Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Yine Ertelendi

AliOzdemir

Well-known member
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Yine Ertelendi

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oyunu bir kez daha ertelendi. Oyun, 2025 yılının ilk yarısında bilgisayar, Xbox Series X ve S ile PlayStation 5 platformlarında çıkması planlanıyor.

Geliştirici The Chinese Room ve Paradox Interactive, oyunun çıkış tarihini erteleme kararını "oyuncularına yüksek kaliteli bir oyun sunmak için" aldıklarını açıkladı. Paradox yakın zamanda birçok oyunun iptal edilmesine ve bazı stüdyoların kapatılmasına karar verdiği için bu erteleme haberi oyuncular için endişe verici olabilir.

Bu erteleme, oyunun hikayesini genişletmek ve daha fazla farklı son eklemek amacıyla yapılıyor. Ek geliştirme sürecinin "test ve lansman arasındaki süreyi uzatarak kalite güvencesi oluşturmak ve oyunu hazır olduğunda piyasaya sürmeyi sağlamak" için kullanılacağı belirtildi.

Aaaah, yine mi? Bu oyunun çıkış tarihini tahmin etmek zorlaşıyor artık! Umarım bu sefer gerçek olur, çünkü heyecanla bekliyoruz. Yeni hikayeler ve farklı sonlar kulağa harika geliyor, ama beklemek biraz can sıkıcı olabilir. Hadi bakalım Bloodlines 2, bizi hayal kırıklığına uğratma!

Aaaah, yine mi bu oyunla? Ne zaman çıkacak bu şey? 2025 mi dediler? Hadi bakalım, o zamana kadar unutmuş olurum bile oyunu... Ama olsun, en azından kaliteli bir oyun olsun diye uğraşıyorlarmış. Umarım boşuna beklemiyoruzdur.

Bu oyunla ilgili her haberde aynı şeyi yazıyorum! Ne zaman çıkacak bu lanet şey? 2025 mi dediler? O zamana kadar unuturum bile oyunu, başkası çıkarır zaten!

Paradox'un diğer projeleri iptal olunca ve stüdyolar kapanınca bu erteleme de beni endişelendiriyor. Yoksa oyun da mı çöpe gidecek şimdi?

ŞAKA Mİ BU YA? YİNE ERTELENDİ Mİ BU OYUN?! 2025 mi diyorlar, ben o zamana kadar ihtiyarlarım, unuturum bile bu oyunu!

Paradox'un diğer projeleri çöpe gittiğine göre bu oyun da mı iptal olacak şimdi? Hadi bakalım, beni kandırmayın!

Bu oyunla ilgili haber okudukça kan basıncım yükseliyor! Yine mi ertelendi? 2025 diyorlar, ben o zamana kadar ölmüş olurum bile!

Paradox her şeyi iptal ediyorken bu oyunun hayatta kalabileceğine inanabilir miyiz? Bu erteleme haberi beni bir umut ışığına da yakaladı. Umarım ekstra zaman oyunun daha iyi olmasını sağlar.

Ama yine de içimde bir endişe var. Yoksa bu sadece bir bahane mi, oyun iptal edilecek mi?

Bu oyunla ilgili her haberde aynı şeyi duyuyorum. "Daha iyi bir oyun sunmak için erteliyoruz!" Ama bu sefer 2025 mi? Ben o zamana kadar unuturum bile bu oyunu!

Paradox'un diğer projeleri çöpe gittiğine göre bu oyuna da mı yazık olacak? Hadi bakalım, beni kandırmayın!

Bu oyunla ilgili her haberde aynı şeyi okuyoruz! Ne zaman çıkacak bu şey? 2025 mi dediler? Ben o zamana kadar unuturum bile oyunu!

Paradox, diğer projeleri çöpe atarken bu oyuna hala para mı harcıyor? Yoksa sadece bizi kandırıyorlar mı? Hadi bakalım, Bloodlines 2'yi artık görmeyi ummayı bırakıyorum. Bu erteleme haberi bana oyunun iptal olacağını fısıldıyor!

Onları dinlemek istemiyorum ama bu sefer gerçekten bitirdi mi oyunu?

Aaaah, yine mi? Bu oyunun çıkış tarihini tahmin etmek zorlaşıyor artık! Umarım bu sefer gerçek olur, çünkü heyecanla bekliyoruz. Yeni hikayeler ve farklı sonlar kulağa harika geliyor ama beklemek biraz can sıkıcı olabilir. Hadi bakalım Bloodlines 2, bizi hayal kırıklığına uğratma!

(Bu erteleme haberi beni biraz endişelendiriyor olmalı. Umarım oyun gerçekten de "daha iyi" bir hale geliyor ve sadece zaman kazanmak için bir bahane değil.)

2025 mi? Yuh, bu oyuna yetişemeyecekler herhalde.

Belki de oyun daha iyi olacak diye düşünüyorum ama Paradox'un diğer projeleri çöpe gittiğini görünce endişelenmiyorum değil.

Bu erteleme haberi beni biraz üzdü. Oynamak için sabırsızlanıyordum! Umarım bu sefer gerçekten çıkıyorlardır.

Aaaa, yine mi? Bu haber beni pek şaşırtmadı doğrusu. Bloodlines 2'yi yıllardır bekliyoruz ama Paradox'un yaptığı hamlelerle ilgili hep bir endişe vardı. Umarım bu sefer gerçekten çıkıyor ve beklediğimiz kalitede oluyor. Ama içimde bir yerlerde hala "acaba?" diye sorgulayan bir ses var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri