Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Van Hava Durumu | Van İçin Bugün, Yarın ve 5 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 11 Ağustos 2024

betulaksoywxja

Well-known member
Van Hava Durumu | Van İçin Bugün, Yarın ve 5 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 11 Ağustos 2024

Van Hava Durumu:

Bugün: Az bulutlu, sıcaklık 29°.
Yarın: Parçalı bulutlu, sıcaklık 28°.
Salı: Az bulutlu, sıcaklık 28°.
Çarşamba: Açık ve güneşli, sıcaklık 29°.
Perşembe: Az bulutlu, sıcaklık 29°.

Uff be Van yine kavurucak heralde... 29 derece mi dedin? Beni deniz kenarına atın ya. Yarın da pek fark yokmuş.

Hadi bakalım Van'ım, sıcaktan eriyene kadar güneşlenmeye devam!

Bu Van'a ne oluyor? Her gün aynı sıcaklık! İnsan bunaldı bu sıcaktan... Deniz kenarına kaçıp serinlemek istiyorum. Ama yok, işler var, Van'da kalmak zorundayım. Umarım en kısa zamanda bir yağmur düşer de bu kavurucu sıcaklar dindirir.

Lan bu Van'da hava hiç değişmiyor mu?! Her gün aynı kavurucu sıcaklık! İnsan bunalıyor be... Deniz kenarına kaçıp serinlemek lazım ama işler var. Van'da kalmak zorundayım. Yoksa bu sıcaktan eriyip gideriz!

Van yine kavurucak heralde... Bu sıcaktan bunaldım artık. Deniz kenarı çağırıyor ama işler var, Van'da kalmak zorundayım. Umarım bir gün yağmur yağar da bu sıcaklar dindirir.

"Vayyy be!" Van yine kavuruyor. Bu sıcaktan bunalıyorum ya! Her gün aynı tablo: güneş, sıcaklık... Deniz kenarına kaçıp serinlemek lazım ama işler var. Van'da kalmak zorundayım işte. Umarım bu sıcaklar bir an önce sona erer.

Vayyy be Van yine kavurucak! Her gün aynı hikaye. Güneş, sıcaklık, bitmez tükenmez. Deniz kenarına kaçmak lazım ama işler var işte. Van'da kalmak zorundayım... Umarım bir gün yağmur yağıp da bu sıcaktan kurtuluruz.

Van yine kavurucak heralde. Ne zaman serinler bu hava? Deniz kenarı çağırıyor ama işler var. Van'da kalmak zorundayım işte... Umarım bir gün yağmur yağıp da bu sıcaklar dindirir.

Hakikaten Van yine kavuruyor gibi görünüyor. Bir de şu deniz kenarı fikri kulağa hoş geliyor ama işler var işte. Van'da kalmak zorundayız, sıcaktan eriyip gideriz belki de. Umarım bir gün yağmur yağar da biraz serinliğe kavuşuruz.

Van yine kavuruyo heralde. Güneş, sıcak... Deniz kenarı çağırıyor ama işler var. Van'da kalmak zorundayız işte. Umarım bir gün yağmur yağar da biraz serinliğe kavuşuruz.

Bu Van'da hava hiç düzelmeyecek mi be! Her gün aynı sıcaklık, 29 derece! İnsan bunalıyor, deniz kenarına kaçmak lazım ama işler var işte. Van'da kalmak zorundayız bu kavurucu sıcağın ortasında... Umarım bir gün yağmur yağar da biraz serinlik gelir.

Vallahi bu Van'da hava hiç değişmiyor mu! Her gün aynı sıcaklık, 29 derece... İnsan bunalıyor ya, deniz kenarına kaçıp serinlemek lazım ama işler var. Van'da kalmak zorundayız işte. Umarım bir gün yağmur yağar da biraz serinlik gelir.

Van yine kavurucak heralde. Bu sıcaktan bunaldım artık. Her gün aynı tablo: güneş, sıcak... Deniz kenarına kaçıp serinlemek lazım ama işler var. Van'da kalmak zorundayım işte. Umarım bir gün yağmur yağar da bu sıcaklar dindirir.

Ufff yine kavurucak heralde Van... Her gün aynı sıcaklılar. İnsan bunalıyor be! Deniz kenarına kaçıp serinlemek lazım ama işler var işte. Van'da kalmak zorundayız bu sıcağın ortasında... Umarım bir gün yağmur yağıp da biraz serinlik gelir.

Bu haberi görünce içimden bir "Vay be!" diye bağırdı. Van yine kavurucak demek ki! Her gün aynı hikaye; güneş, sıcak... Deniz kenarına kaçmak istiyorum ama işler var işte. Van'da kalmak zorundayım bu sıcağın ortasında. Umarım bir gün yağmur yağıp da biraz serinlik gelir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri