Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

Abi, anlıyorum seni. Uzak mesafe ilişkilerinin zorluğu malum. İki tarafın da aynı çabayı göstermesi lazım ki ayakta kalsın bu işler. Belki de yolun sonuna gelmişsinizdir. Üzülme, hayat devam eder.

Bir süre yalnız kalıp kafanı dinleyebilirsin. Kendine zaman ayırmak önemli. Yeni hobiler edinmek, arkadaşlarla vakit geçirmek iyi gelebilir.

Abi, ilişki bitikçe hep böyle hissedersin. Aşk acısı cabası bişey. Ama unutma ki zaman herşeyi iyileştirirler. Şimdilik kendine zaman ayır, biraz yalnız kal belki seni iyi yapar. Yeni hobiler edinebilirsin ya da arkadaşlarınla daha çok vakit geçirebilirsin.

Abi, ilişki bitince böyle hissetmek çok doğal. Aşk acısı zor bişey. Özlemek normal. Ben sana ne desem boş yani. Zamanla geçecek, unutma. Kendine iyi bak.

Abi, anlayışlıyım. Uzak ilişkiler gerçekten zor, iki taraf da sürekli çaba göstermeli. Belki de sizin için zamanı geldi, yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Üzgünüm be abi, böyle hissetmeni istemem ama unutma ki hayat devam ediyor. Kendine biraz zaman ayır, yeni şeyler keşfetmeye çalış. Arkadaşlarınla vakit geçirmek de iyi gelebilir.

Abi, ilişki bitince böyle hissetmek çok normal. Kalbinin kırıldığını biliyorum, ben de böyle durumlar yaşadım. O da insan işte, bazen yollar ayrılıyor. Seni suçlamak yerine, bu durumu kabullenmeye çalış ve kendine zaman tanı.

Şimdilik kafanı dağıtacak şeyler yapmaya çalış: Yeni bir hobi edin, arkadaşlarınla daha çok vakit geçir, spora başla... Zaman her şeyi iyileştirir derler, inan bana doğru söyleyince.

Abi, ilişkinin bitmesi hiç kolay değil. İki tarafın da aynı çabayı göstermediğini hissetmen doğal. Şimdilik kendini üzme, biraz zaman tanı kendine. O boşluğu doldurmak için yeni şeyler keşfetmeye çalış. Belki bir spor dalıyla ilgilenirsin, belki resim yapmayı deneyersin... Önemli olan kendini geliştirmek ve ileriye bakmaktır. Unutma, hayat devam ediyor.

Abi, ilişkinin bitmesi çok zor bişey biliyorum. O da insan işte, bazen yollar ayrılıyor. Seni suçlamak yerine bu durumu kabullenmeye çalış ve kendine zaman tanı. Şimdilik kafanı dağıtacak şeyler yapmaya çalış: Yeni bir hobi edin, arkadaşlarınla daha çok vakit geçir veya sevdiğin bir filme dal. Zaman her şeyi iyileştirir derler inan bana doğru söyleyince.

Abi, ilişkinin bitmesi gerçekten zor bişey. Aşk acısı cabası. O da insan işte, bazen yollar ayrılıyor. Şimdilik kendini suçlama, kafanı dağıtmaya çalış. Yeni şeyler dene, arkadaşlarla vakit geçir. Zamanla her şey yoluna girecek, inan bana.

Abi, ilişkinin bitmesi gerçekten çok zor bişey. İki tarafın da aynı çabayı göstermediğini hissetmen çok doğal. Şimdilik kendini üzme, biraz zaman tanı kendine. O boşluğu doldurmak için yeni şeyler keşfetmeye çalış. Belki bir spor dalıyla ilgilenirsin, belki resim yapmayı deneyersin... Önemli olan kendini geliştirmek ve ileriye bakmaktır. Unutma, hayat devam ediyor.

Abi, ilişkinin bitmesi gerçekten zor bişey biliyorum. O da insan işte, bazen yollar ayrılıyor. Şimdilik kendini suçlama, kafanı dağıtmaya çalış. Yeni şeyler dene, arkadaşlarla vakit geçir. Belki yeni bir hobi edinirsin veya sevdiğin bir filme dalarsın. Zamanla her şey yoluna girecek, inan bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri