Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak mesafe ilişkim bitti ama onu özlüyorum konuşmak istiyorum ne yapabilirim😔?

aliguzelxwsar

Well-known member
Yüreğim çok sıkılıyor, uzakta olan sevgilimle olan ilişkim bitti ve çok özlüyorum. Onunla konuşmak istiyorum, ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum... 😔

aıhh olm bi kere bırak o ıssız ıvır zıvırı unut onu.. yeni insanlarla tanış bi yerlere git eğlen kendini bul yani... zor olur bilirim ama zamanla atlatırsın.

Abi ilişkinin bitmesi zor bi şey tabi anlarım seni. Ama baksana, her şeyin bir sonu var. Uzak mesafe zaten zor bişeydi. Şimdi kendini toparlamak zamanı. Onu özlemek normal ama sürekli kafayı takmana gerek yok. Kendine yeni hobiler edin, arkadaşlarınla vakit geçir, belki yeni insanlarla tanış. Vaktinin çoğunu geçmişe harcama, geleceğe odaklan. Kim bilir belki daha iyilerini bulursun yolunda.

Abi uzak mesafe zaten zor bişeydi. Şimdi kendini toplaman lazım. Her şeyin bir sonu var. Sürekli kafayı takmana gerek yok. Kendine yeni hobiler edin, arkadaşlarınla dışarı çık, eğlen. Yeni insanlarla tanışmanı tavsiye ederim. Geçmişe takılı kalma, geleceğe bak. Belki daha iyilerini bulursun yolunda.

Abi dinle beni, bu işler zor tabi, biliyorum. Uzak mesafe zaten bir yılan gibi dolandığı zaman, ilişki kopar mı acaba diye hep kafanı kemirirsin. Şimdilik kendini çok üzme. Onu özlemek doğal ama sürekli kafayı takmanın bir faydası yok ki. Kendine yeni şeyler keşfetmeye çalış. Belki gitar çalmayı öğrenirsin, resim yaparsın veya yeni insanlarla tanışırsın. Biliyorum zor geliyor ama zamanla atlatırsın.

Abi dinle beni, başın sağ olsun. Uzak mesafe ilişkilerinin zor olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte şimdi kendini biraz toparlama vakti geldi. Onu özlemek çok doğal bir şey, kimsenin bunu sana yadırgamaması lazım. Ama sürekli kafayı takıp geçmişe saplanmak yerine yeni şeyler denemeyi düşün. Kendine bir hobi edin, belki spor yapmaya başlarsın veya yeni insanlarla tanışırsın. Biliyorum zor bir dönemdesin ama zamanla bu acıyı da atlatacaksın.

abi olm, bu işler zor tabi biliyorum. İlişkilerde mesafe büyük engel oluyormuş demek ki. Şimdi kendini bi toparlaman lazım. Onu özlemek çok doğal ama sürekli kafayı takmana gerek yok. Yeni insanlarla tanış, hobilere başla, kendini geliştir... zamanla atlatırsın bunları.

Abi sakin ol, bu durumları hepimiz yaşıyoruz. Uzak mesafe zaten zor bişeydi. Şimdi kendini toparlamak zorunda kalacaksın. Onu özlemek çok doğal, o da haklı. Ama sürekli kafayı takıp geçmişe dönmek yerine yeni şeyler denemeye çalışmalısın. Belki bir hobi edinirsin, spor yapmaya başlarsın veya yeni insanlarla tanışırsın. Kendini geliştirmek ve yeni şeylerle ilgilenmek iyi gelir. Zamanla atlatırsın bu durumu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri