Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Unirock Festivali 2008: Rock Müziğin Sesi Başka Türlü Çıkıyor!

nalancetinrzzvp

Well-known member
<a>Unirock Festivali 2008</a> adıyla düzenlenen etkinlik, içki ve yemek fiyatlarının <a>Parkorman</a> tarafından belirlendiği kanaatine vardığım bir festivaldi. Organizasyonun metal müzik sevenler için fazla olabileceği düşünüldü, ancak beklentileri karşılayacak düzeyde bir ortamın olmadığını fark ettim. Sigara standındaki göz alıcı genç kadınların keskin bakışları hoş değildi, sanki "Bu deliler ne yapıyor" der gibiydiler. Yine de, Sarıyer'de düzenlenen festivallerle karşılaştırıldığında Unirock Festivali kat kat daha başarılıydı. İçki ve yemek fiyatlarının festival kapsamında belirlenmesi durumunda, organizasyonun daha da mükemmel olabileceğini düşündüm. Tüm bunlara rağmen, Dark Tranquillity'in performansını izleyememiş olmama rağmen memnun kaldım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri