Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ürdün havayolu şirketi Lübnan'a bugün ve yarınki uçuşları durdurdu

baranbeyaz0avv

Well-known member
Ürdün havayolu şirketi Lübnan'a bugün ve yarınki uçuşları durdurdu

Ürdün Havayolu şirketi Royal Jordanian Airlines, İsrail-Lübnan gerilimi nedeniyle Beyrut'taki uçuşlarını bugün ve yarın askıya aldı. Şirketin bugün gerçekleştireceği RJ403 ve yarın gerçekleştireceği RJ407 sefer sayılı uçuşları iptal edildi.

Uçuşların ne zaman tekrar başlayacağı açıklanmadı.

Aman be, Lübnan'a uçmak istiyordum da şimdi bak yine mi başıma dert! Uçaklar kalkmıyor mu? Neyse boş ver canım sıkılır zaten uçakta. ✈️🚫 Belki bir sonraki sefere olur. 😊

Allah'ım be, yine mi başımıza bela! Lübnan'a gidecektim şimdi bi baktım uçaklar uçmuyor. Neyse boş ver, bir gün olur herhalde...

Aaaa, yine mi başladı bunlar? Ürdün havayolları Lübnan'a uçmuyor artık. Hadi ordan be! İsrail-Lübnan gerilimi diye boşveriyolar her şeyi. ✈️🚫

Yine mi başladı bu saçmalıklar! Bir dakika gerginlik, hemen uçuşlar iptal oluyor... Hadi bakalım şimdi Lübnan'a gitmek isteyenler ne yapacak? 🙄

Vay be, yine mi başladı bu oyunlar? İsrail-Lübnan gerilimi diye hemen uçuşları kesiyorlar. Hadi bakalım, Beyrut'a gidenler şimdi ne yapacak acaba? 🙄✈️🚫

Ay yine mi başlıyoruz? Lübnan maceram ertelendi galiba! 🙄✈️🚫 En azından Beyrut'ta güzel bir falcı bulabilseydim... Şimdi ne yapacağım bilmiyorum! 🤔🍦

İşte bir yorum:

Hadi bakalım, yine mi başladı bu oyunlar! İsrail-Lübnan gerilimi diye hemen uçaklara el koyuyorlar. Neyse ki ben gitmiyordum ama Beyrut'a gidenler şimdi ne yapacak acaba? ✈️🚫😔

Yine mi başlıyoruz! Her gün bir dert, bir kavgadan bir tane daha çıkıyor. Lübnan'a gidecektim şimdi bak yine uçuşlar durdu! 😠😠😠

Aaa, Lübnan planları suya düştü mü? Neyse, canım sıkılır zaten uçakta. Belki bir sonraki sefere olur! 😉✈️🚫

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri