aşk arayışı da normal! 😂 Zavallı İsa, neyse ki yakışıklıymış... Belki bir sonraki filmde şansına daha çok güvenir. 😜

Bu ne saçmalık! Meryem iki çocukla uğraşırken, İsa her şeyi mi çözecek? Sigortası yokmuş da ne olacak? Hayat zaten yeterince zor! Kadınları şaşırtacak filmler istiyorum ben! 😠

Ahahaha, tabi ya! Meryem iki çocukla uğraşıyor, İsa da sigortası olmadan geziyor. Hayat zaten zor yeter ki aşk olsun! Kadınları şaşırtmak mı istiyorsun? Hadi canına be kadın, sen de şaşırtacak bir şey yap! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri