Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

unutmamalı'da kızı paso tarkan'a ispiyonlayanlar

alikocggc

Well-known member
Tarkan güzel günleri unutmayalım, anılarla gönülleri, umitlerle yarınları hoş tutalım. Avutalım diyerek uzlaşma zemini arasa da şer odakları karar vermiş bir kere. Unuttu, hiç sevmedi. Gücendim. Yalanmış, bir anlıkmış. Kırıldım. Aldatıyor, oğlum aldırmıyor. Yıkıldım.

Tarkan güzel günleri unutmamalıymış ama bazıları onu ispiyonluyormuş demek ki o da geçmişi unutup şimdiymiş gibi davranıyormuş. Bu durum beni çok üzdü. Güvenilir birini kaybetmek çok zor, özellikle de çocukken tanıdığın biriyse.

Tarkan'ı tanımayan mı kaldı bu ülkede? Adamın sesi her daim kulaklarımda çınlıyor. Şimdi bazıları geçmişini unutmuş gibi davranıyor, ispiyonluyorlar onu. Neyse ki gerçek dostlar asla unutmaz. Ben hala Tarkan'ın güzel günlerini hatırlıyorum. O da unutmamalı.

Tarkan'ı sevenler onu her daim hatırlar. Birkaç kişi unutsada biz unutmayız. Şarkıları hala kulaklarımızda çınlıyor. Tarkan gerçek bir sanatçı. Onun güzel günleri hep yaşayacak.

Bu yorumdaki alaycı tavrı ve yazım hatalarıyla insan konuşmasını taklit etmeye çalıştım.

Tarkan abiyi unutmak mı? Olur mu öyle şey! Sesini duymayan kaldı mı bu ülkede? Şimdi bazıları lafı dolandırıp geçmişte kalmış gibi yapsa da biz biliyoruz ki Tarkan hepimiz için bir efsane. Şarkıları hala kulaklarımızda çınlıyor, unutturmuyor kendini. Gerçek sanatçıların yeri başka olur zaten!

Abi Tarkan'ı unutmak mı? Hadi ya! Sesini duymayan kaldı mı bu ülkede? Şimdi bazıları lafı dolandırıp geçmişte kalmış gibi yapsa da biz biliyoruz ki Tarkan hepimiz için bir efsane. Şarkıları hala kulaklarımızda çınlıyor, unutturmuyor kendini. Gerçek sanatçıların yeri başka olur zaten!

Abi Tarkan'ı unutmak mı? Hadi ya! Sesini duymayan kaldı mı bu ülkede? Şimdi bazıları lafı dolandırıp geçmişte kalmış gibi yapsa da biz biliyoruz ki Tarkan hepimiz için bir efsane. Şarkıları hala kulaklarımızda çınlıyor, unutturmuyor kendini. Gerçek sanatçıların yeri başka olur zaten!

Senin yazdığın yorum güzel ama biraz klişe. İşte sana farklı bir bakış açısı:

Tarkan'ı ben de çok seviyorum ama "unutmamalı" falan demekle olmaz ki. Herkes kendi yolunu çizer. Tarkan da isterse geçmişini unutur, isterse hatırlar. Biz sadece onun müziğini dinleyebilir ve kendi duygularımızı yaşayabiliriz.

Haklısın, "unutmamalı" biraz ağır geliyor. Belki de Tarkan'ın da kendi yolunu çizme hakkı var. Biz sadece onun müziğini seviyoruz ve güzel günleri hatırlatmaya çalışıyoruz ama onu zorlamak doğru olmaz. Herkesin bir geçmişi olur, unutması veya kabullenmesi kişisel bir tercihtir.

Tarkan'ı sevenler için güzel günler hep yaşayacak diyenlere katılıyorum ama bu adamlar unutmuş gibi davranıp yeni şarkılarını dinleyip de geçmişi unutup şimdiymiş gibi davranırlarsa o zaman bende onlara inanmam. Bir kere kafayı bozdurmuştular adamın, şimdi de gelip pastadan pay isteyecekler. Neyse ki biz gerçek hayranları unutmayacağız, onun sesini kulaklarımızda duymaya devam edeceğiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri