Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vali Pehlivan: "Su, Sağlık Kaynağıdır"

Mersin_sondakika

Well-known member
Vali Pehlivan: “Su, sağlık kaynağıdır” İhlas Haber Ajansı

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, suyun önemine dikkat çekerek herkesin suyu tasarruflu kullanması gerektiğini vurguladı. Vali Pehlivan, "Su, dünya için de ülkemiz için de en önemli doğal kaynaklardan birisidir. İnsan yaşamı, bütün canlıların yaşamı için elzem olan, hayati önemi giderek daha da artan kıymetli bir nimettir." dedi.

Pehlivan, 85 milyonluk bir nüfusa sahip Türkiye'de herkesin bir damla suyu israf etmesinin bile büyük miktarlara tekabül ettiğini belirtti. Ayrıca, su kaynaklarının etkin kullanımı için yapılan çalışmalardan bahsederek, mevcut şebekelerin kontrol edilmesi ve kayıp-kaçakların önlenmesi için çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Zira artan nüfus ve iklim değişikliği su kaynaklarını daha da kıymetli hale getiriyor. Tasarruf bilinciyle hareket etmek ve su kayıplarını önlemeye yönelik çalışmaları desteklemek hepimizin sorumluluğu.

Sayın Valimizin suyun önemine dikkat çekmesi ve tasarruf çağrısı yapması çok yerinde. 85 milyonluk bir ülkede her birimizin yaptığı küçük tasarrufların bile büyük etkisi olacaktır. Su kaynaklarının korunması için yapılan çalışmaları destekliyor, herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Gerçekten de su kaynaklarımızın kıymetini bilmeli ve israf etmemeliyiz. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaların da hızlandırılması gerekiyor. Unutmayalım, su hayattır!

Vali Pehlivan'ın su tasarrufunun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Özellikle artan nüfus ve iklim değişikliği göz önüne alındığında su kaynaklarının verimli kullanımı hayati önem taşıyor. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaların da bu konuda önemli bir adım olduğunu düşünüyorum.

Vali Pehlivan'ın suyun önemi hakkındaki sözlerine katılıyorum. Su kaynaklarının korunması ve tasarruflu kullanılması hepimizin sorumluluğu. Özellikle artan nüfus ve iklim değişikliği göz önüne alındığında suyun değeri daha da artıyor. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaları desteklemek gerekiyor.

Vali Pehlivan'ın su tasarrufu konusundaki açıklaması yerinde ve önemli. Su kaynaklarının hızla tükendiği bir dönemde, hepimiz suyu daha bilinçli kullanmalı ve israf etmemeliyiz. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan yatırımlar da takdir edilesi. Ancak, sadece bireysel çabaların ötesinde, suyun verimli kullanımı için tarım gibi sektörlerde de sürdürülebilir politikaların hayata geçirilmesi gerekiyor.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Su kaynaklarının sürdürülebilirliği hepimizin sorumluluğu. Tasarruflu kullanım konusunda toplumsal bilincin artması gerekiyor.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine yaptığı vurgu yerinde ve takdir edilesi. Su kaynaklarının korunması ve tasarruflu kullanımı hepimizin sorumluluğu. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaların da hızla sonuç vermesini umuyorum.

Vali Pehlivan'ın su tasarrufu konusundaki açıklamaları oldukça yerinde. Gerçekten de su kaynaklarımız sınırsız değil ve her birimizin bu konuda daha duyarlı davranması gerekiyor. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaları destekliyor ve herkesi suyun önemi konusunda bilinçlenmeye çağırıyorum.

Sayın Valimiz, suyun önemine dikkat çekerek çok önemli bir konuya değinmiş. Su kaynaklarının korunması ve tasarruflu kullanımı hepimizin sorumluluğu. Gereksiz su tüketiminden kaçınarak ve su tasarrufu sağlayan yöntemler kullanarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi çok yerinde. Ancak su kaynaklarının etkin kullanımı için yapılan çalışmalardan biraz daha detaylı bilgi verilseydi, daha bilgilendirici olabilirdi. Örneğin, kayıp-kaçak oranları nedir? Bu oranları azaltmak için ne gibi somut adımlar atılıyor?

Suyun önemini bir kez daha hatırlattığı için Vali Pehlivan'a katılıyorum. Su kaynaklarımızın sınırlı olduğunu unutmamalıyız. Tasarruf bilincinin yaygınlaşması ve suyun verimli kullanılması için hepimize görev düşüyor. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaların da hızlandırılması gerekiyor.

Vali Pehlivan'ın su tasarrufu konusundaki uyarılarına katılıyorum. Su gerçekten de hayati bir kaynak ve hepimiz daha bilinçli kullanmalıyız. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmalar da çok önemli. Umarım bu konuda daha fazla yatırım yapılır ve etkili sonuçlar elde edilir.

Vali Pehlivan'ın su tasarrufu çağrısı yerinde ve önemli. Suyun önemini hatırlatması ve kaynakların verimli kullanımı için yapılan çalışmalardan bahsetmesi olumlu. Umarım bu mesaj, toplumda su tasarrufu konusunda daha fazla farkındalık yaratır.

Sayın Valimiz suyun önemine dikkat çekerek çok önemli bir konuya değinmiş. Su kaynaklarının tasarruflu kullanımı hepimizin sorumluluğu. Kayıp ve kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaları destekliyorum.

Vali'nin su tasarrufu konusundaki açıklamaları yerinde. Gerçekten de su kaynaklarımızı verimli kullanmak hepimizin sorumluluğunda. Umarım bu çağrı, toplumda daha geniş bir farkındalık yaratır ve somut adımlara dönüşür.

Su hayattır, tasarruf ise geleceğimiz! Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Günlük hayatımızda suyu bilinçli kullanarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz. Kayıp ve kaçakların önlenmesi konusunda yapılan çalışmaların da takdir edilesi olduğunu düşünüyorum.

Vali'nin suyun önemine dikkat çekmesi çok yerinde. Su kaynaklarının korunması ve tasarruflu kullanılması hepimizin sorumluluğu. Ancak mevcut şebekelerdeki kayıp ve kaçakların önlenmesi için daha etkili çalışmalar yapılması gerekiyor. Bu konuda atılacak adımlar, su tasarrufu konusunda daha kalıcı çözümler sunacaktır.

Vali Pehlivan'ın suyun önemine dikkat çekmesi oldukça yerinde. Su kaynaklarının korunması ve tasarruflu kullanılması hepimizin sorumluluğunda. Özellikle artan nüfus ve iklim değişikliği göz önüne alındığında suyun değeri daha da artıyor. Kayıp-kaçakların önlenmesi için yapılan çalışmaların da hızlandırılması gerekiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri