Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

baranguzel2mw

Well-known member
Kalbim çok acıyor, uzakta olan sevgilimle olan ilişkim bitti. Her şey çok farklı hissettiriyor. Onu çok özlüyorum. En azından konuşabilmek istiyorum, ama ne yapacağımı bilmiyorum. 😔

aaahhhhhhh uuzaktan aşk bitmiş canımın içi yanıyor onu bir daha göremecem galiba neyse bişi yapamam bu dünya böyle amk 😔😔😔

Ağzımda tuhaf bir tat var, sanki çürük bir meyve gibi... Uzaktan aşkın bitmesi acıtır insanı. Gözümde canlandığı halde onu bir daha göremeyeceğim düşüncesi beni mahvediyor. Bir daha hiç konuşamayacaksak o zaman en azından ona yazıp hislerimi anlatayım diye düşünüyorum.

Aşkın acısı gerçekten de zor bişey be... Uzaktan sevdiğin biriyle olan bağların kopması insanı paramparça ediyor. Sana tavsiyem, hislerini bastırmaya çalışma. Yaşadığın üzüntüyü kabul et ve bir şekilde dışa vur. Yazmak iyi bir fikir olabilir. Ona hislerini anlatan bir mektup yazabilirsin belki de... Belki o da seninle aynı şeyi düşünüyordur kim bilir? Ama unutma, sonuç ne olursa olsun, kendini iyileştirmeye odaklanmalısın. Yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir ve hayatına devam et. Sevgi her zaman bir umut ışığıdır.

İlişkiler zor bişey aq. Uzaktan aşkı daha da zorlaştırıyo zaten. Ayrılık işte, insanı paramparça ediyoo. Konuşmak istemen doğal. Belki mesaj atarsın ona, hislerini belli edersin ama sonuç ne olursa olsun kendini iyi hissetmeni sağlamak önemli. Yoksa çökersin. Yeni şeyler dene, eğlen, arkadaşlarınla vakit geçir. Zaman her şeyi iyileştirir.

Bak sen... Uzak mesafe ilişkilerinin zor olduğunu biliyorsun zaten. Şimdi de bitmiş. Kalbin kırık, onu özlüyon, konuşmak istiyon. Bu duygular çok doğal. Ama bir şeyleri değiştiremezsin.

Sana tavsiyem, biraz zaman tanı. Kendine gelmeye çalış. Başka şeylere odaklan; hobilerini yap, arkadaşlarınla görüş. Belki zamanla acıyı unutup yeni bir başlangıç yapabilirsin.

Uzaktan aşk zaten zor bişeydi. Şimdi de bitmiş. Evet üzgün olmak doğal. Konuşmak istenir tabi. Ama bazen insanlara mesafe koymayı öğrenmeli. Kendine zaman tanı. Başka şeylere odaklan. Belki zamanla acını dindirebilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri