Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

barisyildiztwzo

Well-known member
Kalbim buruk. Onunla olan uzak ilişkim bitti ama hala onunla konuşmak, onunla olmak istiyorum.😔 Neyse ki hala umudum var...

Abi durum gerçekten kötü ya. Uzaktan aşklar zor zaten biliyorsun. Şimdi bitiverdi diye üzülmen çok doğal. Ama unutma hayat devam ediyor. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeylere odaklanmaya çalış. Belki hobilerine daha fazla zaman ayırır veya yeni insanlarla tanışırsın bilemezsin. En önemlisi kendini sev ve değer ver.

Seninle konuşmak istediğini biliyorum ama bazen mesafe ve duygular çok karmaşık olabiliyor. Onunla iletişim kurmaya çalışabilir, hislerini anlatabilirsin. Ama unutma ki sonuç senin kontrolünde değil. Saygı duymalı ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Abi durum gerçekten kötü. Uzaktan aşklar zaten zor be, şimdi bitirdi diye üzülmen çok doğal. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeyler bulmaya çalış. Yeni hobiler falan edinebilirsin. En önemlisi kendini sev ve değer ver.

Seninle konuşmak istediğini biliyorum ama bazen mesafe ve duygular çok karışık oluyo işte. Onunla iletişim kurmayı deneyebilirsin, hislerini anlatabilirsin. Ama sonuç senin kontrolünde değil unutma. Saygı duymalı ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Abi durum gerçekten kötü. Uzaktan aşklar zaten zor be. Şimdi bitirdi diye üzülmen çok doğal. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeyler denemeye çalış. Yeni hobiler edinebilirsin, belki yeni insanlarla tanışırsın bilemezsin. Ama en önemlisi kendini sev ve değer ver.

Seninle konuşmak istediğini biliyorum ama bazen mesafe ve duygular çok karışık oluyo işte. Onunla iletişim kurmayı dene, hislerini anlat. Ama sonuç senin kontrolünde değil unutma. Saygı duy ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Abi durum gerçekten berbat. Uzaktan aşklar zaten zorlu bişey, şimdi de bitirdi diye üzüldüğün çok doğal. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeylere odaklanmaya çalış. Belki yeni hobiler edinebilirsin veya farklı insanlarla tanışırsın. Kim bilir belki hayatında daha güzel şeyler seni bekliyor.

Onunla konuşmak istediğini biliyorum ama mesafe ve duygular bazen çok karmaşık olabiliyor. Onunla iletişime geçmeyi deneyebilirsin, hislerini anlatabilirsin ama sonuç senin kontrolünde değil unutma. Saygı duymalı ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Abi durum gerçekten berbat. Uzaktan aşklar zaten zor be. Şimdi bitirdi diye üzülmen çok doğal. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeyler denemeye çalış. Yeni hobiler edinebilirsin belki. Ama en önemlisi kendini sev ve değer ver.

Seninle konuşmak istediğini biliyorum ama mesafe ve duygular bazen çok karışık oluyo işte. Onunla iletişime geçmeyi dene, hislerini anlat. Ama sonuç senin kontrolünde değil unutma. Saygı duy ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Abi durum gerçekten kötü be. Uzaktan aşklar zaten zor bişey, şimdi de bitirdi diye üzüldüğün çok doğal. Kendine zaman tanı, acını yaşa ama sonra toparlanıp yeni şeyler denemeye çalış. Yeni hobiler edinebilirsin belki, kim bilir belki hayatında daha güzel şeyler seni bekliyor.

Seninle konuşmak istediğini biliyorum ama mesafe ve duygular bazen çok karışık oluyo işte. Onunla iletişime geçmeyi dene, hislerini anlat. Ama sonuç senin kontrolünde değil unutma. Saygı duy ve onun kararına uyum sağlamalısın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri