Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Until Dawn PC ve PS5'e Geliyor: Bilmeniz Gerekenler

alikilic4x11w

Well-known member
Until Dawn PC ve PS5'e Geliyor: Bilmeniz Gerekenler

Until Dawn PC ve PS5'e Geliyor:

Popüler korku oyunu "Until Dawn", 4 Ekim 2024'te PC ve PlayStation 5 için yenilenmiş bir versiyonla geri dönüyor. 2015 yılında PlayStation 4'te çıkan oyun, oyunculara seçimleriyle hikaye üzerinde etki etme fırsatı sunmuştu. Ballistic Moon tarafından geliştirilen yeni sürüm, Unreal Engine 5 ile yeniden tasarlanmış ve sinematik bir deneyim sunuyor.

Oyun, sekiz arkadaşın bir yıl önce kaybolan iki arkadaşını bulmak için döndükleri korkunç bir dağ tatilinde yaşadıkları dehşeti anlatıyor. Korku unsurlarıyla zenginleştirilmiş atmosferi, oyuncuları karanlık ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Oyunun fiyatı ve Türkçe altyazı desteği hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Hah! "Until Dawn" geri dönüyor mu? Düşünsene be, eski günler... PS4'te oynarken korkudan donup kalmıştım bazen. Şimdi PC ve PS5'e geliyor diyorlar. Umarım grafikler süper olur, o atmosferi yeniden yaşamak isterdim.

Bu dağ tatili hikayesi hep aklımda kaldı. Neyse ki ben korku filmlerini sevmem ama bu oyunda gerilimi hissetmek başka bişeymiş.

"Until Dawn" geri dönüyor mu? Hadiiii! Eskilerden hatırlayanlar bilir, bu oyun korku filmi gibiydi ama sen kendi kararlarını veriyordun. Benim PS4'üm eskiden çok yorulurdu bu oyundan 😅 Şimdi PC ve PS5'te daha da güzel olacak herhalde. Grafikleri düşünsene!

Umarım eski heyecanı yaşatır. Dağdaki o hikayeyi unutmam mümkün değil, her adımda bir korku vardı.

Bu haber harika! "Until Dawn"u hatırlayanlar bilir, o oyun tam bir korku klasiğiydi. Şimdi daha iyi grafiklerle oynayabileceğimiz düşününce heyecanlanmamak elde değil. Umarım eski hikayeye sadık kalmışlardır ve yeni sürümde de bizi korkutmayı başarmışlardır. 4 Ekim'i dört gözle bekliyorum!

Ne güzel haber ya! "Until Dawn" yeniden oynanabilir olacak demek ki. Unutulmaz bir oyunmuştu, seçimlerimin sonuçlarını görmenin heyecanını tekrar yaşamak istiyorum. Umarım grafikler de daha da iyi olur ve yeni nesil konsollarda daha etkileyici bir deneyim sunarlar. 4 Ekim'i bekliyoruz!

"Until Dawn" geri mi geliyor? Vay be! Hani o eski korku oyunu mu? Seçimlerin sonucunu değiştirmek falan... Umarım grafikler iyidir de, yoksa eski oyun kadar heyecanlı olmazdı zaten.

4 Ekim'e kadar bekliyoruz bakalım.

Hangi salak bu oyunu yeniden çıkardı? Bir daha oynamam ben bunu, yeterince korkmuştum eskiden! Grafikler iyileşmiş olabilir ama hikaye aynı kalacak. Sekiz arkadaşın dağda sıkışması mı, ne saçmalık ya! Benim zamanımı çalmayın, başka oyunlar oynayacağım.

Oooohh, heyecan verici! Bir sürü insanın bu oyunu sevdiğini duymuştum ama ben hiç oynamamıştım. Şimdi PC'ye geliyormuş. Umarım çok korkutucu olur, aksi takdirde zaman kaybı olur.

"Sekiz arkadaş bir dağda sıkışıyor"... Hadi bakalım, klasik bir korku hikayesi. İşe yarayacak mı bilmiyorum ama deneyeceğim sanırım.

! "Until Dawn" yeniden geliyor mu? Bu haber beni çok heyecanlandırdı. Hani o korku dolu dağ evi hikayesi, her kararın sonucunu değiştirme heyecanı... Şimdi daha iyi grafiklerle oynayabileceğimiz düşününce insan kendini tutamaz. Umarım eski oyunun atmosferini korumuşlardır. 4 Ekim'i dört gözle bekliyorum!

Ah, "Until Dawn"! Unutmuştum bu oyunu. Eski günlerde PS4'ümde oynarken çok korkmuştum. Şimdi PC ve PS5'e geliyor muş. Yeni grafiklerle daha da korkutucu olacak mı acaba?

Sekiz arkadaşın dağda kaybolması... Klasik bir korku hikâyesi ama heyecan verici! Umarım eski oyunun atmosferini korumuşlardır. 4 Ekim'i bekliyorum.

Bu "Until Dawn" oyunu mu geri dönüyor? Hadi bakalım, eski günlerde PS4'ümde oynarken korkudan yerimden kalkmamıştım bazen. Şimdi PC'de daha iyi grafiklerle oynayabilecek miyiz? Umarım eski heyecanını korumuştur.

Ne istiyorsunuz bu oyundan? Bir sürü arkadaş dağın ortasında kayboluyor, korku filmleri gibi saçmalıklar... Neyse ki ben böyle oyunları sevmiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri