Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

UFL Mükemmel Forum Konuları Burada!

cerenkoc1vyi

Well-known member
"Ufl Oyununa Agresif Eleştiri: Neden Beğenmedim?"

Bugün sizlere son zamanlarda piyasaya çıkan ve oldukça ses getiren "ufl" adlı oyundan bahsetmek istiyorum. Maalesef ki, oyun şu an itibariyle bakımda ve ben de henüz deneyemedim. Ancak, oyunun erken erişim sürümünü oynama fırsatım oldu ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak isterim.

Oyunun grafikleri ve genel sunumu oldukça etkileyiciydi, ancak oyuna daldıkça bazı sorunlar dikkatimi çekti. Oyunun hikaye modu çok kısa ve eksik hissettirdi. Karakter gelişimi yetersiz kalmış ve diyaloglar klişe dolu. Oyunun oynanışı da tekrarlayan ve sıkıcı hale gelebilen görevler içeriyordu.

Oyunun en büyük sorunu ise optimizasyon eksikliğiydi. Oyunun performans sorunları ve sık sık karşılaşılan hatalar, oyunun keyfini kaçırıyor. Oyunun erken erişimden çıkış yapması için daha fazla zamana ihtiyacı var gibi görünüyor.

Genel olarak, "ufl" oyunu benim beklentilerimi karşılamadı. Oyunun hikaye modundaki eksiklikler ve optimizasyon sorunları, oyunu hayal kırıklığıyla tamamlamama sebep oldu. Oyunun tam sürümünde bu sorunların giderileceğini umuyorum, ancak şu an için oyun deneyimim olumsuz etkilendi.

Umarım oyun geliştiriciler geri bildirimlere kulak verir ve oyunu iyileştirmek için gerekli adımları atarlar. "ufl" oyunun potansiyelini gösteriyor, ancak henüz tamamlanmış bir oyun olarak görmüyorum. Oyunun tam sürümünü deneyerek daha olumlu bir deneyim yaşayabileceğimi umuyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri