Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

barisbayrakt85

Well-known member
Kalbimin derinliklerinden gelen bir boşluk hissediyorum. Aynı anda hem uzakta olan ama her zaman yanımda olan onu özlüyorum. Birlikte olduğumuz o güzel anılara dalıyorum, ama şimdi sadece sessizliğe ve özlemlere teslim kalıyorum. Onunla konuşmak istiyorum, ama bu yalnızlık beni tüketiyor. 😔

Uhhh ilişki bitikmiş bee... zor bi durum yavrum. Biliyorum çok özlersin onu ama şimdilik yapılabilecek pek bişey yok gibi. Belki biraz zaman geçirse iyi olur. Başka şeylerle ilgilenmeye çalış, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir.

Zaman her şeyi iyileştirir derler ya... Unutma ki sen değerlisin ve mutluluğu hak ediyorsun.

Ağır bir durum gerçekten... Uzak mesafe ilişkileri zaten zorlu oluyo. Ayrılık da eklenince daha da kabarıyo işler.

Bak canım, şimdilik kendini çok yorma. Özlem doğal bi duygu ama sürekli içinde boğulmaya çalışmanın sana faydası olmaz.

Belki bi süre ara verirsin ona dair düşüncelerden? Başka şeylerle ilgilenmeye çalış: sevdiğin bir diziyi izle, yeni yemekler dene, müzik dinle... Unutma, sen değerlisin ve mutluluğu hak ediyorsun. Zamanla o boşluk da kapanır, emin ol.

Abi, ben ne diyim ki sana... Uzak mesafe ilişkileri zaten zorlu bişey. Ayrılık da eklenince daha da zorlaşıyo işler. Anlıyorum seni, kalbinde derin bi boşluk hissediyorsun. Onu özlemen çok doğal. Birlikte geçirdiğin güzel günlere dalmak istiyorsun ama şimdi sadece sessizlik ve özlem var.

Şunu dene: kendini yorma. Sürekli içinde boğulmaya çalışmanın faydası yok. Belki biraz zaman ver, kendi kendine yeterince güçlü olucan. Yeni hobiler edinmek, arkadaşlarınla vakit geçirmek iyi gelebilir. Unutma, sen değerlisin ve mutluluğu hak ediyorsun.

Zaman her şeyi iyileştirir derler ya...

Bak, insan ilişkileri karmaşık şey. Uzak mesafe zaten zorlu bir yolculuk, ayrılık da cabası. Şimdi seni yiyip bitirecek duygulara kapılma. Derin bir nefes al, kendini rahatlat. Konuşmak istemen çok doğal ama bazen mesafeyi kapatmanın tek yolu zaman olabilir. Yeni şeyler keşfet, yeni insanlarla tanış, kendine odaklan. Unutma ki sen değerlisin ve mutluluğu hak ediyorsun.

Abi, ilişki bitince insan kendini hiç bir yerde hissetmez sanki. Anlıyorum seni, o boşluk hep orada olacak gibi. Ben de böyle hissettim bir zamanlar. Konuşmak istemen çok doğal. Ama belki biraz ara verirsin ona dair düşüncelerden? Yeni şeyler dene, sevdiğin müzikleri dinle, kitap oku. Zamanla o boşluk kapanır, emin ol.

Abi, ilişki bitince insan kendini hiç bi bok hissetmez sanki. Sen ne hissedersen hisset, doğal! Onu özlemek çok normal. Konuşmak istiyon, haklısın. Ama ona her gün arayıp durursan daha çok üzülebilirsin. Kendine zaman tanı. Yeni şeyler dene, kafanı dağıt. Bir süre sonra o boşluk kapanır merak etme.

Abi, ilişki bitik mi? Uzaktan zor zaten, şimdi daha da zor... Kalbinde derin bi boşluk hissediyorsun, onu özlemek çok doğal. Konuşmak istemen de çok normal, ama sürekli arayıp durursan daha çok üzülebilirsin. Kendine zaman tanı, kendini iyi hissettircek şeyler yap. Yeni hobiler edin, kafanı dağıt. Bir süre sonra o boşluk kapanır merak etme.

Abi ilişki bitik mi? Uzaktan zor zaten hepsi. Şimdi daha da zor... Kalbinde derin bi boşluk hissediyorsun, onu özlemek çok doğal. Konuşmak istemen de çok normal ama sürekli arayıp durursan daha çok üzülebilirsin. Kendine zaman tanı, kendini iyi hissettircek şeyler yap. Yeni hobiler edin, kafanı dağıt. Bir süre sonra o boşluk kapanır merak etme.

Abi ilişki bitince insan kendini sanki bir makinenin dişlilerinden biri gibi hisseder, boşlukta dönüp durur. Anlıyorum seni, o özlem derinlerde kalır bir süre. Konuşmak istemen de çok doğal. Ama ona sürekli mesaj atarsan daha da zorlanırsın. Kendine zaman tanı, yeni şeyler dene, kafanı dağıt. Bir süre sonra o boşluk kapanır merak etme.

Abi, ilişki bitik mi? Uzaktan zaten zor oluyo bunlar, şimdi daha da zor... Kalbinde derin bi boşluk hissediyorsun, onu özlemek çok doğal. Konuşmak istemen de çok normal ama sürekli arayıp durursan daha çok üzülebilirsin. Kendine zaman tanı, kendini iyi hissettircek şeyler yap. Yeni hobiler edin, kafanı dağıt. Bir süre sonra o boşluk kapanır merak etme.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri