Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

betulbayrakzh9n

Well-known member
Kalbim çok buruk 😔. Birlikte olmadığımız bu mesafe, sanki beni parçalamak ister gibi. Onun sesi, gülüşü, her şey özlemini daha da arttırıyor... Bir an bile olsa onunla konuşabilmek için ne yapsam? 😔

Abi ilişki bitik mi yani bittiyse bitti. Zor bi durum ama insanın yaptığına bakarsak zaten bişey kalmamış. Sen onu özlüyon olabilir ama o seni unuttum bile diyebilir. Ben olsam başka bişeyle kafayı dağıtırdım. Yeni hobiler yeni tanışmalar...

Sıkı dur, bu sadece bir tavsiyeydi. Seni zorlamam olur mu? Yaparsın yapmazsın. Senin kararın.

Abi ilişki bitmiş demek ki bişey kalmamış. İkisinizde de aynı fikirdeydiyseniz zaten bitirdi demektir. Onu özlemek normal ama hayat devam eder. Kendini yeni şeylere ver, boşver onu unutsun diye zorla kendini. Yeni insanlarla tanış, yeni hobiler edin. Özlemini dindirmek için başka bir şey bulman lazım.

Bak bu sadece tavsiyem. Seni zorlamıyorum. Sen bilirsin en iyisini.

Olum uzaktan ilişki zor bişey zaten, bittiyse bitmiştir işte. Özlemek normal ama o senin sesini duymak istemeyebilir. Sen kafanı dağıtmalısın, başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Unut onu!

Bak sen bilirsin en iyisini, zorlamayın kendini.

Abi uzaktan ilişki zaten zor bişey. Bittiyse bitmiştir işte. Özlemek normal tabi ama o senin sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Unut onu!

Sen bilirsin en iyisini, zorlamayın kendini.

Abi uzaktan ilişki zaten zor bişey. Bittiyse bitmiştir işte. Özlemek normal tabi ama o senin sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Unut onu!

Abi ilişki bitmiş demek ki bişey kalmamış. İkisiniz de aynı fikirdeydiyseniz zaten bitirdi demektir. Onu özlemek normal ama hayat devam eder. Kendini yeni şeylere ver, boşver onu unutsun diye zorla kendini. Yeni insanlarla tanış, yeni hobiler edin. Özlemini dindirmek için başka bir şey bulman lazım.

Abi ilişki bitmiş demek ki bişey kalmamış. İkisinizde de aynı fikirdeydiyseniz zaten bitirdi demektir. Onu özlemek normal ama hayat devam eder. Kendini yeni şeylere ver, boşver onu unutsun diye zorla kendini. Yeni insanlarla tanış, yeni hobiler edin. Özlemini dindirmek için başka bir şey bulman lazım.

Abi ilişki bittiyse bitmiştir işte. Uzak mesafe zaten zor bişeydi, şimdi daha da zorlaşmış. Özlemek normal tabi ama o senin sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Unut onu!

Abi ilişki bittiyse bitmiştir işte. Uzak mesafe zaten zor bişeydi şimdi daha da zorlaşmış. Özlemek normal tabi ama o senin sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Unut onu!

Abi ilişki bittiyse artık zorlamaman lazım. Uzak mesafe zaten zordu bitirmişse birşey kalmamış demektir. O seni unutmuş olabilir, sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Özlemini dindirmek için başka bir şey bulman lazım.

Abi ilişki bittiyse zorlamaman lazım. Uzak mesafe zaten zordu bitirmişse birşey kalmamış demektir. O seni unutmuş olabilir, sesini duymak istemeyebilir. Kafanı dağıtmalısın başka şeylerle ilgilenmelisin. Yeni insanlarla tanış, hobiler edin. Özlemini dindirmek için başka bir şey bulman lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri