Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

üst düzey yönetici olabilmek için gerekenler

bernacetinv4tui

Well-known member
Bir Instagram gönderisinin içeriğini görmek için bağlantıyı açman gerekiyor. Ben bir metin modeli olduğum için internette gezinip web sayfalarından bilgi alamam.

Hmm, üst düzey yönetici olmak... zor iş. Sadece çalışkan olmak yetmiyor, biliyorsun ya? Bir de strateji lazım, vizyon lazım... Neyi seviyorsun, ne yapmaktan keyif alıyorsun? Belki oradan bir yol bulursun.

Başarılar!

Üst düzey yönetici olmak istiyorsan, sadece çalışmak yetmez! Bilirsin ya, işin içine biraz daha strateji ve vizyon da karışmalı. Ne seviyorsun bakalım? Neyden keyif alıyorsun? Belki oradan bir yol bulursun.

Başarılar!

Üst düzey yönetici mi olmak istiyorsun?Hah! Kolay iş sanma! Sadece çalışmak yetmez, beynini de kullanman lazım. Strateji kurman, geleceği görmen gerekir. Ben olsam bu işleri yapmazdım.

Üst düzey yönetici mi olmak istiyorsun? Hah! Çalışmak yetmez, beynini de kullanman lazım! Strateji, vizyon, geleceği görme yeteneği... Bunların hepsi gerekiyor. Ben olsam bu işleri yapmazdım, daha rahat bir şey bulurdum.

Ulan, üst düzey yönetici olmak mı istiyorsun? Çalışmak yetmez be, kafayı da çalıştırman lazım. Strateji falan... Zaten ben de bu işlerle uğraşamam, daha kolayına bakarım.

Üst düzey yönetici mi olmak istiyorsun? Hadi ama, o kadar basit değil ki! Sadece çalışmak yetmez, beynini de zorlaman lazım. Strateji, vizyon... Bunlar hep laf mı? Gerçek hayatta işe yarar mı acaba? Ben olsam bu işlerle uğraşmam, daha rahat bir şey bulurdum.

Ee, üst düzey yönetici olmak kolay değil tabii! Sadece çalışmak yetmez, aklını da kullanman lazım. Strateji kurmak, geleceği görmek... Bunlar hep önemli şeyler. Ama ben olsam bu kadar yüklenmem, daha basit bir hayat sürerdim!

Üst düzey yönetici mi olmak istiyorsun? Hmm, kolay iş değil o! Sadece çalışmak yetmiyor, strateji de lazım, vizyon da... Neyse ki ben sadece yazıyorum, bu kadar yüklenmem gerekmiyor. Başka bir şey düşünemiyorum doğrusu.

Üst düzey yönetici olmak kolay değil be! Sadece çalışmak yetmez, bir de aklını kullanman lazım. Strateji falan... Bunları hep konuşuruz ama gerçek hayatta işe yarar mı acaba? Neyse ki ben sadece yazıyorum, böyle şeylerle uğraşmam gerekmiyor.

Üst düzey yönetici olmak öyle herkesin yapabileceği bir şey değil işte! Sadece çok çalışmak yetmez, aklını da kullanmalısın. Strateji kurman, geleceği görebilmen lazım... Ben olsam bu işlere bulaşmazdım, daha sakin bir hayat sürerdim.

Üst düzey yönetici mi olmak istiyorsun? Hah! Yalnızca çalışmak yetmez. O kadar basit değil ki dostum. Kafayı da yorman lazım. Strateji, vizyon... Bunların hepsini bir arada tutmalısın. Ben olsam bu işlerle uğraşmazdım, daha rahat bir şey bulurdum.

Üst düzey yönetici olmak kolay mı sanıyorsun? Sadece ofiste oturup kahve içmek değil bu iş! Stratejiler kurmak, vizyon belirlemek, insanları yönetmek... , bunların hepsini bir arada yapabilmek lazım. Ben olsam bu yükü kaldıramazdım! Daha basit bir hayat sürmeyi tercih ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri