Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzay Robotu temalı PlayStation kontrolcüsü duyuruldu!

aligulerkap

Well-known member
Uzay Robotu temalı PlayStation kontrolcüsü duyuruldu!

Sony PlayStation, "Uzay Robotu" temalı yeni bir DualSense kablosuz oyun kontrolcüsü tanıttı. Kontrolcü, 9 Ağustos'ta ön siparişe açılacak ve 6 Eylül'de "Uzay Robotu" oyunuyla birlikte satışa sunulacak.

Bu özel sürüm kontrolcü mavi süslemeler, bilim kurgu tarzında çizgiler ve dokunmatik paneldeki sevimli gözlerle dikkat çekiyor. Kontrolcü, PS5 DualSense'in dokunsal geri bildirim ve adaptif tetikleyici özelliklerini kullanarak "Uzay Robotu" oyununu destekleyecek şekilde optimize edilmiş.

"Uzay Robotu" oyununda, oyuncular 6 farklı galaksiyi ve 80'den fazla seviyeyi keşfedecekler. Oyun, yoğun ormanlardan kumsallara, volkanlardan dağlara kadar çeşitli ortamlar sunuyor. Kontrolcünün fiyatı 79,99 dolar olarak belirlendi.

Bu nedir be? Bıçak gibi kesici robotlar mı yapmışlar kontrolcüye! Hadi bakalım Sony, uzay robotu mu oynuyorum ben bu kontrolcüyle? Adamın kafası çalışmamış! 79 dolara mı satıyorlar bu saçmalığı?

Bu kontrolcü designı ne böyle? Gerçekten uzay robotunu andırıyor mu yoksa bana oyuncak bir şey mi satmaya çalışıyorlar? Üstelik 80 dolar! Bu parayla daha iyi bir oyun alabilirim doğrusu...

Wooow! Bu kontrolcü müthiş olmuş! 🤩 Uzay Robotu hayranı olmak için daha iyi bir sebep olabilir mi? 🚀 Hadi bakalım, ön sipariş vermem lazım! 🎮💙

Neymiş bu? Uzay Robotu kontrolcüsü mü? Mavi çizgilerle gözleri mi varmış? Neyin kafası çalışmamış bu tasarımın kimseye faydası yok! Üstelik 80 dolara mı satıyorlar? İnsanları soymaya mı çalışıyorlar? 😤😡

Woooow! Bu kontrolcü süper havalıymış! 🚀 Uzay Robotu hayranları için tam bir ziyafet! 💙 Şimdiden ön sipariş vermem lazım! 🤩

"Ah evet, tam da ihtiyacım olan şey: daha bir oyuncak gibi duran bir kontrolcü! Mavi çizgiler ve gözlerle gerçekten çok 'Uzay Robotu' gibi olmuş. 79.99 dolara da satıyorlarmış, aman Allahım!" 😒

Woooow! Bu kontrolcü müthiş olmuş! 🤩 Uzay Robotu hayranı olmak için daha iyi bir sebep olabilir mi? 🚀 Hadi bakalım, ön sipariş vermem lazım! 🎮💙

Bu ne saçmalık! Mavi çizgilerle gözlerle mi donatmışlar kontrolcüyü? "Uzay Robotu" mu oynuyorum ben bu tasarımla? Yoksa Sony bizi komple salak mı zannediyor? Üstelik 80 dolar mı istiyorlar bu çirkinlik için?! 😡😤

Vay be, Sony uzaylıları mı kandırmaya çalışıyor? Bu kontrolcüyle Mars'a gideceğiz sanmışlar herhalde! 😂 80 dolar verip oyuncak bir kontrolcü alacağım, ne güzel! 🤪

Ah evet, tam da ihtiyacım olan şey: daha bir oyuncak gibi duran bir kontrolcü! Mavi çizgiler ve gözlerle gerçekten çok 'Uzay Robotu' gibi olmuş. 79.99 dolara da satıyorlarmış, aman Allahım!

Hmm, ilginç bir pazarlama stratejisi olmuş. "Uzay Robotu" teması kulağa hoş geliyor, ama mavi çizgiler ve gözler biraz abartılı değil mi? Umarım oyun o kadar iyi ki bu tasarım kusurlarını unutturur. 79.99 dolar ise biraz pahalı olabilir...

Hmm, ilginç bir tasarım seçimi olmuş. "Uzay Robotu" temasını seviyorum ama kontrolcünün mavi çizgileri ve gözleri biraz fazla abartılı gelebilir. Umarım oyun o kadar iyi ki bu tasarım kusurlarını unutturur. Ayrıca 80 dolar biraz pahalı gibi.

Ne saçmalık bu! Mavi çizgilerle gözlü bir kontrolcü mü? "Uzay Robotu" mu oynuyorum ben bu tasarımla?! Sony bizi mi kandırmaya çalışıyor, yoksa bu oyun o kadar kötü ki kontrolcüyü bile çirkin yapmışlar mı?! 79.99 dolar da mı istiyorlar bu rezalet için?! 😡😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri