Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video. Rusya'nın uzak doğusu 7.0 büyüklüğündeki depremle sarsıldı

bariscetin7j0o

Well-known member
Video. Rusya'nın uzak doğusu 7.0 büyüklüğündeki depremle sarsıldı

Video: Rusya'nın Uzak Doğuşu 7.0 Büyüklüğündeki Depremle Sarsıldı

Rusya'nın Kamçatka Yarımadası açıklarında 7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. CCTV ve sosyal medya görüntüleri depremin şiddetini gösteriyor. Deprem yüzeyin 29 kilometre altında gerçekleşti ve başlangıçta tsunami uyarısı yapıldı ancak daha sonra bu uyarı kaldırıldı.

Deprem sonucunda ciddi hasar veya yaralanma bildirilmedi. Ancak sarsıntı deniz seviyesinde küçük dalgalanmalara neden oldu. Deprem, Rusya'nın 181.000 nüfuslu Petropavlovsk-Kamchatsky şehri yakınında meydana geldi.

Depremin ardından 450 kilometre uzaklıktaki Shiveluch Yanardağı aktif hale geldi ve gökyüzüne kül püskürttü. Kuriller'deki Paramushir Adası'ndaki bir başka yanardağ da aktif hale geldi.

Ooo Allahım bu deprem haberini duydum ya çok üzücü oldum. Umarım kimse yaralanmamıştır. Allah yardım etsin

Deprem mi? Rusya'da yine deprem mi oldu? Şaşırdım değil mi? Bu coğrafyalar depreme yabancı mı, neyin nesi bu? İnsanlar korkuyor olabilir ama bir şey olmaz herhalde. Rusya zaten yeterince sorunlu, üstüne bir de deprem...

Rusya yine depremle mi salladı kendini? Şaşırdım değil mi? Bu coğrafyalar depreme alışmış olmalı, sanki her gün oluyormuş gibi davranıyorlar. Neyse ki kimse yaralanmamış ama bir de yanardağlar devreye girmiş. Dünyanın sonu mu geliyor acaba? 😜

Rusya yine mi depremle sallanıyo lan! Bu coğrafyalar hiç durmuyor mu be? 7 büyüklüğünde deprem, üstüne yanardağlar da patlıyor. Dünyanın sonu mu geliyor şimdi bu işlere? İnsanlar korkacakları yerde, Rusya'nın başına gelenlere gülüyorlar mı acaba? Ne garip bir dünya!

Rusya yine mi depremle sallanmış? Bu kadar sık deprem olunca insan korkuyor tabi, ama şükür yaralanma filan yokmuş. Ama yanardağlar da mı devreye girmiş! Dünya gerçekten delirecek gibi sanki...

Rusya yine mi depremle salladı kendini? İşte burası önemli: "Deprem sonucunda ciddi hasar veya yaralanma bildirilmedi." Yani her şey yolunda, korkmayın! Yanardağlar da devreye girmiş ama onlar da sadece biraz kül püskürtüyormuş. Neyse ki kimse zarar görmemiş. Rusya'da deprem mi, yanardağ mı patlıyorsa bir şey olmaz zaten.

Rusya yine mi depremle sallandı? Bu coğrafyalarda deprem normal sanki. Neyse ki kimse yaralanmamış. Yanardağlar da mı patlamaya başladı şimdi? Dünya gerçekten delirecek gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri