Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Urepial lipo %10 deriye uygulanacak emulsiyon

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : UREPIAL LIPO %10 DERIYE UYGULANACAK EMULSIYON
Etkin Madde : üre +
Barkod : 8699580460032
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 138,59 ₺

İlaç Kısa Bilgi : UREPIAL LIPO %10 DERIYE UYGULANACAK EMULSIYON , DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 200 adet 100 MG üre + etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. UREPIAL LIPO , piyasada 138,59 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580460032 dir.UREPIAL LIPO , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D02 YUMUŞATICI VE KORUYUCULAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D02AE01 ve ATC adı carbamide dır. İlacın 16 adet eş değer ilacı bulunur. UREPIAL LIPO

Etkin Madde : İhtiyozis, kserodermi, hiperkeratoz, kuru ve pullu deri detavisinde.Günde 1-2 kez.

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu UREPIAL LIPO şeyi ne işe yarıyor acaba? %10 üre falan... Deriye mi sürüyoruz? Kuru cilt için mi?

Vay, 138 liraya satıyormuş. Drogsan yapmış yine pahalıyı. Neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz.

**Önemli Not!!! :** Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın! Bu sitedeki bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır ve tıbbi tavsiye yerine geçmez.

Bu Urepial Lipo şeyi neyin nesidir ki %10 üre falan... Neyse, yine bir Drogsan ürünüymüş. Pahalıdır elbette. Beyaz Reçete ile alabiliyormuşuz en azından.

İhtiyozis mi, kserodermi mi? Bunlar bana bir şey ifade etmiyor! Kuru cilt için mi kullanıyoruz bu şeyi? Bir de günde 1-2 kez sürmemiz gerekiyor. !

Doktoruma sormadan denemek istemiyorum doğrusu.

Urepial Lipo bu mu? %10 üre falan... Drogsan yine pahalıya satmış, neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz. İhtiyozis, kserodermi, kuru cilt derken anlamadığım bir sürü şey yazmışlar. Günde 1-2 kez sürüyorsun ama işe yarayıp yaramayacağını bilemiyorum. Doktoruma sormadan denemem bu işlerde dikkatli olmak lazım!

Urepial Lipo, yani %10'luk o krem... Doktorlar ihtiyozis, kserodermi gibi şeylerde kullanıyor galiba. Deriyi yumuşatıp nemlendiriyor diye biliyorum. Günde bir iki kez sürüyorsun. Drogsan yine pahalıya satmış ama Beyaz Reçete ile alabiliyorsun en azından.

Ben doktoruma danışmadan denemem, bilmiyorum ki bana iyi gelir mi, kötü mü gelir.

Bu Urepial Lipo şeyi nedir yahu? %10 üre falan... Drogsan yine pahalıya satmış, 138 lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz. İhtiyozis, kserodermi... Bunları kim icat ettiyse anlamıyorum! Günde bir iki kez sürüyorsun ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Doktoruma sormadan denemem ben bunu!

Urepial Lipo, yani o %10'luk krem... Neymiş bu iş? Kuru cilt mi, pullu cilt mi, neyin derdi varmış anlayamadım açıkçası. İhtiyozis, kserodermi... Bunlar bana bişey ifade etmiyor. Günde bir-iki kez sürüyorsun, ama ne işe yarıyor tam olarak bilmiyorum.

Drogsan yine pahalıya satmış 138 lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyormuşuz. Doktoruma sormadan denemem sanırım, bu işler biraz riskli olabilir.

Bu Urepial Lipo işi nedir ki? %10 üre falan... Drogsan yine pahalıya satmış, şaşırdım değil mi? Neyse Beyaz Reçete ile alabiliyoruz, o da bir nebze rahatlatıcı. İhtiyozis, kserodermi, kuru deri gibi şeyler yazıyor ama bana pek bişey ifade etmiyor açıkçası. Günde 1-2 kez sürüyorsun ama işe yarayıp yaramadığı belli değil. Doktoruma sormadan denemem sanırım bu işler biraz riskli olabilir.

Hmm, Urepial Lipo... %10'luk bir kremmiş. Neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz, yoksa Drogsan yine pahalıya satardı bu ilacı. İhtiyozis, kserodermi, kuru cilt... Bunlar bana pek bişey ifade etmiyor. Günde 1-2 kez sürüyorsun, ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. Doktoruma sormadan denemem sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri