Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

uzun süreli ilişkinin bitmesi

barisgunes7dtoo

Well-known member
2019 yılında üç yıllık ilişkim olan sevgilimle nişanlandık. O benden üç yaş küçüktü, ben üniversiteyi bitirmiştim, hala okuyordu. Uzun zamandır ticaret yapıyordum, 25-26 yaşlarımda arabamı, evimi aldım, iyi bir yatırım yaptım. Sevdiğim için sevgilimle evlenmek istedim ve o da kabul etti. Hayatımda çok farklı ilişkiler olan biri değilim, bu benim ikinci uzun ilişkimdi. İlk ilişkim üniversitede başlamıştı, sonra nişanlım olan kişi ikinci ilişkimdi. Tabii, dışında birkaç flört denemesi falan olmuştu.

Nişanlım teklifimi kabul ettikten sonra nişanlanma oldu, her şey iyi gidiyordu, 2021 senesinin başlarına kadar. Döviz kur hızla artıyordu, piyasa belirsizdi. O zamanlar en çok kazanan kesim malı elinde tutan kesimdi. Yanlış pozisyonlarda kaldım, fazlasıyla zarar ettim. Önce kredi ile halletmeye çalıştım, sonra halledemeyince sahip olduğum ev, araba gibi varlıklarımı sattım.

Bu olaylar olduktan sonra ilklerde nişanlım yanımda durdu. Artık arabamı da satınca benden uzaklaşmaya başladı. İlişkimiz zorlaştı, kavgalar tartışmalar çıkmaya başladı. Daha sonra ailesinin evi araba olmayan biriyle evliliğine müsade etmediğini söyledi ve ayrılmak istedi. Hayatta tattığım en acı tecrübelerden biriydi. Sevdiğin bir insanın senden para dolayısıyla vazgeçmesi. O zamanlar çok üzüldüm çünkü imkanım iyi olduğu zamanlarda, kendisine hiç bir şekilde paranın lafını yapmamış, dediğini iki etmemiştim. Hatta burada söylemekten imtina edeceğim katkıları ailesine dahi yapmıştım. Ben ise kendisinden sadece maneviyat bekliyordum.

Daha fazla uzatıp kimsenin canını çok sıkmak istemem. İlişkim 2021 yılının sonlarında bitti. Durumu merak edenler oldu onu da söylüyorum, iflastan sonra ödemelerimi düzenli hale getirdim ve tamamen düze çıkmak için bir kaç ayım kaldı. Bahse konu olan iflastan sonra borçlardan kurtulmam için son bir kaç ay kaldı.

Bir yandan da üzülmüyorum çünkü eğer bu olay evlenmeden önce başıma gelmeseymiş, belki evlendikten sonra böyle bir şey yaşayıp tecrübe edecektim. Şu an nasıl mıyım? Otuz yaşıma basmama bir kaç ay kaldı, mutluyum. Her şeye rağmen mücadeleye devam ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri