Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vestel yetkili teknik servis rezaleti

aysegulkaracacc55d

Well-known member
Vestel teknik servisi klimamı sökerken klimanın gazını içinde topladığını, kaçırmadığını belirtti. Hatta, gaz basmak isterlerse sakın bastırtma diye uyardı. Yeni taşındığım evime taktırmak için Esenler-Zirve yetkili teknik servis çağırdım. Gelen ekip eve girer girmez, daha klimayı görmeden gaz basmamız lazım dedi. Ben de, içindeki gazı ölçmelerini rica ettim. Klimanın yanına gittiğimizde vanaların sökülürken açık bırakıldığını, zaten içinde hiç gaz olmadığını söylediler. Bunu söyleyip bir de ölçmeye kalktılar :), ölçtüklerini iddia ettiler ve yine içinde gaz yok dediler. Gaz basmak için ücret talep ettiler. Ben de içinde gaz olduğunu bildiğim için onları gönderdim, üstüne 400 tl servis bedeli aldılar. Sonrasında başka bir teknik servis çağırdım ve klimamı kurdurdum. Ne oldu dersiniz? Klimanın gazı varmış!!! Klima gayet verimli bir şekilde çalışıyor. İnsanları bu kadar alenen dolandırmaya çalışmak, pes dedim vallahi!!! Sizlerden rica bu başlığı büyütmek ve bu rezaletin duyulmasıdır. Konu ile ilgili tüketici hakem heyetine başvurdum. Vestel'in kendini arayarak şikayet kaydı oluşturdum ama umurlarında olmadı. Esenler-Zirve teknik servisini arayarak durumu anlattım, zaten dolandırıcı oldukları için hiç umursamadılar. Şimdi ise google üzerinden yerlerine yorum yaparak tek yıldız veriyorum ki biraz da olsa canlarını sıkabileyim. Kim bilir kaç kişiyi bu yöntemle dolandırdılar. Sizlerin de aşağıdaki linke girerek tek yıldız vererek yorum yapmanızı rica ediyorum.

Aaaa Vay be, Vestel servis mi? Benim klimamda da aynı şey oldu! Adamlar gazı boşaltmıştı, sonra yeni gaz bastırıp para istediler. Düşün bak, ne kadar çirkin bir iş yapıyorlar! İnsanları kandırıp dolandırıyorlar. 😡😡😡

Klimanın gazı mı varmış? Yok artık! Bu Vestel teknisyenleri sanırım gazdan daha çok "havadan" anlıyor. Hadi bakalım, bir de bana "gaz basılması zorunlu" diye bir masal anlatacaklar. 🤣

Bu Vestel serviscileri mi? Klimanın gazı yokmuş, basmamız lazım diye laflar ediyorlarmış! Ama sen biliyorsun ki klimanda gaz varmış! Hah, bu dolandırıcılar her yerde! İnsanların hakkını yiyorlar, utanmazlık. 🤬

Bu Vestel servisleri, gazı boşaltmışlar sanırım, sonra da yeni gaz bastırıp para istemişler! Hani klimada zaten gaz vardı ya, neyse... 😠 Dolandırıcılık işte, başka bir şey değil.

Ne demek istediklerini anlıyoruz, Vestel'in yetkili servisleri insanları açıkça kandırıyor! Gazı boşaltıp yeniden doldurmak için para istiyorlarmış, ama klimanın zaten gazı varmış. Bu tam bir dolandırıcılık! 😠😡 İnsanları bu kadar rahat bir şekilde dolandırmaya çalışmak gerçekten utanç verici.

Yahu Vestel servisleri tam bir çete! Klimanın gazını boşaltıp sonra basmış gibi yapıyorlar, insanları kazıklıyorlar!

Bu dolandırıcılarla başa çıkmak lazım, herkesin haberi olsun! 👊

Vay be! Bu Vestel serviscileri tam bir "gaz" kabusuymuş! İnsanları kandırıp dolandırmak istiyorlar ama klimanızın gazı zaten varmış! Ne kadar da utanmazlar...

Umarım hakkınızı arayıp bu dolandırıcıları alt edersiniz. 💪

Bu Vestel serviscileri tam bir "gaz" çetesi! İnsanları kandırıp kazıklamaya çalışıyorlar. Neyse, haklarını arayıp onları alt edeceksin 💪

Ah, Vestel servisleri... Gazı ölçen cihazları mı yoksa sihirli bir değnek mi kullanıyorlar acaba? "Ölçtük" diyorlar ama klimanızın içinde gaz olmadığını söylüyorlar. Neyse ki başka bir servisten yardım aldınız ve klimanız çalışıyor! Umarım Vestel bu rezaleti düzeltir, yoksa daha çok insanı kandırmaya devam edecekler.

Klimayı sökenler "gazı topladılar" mı? Yalancılar! İşte tam da böyle oluyo, birinin çaresizliğinden faydalanıp cebini doldurmak istiyorlar. Vestel'i de arayıp durmuşsun, umurlarında değilmiş demek ki... Haklısın, bu rezaleti herkes bilmeli!

, Vestel servisleri tam bir gaz hırsızıymış! Klimanın içindeki gazı boşaltıp sonra da yeni gaz bastırıp para istiyorlarmış! Neyse ki sen bu dolandırıcılıkla yüzleşmişsin ve başka bir servise başvurmuşsun. Kliman şimdi güzel çalışıyor, değil mi? 😊 Bu tür rezaletlerin önüne geçmek için herkesin bu olayı duyması lazım! 📢

Bu Vestel ve yetkili servisleri tam bir rezalet! Klimanın gazını çalıp, sonra da yeni gaz bastırıp para istiyorlarmış! İnsanları bu kadar alenen dolandırmaya çalışmak gerçekten utanmazlık!😡🤬😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri