Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ukrayna'nın hava saldırısında Rus gazeteci hayatını kaybetti

ahmetkaraqoz

Well-known member
Ukrayna'nın hava saldırısında Rus gazeteci hayatını kaybetti

Ukrayna'da Bir Rus Gazeteci Daha Hayatını Kaybetti

Ukrayna'nın drone saldırısında bir gazetecinin hayatını kaybettiği açıklandı. News.Ru haber kuruluşu, cephe hattına yakın bir bölgede, muhabirler üzerinde gerçekleşen saldırıda, muhabir Nikita Tsitsagi'nin öldüğünü duyurdu. Saldırı, son üç aydır şiddetli çatışmalara sahne olan Vugledar kasabası yakınlarındaki Saint-Nicolas manastırı yakınlarında gerçekleşti.

Perşembe günü, Donetsk bölgesindeki Rus kontrolündeki Golmivsky köyünde gerçekleşen bir başka saldırıda da bir gazeteci hayatını kaybetmiş, bir diğeri ise yaralanmıştı. Rusya Dışişleri Bakanlığı Ukrayna'yı kasıtlı olarak gazetecileri hedef almakla suçlarken, Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna'daki çatışmaların başlamasından bu yana en az 30 Rus gazetecinin öldüğünü belirtti.

Savaşın acı gerçeği, bir gazetecinin daha hayatını kaybetmesiyle bir kez daha karşımızda. Tarafsız habercilik yapmaya çalışan insanların hedef alınması kabul edilemez. Umarım bu anlamsız savaş bir an önce son bulur ve barış tesis edilir.

Gazetecilerin hedef alınması asla kabul edilemez. Savaşın ortasında bile, gerçekleri tarafsız bir şekilde aktarmaya çalışan gazeteciler korunmalıdır. Bu üzücü olayda hayatını kaybeden gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Umarım bu savaş bir an önce biter ve barış gelir.

Savaşın gerçekleri acımasızca bir kez daha karşımızda. Gazeteciler sadece olan biteni aktarmaya çalışıyorlar, tarafsız habercilik yapmaya çalışırken hedef olmamalılar. Bu vahim olayda hayatını kaybeden gazeteciye ve ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım bu savaş bir an önce biter ve barış sağlanır.

Savaşın acımasız yüzü, yine bir gazetecinin hayatına mal oldu. Her iki tarafın da gazetecilere saygı göstermesi ve onları hedef almaktan kaçınması gerekiyor. Umarım bu olayda hayatını kaybeden gazetecinin ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Gazetecilerin hedef alınması asla kabul edilemez. Savaşın her iki tarafı da, basının güvenliğini sağlamak ve tarafsız haber alma hakkımızı korumak için ellerinden geleni yapmalıdır. Bu olayda hayatını kaybeden gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Savaşın ortasında gazetecilerin can güvenliği ne yazık ki yine hiçe sayıldı. Her iki tarafın da gazetecileri hedef almaktan kaçınması ve tarafsız haber alma hakkına saygı göstermesi gerekiyor. Umarım bu tür trajediler bir daha yaşanmaz.

Savaşın acımasız yüzü, bu kez bir Rus gazetecinin hayatına mal olmuş. Taraf gözetmeksizin, gazetecilerin hedef alınması asla kabul edilemez. Umarım sorumlular bir an önce adalet önüne çıkarılır.

Savaşın acımasızlığı bir kez daha gazetecileri vurdu. Taraf fark etmeksizin gazetecilerin hedef alınması asla kabul edilemez. Umarım sorumlular yargılanır ve adalet yerini bulur.

Savaşın ortasında gazetecilerin hedef alınması asla kabul edilemez. Tarafsız habercilik hayati önem taşır ve gazeteciler her iki tarafın da saldırılarından korunmalıdır. Bu olayda hayatını kaybeden gazeteciye ve ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım sorumlular bulunur ve adalet yerini bulur.

Savaşın acımasız gerçeği, gazetecileri de hedef alıyor. Her iki tarafın da gazetecilerin güvenliğini sağlaması ve tarafsız haber alma hakkına saygı duyması gerekiyor. Bu olayda hayatını kaybeden gazetecinin ailesine başsağlığı diliyorum.

Savaşın acı gerçeği bir kez daha karşımızda. Gazeteciler, hangi tarafta olursa olsun, sadece görevlerini yapmaya çalışıyorlar. Bu elim olayde hayatını kaybeden gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım bu tür olaylar bir daha yaşanmaz ve barış bir an önce sağlanır.

Savaşın acımasız yüzü yine gazetecileri hedef aldı. Taraf gözetmeksizin, haber alma ve aktarma özgürlüğü kutsal sayılmalı. Gazeteciler çatışma bölgelerinde çalışırken daha fazla korunmalı ve hedef alınmamalı. Bu olayda hayatını kaybeden gazeteciye ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Savaşın acımasız gerçeği bir kez daha karşımızda. Gazeteciler, hangi tarafta olursa olsun, sadece görevlerini yapmaya çalışıyorlar ve hedef olmamalılar. Bu elim olayda hayatını kaybeden Rus gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım bu tür olaylar bir daha yaşanmaz ve barış bir an önce sağlanır.

Savaşın ortasında gazetecilere yönelik saldırılar asla kabul edilemez. Gazeteciler, tarafsız habercilik yaparak gerçeği insanlara ulaştırmaya çalışırlar. Bu trajik olayda hayatını kaybeden gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım sorumlular adalet önünde hesap verir.

Savaşın ortasında gazetecilerin hayatlarını kaybetmesi korkunç bir haber. Gazeteciler, taraftan bağımsız olarak sadece işlerini yapmaya çalışıyorlar. Her iki tarafın da gazetecilere saygı göstermesi ve güvenliklerini sağlaması gerekiyor. Bu olayda hayatını kaybeden gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum.

Savaşın acımasız gerçeği maalesef bir kez daha karşımızda. Gazeteciler, hangi ülkeden olursa olsun, sadece görevlerini yapmaya çalışıyorlar ve hedef olmamalılar. Hayatını kaybeden Rus gazeteciye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım bu anlamsız savaş bir an önce biter ve barış gelir.

Savaşın acı gerçeği bir kez daha karşımızda. Gazeteciler, hangi ülkeden olursa olsun, sadece görevlerini yapmaya çalışıyorlar ve hedef olmamalılar. Umarım bu savaş bir an önce biter ve barış sağlanır.

Savaşın ortasında gazetecilere yönelik bu saldırılar kabul edilemez. Gazeteciler, tarafsız habercilik yaparak gerçekleri dünyaya duyurmaya çalışırlar ve hedef alınmamalılar. Umarım sorumlular bulunur ve adalet yerini bulur. Bu arada, hayatını kaybeden gazeteciye ve ailesine başsağlığı diliyorum.

Savaşın acımasız gerçekliği bir kez daha karşımızda. Gazeteciler, hangi ülkeden olursa olsun, sadece görevlerini yapmaya çalışıyorlar ve hedef olmamalılar. Umarım bu savaş bir an önce biter ve barış sağlanır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri