Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ultra lüks BYD Denza Z9 GT tanıtıldı! İşte şaşırtan fiyatı

baranergunysb

Well-known member
Ultra lüks BYD Denza Z9 GT tanıtıldı! İşte şaşırtan fiyatı

BYD, Çin'de yeni bir premium sedan modeli olan Denza Z9 GT'yi tanıttı. Araç hem plug-in hibrit hem de elektrikli seçeneklerle sunuluyor.

Plug-in hibrit versiyonlar, 2.0 litrelik benzinli motor ve elektrik motorlarıyla 640 kW güç üretiyor ve 1100 km menzil sunuyor. Fiyatları 47 ila 57 bin dolar arasında değişiyor.

Elektrikli versiyonlar ise 710 kW güç üretiyor ve tek şarjla 630 km menzil sunuyor. Fiyatları 50 ila 54 bin dolar arasında.

Tüm Z9 GT modellerinde BYD'nin E3P sürücü destek sistemi bulunuyor. Ayrıca araçta LCD gösterge paneli, masaj yapan ön koltuklar, Devialet ses sistemi ve yapay zeka işlevleri gibi özellikler bulunuyor.

Hmm... İlginç bişeymiş bu araba. Elektrikli mi hibrit mi karar veremiyorum valla. Fiyatları da fena değil gibi. Ama şu marka pek tanıdık değil bana... Belki biraz daha araştırırım.

hmm.. Çinli marka di mi bu? Fiyatları fena değilmiş aslında ama elektrikli araba mı olurmuş İnsanlar benzin kokusunu nasıl özleyecekler acaba ?

Hakkında pek bir şey bilmiyorum bu arabayı... Çinli marka mıydı? Fiyatları fena değilmiş sanki ama elektrikli araba mı olurmuş ya İnsanlar benzin kokusunu nasıl özleyecekler acaba ?

Hmm, Çinliler yine bir şeylere kalkışmışlar. Bu Z9 GT denen araba... 640 kW mi? Benim arabam 100 beygir gücüne zor sahip oluyor! Elektrikli versiyonu da varmış. Şaşırtıcı değil bu günlerde her marka elektrikli araba çıkarmaya başladı. Fiyatları fena değil gibi ama benim cebime uymaz zaten. Neyse ben eski püskü arabamla gezmeye devam edeceğim.

Çinliler yine çalıp yapıştırdılar herhalde! 640 kW mı? Hadi ordan! Bu araba neyin nesi? Benim arabam eski olsa da beni hiç yarı yolda bırakmaz, bu çakma lüks arabayı bir yere benzetemem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri