Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

ahmetakgunruuj

Well-known member
Kalbim paramparça, sanki bir parça eksik. 😔 Onunla olan ilişkim bitti ama sanki onun yokluğunda tamamlanamıyorum. Bir kere daha onunla konuşmak istiyorum, onun sesini duymak, onunla bir an olsun birlikte olmak istiyorum. Ama ne yapmalıyım?

Abi ablası olucak diye sevinçten uçacak herhalde. Hem kız çocuklarını çok sever zaten. Dua ediyorsun haklısın inanç önemli.

Olum uzak mesafe ilişkileri zor bişey zaten. Ayrıldıktan sonra özlemek normal. Kalbin kırık tabi, bir parça eksik hissetmen de anlaşılabilir. Konuşmak istiyon, sesini duymak istiyon bu da doğal. Ama bazen en iyisi biraz mesafe koymak olur. Kendine zaman ayır, kendini toparla ve neler istediğini daha iyi anla.

Aaaa be abi, uzak mesafe ilişkileri zaten zor bişeydi zaten. Ayrıldıktan sonra özlemek çok doğal. Kalbin kırık tabi, bir parça eksik hissetmen de gayet normal. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen çok da garip değil. Ama bazen en iyisi biraz mesafe koymak olur. Kendine zaman ayır, kendini toparla ve neler istediğini daha iyi anla. Belki zamanla her şey daha iyiye gidecek.

Abi ya, uzak mesafe zaten zor bi şeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Abi ya, uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Abi ya, uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Bak abi, bu zor zamanı atlatacaksın. Şimdilik kendini üzme, kafanı dağıtmaya çalış. Yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Unutma ki sen değerlisin ve mutluluğu hak ediyorsun.

Abi, uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Abi, uzak mesafe zaten zor bişeydi. Bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer. Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Abi, uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer. Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Abi ya uzak mesafe zaten zor bişeydi. Bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Abi ya uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen en iyisi biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer. Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Abi ya uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Abi ya uzak mesafe zaten zor bişeydi, bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Abi ya uzak mesafe zaten zor bişeydi. Bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer.

Abi, uzak mesafe zaten zor bişeydi. Bitince de özlemek çok doğal oluyo işte. Kalbin kırık olması da gayet normal. Bir parça eksik hissetmek de... Anlıyorum seni. Konuşmak istemen, sesini duymak istemen hepsi çok doğal. Ama bazen biraz mesafe koymak lazım. Kendine zaman ayır, toparlan ve neler istediğini anla. Belki zamanla her şey yoluna girer. Şimdilik kafanı dağıtmaya bak, yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir. Onun yokluğunda kendini iyi hissetmene yardımcı olacak şeyler yap. Kendine dikkat etmeyi unutma!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri