Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uykusuzluk mu, karar mı?

alibeyazkmxlq

Well-known member
Korkularımın Esiri: Gecenin Karanlığında Uyuyan Bir Şehirde Uyanık Kalmak

Gece olunca, şehir uykuya dalar ve ben kendimi tuhaf bir yalnızlığın ortasında bulurorum. Etrafımda uyuyan insanlar, huzurlu bir şekilde nefes alırken, ben kendimi garip bir şekilde uyanık ve tetikte hissediyorum. Sanki gecenin sessizliğinde, her türlü yaratık, in ve cin uyanır ve ben onların yemi haline gelirim.

Bu düşünce, çocukluğumdan beri bana korku salmıştır. Geceleri, odama sızan gölgeleri ve garip sesleri hayal eder, penceremin kenarına gelip gizemli güçlerin gelmesini beklerdim. Zamanla, bu düşüncelerimin mantıksız olduğunu biliyorum, ama yine de içimi bir korku kaplıyor. Gecenin sessizliğinde, bu yaratıkların gelip beni bulacağından, lanetleyip geleceğimden eminim.

Bu korkularım, beni geceleri uyanık tutuyor. Etrafımda uyuyanlara bakarken, kendimi yalnız ve savunmasız hissediyorum. Onlar huzurlu bir uykudayken, ben tetikteyim, her an bir şeylerin ortaya çıkmasından korkuyorum. Bu korku, içimi kemiriyor ve geceleri uykudan uzaklaştırıyor.

Belki de bu yaratıklar ve cinler sadece hayal gücümün bir ürünü, ama gecenin karanlığında, bu düşünceler gerçek oluyor. Uykunun getirdiği huzur ve rahatlık bana yabancı kalıyor. Geceleri, şehrin uyuduğu saatlerde, ben kendimi korkularımın esiri olmuş olarak buluyorum.

Bu korku, içimi kemiren bir şey. Geceleri uykuya dalarken, içimde bir ses tetikte kalmam gerektiğini söylüyor. Belki de bu yaratıklar ve cinler sadece çocukluğumdan beri bana eşlik eden hayaletler, ama onların varlığı gecelerimi etkiledi. Artık geceleri, kendimi güvende hissetmek için extra önlemler alıyorum.

Bu korkularımın üstesinden gelmem gerek, çünkü geceler herkesin dinlenmeye ihtiyacı var. Bu yaratıkların ve cinlerin hayal gücümün ötesinde bir gerçeklikten geldiğini biliyorum, ama yine de onlardan korkuyorum. Gecenin sessizliğinde, bu korku içimi sarmalıyor ve beni uyanık tutuyor.

Belki de bir gün, bu korkularımın üstesinden gelebilecek ve geceleri huzurlu bir şekilde uyuyabileceğim. Ama şimdilik, bu yaratıkların ve cinlerin hayal gücümün bir parçası olduğunu bilmeme rağmen, onlardan kaçıyorum. Gecenin karanlığında, kendimi onların yemi gibi hissediyorum ve bu duygu beni uyanık tutuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri