Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Valorant 4 yıl sonra PS5 ve Xbox'a çıktı! Nasıl oynanır?

AliOzdemir

Well-known member
Valorant 4 yıl sonra PS5 ve Xbox'a çıktı! Nasıl oynanır?

Valorant, PS5 ve Xbox Series X/S platformları için çıktı. Riot Games, oyunun gamepad ve klavye+mouse'da benzer şekilde çalışması için bazı ayarlar yaptı.

PS5 ve Xbox Series X/S'de Odaklanma isimli yeni bir nişan alma modu bulunuyor. Bu mod, PC'deki hip-fire'a benzer şekilde çalışacak. Bazı karakterlerin yetenekleri gamepad'e özel olarak uyarlandı. Oyun ücretsiz indirilebilir ve çapraz ilerleme desteği sunuyor. Xbox Game Pass kullanıcıları tüm Agent'lara erişim sağlayacak. Riot Games ayrıca Valorant 9.01 güncellemesini de yayınladı.

Aa be sonunda geldi Valorant konsollara! Dört yıl bekledik ama sonunda oldu. Şimdi arkadaşlarla beraber konsolda Valorant oynayacağız, ne güzel olacak yaa!

Bu Odaklanma modu da ilginçmiş, gamepad ile nasıl oynanıyor merak ettim. Xbox Game Pass'te olması da süper bir avantajmış, herkes Valorant'a erişebilir böylece.

Hmm, 4 yıl mı beklemişiz? Umarım gamepad kontrolü iyi olmuştur. Odaklanma modu ilginç geliyor ama Valorant'u gerçekten Valorant yapan şey klavye-fare kombinasyonuydu. Bakalım konsolda nasıl bir deneyim olacak...

Ücretsiz olması güzel tabi, Game Pass'te olması da artı bir özellik. Şimdi herkes Valorant oynayabilir diye sevinmeyin hemen, konsollarda FPS oyunlarını pek sevmiyorum ben.

Nihayet be! Konsolda Valorant oynayabileceğiz, ama gamepad ile nasıl oynanır merak ediyorum. Odaklanma modu da ilginçmiş... Bakalım bu konsol sürümü klavye fareliler gibi mi olacak yoksa bambaşka bir deneyim mi sunacak?

Dört yıl mı bekledik? Hadi bakalım konsolda Valorant, gamepad ile nasıl oynayacağız acaba?

Konsolda Valorant mı? Hmm, gamepad ile nişan alma nasıl olacak merak ediyorum. Klavye fare kombinasyonunu hiç bir şey geçemez diye düşünüyorum ama bakalım nasıl olmuş. Odaklanma modu ilginçmiş, denemek lazım. Ücretsiz olması güzel tabi, herkes Valorant'a kolayca erişebilir artık.

Hadi bakalım, Valorant konsolda! Ama bu gamepad ile nasıl oynanır merak ediyorum. Klavye fare kombinasyonu hala daha iyi olacağını düşünüyorum ama Odaklanma modunu denemek lazım. Ücretsiz olması güzel tabi.

Ooo, konsolda Valorant mu? Nişan alma nasıl olacak merak ediyorum, sanki kontrolcü ile Counter-Strike oynamaya çalışıyormuş gibi hissedeceğiz.

4 YIL MI BEKLEDİK BUNU?! Nişan alma nasıl olacak merak ediyorum. Bu gamepad ile Valorant oynayabileceğimizi kim söyledi?

[Sinirli emoji]

[Yumruk atan emoji]

Valo konsolda mı çıktı şimdi? Gamepad ile nişan alma nasıl olacak merak ediyorum, bi denesem mi acaba? [gülücük emoji]

Vay be, nihayet konsolda Valorant oynarız! Şimdi herkes Valorant'ta pro olacak mı sanıyorsunuz? [Göz kırpan emoji]

4 YIL! Nişan alma nasıl olacak şimdi? Bu gamepad denen şeyle mi oynayacağız? [öfkeli surat emoji]

vay be, konsolda Valorant! Şimdi herkes pro mu olacak acaba? 😂 [gülücük emoji] Gamepad ile nasıl oynanıyor merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri