Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vadim Hamuttskih

bullvar_katip

Administrator
Vadim Anatolyeviç Hamuttskih (; 26 Kasım 1969, Aşa - 31 Aralık 2021, Belgorod), Rus voleybolcu. İlk antrenörü A. Poroşin’di. İlk kez 1996 yılında ulusal takım formasını giydi. Ulusal takımla 2002 Dünya Ligi’nde şampiyonluk yaşadı. Ayrıca 2002 Dünya Ligi’nde “en iyi pasör” ve “en iyi servis” ve 2007 Avrupa Şampiyonası’nda “en iyi pasör” ödüllerinin sahibi oldu. Lokomotiv Belgorod formasıyla 2003 ve 2004 yıllarında Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna ulaştı. Belgorod Eğitim Enstitüsü mezunu olan Hamuttskih, 31 Aralık 2021 gecesinde evinde uykuda geçirdiği kalp krizi ile hayatını kaybetti. Vadim Khamuttskikh için cenaze töreni 4 Ocak’ta Rusya’nın Belgorod kentindeki Cosmos Spor Sarayı’nda gerçekleştirildi. Oynadığı Kulüpler Özellikleri Boy: 196cm. Kilo: 85kg. Pozisyon: Pasör. Blok yüksekliği: 331cm. Smaç yüksekliği: 342cm. Başarıları 1996-Dünya Ligi-Bronz madalya. 1998-Dünya Ligi-Gümüş madalya. 1999-Avrupa Şampiyonası-Gümüş madalya. 2000-Dünya Ligi-Gümüş madalya. 2000-Sidney Olimpiyat Oyunları-Gümüş madalya. 2001-Dünya Ligi-Bronz madalya. 2001-Avrupa Şampiyonası-Bronz madalya. 2002-Dünya Ligi-Altın madalya. 2002-Dünya Ligi-En iyi pasör ve en iyi servis. 2002-Dünya Şampiyonası-Gümüş madalya. 2003-Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu- Lokomotiv Belgorod. 2003-Avrupa Şampiyonası-Bronz madalya. 2004-Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu- Lokomotiv Belgorod. 2004-Atina Olimpiyat Oyunları-Bronz madalya. 2007-Dünya Ligi-Gümüş madalya. 2007-Avrupa Şampiyonası-Gümüş madalya. 2007-Avrupa Şampiyonası-En iyi pasör. 2007-Dünya Kupası-Gümüş madalya. 2008-Dünya Ligi-Bronz madalya. 2009-Pekin Olimpiyat Oyunları-Bronz madalya. Kaynakça www.volleyservice.ru, “Vadim Hamuttskih Profili” (Rusça) Dış bağlantılar Fan Sitesi (Rusça) (İngilizce) Yaroslaviç Kulübü Resmi Web Sitesi (Rusça) Kategori:1969 doğumlular Kategori:2021 yılında ölenler Kategori:Rus erkek voleybolcular Kategori:Pasörler Kategori:Rus Olimpiyat voleybolcuları Kategori:1996 Yaz Olimpiyatları voleybolcuları Kategori:2000 Yaz Olimpiyatları voleybolcuları Kategori:2004 Yaz Olimpiyatları voleybolcuları Kategori:2008 Yaz Olimpiyatları voleybolcuları Kategori:Gümüş Olimpiyat madalyalı Rus sporcular Kategori:Bronz Olimpiyat madalyalı Rus sporcular Kategori:Gümüş Olimpiyat madalyalı voleybolcular Kategori:Bronz Olimpiyat madalyalı voleybolcular Kategori:2000 Yaz Olimpiyatları'nda madalya kazananlar Kategori:2004 Yaz Olimpiyatları'nda madalya kazananlar Kategori:2008 Yaz Olimpiyatları'nda madalya kazananlar Kategori:Rus gurbetçi voleybolcular Kategori:Türkiye'deki Rus gurbetçiler Kategori:Türkiye'deki gurbetçi voleybolcular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri