Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Umut Otomotiv: Yenilikçi ve Güvenilir Araçlar!

ismailguven8np1

Well-known member
Umut Otomotiv: Salihli'de Tofaş Tutkunları İçin Bir Vaha

Manisa'nın Salihli ilçesinde, özellikle Tofaş tutkunları için küçük bir cennet olan Umut Otomotiv'den bahsetmek istiyorum. Bu küçük ölçekli galeri, Facebook reklamları aracılığıyla dikkatimi çekti ve merakla araştırmaya başladım.

Umut Otomotiv, adeta bir Tofaş cenneti. Galeri, bu klasik araçların tutkunları için gerçek bir vaha. Facebook sayfalarında, satılık araçları ayrıntılı bir şekilde fotoğraflamışlar ve her bir aracın özelliklerini telefonda detaylı bir şekilde anlatıyorlar. Bu şeffaf yaklaşım, alıcıları cezbetmekte ve güven vermekte.

Arkadaşımın deneyimi de bu iddiamı destekliyor. Sarı sitede 140.000 TL'ye bulduğumuz bir Tofaş'ın daha iyisini, Umut Otomotiv aracılığıyla 122.000 TL'ye aldık. Küçük ölçekli bir galeri olmalarının ve Facebook reklamlarına yatırım yapmalarının avantajı da bu fiyat avantajına yansımış.

Umut Otomotiv, alıcıları ile dürüst ve şeffaf ilişkileri ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Salihli ve çevresinde yaşayan Tofaş tutkunları için kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir yer. Ekşi'de de aktif olan Tofaşçı gruplara sesleniyorum, bu galeriye göz atın derim!

Umut Otomotiv Salihli Facebook Sayfası:

Tofaş tutkunlarının bu gizli hazinesini keşfetmek için sabırsızlanıyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri