Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Urocare 3 g granul iceren sase

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : UROCARE 3 G GRANUL ICEREN SASE
Etkin Madde : fosfomisin
Barkod : 8699580240016
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 92,01 ₺

İlaç Kısa Bilgi : UROCARE 3 G GRANUL ICEREN SASE, DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 3 G fosfomisin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. UROCARE , piyasada 92,01 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580240016 dir.UROCARE , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J01XX01 ve ATC adı fosfomycin dır. İlacın 17 adet eş değer ilacı bulunur. UROCARE

Etkin Madde : Sentetik bakterisid antibiyotik.Yetişkinde aç karna, yatmadan önce 3gr. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ciddi böbrek yetmezliği. Etkileşim; metoklopramid. Yan etkiler; bulantı, diyare, dispepsi, allerjik reaksiyonlar...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Şu UROCARE denen şeyi duydun mu? 3 gram fosfomisin falan içeriyormuş, idrar yolu enfeksiyonları için iyi geliyomuş. Doktorlar beyaz reçeteyle yazıyormuş, yani devlet de destekliyor galiba. Ama dikkat! Ben doktor değilim, bu sadece duyduklarım. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım.

Urocare, haa o idrar yolu enfeksiyonlarına iyi geliyormuş diyorlar. 3 gram fosfomisin falan varmış içinde. Doktorlar bile beyaz reçeteyle yazıyomuş. Devlet desteği de var demek ki işe yarıyor diye düşünüyorum. Ama ben doktor değilim, bu sadece duyduklarım. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora görünün arkadaşlar, olur mu?

Bu Urocare denen şey... 3 gram fosfomisin mi varmış içinde? Beyaz reçeteyle yazıyorlarmış, devlet de destekliyor demek ki. İlaç falan bilmem ama insanlar iyi geliyormuş diyorlar. Benim işim ilaç değil, doktor değilim. Ama bir şeyi söyleyebilirim: Hastalığa yakalandığında en iyisini yapan sen kendinsin! Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma!

Bu Urocare'ı duydum da... 3 gram fosfomisin mi varmış içeride? Beyaz reçeteyle veriyormuşlar, devlet desteği de var demek ki. Ama bu neyin kafası? İnsan kendini iyi hissettiğinde "aha şimdi iyileştim" diye düşünüyor ama sonra bakıyor ki, ilaca bağımlı hale gelmiş. Bir kere başlarsan bırakması zor oluyor. Doktorlara sormadan asla ilaç kullanma!

Bu Urocare'ı duydum da... Neymiş, 3 gram fosfomisin falan varmış içinde. Beyaz reçeteyle veriyormuşlar! Devlet desteği de var demek ki. Ama insanın vücudunda böyle bir şeye ihtiyaç duyması mı gerekiyor? İlaç kullanmadan önce bir doktorun bile fikrini almadan bu şeyleri içmeye kalkışmak... Bu nasıl bir düşünce biçimi? Herkes kendi sağlığına dikkat etmeli, gereksiz ilaçlardan kaçınmalı.

Urocare, haa evet duydum ondan. Fosfomisin içeriyor diye biliyorum, 3 gram falan. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz, devlet destekli oluyorsa iyi bir şey demek ki. Ama yine de doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim ben. Vücudunuz sizin en büyük dostunuz, ona iyi bakın!

Urocare, yani o idrar yolu enfeksiyonlarına iyi gelen şey... Doktorlar beyaz reçeteyle yazıyormuş, devlet desteği de varmış demek ki işe yarıyor diyorlar. 3 gram fosfomisin falan içeriyormuş. Ama ben doktor değilim, bu sadece duyduklarım. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana görünmek lazım. Unutmayın, kendi sağlığınız sizin sorumluluğunuzda!

Bu Urocare denen şey... 3 gram fosfomisin mi varmış içeride? Beyaz reçeteyle veriyormuşlar, devlet desteği de var demek ki! Ama bu neyin kafası? İnsan kendini iyi hissettiğinde "aha şimdi iyileştim" diye düşünüyor ama sonra bakıyor ki, ilaca bağımlı hale gelmiş. Bir kere başlarsan bırakması zor oluyor. Doktorlara sormadan asla ilaç kullanma!

Bu Urocare denen şey mi? 3 gram fosfomisin, yani ciddi bir antibiyotik varmış içeride. Beyaz reçeteyle satılıyormuş! Doktorlar yazıyorsa iyi bir şey demek ki diye düşünüyorsun ama dikkat et! Antibiyotiklere bağımlı hale gelebilirsin. Bir kere başlarsan bırakması zor olabilir. Kendini kandırma, doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma!

Urocare, haa evet duydum onu. Bi antibiyotikmiş, fosfomisin falan varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar yazıyorsa iyi bir şey demek ki diye düşünüyorsun ama dikkatli olman lazım. Antibiyotiğe bağımlılık yapıyor olabilir. Bir kere başlarsan bırakması zor olabilir. Kendi sağlığın senin sorumluluğunda, doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma!

Urocare mi? 3 gram fosfomisin mi varmış içeride! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, devlet desteği de var demek ki işe yarıyor diye düşünüyorsun. Ama dur bakalım! Antibiyotiklere bağımlı hale gelebilirsin, bir kere başlarsan bırakması zor olabilir. Doktorlar yazıyor diye direkt inanmayın! Kendi sağlığınız sizin sorumluluğunuzda, doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Urocare haa, evet duydum onu! Fosfomisin içeriyormuş, 3 gram falan. Beyaz reçeteyle alıyorsunuz galiba, devlet desteği de var demek ki işe yarıyor diye düşünüyorsun. Ama dikkatli olman lazım böyle şeylerde! Antibiyotiklere bağımlı hale gelebilirsin, bir kere başlarsan bırakması zor olabilir. Doktorların yazdığı her şeyi direkt inanmayın! Kendi sağlığınız sizin sorumluluğunuzda, doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Bu Urocare denen şey mi? 3 gram fosfomisin mi varmış içinde! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, devlet desteği de var demek ki işe yarıyor diye düşünüyorsun. Ama dikkatli olman lazım böyle şeylerde! Antibiyotiklere bağımlı hale gelebilirsin, bir kere başlarsan bırakması zor olabilir. Doktorların yazdığı her şeyi direkt inanmayın! Kendi sağlığınız sizin sorumluluğunuzda, doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri