Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vikiproje:Moleküler ve hücresel biyoloji/Katılımcılar

bullvar_katip

Administrator
{| cellspacing="0" cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; align=center; background: none;" |- | width=15% | Brcan | width=6% | mesaj | Evrimsel biyoloji ve listeler konusunda yardım ediyorum. |- | width=15% | Bouncingball2 | width=6% | mesaj | Moleküler ve hücresel biyoloji, genetik, biyokimya gibi konularda zamanım oldukça katkıda bulunmaya çalışıyorum. |- | width=15% | Dr. Ecco | width=6% | mesaj | Hücre biyolojisi ve Biyokimya konularında elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım. |- | width=15% | Enozkan | width=6% | mesaj | Biyokimya ve biyofizik konularında katkıda bulunacağım. |- | width=15% | İnfoCan | width=6% | mesaj | Biyokimya, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi konusunda madde yazabilirim. |- | width=15% | Gençosmanlı1299 | width=6% | mesaj | Biyokimya alanında katkı yapabilirim. |- | width=15% | The Cat | width=6% | mesaj | Vakit buldukça moleküler genetik üzerine çalışıyorum, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :) |- | width=15% | Universal Life | width=6% | mesaj | Epigenetik, Moleküler Biyoloji ve de Biyokimya alanlarında elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım. |- | width=15% | StormBlade | width=6% | mesaj | Biyokimya, Tıp, Farmakoloji, Hücre biyolojisi alanında katkılarımla projeyi zenginleştireceğim. |- | width=15% | Merube 89 | width=6% | mesaj | Tıp, immünoloji, moleküler biyoloji, biyokimya, genetik, farmakoloji alanlarında elimden geldiğince katkıda bulunacağım. |- | width=15% | Serhantr | width=6% | mesaj | Genetik, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi alanlarında yardımda bulunmaya çalışacağım. |- | width=15% | Berkay0652 | width=6% | mesaj | Biyokimya alanında katkı yapacağım. |- | width=15% | Onurkayabasi | width=6% | mesaj | Moleküler biyoloji, genetik, hücre biyolojisi konularında elimden geleni yapmaya çalışacağım. |- | width=15% | Kmoksy | width=6% | mesaj | Biyoloji terminolojisi ve terimlerin türlerle ilgisi konularında elimden geleni yapmaya çalışacağım. |- | width=15% | Hakan Duran | width=6% | mesaj | Genetik, biyokimya, hücre biyolojisi konularında elimden geleni yapmaya çalışacağım. |- |width=15% | Zeki Mert Kuku | width=6% | mesaj | Biyokimya, Fizyoloji(özellikle sinirbilim-merkezi sinir sistemi ağırlıklı-),Sitoloji, Popülasyon ekolojisi ve Taksonomi konusunda destek vermeyi planlıyorum. Campbell Biyoloji, "kutsal kıtabımdır". Carl Linnaeus'un Systema Natura'sı da ilahi kitabı. Şaka bir yana, haydi biyoloji ile ilgili ekleme yapalım ! Aminoasitlerin çoğunda kodon bilgisi yok. Mendel Genetiği... Hak getire. Haydi zihnimize kuvvet. Wikizeki Zeki Mert Kuku (mesaj) 22.14, 31 Ağustos 2020 (UTC) |-}

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri