Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vikiproje:Müzik/Maddeler

bullvar_katip

Administrator
# Hülya Avşar Müzik İlhan İrem Mustafa Sandal Heavy metal Michael Jackson Feridun Düzağaç Barış Manço Franz Liszt Sezen Aksu'88 Müslüm Gürses Deli Kızın Türküsü Gülümse Sezen Aksu Candan Erçetin Şebnem Ferah Yıldız Tilbe Aşkın Nur Yengi Sen Ağlama (albüm) Madonna Sibel Tüzün Erkin Koray Zeynep Casalini Seni Kendime Sakladım Beyoncé Nil Burak'95 Akdeniz Rüzgarı Kop (albüm) İlkay Akkaya Tarkan Animals (albüm) Music From the Film More Nazan Öncel Ne Me Quitte Pas Trip (albüm) Cem Karaca Şükriye Tutkun Zara (şarkıcı, 1976) Bounce (şarkı) Aylin Aslım Herşey Yolunda (Athena albümü) Nil Karaibrahimgil Şafak Türküsü (albüm) Justin Timberlake Sarı Odalar Hadise Demet Sağıroğlu Nazım Türküsü Sevgiliye (Funda Arar albümü) Sibel Alaş Ajda Pekkan Gülben Ergen Işın Karaca Işık Doğudan Yükselir Keremcem Kenan Doğulu Sertab Erener Arif Mardin Hande Yener Funda Arar Gökhan Kırdar Yonca Evcimik Trail Blazer (albüm) Kaybolan Yıllar Nez Bendeniz Hilary Duff Özer Şenay Soner Arıca Demet Akalın Leman Sam Ebru Gündeş Selahattin Özdemir Deniz Seki Thalía Mikis Theodorakis Natalia Oreiro Hayko Cepkin Özlem Tekin Kayahan Hümeyra Zerrin Özer Leyla Gencer Vedat Sakman Robbie Williams Göksel Yalın Emre Altuğ Emel Müftüoğlu Levent Yüksel Nilüfer (şarkıcı) Christina Aguilera Deniz Özbey Meddle Semiha Yankı Şebnem Paker Eminem Hilary Duff (albüm) Zuhal Olcay Chris Isaak Gülseren Yıldırım Neco (şarkıcı) Seyyal Taner İzel No Life 'Til Leather Come Clarity Rock müzik Esrarlı Gözler Mirkelam Emre Aydın Özgün Emel Sayın Çelik (şarkıcı) Ogün Sanlısoy Show No Mercy Füsun Önal Mançoloji Carrie Underwood Björk Kylie Minogue Burcu Güneş Aydilge Fatih Erkoç Güngör Bayrak Yonca Lodi Bengü Burak Kut Gülşen Murat Boz Suat Suna Neşet Ertaş Eda Özülkü Arzu Ece Ayşegül Aldinç Ferda Anıl Yarkın Gökben Asya (şarkıcı) Lerzan Mutlu Zehra Bilir Rafet El Roman Yoko Ono Nebahat Çehre Ülkü Ülker Oya Küçümen Radiohead Deniz Türkali Gökçe (şarkıcı) Chris Adler Özge Fışkın Mozaik (müzik grubu) Muazzez Ersoy Rihanna Evanescence Esin Afşar Cool Kadın Asya diskografisi Asya (1994) Gülsüm Kamu Deniz Ünel Yeşim Salkım Brutal vokal Disstortion EP Sibel Egemen Candan Erçetin diskografisi Good Morning Revival Fiona Apple Esra İçöz Ece Gürsel Jack White (müzisyen) Şevval Sam Pınar Aylin Teoman (şarkıcı) Umay Umay Seven (albüm) Söylim mi Nightwish Kötü İnsanları Tanıma Senesi Caz Romeo (şarkı) Sıla (şarkıcı) Yasemin Kumral Iron Maiden Thriller 25 Hipnoz (albüm) Led Zeppelin My Body Reyhan Karaca Hakan Peker Beyza Durmaz Deniz Arcak Erol Evgin Nükhet Duru Zeliha Sunal Seden Gürel İzel diskografisi Atilla Alpsakarya Halit Çelikoğlu Mehmet Aslan Naci Eray Selahattin Sarıkaya Şakir Askan Uygar Doğanay Yılmaz Tatlıses Tahir Paker Gökhan Güney Günahkar (Gökhan Güney) Garibin Çilesi Ölünce Biter Sevgi Dünyası Dertsiz Gün Görmedim Dost Yaraları Çaresizim Sensiz Yaşamaya Alışacağım Çekilmez Çileler Yaşadıkça (Gökhan Güney Albümü) Melek Yüzlüm Öpmek Geldi İçimden Tanrı Seni Korusun Sana Can Dayanmaz Anla Beni / Gözümün Bebeği Nazar Değmesin Gökhan Güney'le 91'e Merhaba Olacak Şey Mi? Sana Da Mı Geldiler Güneş Yeniden Doğuyor Nazlı Nazlı Söz Veriyorum Yeter Sevgilim Kahrolası Gururum Gökhan Güney '97 / Geceler Benim Sevdam Yine Mi Sen Cengiz Kurtoğlu Sen Sözden Anlamaz Mısın Unutulan Yıllarım Bizim Şarkımız Hayatımı Yaşıyorum Aşkımız İçin Gözlerin Sensiz Kutladım Seven Benim Seviyorum Unutulmayanlar / Unutulan Hain Geceler Unutulmayanlar 2 Hiç Aklıma Gelmemişti Sindoma Müzik Seyfi Doğanay Ağlıyorum Gizlice Aşkı Çekene Sor Eline Düştüm / Minik Yarim Güle Güle / İlk Göz Ağrım Sevmem Diyemedim Sev Yeter Boşver Üzülme Kraliçe ve Müzik Sevdiğimi Biliyorsun Gülsün Gözlerin Hüseyin Altın Divane Sabahsız Geceler Gurbet Yolu Bahtı Karalı Gecelerin Adamı Zamanında Zoruma Gidiyor Hasret Akşamları Bahar Yeli Dargınım Cennetim Sensin Sevda Durağım Çarem Sensin Hazan Kuşları / Mutsuzum Dört Duvar Arasında Azer Bülbül Arabesk'te Doğudan Esintiler Dağlara Yolculuk / İnsanlar Dünden Bugüne Hayatımın Şarkıları Seçmeler Yine Düştün Aklıma Yar / Yaban Eller Hakkı Bulut Ben Köylüyüm Güzel Alsın Canımı / Sarı Kız Hatırlamadın Mı Bergen Şikayetim Var Kardeşiz Kader İnsan Severse Acıların Kadını Onu Da Yak Tanrım Sevgimin Bedeli İstemiyorum Yıllar Affetmez Giden Gençliğim Garibin Çilesi Mezarda Biter Son Ağlayışım Saygı Albümü: Bergen Maximum (Murat Boz albümü) Katy Perry Zeynep Dizdar Janet Jackson Rock Your Body Hayalimdeki Resim Stir Me Up Ümit Sayın Death Magnetic Aretha Franklin Haberi Olsun Taylor Swift Kim Galip Çıkar (albüm) Adele Ne-Yo Sevda Karaca Gökhan Özen diskografisi Janet Jackson diskografisi Aynur Doğan Rojin Thriller (albüm) Womanizer What Have You Done For Me Lately Nasty When I Think Of You Control (şarkı) Let's Wait Awhile Diamonds (Herb Alpert şarkısı) Making Love in the Rain The Pleasure Principle Funny How Time Flies (When You're Having Fun) Miss You Much Rhythm Nation Escapade Alright Come Back To Me Black Cat Love Will Never Do (Without You) State Of The World The Best Things In Life Are Free That's The Way Love Goes If Again (Janet Jackson şarkısı) Because Of Love Any Time, Any Place Throb You Want This Whoops Now / What'll I Do Scream/Childhood Twenty Foreplay Got 'til It's Gone Together Again (Janet Jackson şarkısı) I Get Lonely Go Deep You (Janet Jackson şarkısı) Every Time Gaye Su Akyol Luv Me, Luv Me Girlfriend / Boyfriend What's It Gonna Be?! Doesn't Really Matter All for You (Janet Jackson şarkısı) Someone to Call My Lover Son of a Gun (I Betcha Think This Song Is About You) Come on Get Up Feel It Boy Just a Little While I Want You (Janet Jackson şarkısı) All Nite (Don't Stop) R&B Junkie Call On Me (Janet Jackson şarkısı) So Excited Enjoy With U Feedback (şarkı) Rock with U LUV Can't B Good Janet Jackson (albüm) Dream Street Control (albüm) Rhythm Nation 1814 Janet. Design of a Decade 1986/1996 The Velvet Rope All for You (albüm) Damita Jo 20 Y.O. Discipline (Janet Jackson albümü) 18 til I Die Anthology (Bryan Adams albümü) Bryan Adams (albüm) Cuts Like a Knife Into the Fire (albüm) Live! Live! Live! MTV Unplugged (Bryan Adams albümü) On a Day Like Today Reckless Room Service (Bryan Adams albümü) So Far So Good Spirit: Stallion of the Cimarron (albüm) The Best of Me The Unforgiven The Unforgiven II The Unforgiven III Waking Up the Neighbours You Want It You Got It 11 (albüm) If I Were a Boy Single Ladies (Put a Ring on It) Dangerously in Love B'Day I Am... Sasha Fierce True Star Live at Wembley (Beyoncé albümü) Green Light: Freemasons EP Irreemplazable B'Day Anthology Video Album The Beyoncé Experience Live Work It Out (Beyoncé şarkısı) Crazy in Love (Beyoncé şarkısı) Baby Boy (Beyoncé şarkısı) Me, Myself and I (Beyoncé şarkısı) Summertime (Beyoncé şarkısı) Naughty Girl (Beyoncé şarkısı) Check on It Déjà Vu (Beyoncé şarkısı) Ring the Alarm Irreplaceable Listen (Beyoncé şarkısı) Upgrade U Beautiful Liar Suga Mama Get Me Bodied Green Light (Beyoncé şarkısı) '03 Bonnie & Clyde Fighting Temptation One Night Only (şarkı) Hollywood (Jay-Z şarkısı) Until the End of Time (Justin Timberlake ve Beyoncé şarkısı) Love in This Club, Part II Allahaısmarladık (albüm) Serçe (albüm) Sevgilerimle (Sezen Aksu albümü) Ağlamak Güzeldir Firuze (albüm) Git (albüm) Sezen Aksu Söylüyor Düş Bahçeleri Düğün ve Cenaze Adı Bende Saklı Deliveren Şarkı Söylemek Lazım (albüm) Yaz Bitmeden Bahane (albüm) Deniz Yıldızı (albüm) Christina Aguilera diskografisi B in the Mix: The Remixes Blackout (Britney Spears albümü) Britney & Kevin: Chaotic Greatest Hits: My Prerogative Britney (albüm) Oops!... I Did It Again In the Zone Gimme More Piece of Me Break the Ice (Britney Spears şarkısı) (You Drive Me) Crazy ...And Justice for All (albüm) Cunning Stunts Garage Days Re-Revisited Garage Inc. Load Live Shit: Binge & Purge Master of Puppets Metallica (albüm) Kill 'Em All ReLoad S&M (albüm) Some Kind of Monster St. Anger (albüm) Ride the Lightning The Videos 1989-2004 Nothing Else Matters One (Metallica şarkısı) Until It Sleeps Prince (müzisyen) Whitney Houston (albüm) Whitney (albüm) I'm Your Baby Tonight The Bodyguard Waiting to Exhale The Preacher's Wife My Love Is Your Love Whitney: The Greatest Hits Just Whitney Saving All My Love for You How Will I Know Greatest Love of All I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me) Didn't We Almost Have It All So Emotional Where Do Broken Hearts Go Love Will Save the Day One Moment in Time I'm Your Baby Tonight (şarkı) All the Man That I Need Miracle My Name Is Not Susan I Belong to You We Didn't Know I Will Always Love You I'm Every Woman I Have Nothing Run to You (Whitney Houston şarkısı) Queen of the Night Exhale (Shoop Shoop) Count on Me Why Does It Hurt So Bad I Believe in You and Me Step by Step My Heart Is Calling When You Believe Heartbreak Hotel It's Not Right but It's Okay My Love Is Your Love (şarkı) I Learned from the Best Could I Have This Kiss Forever If I Told You That Fine Same Script, Different Cast Whatchulookinat One of Those Days Try It on My Own Love That Man Kafile Akşam Sefası (albüm) Come On Over Baby (All I Want Is You) Funda Arar diskografisi Barış Manço diskografisi Orhan Gencebay diskografisi Günce Koral Circus (şarkı) Radar (şarkı) Ain't It Funny Ain't It Funny (Murder Remix) Alive (Jennifer Lopez şarkısı) Baby I Love U! All I Have (şarkı) Do It Well Feelin' So Good Get Right Hold It Don't Drop It Hold You Down I'm Glad I'm Real (Jennifer Lopez şarkısı) I'm Gonna Be Alright If You Had My Love Jenny from the Block Let's Get Loud (Jennifer Lopez şarkısı) Love Don't Cost a Thing Me Haces Falta No Me Ames Play (Jennifer Lopez şarkısı) Por Arriesgarnos Qué Hiciste This Boy's Fire Waiting for Tonight Brave (Jennifer Lopez albümü) Como Ama una Mujer J to tha L-O!: The Remixes On the 6 J.Lo (albüm) Rebirth (Jennifer Lopez albümü) This Is Me... Then Angel (Pharrell Williams şarkısı) Can I Have It Like That Number One (Pharrell Williams şarkısı) That Girl Everybody Movin' Love Generation Rock This Party (Everybody Dance Now) Sound of Freedom Tennessee (Bob Sinclar şarkısı) World, Hold On (Children of the Sky) Amusement Park Ayo Technology I'll Still Kill I Get Money Follow My Lead In da Club Straight to the Bank Coldplay diskografisi Parachutes A Rush of Blood to the Head X&Y Viva la Vida or Death and All His Friends Safety (EP) The Blue Room (EP) Acoustic (EP) Trouble – Norwegian Live EP Mince Spies Remixes (Coldplay EP'si) Prospekt's March Live 2003 The Singles 1999-2006 Ode to Deodorant Brothers & Sisters (şarkı) Shiver (Coldplay şarkısı) Yellow (Coldplay şarkısı) Trouble (Coldplay şarkısı) Don't Panic (şarkı) In My Place The Scientist (şarkı) Clocks God Put a Smile upon Your Face Speed of Sound Fix You Talk (şarkı) The Hardest Part (Coldplay şarkısı) Violet Hill (şarkı) Viva la Vida Lost! Lovers in Japan Trouble (albüm) Konvicted Freedom Locked Up Lonely Belly Dancer (Bananza) Pot of Gold Smack That I Wanna Love You Don't Matter Mama Africa Sorry, Blame It on Me Never Took the Time I Can't Wait (Akon şarkısı) Ashanti (albüm) Chapter II Concrete Rose The Declaration Can't Stop Collectables by Ashanti Foolish Happy (Ashanti şarkısı) Baby (Ashanti şarkısı) Rock wit U (Awww Baby) Rain on Me (Ashanti şarkısı) Only U Don't Leave Me Alone Don't Let Them Still on It The Way That I Love You Good Good 7 Series Sampler: Ashanti Western Dream Soundz of Freedom Pop Life The County Hound EP My Kind of Christmas Chris Brown (albüm) Exclusive (albüm) Run It! Yo (Excuse Me Miss) Gimme That Say Goodbye Poppin' Wall to Wall Kiss Kiss With You Take You Down Forever (Chris Brown şarkısı) Superhuman Love Is Gone Baby When the Light Delirious (David Guetta şarkısı) Dangerously in Love 2 Mercy Warwick Avenue Stepping Stone Falling Down (Duran Duran şarkısı) Before I Self Destruct Curtis (50 Cent albümü) Get Rich or Die Tryin' (albüm) Get Rich or Die Tryin' (soundtrack) Guess Who's Back? The Massacre Acılara Tutunmak Ağlama Bebeğim (albüm) Başkaldırıyorum Biraz da Sen Ağla Dosta Düşmana Karşı Gözlerim Bin Yaşında Kalsın Benim Davam Ajda (albüm) Ajda 93 Ajda 1990 Ajda Pekkan (albüm, 1996) Ajda Pekkan (albüm) Ajda Pekkan Vol. III Ajda Pekkan ve Beş Yıl Önce On Yıl Sonra Aynen Öyle Diva (Ajda Pekkan albümü) Fecri Ebcioğlu Sunar: Ajda Pekkan La Fête à L'Olympia Pour Lui Sen Mutlu Ol (Ajda Pekkan albümü) Sen İste (şarkı) Seni Seçtim Sevdim Seni Süperstar '83 Süper Star (albüm) Süper Star 2 Superstar IV The Best of Ajda Dağ Çiçeği Zil Zurna Sevdalar 7 Dilde Alpay 82 (Alpay albümü) Alpay (1967) Alpay (1968) Alpay (Güven Parkı) Aşk (Alpay albümü) Anılarla Alpay Bu Kaçıncı Sevda Dünden Bugüne (Alpay albümü) Eylül'de Gel Demiştim Gitme (Alpay albümü) Küçük Bir Öykü... Best Of (Volume One) Muhabbet Kuşları Senin İçin Sessiz Kalma (albüm) Tango&Latin Sevgilerle Ve Alpay 1996 Yüreğine Al "Küçük Bir Öykü..." Rain on Your Parade London Bridge Fergalicious Glamorous Big Girls Don't Cry Clumsy Here I Come Finally Labels or Love The Dutchess The 18th Day Shine (Estelle albümü) Wait a Minute (Just a Touch) American Boy No Substitute Love Mail on Sunday Low (Flo Rida şarkısı) Elevator (Flo Rida şarkısı) In the Ayer Jordin Sparks (albüm) Tattoo No Air One Step at a Time Justified (albüm) FutureSex/LoveSounds Like I Love You Cry Me a River (Justin Timberlake şarkısı) Señorita I'm Lovin' It SexyBack My Love (Justin Timberlake şarkısı) What Goes Around... Comes Around Summer Love (Justin Timberlake şarkısı) LoveStoned Chop Me Up Su (Mercan Dede albümü) The College Dropout Late Registration Graduation (albüm) 808s & Heartbreak Stronger (Kanye West şarkısı) Good Life (Kanye West şarkısı) Flashing Lights (Kanye West şarkısı) Homecoming (Kanye West şarkısı) Love Lockdown Heartless (Kanye West şarkısı) 9 Lives Whine Up One of the Boys (Katy Perry albümü) I Kissed a Girl Hot n Cold Simply Deep Ms. Kelly Stole Can't Nobody Train on a Track Like This Ghetto Work (Kelly Rowland şarkısı) Daylight (Bobby Womack şarkısı) X (Kylie Minogue albümü) 2 Hearts Wow (Kylie Minogue şarkısı) In My Arms (Kylie Minogue şarkısı) All I See The One (Kylie Minogue şarkısı) VYP (Voice of the Young People) Lip Gloss G-Slide (Tour Bus) Shawty Get Loose What It Is (Strike a Pose) Songs About Jane It Won't Be Soon Before Long 1.22.03.Acoustic Live - Friday the 13th Live from SoHo (Maroon 5) Live from Le Cabaret The B-Side Collection Call and Response: The Remix Album Harder to Breathe This Love She Will Be Loved Sunday Morning (Maroon 5 şarkısı) Must Get Out Makes Me Wonder Wake Up Call Won't Go Home Without You Goodnight Goodnight Ayrılık Zamansız Gelir Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek Islak Islak MP3 (albüm) Dangerous (M. Pokora şarkısı) Heart to Yours Do You Know Björk (albüm) Debut (Björk albümü) Unexpected Gling-Gló Homogenic Heart to Yours/Do You Know Jóga Medúlla We Break the Dawn Post (Björk albümü) Selmasongs Telegram (albüm) Vespertine (albüm) Volta (albüm) In My Own Words Because of You (albüm) Year of the Gentleman Stay (Ne-Yo şarkısı) So Sick When You're Mad Sexy Love Because of You (Ne-Yo şarkısı) Do You Can We Chill Go On Girl Closer (Ne-Yo şarkısı) Miss Independent (Ne-Yo şarkısı) Brass Knuckles Yunus Emre (albüm) Party People Ankara'nın Taşına Bak Barabar Body on Me Dadaloğlu ve Çevresi Stepped on My J'z Pir Sultan Abdal (albüm) Pir Sultan'dan Levni'ye Dilemma Ekin İdim Oldum Harman Work It (Nelly şarkısı) El Kapıları Dostlar Tiyatrosu Konseri Çocuklar, Göçler, Balıklar Sabahın Sahibi Var Seferberlik Türküleri ve Kuvayi Milliye Destanı Where Is the Love? Huma Kuşu ve Taşlamalar Köroğlu (albüm) Karacaoğlan/Pir Sultan Abdal Kadıköy Tiyatrosu Konseri Uyur İken Uyardılar Sultan Suyu "Pir Sultan Abdal'dan Deyişler" Semahlar Şiirler - Türküler Dudak Dudağa Kişiye Özel (Emre Altuğ albümü) Sensiz Olmuyor (Emre Altuğ albümü) Sıcak (albüm) İbret-i Alem Blue Camel Forever Your Girl Head over Heels Spellbound (albüm) Free Fiona A Day Without Rain Amarantine (albüm) Enya (albüm) Shepherd Moons Watermark (albüm) Paper Monsters A Moonclad Reflection Character Damage Done Enfeebled Earth Enter Suicidal Angels Exposures - In Retrospect and Denial Haven (Dark Tranquillity albümü) Fiction Live Damage Lost to Apathy Of Chaos and Eternal Night Projector The Mind's I Trail of Life Decayed Skydancer/Of Chaos and Eternal Night Skydancer Aşktır Beni Güzel Yapan Asya (1996) Dönmem Yolumdan (Asya albümü) Lady Marmalade Masum Exit (Maxi Single) Makara (albüm) Dirrty Let Go (Avril Lavigne albümü) Sonunda Sustuysam Alev Alev (albüm) Benden Söylemesi Nefes (Ayşegül Aldinç albümü) Söze Ne Hacet ...Ve Ayşegül Aldinç Aşk'ın Şarkıları Sevgiliye (Aşkın Nur Yengi albümü) Dance Revolution Even Better Nefes Almak Zor Taktik (albüm) Gezegen (albüm) Bağlasan Durmam Beverley Mitchell (albüm) The Star Spangled Banner - Super Bowl XXXVIII Performance Misery Is a Butterfly Circus (Britney Spears albümü) Chante Hier Pour Aujourd'hui Melek (albüm) Elbette Aman Doktor Neden (Candan Erçetin albümü) Hazırım Oyalama Artık Çapkın (albüm) Remix (Candan Erçetin albümü) Unut Sevme Sevdim Sevilmedim Remix'5 Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım Essentials / Seçkiler Rapstar (albüm) Back to Basics (Christina Aguilera albümü) Christina Aguilera (albüm) Keeps Gettin' Better: A Decade of Hits Mi Reflejo Stripped (Christina Aguilera albümü) Cynic Focus (albüm) Traced in Air Human Individual Thought Patterns Leprosy Scream Bloody Gore Spiritual Healing Symbolic The Sound of Perseverance 4Ever Hilary Duff: All Access Pass Dignity (albüm) Hilary Duff: Learning to Fly Metamorphosis (Hilary Duff albümü) Most Wanted (Hilary Duff albümü) Santa Claus Lane Back to Bedlam AERO Deserted Palace Chronologie Equinoxe The Concerts in China Music for Supermarkets Geometry of Love Hong Kong (albüm) Images - The Best of Jean Michel Jarre Metamorphoses (albüm) Odyssey Through O2 Interior Music Oxygene 7–13 Live from Gdańsk (Koncert w Stoczni) Magnetic Fields (albüm) Sublime Mix Revolutions (albüm) Oxygene: New Master Recording Les Granges Brûlées Jarre in China Rendez-Vous Oxygène Waiting for Cousteau Sessions 2000 Téo & Téa Zoolook In a Perfect World... Startin' Over Aşk (albüm) Makka Sagaipova - MP3 Koleksiyon Üç Yıldız The Piano Player Aradan Uzun Zaman Geçti It's Time (Michael Bublé albümü) Michael Bublé (albüm) Story Untold I scream Ah W Noss Shakhbet Shakhabeet Ya Salam Ya Tabtab Wa Dalla Natalia Oreiro (albüm) Folklore Loose (albüm) Whoa, Nelly! Maxi Single (Ogeday & Işın Karaca albümü) Mecburi İstikamet Odyssey (Yngwie Malmsteen albümü) Trilogy (Yngwie J. Malmsteen albümü) Lost Change Must B 21 Songs About Girls 8701 (albüm) Confessions Here I Stand (albüm) Live (Usher albümü) My Way (Usher albümü) Usher (albüm) Barrett (albüm) Crazy Diamond Octopus: The Best of Syd Barrett Octopus (şarkı) The Peel Session (Syd Barrett albümü) Opel (albüm) Syd Barrett (albüm) The Best of Syd Barrett: Wouldn't You Miss Me? The Radio One Sessions The Madcap Laughs Epiphany (albüm) Rappa Ternt Sanga Thr33 Ringz 3D (albüm) CrazySexyCool FanMail Ooooooohhh.... On the TLC Tip In Search of Sunrise 5: Los Angeles Indecent Proposal (albüm) Remix & Soundtrack Collection Tim's Bio: Life from da Bassment Timbaland Presents Shock Value Under Construction, Part II Welcome to Our World Diva (Beyoncé şarkısı) Whatever You Like In My Mind (Pharrell Williams albümü) Energy Turnin' Me On Whatever U Like Baby Love Supervillain Puakenikeni Party's Just Begun (Again) I'm like a Bird Turn Off the Light ...on the Radio (Remember the Days) Got to Be There Hey, Man! Ben (albüm) Music & Me Trynna Finda Way Forever, Michael Off the Wall (albüm) Powerless (Say What You Want) Try (şarkı) Dangerous (albüm) Força HIStory: Past, Present and Future, Book I Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix Invincible (albüm) Explode Number Ones (Michael Jackson albümü) Michael Jackson: The Ultimate Collection The Grass Is Green The Essential Michael Jackson No Hay Igual Visionary: The Video Singles Promiscuous Maneater Got to Be There (şarkı) Rockin' Robin (şarkı) Te Busqué I Wanna Be Where You Are Ain't No Sunshine All Good Things (Come to an End) Ben (şarkı) With a Child's Heart Say It Right Just a Little Bit of You Don't Stop 'Til You Get Enough In God's Hands Rock with You (Michael Jackson şarkısı) Off the Wall (şarkı) Do It She's Out of My Life Girlfriend (Wings şarkısı) The Girl Is Mine Somebody to Love (Nelly Furtado şarkısı) Billie Jean Beat It Wanna Be Startin' Somethin' Rise Up Human Nature (Michael Jackson şarkısı) P.Y.T. (Pretty Young Thing) Do It Again (The Chemical Brothers şarkısı) Thriller (şarkı) The Salmon Dance I Just Can't Stop Loving You Bad (Michael Jackson şarkısı) The Way You Make Me Feel Man in the Mirror Dirty Diana Another Part of Me Smooth Criminal Leave Me Alone (Michael Jackson şarkısı) Liberian Girl Black or White Remember the Time In the Closet Who Is It (Michael Jackson şarkısı) Jam (şarkı) Heal the World Give In to Me Will You Be There Pure Pleasure Gone Too Soon Original Doberman You Are Not Alone Earth Song They Don't Care About Us Boombastic Midnite Lover Hot Shot Lucky Day (Shaggy albümü) Stranger in Moscow Blood on the Dance Floor (şarkı) Clothes Drop HIStory/Ghosts You Rock My World Cry (Michael Jackson şarkısı) Intoxication Butterflies (Michael Jackson şarkısı) Oh Carolina Angel (Shaggy şarkısı) Hey Sexy Lady Wild 2Nite Church Heathen Bonafide Girl What's Love R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece Tha Blue Carpet Treatment Ego Trippin' Signs (Snoop Dogg şarkısı) That's That Sexual Eruption Neva Have 2 Worry I'm Sprung I'm 'n Luv (Wit a Stripper) Studio Luv Buy U a Drank (Shawty Snappin') Bartender Church PCD (albüm) Doll Domination Don't Cha Stickwitu Beep Buttons I Don't Need a Man Wait a Minute When I Grow Up (The Pussycat Dolls şarkısı) Whatcha Think About That I Hate This Part Give It to Me (Timbaland şarkısı) The Way I Are Throw It on Me Apologize (OneRepublic şarkısı) Scream (Timbaland şarkısı) Release Up Jumps da Boogie Cop That Shit Love in This Club Moving Mountains (şarkı) Trading Places (şarkı) I Got It from My Mama Heartbreaker (will.i.am şarkısı) One More Chance (will.i.am şarkısı) Bize de Bu Yakışır The Diving Belle Spice Matthew & Son Alien Love Secrets Alive in an Ultra World Sex & Religion The 7th Song: Enchanting Guitar Melodies - Archive Passion and Warfare The Elusive Light and Sound, Vol. 1 Fire Garden The Ultra Zone Flex-Able Leftovers The Infinite Steve Vai: An Anthology Flex-Able A Decade of Steely Dan Everything Must Go Alive in America Aja The Very Best of Steely Dan: Reelin' In the Years Gold, Expanded Edition (Steely Dan albümü) Gold (Steely Dan albümü) Can't Buy a Thrill Citizen Steely Dan Countdown to Ecstasy Pretzel Logic Steely Dan (albüm) Plush TV Jazz-Rock Party Two Against Nature The Royal Scam Greatest Hits (Steely Dan albümü) Gaucho (albüm) Katy Lied Mad (şarkı) Hadise (albüm) Sweat (Hadise albümü) Anywhere I Lay My Head Joe Satriani (albüm) Engines of Creation (albüm) Flying in a Blue Dream Dreaming No. 11 G3 Live: Rockin' in the Free World Not of This Earth (Joe Satriani albümü) Is There Love in Space? G3: Live in Concert Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock Strange Beautiful Music Super Colossal The Extremist Surfing with the Alien Time Machine (albüm) Magia Countdown to Extinction Go Off! Speed Metal Symphony Astonishing Panorama of the Endtimes Coma White Cryptorchid Portrait of an American Family Smells Like Children Remix & Repent The Golden Age of Grotesque Working Class Hero (Marilyn Manson) The Last Tour on Earth Antichrist Superstar Antichrist Superstar (şarkı) The Beautiful People Tourniquet (Marilyn Manson şarkısı) Eat Me, Drink Me Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand) Putting Holes In Happiness Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death) Disposable Teens The Fight Song The Nobodies Lest We Forget Get Your Gunn Rock is Dead Lunchbox Sweet Dreams (Are Made of This) This Is the New Shit The Dope Show Mechanical Animals I Don't Like the Drugs (But the Drugs Like Me) Go with God Just Feel (albüm) Local Strangers (albüm) Haykırsam Dünyaya (albüm) Kara Gözlüm (albüm) Sade (albüm) Banane Dans Et Kusursuz 19 Sebebim Tatil (şarkı) Unuttum Yalan Sevdan Korkum Yok Kınalı Bebek Papatya Falları Sımsıcak Şikayetim Var Anlattım Aşk Denizi (albüm) Aşkların En Güzeli (albüm) Hiç Kimse Değilim Sahici Şeffaf (albüm) Ayrılık Soğuk İklim Sözümü Yemedim Dön Ne Olur Tanrı Misafiri (albüm) 33'üncü Bir Şarkın Olsun Dudaklarında Selam Olsun (Edip Akbayram albümü) Türküler Yanmaz Senden Haber Yok Söyleyemediklerim Hava Nasıl Oralarda? Özgürlük (Edip Akbayram albümü) Unutamadıklarım Güzel Günler Göreceğiz (albüm) Şahdamar (Edip Akbayram albümü) İlk Günkü Gibi Yıllar (albüm) Dün ve Bugün (albüm) Dün ve Bugün 2 Dün ve Bugün 3 Faka Bastın Hovarda (albüm) Ruhun Duymaz İlk Gözağrım Kağıt Mendil (albüm) Sürpriz 81 Yaşamak Zor (albüm) Altın Mikrofon (albüm) Başka Başka Bambaşka Kandil (albüm) Nice Yıllara Kara Sevda (albüm) Belki Bir Gün Bir Sır Gibi Mutluluklar Ferdi Özbeğen'le 45 Dakika Piyanist (albüm) Ferdi Özbeğen'le Sohbet Sana İhtiyacım Var Yaktı Geçti Teşekkürler (Ferdi Özbeğen albümü) Sevdiğiniz Şarkılar Seviyorum Delicesine Yirminci Sanat Yılı Şan Konseri Yaşadıkça (Ferdi Özbeğen albümü) İşte Geldim Ferhat Göçer (albüm) Yolun Açık Olsun (Suat Suna albümü) Alagül Sevda Yanığı Sevgilerde Son Dans Alo Ben Füsun Bu Ne Biçim İştir Ethnotronix (albüm) Serseri Mayın (albüm) Tutunamadım (albüm) Tüür Yağmur Duası Yerine Sevemem Best Of Jenerik Vol.1 (albüm) Bize Aşk Lazım Resimler & Hayaller Arka Bahçem Ay'da Yürüdüm Körebe (albüm) Söz Ver Yollar (albüm) En İyileriyle Gönül Yazar Aşk Hiç Bitmez Gülben Ergen Live in İstanbul Kör Aşık Merhaba (Gülben Ergen albümü) Sade ve Sadece Uçacaksın (albüm) 2005 Özel: Of... Of... Albümü ve Remixler Ama Bir Farkla Be Adam Erkeksen Mucize (Gülşen albümü) Of... Of... Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şimdi (albüm) Extra (EP) Sen Yoluna... Ben Yoluma... Senden İbaret The Doors (albüm) Tanışma Bitti En Güzel Ben Severim Kim Gitsin Köylü Güzeli Yükselme Zamanı Anadilim Aşk Uyanış (albüm) Başka 33/3 İçinde Aşk Var Son Geceler Yüreğimin Şarkıları Viya! Ayak Sesleri Eski Fotoğraflar Livaneli Şarkıları (albüm) Çağrı (albüm) İlla (albüm) İnadına Seveceğim Şiirlerin Efendisi Nefes (Mercan Dede albümü) Al Yazmalım & Kar Çiçeğim Aşkı Bulamam Ben Uçurum (şarkı) Akışına Bırak Detay (albüm) Gölgede Aynı Devamı Var Maxi Sandal 2003 Yamalı Tövbeler İste Suç Bende Aldatılanlar Her Şey Yalan (albüm) Bağrıyanık (albüm) Güldür Yüzümü (albüm) Gönül Teknem Gitme (Müslüm Gürses albümü) Küskünüm (albüm) Müslüm Gürses Klasikleri Senden Vazgeçmem Tanrı İstemezse (albüm) Demir Leblebi Göç (albüm) Nez (albüm) Ben Anlamam / Seni İyi Tanırım Benim Sevdam Benim Sevdam (Tekrar Basım) Bir Eski Şarkı / Birisine Birisine Benim Adım Şarkıcı - Aranjmanlar Bir Numaramsın Bizim Diyar Bizim Diyar - Aranjmanlar Canıma Değsin / Ya Mustafa Boş Vere Boş Vere Dünyamı Yıktı Geçti / Kırk Yılda Bir En İyileriyle Nil Burak (1975-1985) Gözünüz Aydın / Yalnızım Ben Nil Burak (albüm) Sus / Tatlı Tatlı Oldu Olacak Zurna Kazım İki Elim Yakanda İki Elim Yakanda - Aranjmanlar Nil Burak 3 İşte Banko Nil Dünyası Nil FM Umut Sandalı Bir Kulum İşte Hem Yaratıyorsun Hem Unutuyorsun Yaşarken Ölenler Karar Sende Esrar Perdesi Sevda Sarhoşu Zamanı Şimdi 92 Bir Dinle Bir Ağla / Birde Beni An Havan İyi Olsun / Allah Korusun / Elveda Umut Sandalı Klasikler Filmin Sonu Şimdi Sen Olacaktın / Sen Hiç Ağlama Hepsi Bir Yalan Tanımam / Bu Kadar Hiç Sevmedim Geceler / İhanetin Var Karar Ver Bahtsız Kadın Seviyorum Gülüm Selahattin Özdemir 2006 Sevda Çiçeğim / Ne Yazar Gidemezsin Selahattin Özdemir / Klasikler Bir Selam Yeter Büyük Aşkım (albüm) Esmer Günler Nilüfer '80 Yine Yeni Yeniden (albüm) Nilüfer '84 Nilüfer '79 Geceler (albüm) Karar Verdim Müzik (albüm) Ne Masal Ne Rüya Nilüfer'le Nilüfer '74 Yeniden Yetmişe Sen Mühimsin Sürprizler Sensiz Olmaz (albüm) Olur mu... Olur mu? / Gözünaydın Selam Söyle Ruacan (albüm) Korkma (albüm) Korkma 07 O Gün On Kurşun Romantizma Sözlerim Silahım İhtiyar Heyeti İkimizi Anlatan Bir Şey Bir Sevgi Yeter: 60. Sanat Yılı Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finallerinde Selmi Andak Besteleri (1975 - 1995) Uluslararası Ödüllü Selmi Andak Şarkıları Semiramis (1970) Semiramis (1972) Semiramis (1975) Aşk Ölmez Bu Yaz Hayat Beklemez Lâ'l No Boundaries (Sertab Erener albümü) Painted On Water Sakin Ol! Sertab (albüm) Sertab Erener (albüm) Sertab Gibi Sertab Goes To The Club The Best of Sertab Erener - En İyiler Turuncu (albüm) Zor Kadın Pencere (albüm) Gölge Etme Cumartesi Türküsü Allahaşkına (45'lik) Bahane Remixes Haydi Şansım Erkekler Kardelen (albüm) Remix Maxi Single Kusura Bakma Olmaz Olsun İlk Gün Gibi Bir Güneş Batışında Hayat Devam Ediyor (albüm) Dün ve Bugün... Sevgiyle Aşkla Oldu (albüm) Benim Adım Aşk (Soner Arıca albümü) Kusursuz Aşk (albüm) Şarkılar Var (albüm) Remixes / ...Bu Yaz Biz Bir Umut (albüm) Herşey Yolunda (Soner Arıca albümü) Hatıram Olsun En Güzel Serüven (albüm) Remix (albüm) Yaşıyorum (albüm) Yalvarma Seni Seviyorum (Soner Arıca albümü) Sen Mutlu Ol (Soner Arıca albümü) Yıllar Sonra (Aydın mısın?) Shaker (albüm) Sıla (albüm) ...Dan Sonra Kenar Süsü Ne Desem İnanırsın Yaz Geliyor Heyoo Bulamadım (albüm) Haydi Söyle (albüm) Ah Keşkem Ben İnsan Değil Miyim Ayağında Kundura Allah Allah-Hülya Gülüm Benim-Gülümse Biraz Gelme İstemem Fosforlu Cevriyem (albüm) Kara Zindan Mavi Mavi Kralın Konseri-Anılarım Sizler İçin İnsanlar (İbrahim Tatlıses albümü) Sevdim de Sevilmedim Selam Olsun (İbrahim Tatlıses albümü) Aacayipsin Come Closer Dudu (albüm) Kuzu Kuzu Karma (albüm) Metamorfoz (albüm) Hüp Tarkan (albüm) Yine Sensiz En Güzel Hikayem Gönülçelen (albüm) O (albüm) Onyedi Renkli Rüyalar Oteli Söz Müzik Teoman Teoman (albüm, 1996) Teoman (albüm, 2003) Elemtere Fiş Tat Beni (albüm) Ayna (albüm) Bazen (albüm) Hep Böyle Kal Sen Nasılsan Öyleyim Sevgilim (albüm) Yuvarlanan Taşlar Vefa Borcu Aşkta ve Ayrılıkta Yolumu Bulurum Yonca Lodi (albüm) Gönül Borcu Işıl Işıl Motive Aşkperest Delikanlım Dillere Destan Gülüm (albüm) Güzel (albüm) Papatya Baharı Salla Gitsin Dertlerini Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım Tanıdım Seni Yürü Anca Gidersin Yıldız'dan Türküler Aşka Merakım Ezelden (albüm) Doruktaki Nağmeler Ben (Zerrin Özer albümü) Dayanamıyorum Bizler ve Sizler / Yalvarırım Mutluluklar Dilerim Ömür Geçiyor & Zerrin Özel Gönül / Yaman Olurum Evcilik Oyunu (albüm) Dünya Tatlısı Bir Zerrin Özer Arşivi Ve Zerrin Özer Zerrin Özer (albüm) Zerrin Özer 97 Kırmızı (Zerrin Özer albümü) Gelecek misin? Olay Olay Seni Seviyorum (Zerrin Özer albümü) Sevgiler Sevildiğini Bil İşte Ben Keeps Gettin' Better Oh Mother Slow Down Baby Candyman (Christina Aguilera şarkısı) Hurt (Christina Aguilera şarkısı) Ain't No Other Man Beautiful (Christina Aguilera şarkısı) Fighter (şarkı) Can't Hold Us Down The Voice Within Başucu Şarkıları İhanet (albüm) Bayramın Olsun Adak (albüm) Bebek (albüm) Bir Dilek Tut Benim İçin (albüm) Bir Küçük Aşk Işıklı Yol 10 Mart 2007 İstanbul Konseri Power Türk Müzik Ödülleri 2007 (albüm) Power Türk Müzik Ödülleri 2008 (albüm) Echoes: The Best of Pink Floyd '96 06 Eminem Presents the Re-Up Güldünya Şarkıları Süper List Our Golden Songs (albüm) Our Golden Songs 2 (albüm) Radyo Klas En İyiler Yeraltı Operasyonu Yeraltı Operasyonu 2 01011001 Goodbye to Romance: Standards for a New Generation ABBA (albüm) Arrival ABBA: The Album Ring Ring (albüm) Gracias Por La Música Greatest Hits (ABBA albümü) Greatest Hits Vol. 2 (ABBA albümü) Thank You for the Music (albüm) Super Trouper The Visitors Voulez-Vous Waterloo (albüm) Ammonia Avenue Eve (albüm) Eye in the Sky Gaudi (albüm) Stereotomy Tales of Mystery and Imagination Pyramid I Robot (albüm) The Best of the Alan Parsons Project The Best of the Alan Parsons Project, Vol. 2 Vulture Culture The Turn of a Friendly Card Ancient Slaves Anthems to the Welkin at Dusk IX Equilibrium Prometheus: The Discipline of Fire & Demise In the Nightside Eclipse Alaturka Benim Canım Beş/Elif Bir/Eski Nisan Dört/Mazi Kalbimde Üç/İstanbul'a Dair İki/Eylül Şarkıları İkinci Bahar (albüm) A Fine Day to Exit A Natural Disaster Alternative 4 Pentecost III Serenades The Crestfallen E.P Resonance 2 The Silent Enigma Lights Out Planetary Confinement Saviour 666 (albüm) End of the World It's Five O'Clock Black Earth Burning Bridges (albüm) Stigmata (albüm) Athena (albüm) One Last Breath US (albüm) İt (albüm) Audioslave (albüm) Out of Exile Revelations (albüm) A Hard Day's Night (albüm) The Beatles at the Hollywood Bowl Beatles for Sale Help! Abbey Road Magical Mystery Tour (albüm) Please Please Me Revolver (albüm) Rubber Soul Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band The Beatles (albüm) The Beatles Ballads With The Beatles Yellow Submarine (albüm) ...From the Pagan Vastlands And the Forests Dream Eternally Antichristian Phenomenon Bewitching the Pomerania Chaotica-The Essence of the Underworld Conjuration Demigod (albüm) The Apostasy Demonica Endless Damnation Grom Pandemonic Incantations Satanica Slaves Shall Serve Sventevith (Storming Near the Baltic) Zos Kia Cultus (Here and Beyond) Eto! Baş hoçu! (albüm) Kad bi' bio bijelo dugme (albüm) Šta bi dao da si na mom mjestu (albüm) The Christmas Song Christmas Time Pero Me Acuerdo de Ti Falsas Esperanzas Nobody Wants to Be Lonely Car Wash (şarkı) Tilt Ya Head Back Black Sabbath (albüm) Cross Purposes Heaven and Hell (albüm) Master of Reality Paranoid (albüm) Sabotage (albüm) Seventh Star Tyr (albüm) We Sold Our Soul for Rock 'n' Roll Behind The Front 100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong 7800° Fahrenheit Blaze of Glory Bounce (albüm) Bon Jovi (albüm) Cross Road Crush (albüm) Destination Anywhere Have a Nice Day (Bon Jovi albümü) Keep the Faith Lost Highway (albüm) New Jersey (albüm) One Wild Night: Live 1985-2001 Slippery When Wet Stranger in This Town These Days This Left Feels Right Undiscovered Soul Bulutsuzluk Senfoni Cruelty and the Beast Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We? No Need to Argue Discovery (Daft Punk albümü) Homework (Daft Punk albümü) Abandon (albüm) Bananas Burn (albüm) Come Taste the Band Concerto for Group and Orchestra Deep Purple (albüm) Deep Purple in Concert Deep Purple in Rock Fireball (albüm) Machine Head (albüm) Made in Japan (albüm) Nobody's Perfect (albüm) Perfect Strangers (albüm) Purpendicular Rapture of the Deep Shades of Deep Purple Slaves & Masters Stormbringer (albüm) The Battle Rages On The Book of Taliesyn The House of Blue Light Who Do We Think We Are They All Came Down to Montreux Music for the Masses Playing the Angel 8 Days of Christmas Destiny Fulfilled Destiny's Child (albüm) Survivor (Destiny's Child albümü) The Writing's on the Wall Dolorian (albüm) Voidwards When All the Laughter Has Gone Full Circle (Drowning Pool albümü) Belki Alışman Lazım Bu Akşam En Güzel Günüm Gecem 1999-2006 Eski Köprünün Altında Konser (Duman albümü) Kara Aşka Beyaz Göndermeler Üç (albüm) Hotel California (albüm) Long Road Out of Eden Their Greatest Hits (1971-1975) Duy Sesimi (Efsun albümü) T.O.S: Terminate on Sight Gripin (albüm) Appetite for Destruction Use Your Illusion I Use Your Illusion II As Cruel as School Children Eppur Si Muove And Thou Shalt Trust... the Seer Awaking the Centuries Awaking the Gods: Live In Mexico Tales of Ithiria Go Over Gou on Progressive San Rook Black-Ash Inheritance Clayman Colony (In Flames albümü) Lunar Strain Reroute To Remain (albüm) Soundtrack to Your Escape (albüm) Subterranean The Jester Race Whoracle A Matter of Life and Death (albüm) Ed Hunter Piece of Mind (albüm) Eddie's Archive Fear of the Dark (albüm) Iron Maiden (albüm) Best of the Beast Brave New World (albüm) Killers (albüm) Somewhere in Time (albüm) Live After Death (albüm) Dance of Death (albüm) A Real Live Dead One (albüm) The Soundhouse Tapes BBC Archives (albüm) Best of the 'B' Sides A Real Live One Beast over Hammersmith (albüm) Rock in Rio (albüm) The Essential Iron Maiden Live at Donington (albüm) The Number of the Beast (albüm) Death on the Road (albüm) Edward the Great Live!! +one Somewhere Back in Time The X Factor (albüm) Seventh Son of a Seventh Son (albüm) Powerslave (albüm) Maiden Japan No More Lies (EP) No Prayer for the Dying (albüm) Virtual XI (albüm) A Real Dead One (albüm) Beat (albüm) In the Court of the Crimson King Discipline (King Crimson albümü) Larks' Tongues in Aspic Starless and Bible Black Red Lizard (albüm) Islands In the Wake of Poseidon Korn (albüm) Life Is Peachy Led Zeppelin (albüm) Led Zeppelin III Led Zeppelin IV Led Zeppelin II Killing Is My Business... And Business Is Good! Hidden Treasures Cryptic Writings Risk (albüm) Peace Sells... But Who's Buying? Rust in Peace So Far, So Good... So What! The System Has Failed United Abominations The World Needs a Hero Youthanasia Let's Talk About Love (Modern Talking albümü) The First Album Year of the Dragon Absolution (albüm) Origin of Symmetry Showbiz Bleach (albüm) From the Muddy Banks of the Wishkah Blew Hormoaning Incesticide In Utero MTV Unplugged in New York Nevermind Nirvana (albüm) With the Lights Out Sliver: The Best of the Box Singles (albüm) Return of Saturn Tragic Kingdom Des Visages des Figures (What's the Story) Morning Glory? Be Here Now Definitely Maybe Conspiracy of One The Offspring (albüm) Blackwater Park Damnation Deliverance Morningrise Opeth My Arms, Your Hearse Orchid Denize Doğru Mavi Sakal 2 AGU M.V.A.B. Collection (albüm) Agannaga Rüşvet Dönmem Yolumdan (MFÖ albümü) No Problem (MFÖ albümü) Geldiler Ele Güne Karşı Yapayalnız Peki Peki Anladık The Best of MFÖ Vak the Rock Başıbozuk (albüm) Büyük Düşler Dünya Yalan Söylüyor Ten (albüm) Vs. (albüm) 1987 (albüm) Unspoken (Pentagram albümü) Anatolia (albüm) Bir (Pentagram albümü) Live at the Trail Popçular Dışarı Actually (albüm) Zaman Beklemez İnandığın Masallar 1967: The First Three Singles A Collection of Great Dance Songs Is There Anybody Out There? The Wall Live 1980-81 Delicate Sound of Thunder A Momentary Lapse of Reason London '66-'67 The Division Bell The Best of the Pink Floyd / Masters of Rock A Nice Pair A Saucerful of Secrets Obscured By Clouds Another Brick In The Wall (Part 2) Atom Heart Mother The Dark Side of the Moon Ummagumma The Piper at the Gates of Dawn The Final Cut The Wall Wish You Were Here Works P•U•L•S•E Relics Shine On Soulmates Never Die Amnesiac In Rainbows The Most Gigantic Lying Mouth of All Time Drill (EP) Hail to the Thief (albüm) COM LAG (2plus2isfive) Manic Hedgehog Kid A No Surprises/Running from Demons OK Computer The Bends Pablo Honey 50/50 Avaz (albüm) Dadaruhi Köledoyuran Refuge Denied Dead Winter Dead Fight for the Rock Poets and Madmen From the Gutter to the Stage Edge of Thorns Hall of the Mountain King The Wake of Magellan Handful of Rain The Dungeons Are Calling Power of the Night Streets: A Rock Opera Gutter Ballet Sirens (Savatage albümü) Saxon (albüm) Crimson (Sentenced albümü) Amok (albüm) Christ Illusion Decade of Aggression Diabolus in Musica South of Heaven Seasons in the Abyss Reign in Blood God Hates Us All Badmotorfinger Down on the Upside Superunknown Hypnotize Mezmerize Steal This Album! System of a Down (albüm) Toxicity Give (albüm) Prog (albüm) Suspicious Activity? The Bad Plus (albüm) These Are the Vistas (albüm) Exit Planet Dust Push the Button (The Chemical Brothers albümü) We Are the Night The Smiths (albüm) Wildhoney Under the Blade You Can't Stop Rock 'n' Roll Bugright Timeless Black Market Heavy Weather Va Mişkunan İgzas Y.O.K. Hea Hoa Hoa Hea Hea Hoa Azeri Imic Servis Iç Xəbər Ni es lo mismo ni es Igual I'm a Rebel Chinese Democracy Are You Listening? How To Measure A Planet? Happy Songs for Happy People Operation: Mindcrime Pink Moon Her Şeyin Bir Bedeli Var Kafein (albüm) Yeşilçam Şarkıları Satılık (albüm) Sen Yarattın Beni Teşekkür Ederim Allah'ım (albüm) Söz Vermiş Şarkılar Sert (albüm) Aşkın Cenazesi Var Sil Baştan (albüm) Kalabalık Yalnızlara & Ozanca Yıldırım Gibi Dönen Alçak Olsun Söyleyeceklerim Var Anlatamam ki Bir Sevda Yeli Mor Hicranlar Ne Değişti Suçluyum İsmini Bavula Tıktım Anatropi Bu Aşkın Izdırabını Back in Black Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti 2112 (albüm) 9'da 9 10,000 Days (s)AINT Ayı Kardeş (film müziği albümü) Ayla Algan (albüm) Anywhere but Home Ah İstanbul Life in Technicolor II Reflection (şarkı) Genie in a Bottle What a Girl Wants (Christina Aguilera şarkısı) I Turn to You (All-4-One şarkısı) Call on Me (Janet Jackson şarkısı) When I Think of You Come Back to Me State of the World Because of Love What Have You Done for Me Lately The Greatest Hello Heartbreak Can't Believe It Chopped & Skrewed Freeze Come Over Bottle Pop Düm Tek Tek There You Go Most Girls You Make Me Sick M!ssundaztood Can't Take Me Home Try This I'm Not Dead Funhouse (Pink albümü) Get the Party Started Don't Let Me Get Me Just like a Pill Family Portrait Feel Good Time Trouble (Pink şarkısı) Sweat (Hadise şarkısı) Milk Chocolate Girl God Is a DJ Bad Boy Ain't No Love Lost A Good Kiss My Man and the Devil on His Shoulder Deli Oğlan Aşkkolik Last to Know Stupid Girls Who Knew I Remember Now Satılık Kalpler Şehri Everyway That I Can Here I Am (Sertab Erener şarkısı) Leave (Sertab Erener şarkısı) Start the Fire (şarkı) Tempo (albüm) Harry Potter and the Philosopher's Stone (film müziği albümü) Harry Potter and the Chamber of Secrets (film müziği albümü) Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (film müziği albümü) Harry Potter and the Goblet of Fire (film müziği albümü) Harry Potter and the Order of the Phoenix (film müziği albümü) Gezegen (şarkı) U + Ur Hand Introspective (albüm) Haziranda Ölmek Zor / Berivan Türkülerle (albüm) Sana Güvenmiyorum Yolun Açık Ola Katil & Maktûl Nefes (Serdar Ortaç albümü) Nobody Knows Dear Mr. President Leave Me Alone (I'm Lonely) 'Cuz I Can Scream (Tokio Hotel albümü) So What Sober (Pink şarkısı) T.N.T. (albüm) If U Seek Amy Kırmızı Buğday Stadium Arcadium Molitva-The Best Of The Miracle Year of the Cat Zerøspace Yaşasın Okulumuz (albüm) Gel, Sen de Katıl Umudun Şarkısına! Çınar Vol. I 41 Kere Maşallah O Şarkılar Yadigâr (albüm, 2001) Back on My B.S. İnsanlık Halleri Music from the OC: Mix 3 Music from the OC: Mix 2 Music from the OC: Mix 1 Music from the OC: Mix 4 Casablanca (albüm) Buffy the Vampire Slayer: The Album Herkül (film, 1997) Zabriskie Point (albüm) Ulus Remix One Ready for Boarding Marian McPartland's Piano Jazz with guests Steely Dan Teoman-Bülent Ortaçgil Konser Live (Running Wild albümü) Nightwish (demo) Blueprint Voices Through the Black Corridor Dead Can Dance (album) Dead Can Dance (albüm) Kahramanlık Türküleri Right Now (Na Na Na) I'm So Paid Beautiful (Akon şarkısı) İleri (albüm) Cesaret (albüm) Yürek Çağrısı (albüm) Sıyrılıp Gelen Geliyoruz Boran Fırtınası Marşlarımız (albüm) Feda (albüm) Biz Varız Yıldızlar Kuşandık Dead and Gone 21 Questions P.I.M.P. If I Can't Disco Inferno Candy Shop Just a Lil Bit Outta Control (remix) Hustler's Ambition Window Shopper Best Friend (50 Cent şarkısı) Get Up (50 Cent şarkısı) I Get It In One Touch Angels with Dirty Faces (albüm) Three Taller in More Ways Overloaded: The Singles Collection Change (albüm) Catfights and Spotlights Overload New Year Run for Cover Soul Sound Round Round Stronger (Sugababes şarkısı) Angels with Dirty Faces (şarkı) Shape Hole in the Head Too Lost in You In the Middle Please Don't Leave Me Caught in a Moment One of the Boys (şarkı) Thinking of You (Katy Perry şarkısı) Push the Button (Sugababes şarkısı) Ugly (Sugababes şarkısı) Red Dress Follow Me Home Easy Freak like Me Walk This Way About You Now Change (şarkı) My Love Is Pink Denial She's Like a Star Girls (Sugababes şarkısı) No Can Do That's the Way Love Goes No, No, No (Destiny's Child şarkısı) With Me Get on the Bus Bills, Bills, Bills Bug a Boo Say My Name Jumpin', Jumpin' Independent Women Part I Survivor (Destiny's Child şarkısı) Bootylicious Emotion (şarkı) Lose My Breath Soldier (Destiny's Child şarkısı) Girl (Destiny's Child şarkısı) Cater 2 U Stand Up for Love Halo (Beyoncé şarkısı) Crack a Bottle Can't Stop This Thing We Started Right Round Unutursun The Only Thing That Looks Good on Me Is You Have You Ever Really Loved a Woman? Let's Make a Night to Remember Call on Me (şarkı) Thought I'd Died and Gone to Heaven My Life Would Suck Without You Uninvited Don't Touch Me (Throw da Water on 'em) Rider Pt. 2 I Like the Way She Do It Kolera (müzisyen) Carnaval Del Amor The Fear Not Fair It's Not Me, It's You See You in My Nightmares My Apocalypse The Day That Never Comes Cyanide (şarkı) The Judas Kiss Et s'il fallait le faire Eyes That Never Lie Wadsyaname Du riechst so gut Ne-Yo'nun kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Oops!... I Did It Again (şarkı) Stronger (Britney Spears şarkısı) Anticipating That's Where You Take Me Outrageous (şarkı) Boys (Britney Spears şarkısı) There Will Never Be Another Tonight Please Forgive Me Damn You Go Go Forever or Never Lovesongs (They Kill Me) Escape to the Stars You Would Have Loved This Die Alive (şarkı) Yhden Enkelin Unelma Stranded Eurovision Şarkı Yarışması birincileri listesi Return the Favor Unwritten N.B. Pocketful of Sunshine Frédéric Chopin Goodies (albüm) Ciara: The Evolution Fantasy Ride Goodies (şarkı) Runaway (Bon Jovi şarkısı) She Don't Know Me Only Lonely In and Out of Love The Hardest Part Is the Night Silent Night Livin' on a Prayer You Give Love a Bad Name Wanted Dead or Alive Never Say Goodbye (Bon Jovi şarkısı) Runaway (Janet Jackson şarkısı) Always (Bon Jovi şarkısı) Bad Medicine Bed of Roses Born to Be My Baby Dry County I Believe I'll Be There for You (Bon Jovi şarkısı) I'll Sleep When I'm Dead In These Arms Keep the Faith (şarkı) Lay Your Hands on Me Living in Sin Someday I'll Be Saturday Night Something for the Pain This Ain't a Love Song 1, 2 Step Smells Like Teen Spirit Come as You Are A Night at the Opera (Blind Guardian albümü) Tales from the Twilight World Oh Real Life It's My Life (Bon Jovi şarkısı) And I Get Up (Ciara şarkısı) Promise Please Come Home for Christmas Live at the Budokan Ben Kimim R.O.O.T.S. The Vault Ashanti's Christmas Lovelorn Like a Boy Can't Leave 'Em Alone Go Girl Never Ever Love Sex Magic Goodies: The Videos & More Med Cezir (Ceza albümü) Yerli Plaka Knock You Down Amazing (High and Mighty Color şarkısı) Amazing (Kanye West şarkısı) Sugar (şarkı) Waking Up in Vegas Shone Souljaboytellem.com ISouljaBoyTellem Abone (albüm) Kendine Gel Crank That (Soulja Boy) Soulja Girl Yahhh! (You Want to) Make a Memory Bird Walk Kiss Me Thru the Phone Turn My Swag On Bir Hadise Var Thankful Breakaway (albüm) My December All I Ever Wanted A Moment Like This Before Your Love Behind the Front Miss Independent (Kelly Clarkson şarkısı) Low (Kelly Clarkson şarkısı) Bridging the Gap Elephunk The Trouble with Love Is Breakaway (şarkı) Love There Must Be Another Way La voix Lijepa Tena Todas as ruas do amor Is It True? Can Can This Is Our Night Mamo Always (Aysel ve Arash şarkısı) LeftRightLeftRightLeft Fairytale It's My Time Rändajad Bistra voda Since U Been Gone Be My Valentine! (Anti-Crisis Girl) Believe Again Hora din Moldova Carry Me in Your Dreams The Balkan Girls Miss Kiss Kiss Bang La noche es para mí Behind These Hazel Eyes Lose Control One Sweet Day Monkey Business (albüm) Aven Romale Copycat The Highest Heights Illusion (Krassimir Avramov şarkısı) Just Get Out of My Life La teva decisió (Get a Life) Nešto što kje ostane Paranoid (Kanye West şarkısı) Ego (Beyoncé şarkısı) Sweet Dreams (Beyoncé şarkısı) Jennifer Hudson (albüm) Because of You (Kelly Clarkson şarkısı) The E.N.D. Walk Away Never Again Sober (Kelly Clarkson şarkısı) Bad Influence (şarkı) One Minute Don't Waste Your Time I Do Not Hook Up Bomba Plak Delight We Made You Spotlight (Jennifer Hudson şarkısı) 3 a.m. (şarkı) Old Time's Sake Beautiful (Eminem şarkısı) You Don't Know Jimmy Crack Corn Request Line Baby Did a Bad, Bad Thing Mr. Lucky (Chris Isaak albümü) Live in Australia Always Got Tonight Speak of the Devil (Chris Isaak albümü) 3 for One Best of Chris Isaak Christmas (Chris Isaak albümü) Baja Sessions Forever Blue (albüm) San Francisco Days Wicked Game (albüm) Heart Shaped World Chris Isaak (albüm) Silvertone (albüm) When I'm Gone Shake That Recovery Devil Without a Cause The Slim Shady LP Shut Up (The Black Eyed Peas şarkısı) My Name Is Hey Mama Let's Get It Started Don't Phunk with My Heart Don't Lie My Humps Pump It Thank You (Dido şarkısı) Mas Que Nada What If We Dead Wrong Forgot About Dre One Day at a Time (Eminem versiyonu) Welcome 2 Detroit Still D.R.E. Bebot The Sweet Escape Relapse The Next Episode 2001 (albüm) The Don Killuminati: The 7 Day Theory Spirit Devil's Night I Gotta Feeling Me Against the World All Eyez on Me Boom Boom Pow Funhouse (şarkı) When Love Takes Over Fuck You (Lily Allen şarkısı) Atiye Reasonable Doubt In My Lifetime, Vol. 1 Vol. 2... Hard Knock Life Vol. 3... Life and Times of S. Carter The Dynasty: Roc La Familia The Blueprint The Best of Both Worlds Gülçin Ergül The Blueprint 2: The Gift & The Curse The Black Album (Jay-Z albümü) Still Life (Opeth albümü) Unfinished Business (Jay-Z ve R. Kelly albümü) Collision Course (albüm) Kingdom Come (Jay-Z albümü) American Gangster (albüm) The Blueprint 3 Zeynep (şarkıcı) Jai Ho Hush Hush Jump (Flo Rida şarkısı) Already Gone Battlefield (albüm) Battlefield (şarkı) John Mayer Part of the List Let Me Love You Lady Gaga The Documentary Doctor's Advocate LAX (albüm) Westside Story How We Do Hate It or Love It Dreams (High and Mighty Color şarkısı) Dreams (The Game şarkısı) Put You on the Game It's Okay (One Blood) Let's Ride Wouldn't Get Far Big Dreams Game's Pain Dope Boys My Life House of Pain (şarkı) Camera Phone Illmatic The Chronic Inside Wants Out Room for Squares Any Given Thursday Heavier Things As/Is Continuum Plastik Çiçekler ve Böcek 21 (Redd albümü) The Village Sessions No Such Thing Your Body Is a Wonderland Why Georgia Bigger Than My Body Clarity Daughters (şarkı) Waiting on the World to Change Belief Gravity (John Mayer şarkısı) Dreaming with a Broken Heart Say (şarkı) Try! Who Did You Think I Was Like a Surgeon Work (Ciara şarkısı) Get Sexy Dance with You (Nachna Tere Naal) Eyes on You Stolen (Jay Sean şarkısı) Meet Me Halfway Beauty Killer Beg for Mercy Close to Me (G-Unit şarkısı) Just a Little More Love Guetta Blaster One Love (David Guetta albümü) Sexy Bitch Gettin' Over You I Wanna Go Crazy I Look to You Million Dollar Bill D.O.A. (Death of Auto-Tune) Safinaz (şarkı) Love Shine a Light Ne-Yo: The Collection No Doubt No Doubt diskografisi Broken-Hearted Girl The Singles 1992–2003 Strawberry Swing No Doubt (albüm) Running (No Doubt şarkısı) Selena Gomez Cloud Number Nine Underneath It All 3 (şarkı) Mi Plan Manos al Aire Empire State of Mind Timbaland'in kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Michael Jackson's This Is It (albüm) King of Pop (albüm) The Collection (Michael Jackson albümü) Hello World: The Motown Solo Collection The Stripped Mixes The Remix Suite Number Ones (Janet Jackson albümü) Make Me Heaven (Bryan Adams şarkısı) Ebru Yaşar Taylor Swift (albüm) The Other Side (Chuck Brown ve Eva Cassidy albümü) Live at Blues Alley Eva by Heart Yıldız Asyalı Benim Adım Orman Fireflies Malice n Wonderland Ocean Eyes Gökhan Türkmen Shock Value II Down (Jay Sean şarkısı) Morning After Dark Teardrops on My Guitar Whatcha Say Tik Tok Yasemin Mori Blues 3 Words Too Much Heaven Imma Be Rock That Body Meyra Forever (Drake şarkısı) Elevator (Eminem şarkısı) Hell Breaks Loose Herne Pêş Fearless (Taylor Swift albümü) Gurbet Yollarında Murat Dalkılıç Çağrı Müftüoğlu Not Afraid The Fame Çeyrek (albüm) Lazy Days Beautiful Monster B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray Nothin' on You Airplanes The Beacon Street Collection Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lübnan Hella Good Heartbreak Warfare Songs for Tibet If I Ain't Got You No One (Alicia Keys şarkısı) Inner City Blues (Make Me Wanna Holler) I Don't Need No Doctor Bring 'Em In (Buddy Guy) That's What I Say: John Scofield Plays the Music of Ray Charles B.B. King & Friends: 80 Rick Springfield Betül Demir Shame (Robbie Williams şarkısı) Yeliz Mustafa Ceceli Rica Ederim Rana Alagöz Bad (albüm) Speed Demon (şarkı) Onuncu Köy Hayal (albüm) Şehrazat (müzisyen) Eminem diskografisi Uzaylı (şarkı) Tülay Özer Şappur Şuppur 2 Albüm 1 Arada American Idiot Aslında Ay Şahit Aşk ve Meyhane Şarkıları Balans ve Manevra Best of Teoman Beni Unut/Çakra Desensitized Greatest Hits (Robbie Williams albümü) Grand Theft Auto: San Andreas Official Soundtrack Box Set Grand Theft Auto: San Andreas müziği Fate of Norns Eylül (Keremcem albümü) Everything in Time Epitaph (Necrophagist albümü) Encore (Eminem albümü) Kelebeğin Şansı Just Be Invisible Circles Hopes and Fears (albüm) Hayde Hai un Paraiso My Story Moments Me Against Myself Masalcılar - 1 MaNga (albüm) MH (albüm) Love. Angel. Music. Baby. Once (Nightwish albümü) Nihayet Necronomicon (albüm) Stand My Ground Shehrâzad Reise, Reise Parade of the Athletes Tales from the Elvenpath The Darkroom Sessions The Hunger for More The Silent Force Through Years of Oppression Trickstereprocess Türkçe Sözlü Hafif Anadolu Müziği Wonderful World (Eva Cassidy albümü) Under My Skin (Avril Lavigne albümü) (Miss)understood 109876543210 12 Stones (albüm) 13's Reborn 7 (albüm) A Complete: All Singles A Little Bit Longer A Song for ×× A Year and a Half in the Life of Metallica AM Conspiracy (albüm) After Forever (albüm) After the Gold Rush Agnes (albüm) Ah Bu Şarkılar Al Mendil Alice in Hell All Killer No Filler All That I Am Alladı Pulladı Altı/Kalbimdeki Deniz Amaranth (şarkı) Amenity An Gelir Angel of Death Angels Fall First Ansızın Çektin Gittin April Rain Ar+ı As I Am At Gitsin Aşkın Tam Sırası Aşkolsun Aşk'ın Halleri Aşk Yarası Aşk Bitti Bez Ljubavi Beyazıt’ta Zaman Berhudar Ol Bergtatt – Et eeventyr i 5 capitler Benim Sevdam - Aranjmanlar Benim Adım Aşk (Sibel Can albümü) Beni Bul Beni Ağlatırsan Yoluna Ağlat Bendeki Sen Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim Ben Senin Herşeyinim Ben Ateş Ben Su Ben Böyle Aşk Görmedim Beautiful World Beautiful Eyes Beautiful Soul Beatles Alaturka Başım Belada Battle Studies Batmayan Güneş Batman (film müziği albümü) Bambaşka Batman (albüm) Back Home (Eric Clapton albümü) Tuğçe San Lady Gaga diskografisi Yüksel Özkasap Jehan Barbur Sonny Bono Back to December Barbra Streisand (şarkı) Mine (Taylor Swift şarkısı) Mean Hüner Coşkuner Love? Şekip Ayhan Özışık Tuğba Ekinci No Love Cihan Güçlü Today Was a Fairytale The Story of Us (şarkı) Zafer Peker Yakar Geçerim Fast Lane Lighters Space Bound Magic (şarkı) Just Like Heaven You Belong with Me Colour Me Kubrick (albüm) Speak Now (şarkı) Yeter ki İste Üçnoktabir Ceylan Ertem Hannah Montana: The Movie (film müziği albümü) Crazier Sparks Fly You're Not Sorry Speak Now World Tour Live Chrome Division Country Müzik Akademisi Speak Now Boys Like Girls Taylor Swift diskografisi Ours Maroon 5 diskografisi Baby (Justin Bieber şarkısı) My Worlds: The Collection Let Me Blow Ya Mind Harun Kolçak Love Me Back Billboard Hot 100 The Kills The Heavy (müzik grubu) Dean Fertita Blunderbuss (albüm) Loretta Lynn Wanda Jackson Jack Lawrence The Dead Weather En İyi Rap/Sung İş Birliği Grammy Ödülü Mark Morton Willie Adler John Campbell Randy Blythe Lamb of God When the Music Dies Louis Tomlinson 2012 Grammy Ödülleri Hozan Beşir Kreş (müzik grubu) As the Palaces Burn Ashes of the Wake Ashes of the Wake Tour Black Label Burn the Priest Gece Yolcuları Ghost Walking Hit the Wall Hourglass: The Anthology Killadelphia Killadelphia (DVD) Laid to Rest Lamb of God diskografisi New American Gospel New Wave of American Heavy Metal Prosthetic Records Papa Roach Pure American Metal Redneck (şarkı) Resolution Sacrament Terror and Hubris Versus the World Walk with Me in Hell Walk with Me in Hell (DVD) Wrath Hacer Kirişçi Hamiyet Yüceses Gül Erda Gülistan Okan Özlem Yüksek Bergen (müzisyen) Feryal Başel Fatma Turgut Şahsenem Bacı Emel Büyükburç Esengül Esmeray Nota (müzik) Livin' It Up Where the Party At Michel Teló En İyi Metal Performansı Grammy Ödülü Closer (Nine Inch Nails şarkısı) En İyi Hard Rock/Metal Performansı Grammy Ödülü Sacrament Tour Loreen Rhythm and blues Jesse Carmichael Matt Flynn Michael Madden James Valentine Ryan Dusick The Fourth World Hands All Over (albüm) Girls' Generation Overexposed Give a Little More Misery (Maroon 5 şarkısı) 13 (Zakkum albümü) Black Veil Brides diskografisi Alternatif metal E-akustik Zehr-i Zakkum Jinxx Rebels Sex & Hollywood The Legacy Aynur Aydın Never Gonna Leave This Bed Emir (şarkıcı) Erkin Koray diskografisi Ajda Pekkan diskografisi Bengü diskografisi Sezen Aksu diskografisi Nil Burak diskografisi Gülben Ergen diskografisi Sertab Erener diskografisi Nil Karaibrahimgil diskografisi Ayşe Hatun Önal diskografisi Deniz Seki diskografisi Hande Yener diskografisi Aylin Aslım diskografisi Burcu Güneş diskografisi Ceza diskografisi Duman diskografisi Göksel diskografisi Grup Hepsi diskografisi Gökhan Kırdar diskografisi Hadise diskografisi Işın Karaca diskografisi Volkan Konak diskografisi Mustafa Sandal diskografisi Nazan Öncel diskografisi Pentagram diskografisi Redd diskografisi Diğer Masallar Sıla diskografisi Tarkan diskografisi Yalın diskografisi Yıldız Tilbe diskografisi Zeki Müren diskografisi Şebnem Ferah diskografisi Cem Karaca diskografisi Ahmet Kaya diskografisi Moves like Jagger Payphone One More Night (Maroon 5 şarkısı) The Hunger Games: Songs from District 12 and Beyond The Way You Look Tonight Wiz Khalifa Everyday People (şarkı) Lovely Day Change Is Now: Renewing America's Promise Numb/Encore Yeah! (Usher şarkısı) Area Codes Skylar Grey Tyga Selim Işık Bill Withers Talking Heads What's Luv? Luv U Better Beautiful (Snoop Dogg şarkısı) Deuces Green Light (John Legend şarkısı) Got Money Superstar (Lupe Fiasco şarkısı) I'm On One En İyi Rap Şarkısı Grammy Ödülü Wake Up Everybody Party (Beyoncé şarkısı) Boyfriend (Justin Bieber şarkısı) Breathe (Taylor Swift şarkısı) Coco Jason Mraz Adult contemporary müzik En İyi Pop Vokal İş Birliği Grammy Ödülü Al Green Change (Taylor Swift şarkısı) Woody Guthrie John Lennon John Coltrane Soner Sarıkabadayı Red (Taylor Swift albümü) Aşklarım Büyük Benden Şans (albüm) Murat Boz Katy Perry diskografisi Red Lipstick Hande Yener şarkıları listesi Hande Yener'in kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Soyadımsın (şarkı) Bulmaca (şarkı) Kalamam Arkadaş Geri Dönüş Olsa Hayat Öpücüğü (şarkı) Aşklarım Büyük Benden (şarkı) Hayat Sana Güzel Buralardan Giderim Murat Boz şarkıları listesi Mor ve Ötesi Işığın Sesi Sertab Erener Kraliçe (albüm) Eva Simons Elephant Man (müzisyen) Memphis Bleek Cham (şarkıcı) ASAP Rocky 2011'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi 2007'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Yung Joc Plain White T's Mims Hey There Delilah Beautiful Girls (Sean Kingston şarkısı) Kırmızı (şarkı) 2007'de Canadian Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi 2008'de Canadian Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Sopa (şarkı) Britney Spears'ın yayımlanmamış şarkıları listesi Kim Bilebilir Aşkı Sıla şarkıları listesi Katy Perry şarkıları listesi Bengü şarkıları listesi One Direction Hadise Hadise şarkıları listesi Lady Gaga şarkıları listesi Jennifer Lopez diskografisi Adele şarkıları listesi Candan Erçetin şarkıları listesi We All Want Love Chris Brown'ın kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Maroon 5 şarkıları listesi Unutulmuyor (şarkı) Havaalanı (şarkı) Teşekkürler (şarkı) 2012'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi 2009'da Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi 2010'da Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Psy 80 Kalibre All These Things I Hate (Revolve Around Me) AxeWound Bittersweet Memories Bullet for My Valentine (EP) Bullet for My Valentine diskografisi Bullet for My Valentine Duman (müzik grubu) Download Festival Colin Richardson Fever (Bullet for My Valentine şarkısı) Gece (müzik grubu) Hearts Burst into Fire Hand of Blood Kerrang! Ödülleri MMXII (Pentagram albümü) Machine (yapımcı) Matthew Tuck Metallica'nın kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Rock Am Ring 2006 Scream Aim Fire: Live at London Alexandria Scream Aim Fire Scream Aim Fire (şarkı) TRAX Tears Don't Fall Temper Temper (albüm) Temper Temper (şarkı) The Last Fight The Poison: Live at Brixton The Poison Vultures Waking the Demon With Full Force Wrath Tour Your Betrayal Resolution Tour Hasta (şarkı) Bodrum (şarkı) Hayrola? (şarkı) Bir Bela Hipnoz (şarkı) Yasak Aşk (şarkı) Çöp (şarkı) Kelepçe (şarkı) Savaş Sonrası Billboard Social 50 bir numaralı şarkıcıları listesi 2008'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Sade (Sertab Erener albümü) Eric Saade şarkıları listesi 4: The Remix Yılın MusiCares Kişisi 2002'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi 2003'te Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Above and Beyoncé: Video Collection & Dance Mixes LMFAO diskografisi The Black Eyed Peas diskografisi Gwen Stefani diskografisi Gotye diskografisi Sugababes diskografisi The Veronicas diskografisi Linkin Park diskografisi Milyonlarca Kuştuk... Cœur de pirate diskografisi The Kills diskografisi One Direction diskografisi Nadia Ali diskografisi Loreen diskografisi Lykke Li diskografisi Billie Piper diskografisi In Flames diskografisi Dave Gahan diskografisi Killswitch Engage diskografisi Murat Dalkılıç diskografisi Ashlee Simpson diskografisi Eric B. & Rakim diskografisi The Ting Tings diskografisi The Breeders diskografisi Bruno Mars diskografisi Rachel Stevens diskografisi Ashley Tisdale diskografisi Kelly Clarkson diskografisi Britney Spears: In the Zone Sertab Erener şarkıları listesi Greatest Hits: My Prerogative (video) Paolo Nutini diskografisi Justin Timberlake videografisi SS501 Feryal Öney Jale (şarkıcı) Queen Latifah Kırık Kalpler Durağında Konuşmadığımız Şeyler Var Mabel Matiz Disko MGMT Pursuit of Happiness (şarkı) İrem Derici Sinan Erkoç Justin Bieber Indila Selçuk Balcı Somebody Patti Smith Kesha diskografisi JJCC Ariana Grande Listen Up! The Official 2010 FIFA World Cup Album Under the Mistletoe Party Rock Turning Tables Hysteria (Muse şarkısı) Imagine Dragons Tülin Berbergil Love You like a Love Song John Denver Joel Madden Team (şarkı) Walking on Air (Katy Perry şarkısı) Sanna Nielsen Raymond Ebanks Westend (müzik grubu) Blue Danube Kobi Oşrat Svika Pik Yoav Ginay Nurit Hirş Hen Aharoni Yello Gotthard (müzik grubu) The Young Gods Arthur Honegger Ride (Lana Del Rey şarkısı) Put Your Hands Up 4 Detroit Mayfair Studios 2006 BRIT Ödülleri Lorde Shady Records 2006 Dünya Müzik Ödülleri Universal Music Group Summer of '69 Run to You (Bryan Adams şarkısı) Cuts Like a Knife (şarkı) Mano Solo Jane Harvey Red Velvet (müzik grubu) Oğuz Yılmaz A Friend in London Shake It Off (Taylor Swift şarkısı) Bent Fabric Chlöe Howl Deconstruction Records Festival Records Astralwerks Birleşik Krallık'ta en çok satan single'lar listesi Tulisa Contostavlos Victoria Song Mark Chaussee Hakan Altun Estopa Nick Drake Model (müzik grubu) Funda Kılıç HaKokhav HaBa 2015 Sanremo Müzik Festivali Fijación Oral, Vol. 1 İncesaz Yıldızlar Buradan Yükseliyor! Destiny's Child Öykü Gürman Edis Vasil Lazaroviç CL (şarkıcı) Kylie Minogue filmografisi Olimpiyat İlahisi İlyas Yalçıntaş Simge (şarkıcı) Becky G Yeni Ay (albüm) 1000 Forms of Fear Elliphant Sigma (duo) The Moon Song Karen O Anlat Güzel Mi Oralar? Annemin Türküleri Anlayan Anlar Dokunmayın Bana Dönme Sevgilim Devlerin Nefesi Daha Yolun Başındayım Aklımda Sen Varsın Al Beni İnce Sızım Dalgacı Eski Arkadaş Bazı Şeyler Ah Geceler Beni Rahatta Dinleyin Ağzı Bozuk Aşk Mektubu Aşk Kazası (albüm) Aşktan Ölsem Baharım Sensin Tracks of My Years Get Up! Juniel Empire of the Sun (müzik grubu) Pet Shop Boys Rayna Dzhena Henry Lau Öp (şarkı) Bret Michaels Emmanuel Rossfelder Beethoven ve Mozart Andy Biersack Shin Jimin Lee Jong-hyun Bae Suzy Seo Yuna Shin Hyejeong Kwon Mina Kim Seolhyun Mitch Grassi Ankaralı Namık KURA Rita Gorr Savaş Tekrar İlerliyor (marş) Warda Al-Jazairia Herb Reed France Clidat Tiffany Hwang Twice (grup) 2015 ABU TV Müzik Festivali Canımın Yaprakları Exo Seohyun Winner (müzik grubu) AOA (müzik grubu) Apink 2NE1 Sorry (Juniel şarkısı) SHINee Kim Tae-yeon Koray Avcı (müzisyen) Kwon Ri-Se Harika Avcı Svante Thuresson Sistar BtoB (müzik grubu) Day6 İKON Apink diskografisi Hyolyn F(x) (müzik grubu) Måns Zelmerlöw Heroes (Måns Zelmerlöw şarkısı) Stellar Shinhwa DIA (grup) Ladies' Code Oh My Girl Buğulu Gözler VIXX Suna Korat Choi Soo-young Sunny (şarkıcı) Kwon Yuri Seo In-guk N.Flying Lee Jaejin (müzisyen) FNC Entertainment diskografisi AOA diskografisi SM Town Ice Cream Cake (EP) İveta Mukuçyan Will Butler Owen Pallett Tinie Tempah Adolphe Sax Jon Lee (şarkıcı) Nostalji (albüm) (Set This) World Ablaze 2PM Kamelia Zeb ve Haniya Dikanda Goo Goo Dolls Esin İris Hoşçakalın Gözüm Edsel Dope Colin Davis Arik Einstein Pink Memory Tao (şovmen) Kim Dasom Merve Özbey Josh Homme I (Taeyeon EP) Yesung FIFA Dünya Kupası resmî şarkıları Mnet Asya Müzik Ödülleri En İyi Yeni Sanatçı (Solo yada Grup) Roger Bens Girl's Day Canım Sıkılıyor Canım Trouble Maker Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda Sırbistan Un, deux, trois Emor Şalom 4Minute Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi Kadın Sanatçı Mnet Asya Müzik Ödülü En iyi Ballad/R&B Performansı Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi Erkek Grup Olé, Olé Şokolad, Menta, Mastik Dereh Hameleh Heart Attack (EP) Revival Sistar19 BoA INNA Gülden Mutlu Like a Cat Yadigar (Lara albümü) Un jardin sur la terre Hélène Grimaud Il doit faire beau là-bas Martine Clemenceau Nek The Hateful Eight (film müzikleri) Is Always Over Now? Joe Elliott Phil Collen Eddie Friel Doğum Günü (albüm) İstanbul Ağlıyor My Generation Minzy Serhat (şarkıcı) Koma Dengê Azadî Miss A Park Chan-yeol Wonder Girls Girls' Generation diskografisi Jung Eun-ji GFriend Kara (Güney Koreli grup) Rainbow (Güney Koreli grup) Kim Jae-kyung Lee Hongki Lizzy (şarkıcı) Party (Girls' Generation şarkısı) Park So-jin Juniel diskografisi Kim Junsu Serhad Raşa Gepy & Gepy Byun Baek-hyun Galena Valya Bilyana 4x4=12 Zoë Straub Bang Minah Oh Se-hun (şarkıcı) Kang Seul Gi Joy (şarkıcı) Uz Maršala Tita ASTRO (Güney Koreli grup) Woman (John Lennon şarkısı) Cosmic Girls Krystal Jung Chou Tzu-yu Jessica Jung Mnet Asya Müzik Ödülü Yılın Şarkısı 2015 Mnet Asya Müzik Ödülleri 2012 Mnet Asya Müzik Ödülleri Mnet Asya Müzik Ödülleri 2013 Mnet Asya Müzik Ödülleri 2014 Mnet Asya Müzik Ödülleri Mnet Asya Müzik Ödülleri Özel Ödüller Kategorisi Mnet Asya Müzik Ödülleri Müzik Video Ödülleri Kategorisi Mnet Asya Müzik Ödülü En iyi Dans Performansı Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi OST Mnet Asya Müzik Ödülü Yılın Albümü 2000 Mnet Asya Müzik Ödülleri Yook Sungjae Kang Chan-hee Seo Kang-joon Myoui Mina Got7 Big Bang (müzik grubu) Kim Jong-kook MelOn Müzik Ödülleri IU (şarkıcı) Omer Simeon Wendy (şarkıcı) System of a Down'un kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Kris Wu Tutku (şarkı) Nim Sofyan Ružica si bila Hani (şarkıcı) Yu-Mex EXID Gevende Sheng Lay (şarkıcı) Libretto Sulli Pungi Armağan Durdağ Hay (şarkı) Bangır Bangır Ece Seçkin Çekiç Ali Güliz Ayla Chanmi THE ARK Regina Todorenko Meghan Trainor Ayça ve Elma Şekerleri Sweet Sacrifice Henry Purcell Mick Ronson Dangerous and Moving Mithat Fenmen Viktor Lazlo Tamara Gverdtsiteli Mehmet Reşat Aysu Rakım Elkutlu Zehra Eren Delîl Dîlanar Santurî Ethem Bey Uluslararası Beigang Müzik Festivali Kathleen Hanna Luar na Lubre Myslovitz Simply Red Faudel Didem Kınalı Beni Durdursan mı? George Enescu Carlos Gardel Carl Orff Eduard Zuckmayer Sümeyra Çakır Ruhi Su Dostlar Korosu Organik (albüm) Para Para / כסף הכסף Ryoji Ikeda Al Bowlly Constantin Brăiloiu Victor Massé Fifth Harmony NC.A Gugudan Nine Muses (grup) Yura (Güney Koreli şarkıcı) Zor Sevdiğimden Cupid (grup) Mamamoo Nessuno é Solo Franz Lehár Hazal (şarkıcı) Rain (Taeyeon'un şarkısı) Kaoma Cry Young Worldbeat (albüm) Dante Thomas Balta sazı Ermenistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Marşı Ferec Severken Yoruldum Aşka Çeyrek Var Koma Amed Kim Jae-hyun (şarkıcı) KOM Müzik Ayşe Şan Karapetê Xaço Bir Zombinin Anatomisi Ayla Çelik Buray Tuğba Yurt Tanju Okan Rengin (şarkıcı) Yeşim (şarkıcı) Aylin Livaneli Ege (şarkıcı) Love Me like You Do Davut Sulari Kai (şarkıcı) The Hills Herzeleid Grup Laçin Love Is the Answer Greatest Flix Bajar Agirê Jiyan Erdoğan Emir Hakan Vreskala ...bir eksiğiz Vedat Yıldırım Üstad Anadolu Müzik Mustafa Keser Megan Nicole Johann Strauss I Mualla Gökçay Roy Orbison Dünya Dönüyor (Nilüfer şarkısı) Sibel Bilgiç Anari Viyana Filarmoni Orkestrası Ahzee Daft Punk Is Playing at My House Fight Music No Land Özbekistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Marşı Fulden Uras You Know You're Right Mezrab Litvanya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti ulusal marşı Emre Saltık Mor Karbasi Ska-P Gomidas Vartabed Vera Lynn Bohemian Rhapsody (film) Liselerarası Müzik Yarışması Megahit-Uluslararası Akdeniz Şarkı Yarışması I've Told Ev'ry Little Star Âlem-i Musiki Charli XCX Grimes Joan Osborne Lady Sovereign Cyndi Lauper MC Lyte Nina Hagen Mahalia Jackson Pussy Riot Hole I Wish (Stevie Wonder şarkısı) Reggaetón Lento (Bailemos) Lena Horne Volvox (müzik grubu) Alors on danse Bu Şarkı Burada Bitmez Limbonic Art Per "Dead" Ohlin Attila Csihar Kvelertak Nocturnal Depression Coven (müzik grubu) Tartışma:Hülya Avşar Tartışma:Müzik Tartışma:İlhan İrem Tartışma:Mustafa Sandal Tartışma:Heavy metal Tartışma:Michael Jackson Tartışma:Feridun Düzağaç Tartışma:Barış Manço Tartışma:Franz Liszt Tartışma:Sezen Aksu'88 Tartışma:Müslüm Gürses Tartışma:Deli Kızın Türküsü Tartışma:Gülümse Tartışma:Sezen Aksu Tartışma:Candan Erçetin Tartışma:Şebnem Ferah Tartışma:Yıldız Tilbe Tartışma:Aşkın Nur Yengi Tartışma:Sen Ağlama (albüm) Tartışma:Madonna Tartışma:Sibel Tüzün Tartışma:Erkin Koray Tartışma:Zeynep Casalini Tartışma:Seni Kendime Sakladım Tartışma:Beyoncé Tartışma:Nil Burak'95 Akdeniz Rüzgarı Tartışma:Kop (albüm) Tartışma:İlkay Akkaya Tartışma:Tarkan Tartışma:Animals (albüm) Tartışma:Music From the Film More Tartışma:Nazan Öncel Tartışma:Ne Me Quitte Pas Tartışma:Trip (albüm) Tartışma:Cem Karaca Tartışma:Şükriye Tutkun Tartışma:Zara (şarkıcı, 1976) Tartışma:Bounce (şarkı) Tartışma:Aylin Aslım Tartışma:Herşey Yolunda (Athena albümü) Tartışma:Nil Karaibrahimgil Tartışma:Şafak Türküsü (albüm) Tartışma:Justin Timberlake Tartışma:Sarı Odalar Tartışma:Hadise Tartışma:Demet Sağıroğlu Tartışma:Nazım Türküsü Tartışma:Sevgiliye (Funda Arar albümü) Tartışma:Sibel Alaş Tartışma:Ajda Pekkan Tartışma:Gülben Ergen Tartışma:Işın Karaca Tartışma:Işık Doğudan Yükselir Tartışma:Keremcem Tartışma:Kenan Doğulu Tartışma:Sertab Erener Tartışma:Arif Mardin Tartışma:Hande Yener Tartışma:Funda Arar Tartışma:Gökhan Kırdar Tartışma:Yonca Evcimik Tartışma:Trail Blazer (albüm) Tartışma:Kaybolan Yıllar Tartışma:Nez Tartışma:Bendeniz Tartışma:Hilary Duff Tartışma:Soner Arıca Tartışma:Demet Akalın Tartışma:Leman Sam Tartışma:Ebru Gündeş Tartışma:Deniz Seki Tartışma:Thalía Tartışma:Mikis Theodorakis Tartışma:Natalia Oreiro Tartışma:Hayko Cepkin Tartışma:Özlem Tekin Tartışma:Kayahan Tartışma:Hümeyra Tartışma:Zerrin Özer Tartışma:Leyla Gencer Tartışma:Vedat Sakman Tartışma:Robbie Williams Tartışma:Göksel Tartışma:Yalın Tartışma:Emre Altuğ Tartışma:Emel Müftüoğlu Tartışma:Levent Yüksel Tartışma:Nilüfer (şarkıcı) Tartışma:Christina Aguilera Tartışma:Deniz Özbey Tartışma:Meddle Tartışma:Semiha Yankı Tartışma:Şebnem Paker Tartışma:Eminem Tartışma:Hilary Duff (albüm) Tartışma:Zuhal Olcay Tartışma:Chris Isaak Tartışma:Gülseren Yıldırım Tartışma:Neco (şarkıcı) Tartışma:Seyyal Taner Tartışma:İzel Tartışma:No Life 'Til Leather Tartışma:Come Clarity Tartışma:Rock müzik Tartışma:Esrarlı Gözler Tartışma:Mirkelam Tartışma:Emre Aydın Tartışma:Özgün Tartışma:Emel Sayın Tartışma:Çelik (şarkıcı) Tartışma:Ogün Sanlısoy Tartışma:Show No Mercy Tartışma:Füsun Önal Tartışma:Mançoloji Tartışma:Carrie Underwood Tartışma:Björk Tartışma:Kylie Minogue Tartışma:Burcu Güneş Tartışma:Aydilge Tartışma:Fatih Erkoç Tartışma:Güngör Bayrak Tartışma:Yonca Lodi Tartışma:Bengü Tartışma:Burak Kut Tartışma:Gülşen Tartışma:Murat Boz Tartışma:Suat Suna Tartışma:Neşet Ertaş Tartışma:Eda Özülkü Tartışma:Arzu Ece Tartışma:Ayşegül Aldinç Tartışma:Ferda Anıl Yarkın Tartışma:Gökben Tartışma:Asya (şarkıcı) Tartışma:Lerzan Mutlu Tartışma:Zehra Bilir Tartışma:Rafet El Roman Tartışma:Yoko Ono Tartışma:Nebahat Çehre Tartışma:Ülkü Ülker Tartışma:Oya Küçümen Tartışma:Radiohead Tartışma:Deniz Türkali Tartışma:Gökçe (şarkıcı) Tartışma:Chris Adler Tartışma:Özge Fışkın Tartışma:Mozaik (müzik grubu) Tartışma:Muazzez Ersoy Tartışma:Rihanna Tartışma:Evanescence Tartışma:Esin Afşar Tartışma:Cool Kadın Tartışma:Asya diskografisi Tartışma:Asya (1994) Tartışma:Gülsüm Kamu Tartışma:Deniz Ünel Tartışma:Yeşim Salkım Tartışma:Brutal vokal Tartışma:Disstortion EP Tartışma:Sibel Egemen Tartışma:Candan Erçetin diskografisi Tartışma:Good Morning Revival Tartışma:Fiona Apple Tartışma:Esra İçöz Tartışma:Ece Gürsel Tartışma:Jack White (müzisyen) Tartışma:Şevval Sam Tartışma:Pınar Aylin Tartışma:Teoman (şarkıcı) Tartışma:Umay Umay Tartışma:Seven (albüm) Tartışma:Söylim mi Tartışma:Nightwish Tartışma:Kötü İnsanları Tanıma Senesi Tartışma:Caz Tartışma:Romeo (şarkı) Tartışma:Sıla (şarkıcı) Tartışma:Yasemin Kumral Tartışma:Iron Maiden Tartışma:Thriller 25 Tartışma:Hipnoz (albüm) Tartışma:Led Zeppelin Tartışma:My Body Tartışma:Reyhan Karaca Tartışma:Hakan Peker Tartışma:Beyza Durmaz Tartışma:Deniz Arcak Tartışma:Erol Evgin Tartışma:Nükhet Duru Tartışma:Zeliha Sunal Tartışma:Seden Gürel Tartışma:İzel diskografisi Tartışma:Maximum (Murat Boz albümü) Tartışma:Katy Perry Tartışma:Zeynep Dizdar Tartışma:Janet Jackson Tartışma:Rock Your Body Tartışma:Hayalimdeki Resim Tartışma:Stir Me Up Tartışma:Ümit Sayın Tartışma:Death Magnetic Tartışma:Aretha Franklin Tartışma:Haberi Olsun Tartışma:Taylor Swift Tartışma:Kim Galip Çıkar (albüm) Tartışma:Adele Tartışma:Ne-Yo Tartışma:Sevda Karaca Tartışma:Gökhan Özen diskografisi Tartışma:Janet Jackson diskografisi Tartışma:Aynur Doğan Tartışma:Rojin Tartışma:Thriller (albüm) Tartışma:Womanizer Tartışma:What Have You Done For Me Lately Tartışma:Nasty Tartışma:When I Think Of You Tartışma:Control (şarkı) Tartışma:Let's Wait Awhile Tartışma:Diamonds (Herb Alpert şarkısı) Tartışma:Making Love in the Rain Tartışma:The Pleasure Principle Tartışma:Funny How Time Flies (When You're Having Fun) Tartışma:Miss You Much Tartışma:Rhythm Nation Tartışma:Escapade Tartışma:Alright Tartışma:Come Back To Me Tartışma:Black Cat Tartışma:Love Will Never Do (Without You) Tartışma:State Of The World Tartışma:The Best Things In Life Are Free Tartışma:That's The Way Love Goes Tartışma:If Tartışma:Again (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:Because Of Love Tartışma:Any Time, Any Place Tartışma:Throb Tartışma:You Want This Tartışma:Whoops Now / What'll I Do Tartışma:Scream/Childhood Tartışma:Twenty Foreplay Tartışma:Got 'til It's Gone Tartışma:Together Again (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:I Get Lonely Tartışma:Go Deep Tartışma:You (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:Every Time Tartışma:Luv Me, Luv Me Tartışma:Girlfriend / Boyfriend Tartışma:What's It Gonna Be?! Tartışma:Doesn't Really Matter Tartışma:All for You (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:Someone to Call My Lover Tartışma:Son of a Gun (I Betcha Think This Song Is About You) Tartışma:Come on Get Up Tartışma:Feel It Boy Tartışma:Just a Little While Tartışma:I Want You (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:All Nite (Don't Stop) Tartışma:R&B Junkie Tartışma:Call On Me (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:So Excited Tartışma:Enjoy Tartışma:With U Tartışma:Feedback (şarkı) Tartışma:Rock with U Tartışma:LUV Tartışma:Can't B Good Tartışma:Janet Jackson (albüm) Tartışma:Dream Street Tartışma:Control (albüm) Tartışma:Rhythm Nation 1814 Tartışma:Janet. Tartışma:Design of a Decade 1986/1996 Tartışma:The Velvet Rope Tartışma:All for You (albüm) Tartışma:Damita Jo Tartışma:20 Y.O. Tartışma:Discipline (Janet Jackson albümü) Tartışma:18 til I Die Tartışma:Anthology (Bryan Adams albümü) Tartışma:Bryan Adams (albüm) Tartışma:Cuts Like a Knife Tartışma:Into the Fire (albüm) Tartışma:Live! Live! Live! Tartışma:MTV Unplugged (Bryan Adams albümü) Tartışma:On a Day Like Today Tartışma:Reckless Tartışma:Room Service (Bryan Adams albümü) Tartışma:So Far So Good Tartışma:Spirit: Stallion of the Cimarron (albüm) Tartışma:The Best of Me Tartışma:The Unforgiven Tartışma:The Unforgiven II Tartışma:The Unforgiven III Tartışma:Waking Up the Neighbours Tartışma:You Want It You Got It Tartışma:11 (albüm) Tartışma:If I Were a Boy Tartışma:Single Ladies (Put a Ring on It) Tartışma:Dangerously in Love Tartışma:B'Day Tartışma:I Am... Sasha Fierce Tartışma:True Star Tartışma:Live at Wembley (Beyoncé albümü) Tartışma:Green Light: Freemasons EP Tartışma:Irreemplazable Tartışma:B'Day Anthology Video Album Tartışma:The Beyoncé Experience Live Tartışma:Work It Out (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Crazy in Love (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Baby Boy (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Me, Myself and I (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Summertime (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Naughty Girl (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Check on It Tartışma:Déjà Vu (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Ring the Alarm Tartışma:Irreplaceable Tartışma:Listen (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Upgrade U Tartışma:Beautiful Liar Tartışma:Suga Mama Tartışma:Get Me Bodied Tartışma:Green Light (Beyoncé şarkısı) Tartışma:'03 Bonnie & Clyde Tartışma:Fighting Temptation Tartışma:One Night Only (şarkı) Tartışma:Hollywood (Jay-Z şarkısı) Tartışma:Until the End of Time (Justin Timberlake ve Beyoncé şarkısı) Tartışma:Love in This Club, Part II Tartışma:Allahaısmarladık (albüm) Tartışma:Serçe (albüm) Tartışma:Sevgilerimle (Sezen Aksu albümü) Tartışma:Ağlamak Güzeldir Tartışma:Firuze (albüm) Tartışma:Git (albüm) Tartışma:Sezen Aksu Söylüyor Tartışma:Düş Bahçeleri Tartışma:Düğün ve Cenaze Tartışma:Adı Bende Saklı Tartışma:Deliveren Tartışma:Şarkı Söylemek Lazım (albüm) Tartışma:Yaz Bitmeden Tartışma:Bahane (albüm) Tartışma:Deniz Yıldızı (albüm) Tartışma:Christina Aguilera diskografisi Tartışma:B in the Mix: The Remixes Tartışma:Blackout (Britney Spears albümü) Tartışma:Britney & Kevin: Chaotic Tartışma:Greatest Hits: My Prerogative Tartışma:Britney (albüm) Tartışma:Oops!... I Did It Again Tartışma:In the Zone Tartışma:Gimme More Tartışma:Piece of Me Tartışma:Break the Ice (Britney Spears şarkısı) Tartışma:(You Drive Me) Crazy Tartışma:...And Justice for All (albüm) Tartışma:Cunning Stunts Tartışma:Garage Days Re-Revisited Tartışma:Garage Inc. Tartışma:Load Tartışma:Live Shit: Binge & Purge Tartışma:Master of Puppets Tartışma:Metallica (albüm) Tartışma:Kill 'Em All Tartışma:ReLoad Tartışma:S&M (albüm) Tartışma:Some Kind of Monster Tartışma:St. Anger (albüm) Tartışma:Ride the Lightning Tartışma:The Videos 1989-2004 Tartışma:Nothing Else Matters Tartışma:One (Metallica şarkısı) Tartışma:Until It Sleeps Tartışma:Prince (müzisyen) Tartışma:Whitney Houston (albüm) Tartışma:Whitney (albüm) Tartışma:I'm Your Baby Tonight Tartışma:The Bodyguard Tartışma:Waiting to Exhale Tartışma:The Preacher's Wife Tartışma:My Love Is Your Love Tartışma:Whitney: The Greatest Hits Tartışma:Just Whitney Tartışma:Saving All My Love for You Tartışma:How Will I Know Tartışma:Greatest Love of All Tartışma:I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me) Tartışma:Didn't We Almost Have It All Tartışma:So Emotional Tartışma:Where Do Broken Hearts Go Tartışma:Love Will Save the Day Tartışma:One Moment in Time Tartışma:I'm Your Baby Tonight (şarkı) Tartışma:All the Man That I Need Tartışma:Miracle Tartışma:My Name Is Not Susan Tartışma:I Belong to You Tartışma:We Didn't Know Tartışma:I Will Always Love You Tartışma:I'm Every Woman Tartışma:I Have Nothing Tartışma:Run to You (Whitney Houston şarkısı) Tartışma:Queen of the Night Tartışma:Exhale (Shoop Shoop) Tartışma:Count on Me Tartışma:Why Does It Hurt So Bad Tartışma:I Believe in You and Me Tartışma:Step by Step Tartışma:My Heart Is Calling Tartışma:When You Believe Tartışma:Heartbreak Hotel Tartışma:It's Not Right but It's Okay Tartışma:My Love Is Your Love (şarkı) Tartışma:I Learned from the Best Tartışma:Could I Have This Kiss Forever Tartışma:If I Told You That Tartışma:Fine Tartışma:Same Script, Different Cast Tartışma:Whatchulookinat Tartışma:One of Those Days Tartışma:Try It on My Own Tartışma:Love That Man Tartışma:Kafile Tartışma:Akşam Sefası (albüm) Tartışma:Come On Over Baby (All I Want Is You) Tartışma:Funda Arar diskografisi Tartışma:Barış Manço diskografisi Tartışma:Orhan Gencebay diskografisi Tartışma:Günce Koral Tartışma:Circus (şarkı) Tartışma:Radar (şarkı) Tartışma:Ain't It Funny Tartışma:Ain't It Funny (Murder Remix) Tartışma:Alive (Jennifer Lopez şarkısı) Tartışma:Baby I Love U! Tartışma:All I Have (şarkı) Tartışma:Do It Well Tartışma:Feelin' So Good Tartışma:Get Right Tartışma:Hold It Don't Drop It Tartışma:Hold You Down Tartışma:I'm Glad Tartışma:I'm Real (Jennifer Lopez şarkısı) Tartışma:I'm Gonna Be Alright Tartışma:If You Had My Love Tartışma:Jenny from the Block Tartışma:Let's Get Loud (Jennifer Lopez şarkısı) Tartışma:Love Don't Cost a Thing Tartışma:Me Haces Falta Tartışma:No Me Ames Tartışma:Play (Jennifer Lopez şarkısı) Tartışma:Por Arriesgarnos Tartışma:Qué Hiciste Tartışma:This Boy's Fire Tartışma:Waiting for Tonight Tartışma:Brave (Jennifer Lopez albümü) Tartışma:Como Ama una Mujer Tartışma:J to tha L-O!: The Remixes Tartışma:On the 6 Tartışma:J.Lo (albüm) Tartışma:Rebirth (Jennifer Lopez albümü) Tartışma:This Is Me... Then Tartışma:Angel (Pharrell Williams şarkısı) Tartışma:Can I Have It Like That Tartışma:Number One (Pharrell Williams şarkısı) Tartışma:That Girl Tartışma:Everybody Movin' Tartışma:Love Generation Tartışma:Rock This Party (Everybody Dance Now) Tartışma:Sound of Freedom Tartışma:Tennessee (Bob Sinclar şarkısı) Tartışma:World, Hold On (Children of the Sky) Tartışma:Amusement Park Tartışma:Ayo Technology Tartışma:I'll Still Kill Tartışma:I Get Money Tartışma:Follow My Lead Tartışma:In da Club Tartışma:Straight to the Bank Tartışma:Coldplay diskografisi Tartışma:Parachutes Tartışma:A Rush of Blood to the Head Tartışma:X&Y Tartışma:Viva la Vida or Death and All His Friends Tartışma:Safety (EP) Tartışma:The Blue Room (EP) Tartışma:Acoustic (EP) Tartışma:Trouble – Norwegian Live EP Tartışma:Mince Spies Tartışma:Remixes (Coldplay EP'si) Tartışma:Prospekt's March Tartışma:Live 2003 Tartışma:The Singles 1999-2006 Tartışma:Ode to Deodorant Tartışma:Brothers & Sisters (şarkı) Tartışma:Shiver (Coldplay şarkısı) Tartışma:Yellow (Coldplay şarkısı) Tartışma:Trouble (Coldplay şarkısı) Tartışma:Don't Panic (şarkı) Tartışma:In My Place Tartışma:The Scientist (şarkı) Tartışma:Clocks Tartışma:God Put a Smile upon Your Face Tartışma:Speed of Sound Tartışma:Fix You Tartışma:Talk (şarkı) Tartışma:The Hardest Part (Coldplay şarkısı) Tartışma:Violet Hill (şarkı) Tartışma:Viva la Vida Tartışma:Lost! Tartışma:Lovers in Japan Tartışma:Trouble (albüm) Tartışma:Konvicted Tartışma:Freedom Tartışma:Locked Up Tartışma:Lonely Tartışma:Belly Dancer (Bananza) Tartışma:Pot of Gold Tartışma:Smack That Tartışma:I Wanna Love You Tartışma:Don't Matter Tartışma:Mama Africa Tartışma:Sorry, Blame It on Me Tartışma:Never Took the Time Tartışma:I Can't Wait (Akon şarkısı) Tartışma:Ashanti (albüm) Tartışma:Chapter II Tartışma:Concrete Rose Tartışma:The Declaration Tartışma:Can't Stop Tartışma:Collectables by Ashanti Tartışma:Foolish Tartışma:Happy (Ashanti şarkısı) Tartışma:Baby (Ashanti şarkısı) Tartışma:Rock wit U (Awww Baby) Tartışma:Rain on Me (Ashanti şarkısı) Tartışma:Only U Tartışma:Don't Leave Me Alone Tartışma:Don't Let Them Tartışma:Still on It Tartışma:The Way That I Love You Tartışma:Good Good Tartışma:7 Series Sampler: Ashanti Tartışma:Western Dream Tartışma:Soundz of Freedom Tartışma:Pop Life Tartışma:The County Hound EP Tartışma:My Kind of Christmas Tartışma:Chris Brown (albüm) Tartışma:Exclusive (albüm) Tartışma:Run It! Tartışma:Yo (Excuse Me Miss) Tartışma:Gimme That Tartışma:Say Goodbye Tartışma:Poppin' Tartışma:Wall to Wall Tartışma:Kiss Kiss Tartışma:With You Tartışma:Take You Down Tartışma:Forever (Chris Brown şarkısı) Tartışma:Superhuman Tartışma:Love Is Gone Tartışma:Baby When the Light Tartışma:Delirious (David Guetta şarkısı) Tartışma:Dangerously in Love 2 Tartışma:Mercy Tartışma:Warwick Avenue Tartışma:Stepping Stone Tartışma:Falling Down (Duran Duran şarkısı) Tartışma:Before I Self Destruct Tartışma:Curtis (50 Cent albümü) Tartışma:Get Rich or Die Tryin' (albüm) Tartışma:Get Rich or Die Tryin' (soundtrack) Tartışma:Guess Who's Back? Tartışma:The Massacre Tartışma:Acılara Tutunmak Tartışma:Ağlama Bebeğim (albüm) Tartışma:Başkaldırıyorum Tartışma:Biraz da Sen Ağla Tartışma:Dosta Düşmana Karşı Tartışma:Gözlerim Bin Yaşında Tartışma:Kalsın Benim Davam Tartışma:Ajda (albüm) Tartışma:Ajda 93 Tartışma:Ajda 1990 Tartışma:Ajda Pekkan (albüm, 1996) Tartışma:Ajda Pekkan (albüm) Tartışma:Ajda Pekkan Vol. III Tartışma:Ajda Pekkan ve Beş Yıl Önce On Yıl Sonra Tartışma:Aynen Öyle Tartışma:Diva (Ajda Pekkan albümü) Tartışma:Fecri Ebcioğlu Sunar: Ajda Pekkan Tartışma:La Fête à L'Olympia Tartışma:Pour Lui Tartışma:Sen Mutlu Ol (Ajda Pekkan albümü) Tartışma:Sen İste (şarkı) Tartışma:Seni Seçtim Tartışma:Sevdim Seni Tartışma:Süperstar '83 Tartışma:Süper Star (albüm) Tartışma:Süper Star 2 Tartışma:Superstar IV Tartışma:The Best of Ajda Tartışma:Dağ Çiçeği Tartışma:Zil Zurna Sevdalar Tartışma:7 Dilde Alpay Tartışma:82 (Alpay albümü) Tartışma:Alpay (1967) Tartışma:Alpay (1968) Tartışma:Alpay (Güven Parkı) Tartışma:Aşk (Alpay albümü) Tartışma:Anılarla Alpay Tartışma:Bu Kaçıncı Sevda Tartışma:Dünden Bugüne (Alpay albümü) Tartışma:Eylül'de Gel Demiştim Tartışma:Gitme (Alpay albümü) Tartışma:Küçük Bir Öykü... Best Of (Volume One) Tartışma:Muhabbet Kuşları Tartışma:Senin İçin Tartışma:Sessiz Kalma (albüm) Tartışma:Tango&Latin Tartışma:Sevgilerle Tartışma:Ve Alpay 1996 Tartışma:Yüreğine Al "Küçük Bir Öykü..." Tartışma:Rain on Your Parade Tartışma:London Bridge Tartışma:Fergalicious Tartışma:Glamorous Tartışma:Big Girls Don't Cry Tartışma:Clumsy Tartışma:Here I Come Tartışma:Finally Tartışma:Labels or Love Tartışma:The Dutchess Tartışma:The 18th Day Tartışma:Shine (Estelle albümü) Tartışma:Wait a Minute (Just a Touch) Tartışma:American Boy Tartışma:No Substitute Love Tartışma:Mail on Sunday Tartışma:Low (Flo Rida şarkısı) Tartışma:Elevator (Flo Rida şarkısı) Tartışma:In the Ayer Tartışma:Jordin Sparks (albüm) Tartışma:Tattoo Tartışma:No Air Tartışma:One Step at a Time Tartışma:Justified (albüm) Tartışma:FutureSex/LoveSounds Tartışma:Like I Love You Tartışma:Cry Me a River (Justin Timberlake şarkısı) Tartışma:Señorita Tartışma:I'm Lovin' It Tartışma:SexyBack Tartışma:My Love (Justin Timberlake şarkısı) Tartışma:What Goes Around... Comes Around Tartışma:Summer Love (Justin Timberlake şarkısı) Tartışma:LoveStoned Tartışma:Chop Me Up Tartışma:Su (Mercan Dede albümü) Tartışma:The College Dropout Tartışma:Late Registration Tartışma:Graduation (albüm) Tartışma:808s & Heartbreak Tartışma:Stronger (Kanye West şarkısı) Tartışma:Good Life (Kanye West şarkısı) Tartışma:Flashing Lights (Kanye West şarkısı) Tartışma:Homecoming (Kanye West şarkısı) Tartışma:Love Lockdown Tartışma:Heartless (Kanye West şarkısı) Tartışma:9 Lives Tartışma:Whine Up Tartışma:One of the Boys (Katy Perry albümü) Tartışma:I Kissed a Girl Tartışma:Hot n Cold Tartışma:Simply Deep Tartışma:Ms. Kelly Tartışma:Stole Tartışma:Can't Nobody Tartışma:Train on a Track Tartışma:Like This Tartışma:Ghetto Tartışma:Work (Kelly Rowland şarkısı) Tartışma:Daylight (Bobby Womack şarkısı) Tartışma:X (Kylie Minogue albümü) Tartışma:2 Hearts Tartışma:Wow (Kylie Minogue şarkısı) Tartışma:In My Arms (Kylie Minogue şarkısı) Tartışma:All I See Tartışma:The One (Kylie Minogue şarkısı) Tartışma:VYP (Voice of the Young People) Tartışma:Lip Gloss Tartışma:G-Slide (Tour Bus) Tartışma:Shawty Get Loose Tartışma:What It Is (Strike a Pose) Tartışma:Songs About Jane Tartışma:It Won't Be Soon Before Long Tartışma:1.22.03.Acoustic Tartışma:Live - Friday the 13th Tartışma:Live from SoHo (Maroon 5) Tartışma:Live from Le Cabaret Tartışma:The B-Side Collection Tartışma:Call and Response: The Remix Album Tartışma:Harder to Breathe Tartışma:This Love Tartışma:She Will Be Loved Tartışma:Sunday Morning (Maroon 5 şarkısı) Tartışma:Must Get Out Tartışma:Makes Me Wonder Tartışma:Wake Up Call Tartışma:Won't Go Home Without You Tartışma:Goodnight Goodnight Tartışma:Ayrılık Zamansız Gelir Tartışma:Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek Tartışma:Islak Islak Tartışma:MP3 (albüm) Tartışma:Dangerous (M. Pokora şarkısı) Tartışma:Heart to Yours Tartışma:Do You Know Tartışma:Björk (albüm) Tartışma:Debut (Björk albümü) Tartışma:Unexpected Tartışma:Gling-Gló Tartışma:Homogenic Tartışma:Heart to Yours/Do You Know Tartışma:Jóga Tartışma:Medúlla Tartışma:We Break the Dawn Tartışma:Post (Björk albümü) Tartışma:Selmasongs Tartışma:Telegram (albüm) Tartışma:Vespertine (albüm) Tartışma:Volta (albüm) Tartışma:In My Own Words Tartışma:Because of You (albüm) Tartışma:Year of the Gentleman Tartışma:Stay (Ne-Yo şarkısı) Tartışma:So Sick Tartışma:When You're Mad Tartışma:Sexy Love Tartışma:Because of You (Ne-Yo şarkısı) Tartışma:Do You Tartışma:Can We Chill Tartışma:Go On Girl Tartışma:Closer (Ne-Yo şarkısı) Tartışma:Miss Independent (Ne-Yo şarkısı) Tartışma:Brass Knuckles Tartışma:Yunus Emre (albüm) Tartışma:Party People Tartışma:Ankara'nın Taşına Bak Tartışma:Barabar Tartışma:Body on Me Tartışma:Dadaloğlu ve Çevresi Tartışma:Stepped on My J'z Tartışma:Pir Sultan Abdal (albüm) Tartışma:Pir Sultan'dan Levni'ye Tartışma:Dilemma Tartışma:Ekin İdim Oldum Harman Tartışma:Work It (Nelly şarkısı) Tartışma:El Kapıları Tartışma:Dostlar Tiyatrosu Konseri Tartışma:Çocuklar, Göçler, Balıklar Tartışma:Sabahın Sahibi Var Tartışma:Seferberlik Türküleri ve Kuvayi Milliye Destanı Tartışma:Where Is the Love? Tartışma:Huma Kuşu ve Taşlamalar Tartışma:Köroğlu (albüm) Tartışma:Karacaoğlan/Pir Sultan Abdal Tartışma:Kadıköy Tiyatrosu Konseri Tartışma:Uyur İken Uyardılar Tartışma:Sultan Suyu "Pir Sultan Abdal'dan Deyişler" Tartışma:Semahlar Tartışma:Şiirler - Türküler Tartışma:Dudak Dudağa Tartışma:Kişiye Özel (Emre Altuğ albümü) Tartışma:Sensiz Olmuyor (Emre Altuğ albümü) Tartışma:Sıcak (albüm) Tartışma:İbret-i Alem Tartışma:Blue Camel Tartışma:Forever Your Girl Tartışma:Head over Heels Tartışma:Spellbound (albüm) Tartışma:Free Fiona Tartışma:A Day Without Rain Tartışma:Amarantine (albüm) Tartışma:Enya (albüm) Tartışma:Shepherd Moons Tartışma:Watermark (albüm) Tartışma:Paper Monsters Tartışma:A Moonclad Reflection Tartışma:Character Tartışma:Damage Done Tartışma:Enfeebled Earth Tartışma:Enter Suicidal Angels Tartışma:Exposures - In Retrospect and Denial Tartışma:Haven (Dark Tranquillity albümü) Tartışma:Fiction Tartışma:Live Damage Tartışma:Lost to Apathy Tartışma:Of Chaos and Eternal Night Tartışma:Projector Tartışma:The Mind's I Tartışma:Trail of Life Decayed Tartışma:Skydancer/Of Chaos and Eternal Night Tartışma:Skydancer Tartışma:Aşktır Beni Güzel Yapan Tartışma:Asya (1996) Tartışma:Dönmem Yolumdan (Asya albümü) Tartışma:Lady Marmalade Tartışma:Masum Tartışma:Exit (Maxi Single) Tartışma:Makara (albüm) Tartışma:Dirrty Tartışma:Let Go (Avril Lavigne albümü) Tartışma:Sonunda Tartışma:Sustuysam Tartışma:Alev Alev (albüm) Tartışma:Benden Söylemesi Tartışma:Nefes (Ayşegül Aldinç albümü) Tartışma:Söze Ne Hacet Tartışma:...Ve Ayşegül Aldinç Tartışma:Aşk'ın Şarkıları Tartışma:Sevgiliye (Aşkın Nur Yengi albümü) Tartışma:Dance Revolution Tartışma:Even Better Tartışma:Nefes Almak Zor Tartışma:Taktik (albüm) Tartışma:Gezegen (albüm) Tartışma:Bağlasan Durmam Tartışma:Beverley Mitchell (albüm) Tartışma:The Star Spangled Banner - Super Bowl XXXVIII Performance Tartışma:Speak My Mind Tartışma:Misery Is a Butterfly Tartışma:Circus (Britney Spears albümü) Tartışma:Chante Hier Pour Aujourd'hui Tartışma:Melek (albüm) Tartışma:Elbette Tartışma:Aman Doktor Tartışma:Neden (Candan Erçetin albümü) Tartışma:Hazırım Tartışma:Oyalama Artık Tartışma:Çapkın (albüm) Tartışma:Remix (Candan Erçetin albümü) Tartışma:Unut Sevme Tartışma:Sevdim Sevilmedim Tartışma:Remix'5 Tartışma:Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım Tartışma:Essentials / Seçkiler Tartışma:Rapstar (albüm) Tartışma:Back to Basics (Christina Aguilera albümü) Tartışma:Christina Aguilera (albüm) Tartışma:Keeps Gettin' Better: A Decade of Hits Tartışma:Mi Reflejo Tartışma:Stripped (Christina Aguilera albümü) Tartışma:Cynic Tartışma:Focus (albüm) Tartışma:Traced in Air Tartışma:Human Tartışma:Individual Thought Patterns Tartışma:Leprosy Tartışma:Scream Bloody Gore Tartışma:Spiritual Healing Tartışma:Symbolic Tartışma:The Sound of Perseverance Tartışma:4Ever Tartışma:Hilary Duff: All Access Pass Tartışma:Dignity (albüm) Tartışma:Hilary Duff: Learning to Fly Tartışma:Metamorphosis (Hilary Duff albümü) Tartışma:Most Wanted (Hilary Duff albümü) Tartışma:Santa Claus Lane Tartışma:Back to Bedlam Tartışma:AERO Tartışma:Deserted Palace Tartışma:Chronologie Tartışma:Equinoxe Tartışma:The Concerts in China Tartışma:Music for Supermarkets Tartışma:Geometry of Love Tartışma:Hong Kong (albüm) Tartışma:Images - The Best of Jean Michel Jarre Tartışma:Metamorphoses (albüm) Tartışma:Odyssey Through O2 Tartışma:Interior Music Tartışma:Oxygene 7–13 Tartışma:Live from Gdańsk (Koncert w Stoczni) Tartışma:Magnetic Fields (albüm) Tartışma:Sublime Mix Tartışma:Revolutions (albüm) Tartışma:Oxygene: New Master Recording Tartışma:Les Granges Brûlées Tartışma:Jarre in China Tartışma:Rendez-Vous Tartışma:Oxygène Tartışma:Waiting for Cousteau Tartışma:Sessions 2000 Tartışma:Téo & Téa Tartışma:Zoolook Tartışma:In a Perfect World... Tartışma:Startin' Over Tartışma:Aşk (albüm) Tartışma:Makka Sagaipova - MP3 Koleksiyon Tartışma:Üç Yıldız Tartışma:The Piano Player Tartışma:Aradan Uzun Zaman Geçti Tartışma:It's Time (Michael Bublé albümü) Tartışma:Michael Bublé (albüm) Tartışma:Story Untold Tartışma:I scream Tartışma:Ah W Noss Tartışma:Shakhbet Shakhabeet Tartışma:Ya Salam Tartışma:Ya Tabtab Wa Dalla Tartışma:Natalia Oreiro (albüm) Tartışma:Folklore Tartışma:Loose (albüm) Tartışma:Whoa, Nelly! Tartışma:Maxi Single (Ogeday & Işın Karaca albümü) Tartışma:Mecburi İstikamet Tartışma:Odyssey (Yngwie Malmsteen albümü) Tartışma:Trilogy (Yngwie J. Malmsteen albümü) Tartışma:Lost Change Tartışma:Must B 21 Tartışma:Songs About Girls Tartışma:8701 (albüm) Tartışma:Confessions Tartışma:Here I Stand (albüm) Tartışma:Live (Usher albümü) Tartışma:My Way (Usher albümü) Tartışma:Usher (albüm) Tartışma:Barrett Tartışma:Crazy Diamond Tartışma:Octopus: The Best of Syd Barrett Tartışma:Octopus (şarkı) Tartışma:The Peel Session (Syd Barrett albümü) Tartışma:Opel (albüm) Tartışma:Syd Barrett (albüm) Tartışma:The Best of Syd Barrett: Wouldn't You Miss Me? Tartışma:The Radio One Sessions Tartışma:The Madcap Laughs Tartışma:Epiphany (albüm) Tartışma:Rappa Ternt Sanga Tartışma:Thr33 Ringz Tartışma:3D (albüm) Tartışma:CrazySexyCool Tartışma:FanMail Tartışma:Ooooooohhh.... On the TLC Tip Tartışma:In Search of Sunrise 5: Los Angeles Tartışma:Indecent Proposal (albüm) Tartışma:Remix & Soundtrack Collection Tartışma:Tim's Bio: Life from da Bassment Tartışma:Timbaland Presents Shock Value Tartışma:Under Construction, Part II Tartışma:Welcome to Our World Tartışma:Diva (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Whatever You Like Tartışma:In My Mind (Pharrell Williams albümü) Tartışma:Energy Tartışma:Turnin' Me On Tartışma:Whatever U Like Tartışma:Baby Love Tartışma:Supervillain Tartışma:Puakenikeni Tartışma:Party's Just Begun (Again) Tartışma:I'm like a Bird Tartışma:Turn Off the Light Tartışma:...on the Radio (Remember the Days) Tartışma:Got to Be There Tartışma:Hey, Man! Tartışma:Ben (albüm) Tartışma:Music & Me Tartışma:Trynna Finda Way Tartışma:Forever, Michael Tartışma:Off the Wall (albüm) Tartışma:Powerless (Say What You Want) Tartışma:Try (şarkı) Tartışma:Dangerous (albüm) Tartışma:Força Tartışma:HIStory: Past, Present and Future, Book I Tartışma:Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix Tartışma:Invincible (albüm) Tartışma:Explode Tartışma:Number Ones (Michael Jackson albümü) Tartışma:Michael Jackson: The Ultimate Collection Tartışma:The Grass Is Green Tartışma:The Essential Michael Jackson Tartışma:No Hay Igual Tartışma:Visionary: The Video Singles Tartışma:Promiscuous Tartışma:Maneater Tartışma:Got to Be There (şarkı) Tartışma:Rockin' Robin (şarkı) Tartışma:Te Busqué Tartışma:I Wanna Be Where You Are Tartışma:Ain't No Sunshine Tartışma:All Good Things (Come to an End) Tartışma:Ben (şarkı) Tartışma:With a Child's Heart Tartışma:Say It Right Tartışma:Just a Little Bit of You Tartışma:Don't Stop 'Til You Get Enough Tartışma:In God's Hands Tartışma:Rock with You (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:Off the Wall (şarkı) Tartışma:Do It Tartışma:She's Out of My Life Tartışma:Girlfriend (Wings şarkısı) Tartışma:The Girl Is Mine Tartışma:Somebody to Love (Nelly Furtado şarkısı) Tartışma:Billie Jean Tartışma:Beat It Tartışma:Wanna Be Startin' Somethin' Tartışma:Rise Up Tartışma:Human Nature (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:P.Y.T. (Pretty Young Thing) Tartışma:Do It Again (The Chemical Brothers şarkısı) Tartışma:Thriller (şarkı) Tartışma:The Salmon Dance Tartışma:I Just Can't Stop Loving You Tartışma:Bad (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:The Way You Make Me Feel Tartışma:Man in the Mirror Tartışma:Dirty Diana Tartışma:Another Part of Me Tartışma:Smooth Criminal Tartışma:Leave Me Alone (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:Liberian Girl Tartışma:Black or White Tartışma:Remember the Time Tartışma:In the Closet Tartışma:Who Is It (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:Jam (şarkı) Tartışma:Heal the World Tartışma:Give In to Me Tartışma:Will You Be There Tartışma:Pure Pleasure Tartışma:Gone Too Soon Tartışma:Original Doberman Tartışma:You Are Not Alone Tartışma:Earth Song Tartışma:They Don't Care About Us Tartışma:Boombastic Tartışma:Midnite Lover Tartışma:Hot Shot Tartışma:Lucky Day (Shaggy albümü) Tartışma:Stranger in Moscow Tartışma:Blood on the Dance Floor (şarkı) Tartışma:Clothes Drop Tartışma:HIStory/Ghosts Tartışma:You Rock My World Tartışma:Cry (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:Intoxication Tartışma:Butterflies (Michael Jackson şarkısı) Tartışma:Oh Carolina Tartışma:Angel (Shaggy şarkısı) Tartışma:Hey Sexy Lady Tartışma:Wild 2Nite Tartışma:Church Heathen Tartışma:Bonafide Girl Tartışma:What's Love Tartışma:R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece Tartışma:Tha Blue Carpet Treatment Tartışma:Ego Trippin' Tartışma:Signs (Snoop Dogg şarkısı) Tartışma:That's That Tartışma:Sexual Eruption Tartışma:Neva Have 2 Worry Tartışma:I'm Sprung Tartışma:I'm 'n Luv (Wit a Stripper) Tartışma:Studio Luv Tartışma:Buy U a Drank (Shawty Snappin') Tartışma:Bartender Tartışma:Church Tartışma:PCD (albüm) Tartışma:Doll Domination Tartışma:Don't Cha Tartışma:Stickwitu Tartışma:Beep Tartışma:Buttons Tartışma:I Don't Need a Man Tartışma:Wait a Minute Tartışma:When I Grow Up (The Pussycat Dolls şarkısı) Tartışma:Whatcha Think About That Tartışma:I Hate This Part Tartışma:Give It to Me (Timbaland şarkısı) Tartışma:The Way I Are Tartışma:Throw It on Me Tartışma:Apologize (OneRepublic şarkısı) Tartışma:Scream (Timbaland şarkısı) Tartışma:Release Tartışma:Up Jumps da Boogie Tartışma:Cop That Shit Tartışma:Love in This Club Tartışma:Moving Mountains (şarkı) Tartışma:Trading Places (şarkı) Tartışma:I Got It from My Mama Tartışma:Heartbreaker (will.i.am şarkısı) Tartışma:One More Chance (will.i.am şarkısı) Tartışma:Bize de Bu Yakışır Tartışma:The Diving Belle Tartışma:Spice Tartışma:Matthew & Son Tartışma:Alien Love Secrets Tartışma:Alive in an Ultra World Tartışma:Sex & Religion Tartışma:The 7th Song: Enchanting Guitar Melodies - Archive Tartışma:Passion and Warfare Tartışma:The Elusive Light and Sound, Vol. 1 Tartışma:Fire Garden Tartışma:The Ultra Zone Tartışma:Flex-Able Leftovers Tartışma:The Infinite Steve Vai: An Anthology Tartışma:Flex-Able Tartışma:A Decade of Steely Dan Tartışma:Everything Must Go Tartışma:Alive in America Tartışma:Aja Tartışma:The Very Best of Steely Dan: Reelin' In the Years Tartışma:Gold, Expanded Edition (Steely Dan albümü) Tartışma:Gold (Steely Dan albümü) Tartışma:Can't Buy a Thrill Tartışma:Citizen Steely Dan Tartışma:Countdown to Ecstasy Tartışma:Pretzel Logic Tartışma:Steely Dan (albüm) Tartışma:Plush TV Jazz-Rock Party Tartışma:Two Against Nature Tartışma:The Royal Scam Tartışma:Greatest Hits (Steely Dan albümü) Tartışma:Gaucho (albüm) Tartışma:Katy Lied Tartışma:Mad (şarkı) Tartışma:Hadise (albüm) Tartışma:Sweat (Hadise albümü) Tartışma:Anywhere I Lay My Head Tartışma:Joe Satriani (albüm) Tartışma:Engines of Creation (albüm) Tartışma:Flying in a Blue Dream Tartışma:Dreaming No. 11 Tartışma:G3 Live: Rockin' in the Free World Tartışma:Not of This Earth (Joe Satriani albümü) Tartışma:Is There Love in Space? Tartışma:G3: Live in Concert Tartışma:Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock Tartışma:Strange Beautiful Music Tartışma:Super Colossal Tartışma:The Extremist Tartışma:Surfing with the Alien Tartışma:Time Machine (albüm) Tartışma:Magia Tartışma:Countdown to Extinction Tartışma:Go Off! Tartışma:Speed Metal Symphony Tartışma:Astonishing Panorama of the Endtimes Tartışma:Coma White Tartışma:Cryptorchid Tartışma:Portrait of an American Family Tartışma:Smells Like Children Tartışma:Remix & Repent Tartışma:The Golden Age of Grotesque Tartışma:Working Class Hero (Marilyn Manson) Tartışma:The Last Tour on Earth Tartışma:Antichrist Superstar Tartışma:Antichrist Superstar (şarkı) Tartışma:The Beautiful People Tartışma:Tourniquet (Marilyn Manson şarkısı) Tartışma:Eat Me, Drink Me Tartışma:Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand) Tartışma:Putting Holes In Happiness Tartışma:Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death) Tartışma:Disposable Teens Tartışma:The Fight Song Tartışma:The Nobodies Tartışma:Lest We Forget Tartışma:Get Your Gunn Tartışma:Rock is Dead Tartışma:Lunchbox Tartışma:Sweet Dreams (Are Made of This) Tartışma:This Is the New Shit Tartışma:The Dope Show Tartışma:Mechanical Animals Tartışma:I Don't Like the Drugs (But the Drugs Like Me) Tartışma:Go with God Tartışma:Just Feel (albüm) Tartışma:Local Strangers (albüm) Tartışma:Haykırsam Dünyaya (albüm) Tartışma:Kara Gözlüm (albüm) Tartışma:Sade (albüm) Tartışma:Banane Tartışma:Dans Et Tartışma:Kusursuz 19 Tartışma:Sebebim Tartışma:Tatil (şarkı) Tartışma:Unuttum Tartışma:Yalan Sevdan Tartışma:Korkum Yok Tartışma:Kınalı Bebek Tartışma:Papatya Falları Tartışma:Sımsıcak Tartışma:Şikayetim Var Tartışma:Anlattım Tartışma:Aşk Denizi (albüm) Tartışma:Aşkların En Güzeli (albüm) Tartışma:Hiç Kimse Değilim Tartışma:Sahici Tartışma:Şeffaf (albüm) Tartışma:Ayrılık Soğuk İklim Tartışma:Sözümü Yemedim Tartışma:Dön Ne Olur Tartışma:Tanrı Misafiri (albüm) Tartışma:33'üncü Tartışma:Bir Şarkın Olsun Dudaklarında Tartışma:Selam Olsun (Edip Akbayram albümü) Tartışma:Türküler Yanmaz Tartışma:Senden Haber Yok Tartışma:Söyleyemediklerim Tartışma:Hava Nasıl Oralarda? Tartışma:Özgürlük (Edip Akbayram albümü) Tartışma:Unutamadıklarım Tartışma:Güzel Günler Göreceğiz (albüm) Tartışma:Şahdamar (Edip Akbayram albümü) Tartışma:İlk Günkü Gibi Tartışma:Yıllar (albüm) Tartışma:Dün ve Bugün (albüm) Tartışma:Dün ve Bugün 2 Tartışma:Dün ve Bugün 3 Tartışma:Faka Bastın Tartışma:Hovarda (albüm) Tartışma:Ruhun Duymaz Tartışma:İlk Gözağrım Tartışma:Kağıt Mendil (albüm) Tartışma:Sürpriz 81 Tartışma:Yaşamak Zor (albüm) Tartışma:Altın Mikrofon (albüm) Tartışma:Başka Başka Bambaşka Tartışma:Kandil (albüm) Tartışma:Nice Yıllara Tartışma:Kara Sevda (albüm) Tartışma:Belki Bir Gün Tartışma:Bir Sır Gibi Tartışma:Mutluluklar Tartışma:Ferdi Özbeğen'le 45 Dakika Tartışma:Piyanist (albüm) Tartışma:Ferdi Özbeğen'le Sohbet Tartışma:Sana İhtiyacım Var Tartışma:Yaktı Geçti Tartışma:Teşekkürler (Ferdi Özbeğen albümü) Tartışma:Sevdiğiniz Şarkılar Tartışma:Seviyorum Delicesine Tartışma:Yirminci Sanat Yılı Şan Konseri Tartışma:Yaşadıkça (Ferdi Özbeğen albümü) Tartışma:İşte Geldim Tartışma:Ferhat Göçer (albüm) Tartışma:Yolun Açık Olsun (Suat Suna albümü) Tartışma:Alagül Tartışma:Sevda Yanığı Tartışma:Sevgilerde Tartışma:Son Dans Tartışma:Alo Ben Füsun Tartışma:Bu Ne Biçim İştir Tartışma:Ethnotronix (albüm) Tartışma:Serseri Mayın (albüm) Tartışma:Tutunamadım (albüm) Tartışma:Tüür Yağmur Duası Tartışma:Yerine Sevemem Best Of Jenerik Vol.1 (albüm) Tartışma:Bize Aşk Lazım Tartışma:Resimler & Hayaller Tartışma:Arka Bahçem Tartışma:Ay'da Yürüdüm Tartışma:Körebe (albüm) Tartışma:Söz Ver Tartışma:Yollar (albüm) Tartışma:En İyileriyle Gönül Yazar Tartışma:Aşk Hiç Bitmez Tartışma:Gülben Ergen Live in İstanbul Tartışma:Kör Aşık Tartışma:Merhaba (Gülben Ergen albümü) Tartışma:Sade ve Sadece Tartışma:Uçacaksın (albüm) Tartışma:2005 Özel: Of... Of... Albümü ve Remixler Tartışma:Ama Bir Farkla Tartışma:Be Adam Tartışma:Erkeksen Tartışma:Mucize (Gülşen albümü) Tartışma:Of... Of... Tartışma:Yurtta Aşk Cihanda Aşk Tartışma:Şimdi (albüm) Tartışma:Extra (EP) Tartışma:Sen Yoluna... Ben Yoluma... Tartışma:Senden İbaret Tartışma:The Doors (albüm) Tartışma:Tanışma Bitti Tartışma:En Güzel Ben Severim Tartışma:Kim Gitsin Tartışma:Köylü Güzeli Tartışma:Yükselme Zamanı Tartışma:Anadilim Aşk Tartışma:Uyanış (albüm) Tartışma:Başka 33/3 Tartışma:İçinde Aşk Var Tartışma:Son Geceler Tartışma:Yüreğimin Şarkıları Tartışma:Viya! Tartışma:Ayak Sesleri Tartışma:Eski Fotoğraflar Tartışma:Livaneli Şarkıları (albüm) Tartışma:Çağrı (albüm) Tartışma:İlla (albüm) Tartışma:İnadına Seveceğim Tartışma:Şiirlerin Efendisi Tartışma:Nefes (Mercan Dede albümü) Tartışma:Al Yazmalım & Kar Çiçeğim Tartışma:Aşkı Bulamam Ben Tartışma:Uçurum (şarkı) Tartışma:Akışına Bırak Tartışma:Detay (albüm) Tartışma:Gölgede Aynı Tartışma:Devamı Var Tartışma:Maxi Sandal 2003 Tartışma:Yamalı Tövbeler Tartışma:İste Tartışma:Suç Bende Tartışma:Aldatılanlar Tartışma:Her Şey Yalan (albüm) Tartışma:Bağrıyanık (albüm) Tartışma:Bekle Sevgilim Tartışma:Güldür Yüzümü (albüm) Tartışma:Gönül Teknem Tartışma:Gitme (Müslüm Gürses albümü) Tartışma:Küskünüm (albüm) Tartışma:Müslüm Gürses Klasikleri Tartışma:Senden Vazgeçmem Tartışma:Tanrı İstemezse (albüm) Tartışma:Demir Leblebi Tartışma:Göç (albüm) Tartışma:Nez (albüm) Tartışma:Ben Anlamam / Seni İyi Tanırım Tartışma:Benim Sevdam Tartışma:Benim Sevdam (Tekrar Basım) Tartışma:Bir Eski Şarkı / Birisine Birisine Tartışma:Benim Adım Şarkıcı - Aranjmanlar Tartışma:Bir Numaramsın Tartışma:Bizim Diyar Tartışma:Bizim Diyar - Aranjmanlar Tartışma:Canıma Değsin / Ya Mustafa Tartışma:Boş Vere Boş Vere Tartışma:Dünyamı Yıktı Geçti / Kırk Yılda Bir Tartışma:En İyileriyle Nil Burak (1975-1985) Tartışma:Gözünüz Aydın / Yalnızım Ben Tartışma:Nil Burak (albüm) Tartışma:Sus / Tatlı Tatlı Tartışma:Oldu Olacak Tartışma:Zurna Kazım Tartışma:İki Elim Yakanda Tartışma:İki Elim Yakanda - Aranjmanlar Tartışma:Nil Burak 3 Tartışma:İşte Banko Tartışma:Nil Dünyası Tartışma:Nil FM Tartışma:Tek Taşımı Kendim Aldım Tartışma:Bir Selam Yeter Tartışma:Büyük Aşkım (albüm) Tartışma:Esmer Günler Tartışma:Nilüfer '80 Tartışma:Yine Yeni Yeniden (albüm) Tartışma:Nilüfer '84 Tartışma:Nilüfer '79 Tartışma:Geceler (albüm) Tartışma:Karar Verdim Tartışma:Müzik (albüm) Tartışma:Ne Masal Ne Rüya Tartışma:Nilüfer'le Tartışma:Nilüfer '74 Tartışma:Yeniden Yetmişe Tartışma:Sen Mühimsin Tartışma:Sürprizler Tartışma:Sensiz Olmaz (albüm) Tartışma:Olur mu... Olur mu? / Gözünaydın Tartışma:Selam Söyle Tartışma:Ruacan (albüm) Tartışma:Korkma (albüm) Tartışma:Korkma 07 Tartışma:O Gün Tartışma:On Kurşun Tartışma:Romantizma Tartışma:Sözlerim Silahım Tartışma:İhtiyar Heyeti Tartışma:İkimizi Anlatan Bir Şey Tartışma:Bir Sevgi Yeter: 60. Sanat Yılı Tartışma:Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finallerinde Selmi Andak Besteleri (1975 - 1995) Tartışma:Uluslararası Ödüllü Selmi Andak Şarkıları Tartışma:Semiramis (1970) Tartışma:Semiramis (1972) Tartışma:Semiramis (1975) Tartışma:Aşk Ölmez Tartışma:Bu Yaz Tartışma:Hayat Beklemez Tartışma:Lâ'l Tartışma:No Boundaries (Sertab Erener albümü) Tartışma:Painted On Water Tartışma:Sakin Ol! Tartışma:Sertab (albüm) Tartışma:Sertab Erener (albüm) Tartışma:Sertab Gibi Tartışma:Sertab Goes To The Club Tartışma:The Best of Sertab Erener - En İyiler Tartışma:Turuncu (albüm) Tartışma:Zor Kadın Tartışma:Pencere (albüm) Tartışma:Gölge Etme Tartışma:Cumartesi Türküsü Tartışma:Allahaşkına (45'lik) Tartışma:Bahane Remixes Tartışma:Haydi Şansım Tartışma:Erkekler Tartışma:Kardelen (albüm) Tartışma:Remix Maxi Single Tartışma:Kusura Bakma Tartışma:Olmaz Olsun Tartışma:İlk Gün Gibi Tartışma:Bir Güneş Batışında Tartışma:Hayat Devam Ediyor (albüm) Tartışma:Dün ve Bugün... Sevgiyle Tartışma:Aşkla Oldu (albüm) Tartışma:Benim Adım Aşk (Soner Arıca albümü) Tartışma:Kusursuz Aşk (albüm) Tartışma:Şarkılar Var (albüm) Tartışma:Remixes / ...Bu Yaz Biz Tartışma:Bir Umut (albüm) Tartışma:Herşey Yolunda (Soner Arıca albümü) Tartışma:Hatıram Olsun Tartışma:En Güzel Serüven (albüm) Tartışma:Remix (albüm) Tartışma:Yaşıyorum (albüm) Tartışma:Yalvarma Tartışma:Seni Seviyorum (Soner Arıca albümü) Tartışma:Sen Mutlu Ol (Soner Arıca albümü) Tartışma:Yıllar Sonra (Aydın mısın?) Tartışma:Shaker (albüm) Tartışma:Sıla (albüm) Tartışma:...Dan Sonra Tartışma:Kenar Süsü Tartışma:Ne Desem İnanırsın Tartışma:Yaz Geliyor Heyoo Tartışma:Bulamadım (albüm) Tartışma:Haydi Söyle (albüm) Tartışma:Ah Keşkem Tartışma:Ben İnsan Değil Miyim Tartışma:Ayağında Kundura Tartışma:Allah Allah-Hülya Tartışma:Gülüm Benim-Gülümse Biraz Tartışma:Gelme İstemem Tartışma:Fosforlu Cevriyem (albüm) Tartışma:Kara Zindan Tartışma:Mavi Mavi Tartışma:Kralın Konseri-Anılarım Tartışma:Sizler İçin Tartışma:İnsanlar (İbrahim Tatlıses albümü) Tartışma:Sevdim de Sevilmedim Tartışma:Selam Olsun (İbrahim Tatlıses albümü) Tartışma:Aacayipsin Tartışma:Come Closer Tartışma:Dudu (albüm) Tartışma:Kuzu Kuzu Tartışma:Karma (albüm) Tartışma:Metamorfoz (albüm) Tartışma:Hüp Tartışma:Tarkan (albüm) Tartışma:Yine Sensiz Tartışma:En Güzel Hikayem Tartışma:Gönülçelen (albüm) Tartışma:O (albüm) Tartışma:Onyedi Tartışma:Renkli Rüyalar Oteli Tartışma:Söz Müzik Teoman Tartışma:Teoman (albüm, 1996) Tartışma:Teoman (albüm, 2003) Tartışma:Elemtere Fiş Tartışma:Tat Beni (albüm) Tartışma:Ayna (albüm) Tartışma:Bazen (albüm) Tartışma:Hep Böyle Kal Tartışma:Sen Nasılsan Öyleyim Tartışma:Sevgilim (albüm) Tartışma:Yuvarlanan Taşlar Tartışma:Vefa Borcu Tartışma:Aşkta ve Ayrılıkta Tartışma:Yolumu Bulurum Tartışma:Yonca Lodi (albüm) Tartışma:Gönül Borcu Tartışma:Işıl Işıl Tartışma:Motive Tartışma:Aşkperest Tartışma:Delikanlım Tartışma:Dillere Destan Tartışma:Gülüm (albüm) Tartışma:Güzel (albüm) Tartışma:Papatya Baharı Tartışma:Salla Gitsin Dertlerini Tartışma:Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım Tartışma:Tanıdım Seni Tartışma:Yürü Anca Gidersin Tartışma:Yıldız'dan Türküler Tartışma:Aşka Merakım Ezelden (albüm) Tartışma:Doruktaki Nağmeler Tartışma:Ben (Zerrin Özer albümü) Tartışma:Dayanamıyorum Tartışma:Bizler ve Sizler / Yalvarırım Tartışma:Mutluluklar Dilerim Tartışma:Ömür Geçiyor & Zerrin Özel Tartışma:Gönül / Yaman Olurum Tartışma:Evcilik Oyunu (albüm) Tartışma:Dünya Tatlısı Tartışma:Bir Zerrin Özer Arşivi Tartışma:Ve Zerrin Özer Tartışma:Zerrin Özer (albüm) Tartışma:Zerrin Özer 97 Tartışma:Kırmızı (Zerrin Özer albümü) Tartışma:Gelecek misin? Tartışma:Olay Olay Tartışma:Seni Seviyorum (Zerrin Özer albümü) Tartışma:Sevgiler Tartışma:Sevildiğini Bil Tartışma:İşte Ben Tartışma:Keeps Gettin' Better Tartışma:Oh Mother Tartışma:Slow Down Baby Tartışma:Candyman (Christina Aguilera şarkısı) Tartışma:Hurt (Christina Aguilera şarkısı) Tartışma:Ain't No Other Man Tartışma:Beautiful (Christina Aguilera şarkısı) Tartışma:Fighter (şarkı) Tartışma:Can't Hold Us Down Tartışma:The Voice Within Tartışma:Başucu Şarkıları Tartışma:İhanet (albüm) Tartışma:Bayramın Olsun Tartışma:Adak (albüm) Tartışma:Bebek (albüm) Tartışma:Bir Dilek Tut Benim İçin (albüm) Tartışma:Bir Küçük Aşk Tartışma:Işıklı Yol Tartışma:10 Mart 2007 İstanbul Konseri Tartışma:Power Türk Müzik Ödülleri 2007 (albüm) Tartışma:Power Türk Müzik Ödülleri 2008 (albüm) Tartışma:Echoes: The Best of Pink Floyd Tartışma:'96 06 Tartışma:Eminem Presents the Re-Up Tartışma:Güldünya Şarkıları Tartışma:Süper List Tartışma:Our Golden Songs (albüm) Tartışma:Our Golden Songs 2 (albüm) Tartışma:Radyo Klas En İyiler Tartışma:Yeraltı Operasyonu Tartışma:Yeraltı Operasyonu 2 Tartışma:01011001 Tartışma:Goodbye to Romance: Standards for a New Generation Tartışma:ABBA (albüm) Tartışma:Arrival Tartışma:ABBA: The Album Tartışma:Ring Ring (albüm) Tartışma:Gracias Por La Música Tartışma:Greatest Hits (ABBA albümü) Tartışma:Greatest Hits Vol. 2 (ABBA albümü) Tartışma:Thank You for the Music (albüm) Tartışma:Super Trouper Tartışma:The Visitors Tartışma:Voulez-Vous Tartışma:Waterloo (albüm) Tartışma:Ammonia Avenue Tartışma:Eve (albüm) Tartışma:Eye in the Sky Tartışma:Gaudi (albüm) Tartışma:Stereotomy Tartışma:Tales of Mystery and Imagination Tartışma:Pyramid Tartışma:I Robot (albüm) Tartışma:The Best of the Alan Parsons Project Tartışma:The Best of the Alan Parsons Project, Vol. 2 Tartışma:Vulture Culture Tartışma:The Turn of a Friendly Card Tartışma:Ancient Slaves Tartışma:Anthems to the Welkin at Dusk Tartışma:IX Equilibrium Tartışma:Prometheus: The Discipline of Fire & Demise Tartışma:In the Nightside Eclipse Tartışma:Alaturka Benim Canım Tartışma:Beş/Elif Tartışma:Bir/Eski Nisan Tartışma:Dört/Mazi Kalbimde Tartışma:Üç/İstanbul'a Dair Tartışma:İki/Eylül Şarkıları Tartışma:İkinci Bahar (albüm) Tartışma:A Fine Day to Exit Tartışma:A Natural Disaster Tartışma:Alternative 4 Tartışma:Pentecost III Tartışma:Serenades Tartışma:The Crestfallen E.P Tartışma:Resonance 2 Tartışma:The Silent Enigma Tartışma:Lights Out Tartışma:Planetary Confinement Tartışma:Saviour Tartışma:666 (albüm) Tartışma:End of the World Tartışma:It's Five O'Clock Tartışma:Black Earth Tartışma:Burning Bridges (albüm) Tartışma:Stigmata (albüm) Tartışma:Athena (albüm) Tartışma:One Last Breath Tartışma:US (albüm) Tartışma:İt (albüm) Tartışma:Audioslave (albüm) Tartışma:Out of Exile Tartışma:Revelations (albüm) Tartışma:A Hard Day's Night (albüm) Tartışma:The Beatles at the Hollywood Bowl Tartışma:Beatles for Sale Tartışma:Help! Tartışma:Abbey Road Tartışma:Magical Mystery Tour (albüm) Tartışma:Please Please Me Tartışma:Revolver (albüm) Tartışma:Rubber Soul Tartışma:Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band Tartışma:The Beatles (albüm) Tartışma:The Beatles Ballads Tartışma:With The Beatles Tartışma:Yellow Submarine (albüm) Tartışma:...From the Pagan Vastlands Tartışma:And the Forests Dream Eternally Tartışma:Antichristian Phenomenon Tartışma:Bewitching the Pomerania Tartışma:Chaotica-The Essence of the Underworld Tartışma:Conjuration Tartışma:Demigod (albüm) Tartışma:The Apostasy Tartışma:Demonica Tartışma:Endless Damnation Tartışma:Grom Tartışma:Pandemonic Incantations Tartışma:Satanica Tartışma:Slaves Shall Serve Tartışma:Sventevith (Storming Near the Baltic) Tartışma:Zos Kia Cultus (Here and Beyond) Tartışma:Eto! Baş hoçu! (albüm) Tartışma:Kad bi' bio bijelo dugme (albüm) Tartışma:Šta bi dao da si na mom mjestu (albüm) Tartışma:The Christmas Song Tartışma:Christmas Time Tartışma:Pero Me Acuerdo de Ti Tartışma:Falsas Esperanzas Tartışma:Nobody Wants to Be Lonely Tartışma:Car Wash (şarkı) Tartışma:Tilt Ya Head Back Tartışma:Black Sabbath (albüm) Tartışma:Cross Purposes Tartışma:Heaven and Hell (albüm) Tartışma:Master of Reality Tartışma:Paranoid (albüm) Tartışma:Sabotage (albüm) Tartışma:Seventh Star Tartışma:Tyr (albüm) Tartışma:We Sold Our Soul for Rock 'n' Roll Tartışma:Behind The Front Tartışma:100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong Tartışma:7800° Fahrenheit Tartışma:Blaze of Glory Tartışma:Bounce (albüm) Tartışma:Bon Jovi (albüm) Tartışma:Cross Road Tartışma:Crush (albüm) Tartışma:Destination Anywhere Tartışma:Have a Nice Day (Bon Jovi albümü) Tartışma:Keep the Faith Tartışma:Lost Highway (albüm) Tartışma:New Jersey (albüm) Tartışma:One Wild Night: Live 1985-2001 Tartışma:Slippery When Wet Tartışma:Stranger in This Town Tartışma:These Days Tartışma:This Left Feels Right Tartışma:Undiscovered Soul Tartışma:Bulutsuzluk Senfoni Tartışma:Cruelty and the Beast Tartışma:Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We? Tartışma:No Need to Argue Tartışma:Discovery (Daft Punk albümü) Tartışma:Homework (Daft Punk albümü) Tartışma:Abandon (albüm) Tartışma:Bananas Tartışma:Burn (albüm) Tartışma:Come Taste the Band Tartışma:Concerto for Group and Orchestra Tartışma:Deep Purple (albüm) Tartışma:Deep Purple in Concert Tartışma:Deep Purple in Rock Tartışma:Fireball (albüm) Tartışma:Machine Head (albüm) Tartışma:Made in Japan (albüm) Tartışma:Nobody's Perfect (albüm) Tartışma:Perfect Strangers (albüm) Tartışma:Purpendicular Tartışma:Rapture of the Deep Tartışma:Shades of Deep Purple Tartışma:Slaves & Masters Tartışma:Stormbringer (albüm) Tartışma:The Battle Rages On Tartışma:The Book of Taliesyn Tartışma:The House of Blue Light Tartışma:Who Do We Think We Are Tartışma:They All Came Down to Montreux Tartışma:Music for the Masses Tartışma:Playing the Angel Tartışma:8 Days of Christmas Tartışma:Destiny Fulfilled Tartışma:Destiny's Child (albüm) Tartışma:Survivor (Destiny's Child albümü) Tartışma:The Writing's on the Wall Tartışma:Dolorian (albüm) Tartışma:Voidwards Tartışma:When All the Laughter Has Gone Tartışma:Full Circle (Drowning Pool albümü) Tartışma:Belki Alışman Lazım Tartışma:Bu Akşam Tartışma:En Güzel Günüm Gecem 1999-2006 Tartışma:Eski Köprünün Altında Tartışma:Konser (Duman albümü) Tartışma:Kara Aşka Beyaz Göndermeler Tartışma:Üç (albüm) Tartışma:Hotel California (albüm) Tartışma:Long Road Out of Eden Tartışma:Their Greatest Hits (1971-1975) Tartışma:Duy Sesimi (Efsun albümü) Tartışma:T.O.S: Terminate on Sight Tartışma:Gripin (albüm) Tartışma:Appetite for Destruction Tartışma:Use Your Illusion I Tartışma:Use Your Illusion II Tartışma:As Cruel as School Children Tartışma:Eppur Si Muove Tartışma:And Thou Shalt Trust... the Seer Tartışma:Awaking the Centuries Tartışma:Awaking the Gods: Live In Mexico Tartışma:Tales of Ithiria Tartışma:Go Over Tartışma:Gou on Progressive Tartışma:San Tartışma:Rook Tartışma:Black-Ash Inheritance Tartışma:Clayman Tartışma:Colony (In Flames albümü) Tartışma:Lunar Strain Tartışma:Reroute To Remain (albüm) Tartışma:Soundtrack to Your Escape (albüm) Tartışma:Subterranean Tartışma:The Jester Race Tartışma:Whoracle Tartışma:A Matter of Life and Death (albüm) Tartışma:Ed Hunter Tartışma:Piece of Mind (albüm) Tartışma:Eddie's Archive Tartışma:Fear of the Dark (albüm) Tartışma:Iron Maiden (albüm) Tartışma:Best of the Beast Tartışma:Brave New World (albüm) Tartışma:Killers (albüm) Tartışma:Somewhere in Time (albüm) Tartışma:Live After Death (albüm) Tartışma:Dance of Death (albüm) Tartışma:A Real Live Dead One (albüm) Tartışma:The Soundhouse Tapes Tartışma:BBC Archives (albüm) Tartışma:Best of the 'B' Sides Tartışma:A Real Live One Tartışma:Beast over Hammersmith (albüm) Tartışma:Rock in Rio (albüm) Tartışma:The Essential Iron Maiden Tartışma:Live at Donington (albüm) Tartışma:The Number of the Beast (albüm) Tartışma:Death on the Road (albüm) Tartışma:Edward the Great Tartışma:Live!! +one Tartışma:Somewhere Back in Time Tartışma:The X Factor (albüm) Tartışma:Seventh Son of a Seventh Son (albüm) Tartışma:Powerslave (albüm) Tartışma:Maiden Japan Tartışma:No More Lies (EP) Tartışma:No Prayer for the Dying (albüm) Tartışma:Virtual XI (albüm) Tartışma:A Real Dead One (albüm) Tartışma:Beat (albüm) Tartışma:In the Court of the Crimson King Tartışma:Discipline (King Crimson albümü) Tartışma:Larks' Tongues in Aspic Tartışma:Starless and Bible Black Tartışma:Red Tartışma:Lizard (albüm) Tartışma:Islands Tartışma:In the Wake of Poseidon Tartışma:Korn (albüm) Tartışma:Life Is Peachy Tartışma:Led Zeppelin (albüm) Tartışma:Led Zeppelin III Tartışma:Led Zeppelin IV Tartışma:Led Zeppelin II Tartışma:Killing Is My Business... And Business Is Good! Tartışma:Hidden Treasures Tartışma:Cryptic Writings Tartışma:Risk (albüm) Tartışma:Peace Sells... But Who's Buying? Tartışma:Rust in Peace Tartışma:So Far, So Good... So What! Tartışma:The System Has Failed Tartışma:United Abominations Tartışma:The World Needs a Hero Tartışma:Youthanasia Tartışma:Let's Talk About Love (Modern Talking albümü) Tartışma:The First Album Tartışma:Year of the Dragon Tartışma:Absolution (albüm) Tartışma:Origin of Symmetry Tartışma:Showbiz Tartışma:Bleach (albüm) Tartışma:From the Muddy Banks of the Wishkah Tartışma:Blew Tartışma:Hormoaning Tartışma:Incesticide Tartışma:In Utero Tartışma:MTV Unplugged in New York Tartışma:Nevermind Tartışma:Nirvana (albüm) Tartışma:With the Lights Out Tartışma:Sliver: The Best of the Box Tartışma:Singles (albüm) Tartışma:Return of Saturn Tartışma:Tragic Kingdom Tartışma:Des Visages des Figures Tartışma:(What's the Story) Morning Glory? Tartışma:Be Here Now Tartışma:Definitely Maybe Tartışma:Conspiracy of One Tartışma:The Offspring (albüm) Tartışma:Blackwater Park Tartışma:Damnation Tartışma:Deliverance Tartışma:Morningrise Tartışma:Opeth Tartışma:My Arms, Your Hearse Tartışma:Orchid Tartışma:Denize Doğru Tartışma:Mavi Sakal 2 Tartışma:AGU Tartışma:M.V.A.B. Tartışma:Collection (albüm) Tartışma:Agannaga Rüşvet Tartışma:Dönmem Yolumdan (MFÖ albümü) Tartışma:No Problem (MFÖ albümü) Tartışma:Geldiler Tartışma:Ele Güne Karşı Yapayalnız Tartışma:Peki Peki Anladık Tartışma:The Best of MFÖ Tartışma:Vak the Rock Tartışma:Başıbozuk (albüm) Tartışma:Büyük Düşler Tartışma:Dünya Yalan Söylüyor Tartışma:Ten (albüm) Tartışma:Vs. (albüm) Tartışma:1987 (albüm) Tartışma:Unspoken (Pentagram albümü) Tartışma:Anatolia (albüm) Tartışma:Bir (Pentagram albümü) Tartışma:Live at the Trail Tartışma:Popçular Dışarı Tartışma:Actually (albüm) Tartışma:Zaman Beklemez Tartışma:İnandığın Masallar Tartışma:1967: The First Three Singles Tartışma:A Collection of Great Dance Songs Tartışma:Is There Anybody Out There? The Wall Live 1980-81 Tartışma:Delicate Sound of Thunder Tartışma:A Momentary Lapse of Reason Tartışma:London '66-'67 Tartışma:The Division Bell Tartışma:The Best of the Pink Floyd / Masters of Rock Tartışma:A Nice Pair Tartışma:A Saucerful of Secrets Tartışma:Obscured By Clouds Tartışma:Another Brick In The Wall (Part 2) Tartışma:Atom Heart Mother Tartışma:The Dark Side of the Moon Tartışma:Ummagumma Tartışma:The Piper at the Gates of Dawn Tartışma:The Final Cut Tartışma:The Wall Tartışma:Wish You Were Here Tartışma:Works Tartışma:P•U•L•S•E Tartışma:Relics Tartışma:Shine On Tartışma:Soulmates Never Die Tartışma:Amnesiac Tartışma:In Rainbows Tartışma:The Most Gigantic Lying Mouth of All Time Tartışma:Drill (EP) Tartışma:Hail to the Thief (albüm) Tartışma:COM LAG (2plus2isfive) Tartışma:Manic Hedgehog Tartışma:Kid A Tartışma:No Surprises/Running from Demons Tartışma:OK Computer Tartışma:The Bends Tartışma:Pablo Honey Tartışma:50/50 Tartışma:Avaz (albüm) Tartışma:Dadaruhi Tartışma:Köledoyuran Tartışma:Refuge Denied Tartışma:Dead Winter Dead Tartışma:Fight for the Rock Tartışma:Poets and Madmen Tartışma:From the Gutter to the Stage Tartışma:Edge of Thorns Tartışma:Hall of the Mountain King Tartışma:The Wake of Magellan Tartışma:Handful of Rain Tartışma:The Dungeons Are Calling Tartışma:Power of the Night Tartışma:Streets: A Rock Opera Tartışma:Gutter Ballet Tartışma:Sirens (Savatage albümü) Tartışma:Saxon (albüm) Tartışma:Crimson (Sentenced albümü) Tartışma:Amok (albüm) Tartışma:Christ Illusion Tartışma:Decade of Aggression Tartışma:Diabolus in Musica Tartışma:South of Heaven Tartışma:Seasons in the Abyss Tartışma:Reign in Blood Tartışma:God Hates Us All Tartışma:Badmotorfinger Tartışma:Down on the Upside Tartışma:Superunknown Tartışma:Hypnotize Tartışma:Mezmerize Tartışma:Steal This Album! Tartışma:System of a Down (albüm) Tartışma:Toxicity Tartışma:Give (albüm) Tartışma:Prog (albüm) Tartışma:Suspicious Activity? Tartışma:The Bad Plus (albüm) Tartışma:These Are the Vistas (albüm) Tartışma:Exit Planet Dust Tartışma:Push the Button (The Chemical Brothers albümü) Tartışma:We Are the Night Tartışma:The Smiths (albüm) Tartışma:Wildhoney Tartışma:Under the Blade Tartışma:You Can't Stop Rock 'n' Roll Tartışma:Bugright Tartışma:Timeless Tartışma:Black Market Tartışma:Heavy Weather Tartışma:Va Mişkunan Tartışma:İgzas Tartışma:Y.O.K. Tartışma:Hea Hoa Hoa Hea Hea Hoa Tartışma:Azeri Imic Servis Tartışma:Iç Xəbər Tartışma:Ni es lo mismo ni es Igual Tartışma:I'm a Rebel Tartışma:Chinese Democracy Tartışma:Are You Listening? Tartışma:How To Measure A Planet? Tartışma:Happy Songs for Happy People Tartışma:Operation: Mindcrime Tartışma:Pink Moon Tartışma:Burası Kadıköy Tartışma:Her Şeyin Bir Bedeli Var Tartışma:Kafein (albüm) Tartışma:Yeşilçam Şarkıları Tartışma:Satılık (albüm) Tartışma:Sen Yarattın Beni Tartışma:Teşekkür Ederim Allah'ım (albüm) Tartışma:Söz Vermiş Şarkılar Tartışma:Sert (albüm) Tartışma:Aşkın Cenazesi Var Tartışma:Sil Baştan (albüm) Tartışma:Kalabalık Yalnızlara & Ozanca Tartışma:Yıldırım Gibi Tartışma:Dönen Alçak Olsun Tartışma:Söyleyeceklerim Var Tartışma:Anlatamam ki Tartışma:Bir Sevda Yeli Tartışma:Mor Hicranlar Tartışma:Ne Değişti Tartışma:Suçluyum Tartışma:İsmini Bavula Tıktım Tartışma:Anatropi Tartışma:Bu Aşkın Izdırabını Tartışma:Back in Black Tartışma:Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti Tartışma:2112 (albüm) Tartışma:9'da 9 Tartışma:10,000 Days Tartışma:(s)AINT Tartışma:Ayı Kardeş (film müziği albümü) Tartışma:Ayla Algan (albüm) Tartışma:Anywhere but Home Tartışma:Ah İstanbul Tartışma:Life in Technicolor II Tartışma:Reflection (şarkı) Tartışma:Genie in a Bottle Tartışma:What a Girl Wants (Christina Aguilera şarkısı) Tartışma:I Turn to You (All-4-One şarkısı) Tartışma:Call on Me (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:When I Think of You Tartışma:Come Back to Me Tartışma:State of the World Tartışma:Because of Love Tartışma:What Have You Done for Me Lately Tartışma:The Greatest Tartışma:Hello Heartbreak Tartışma:Can't Believe It Tartışma:Chopped & Skrewed Tartışma:Freeze Tartışma:Come Over Tartışma:Bottle Pop Tartışma:Düm Tek Tek Tartışma:There You Go Tartışma:Most Girls Tartışma:You Make Me Sick Tartışma:M!ssundaztood Tartışma:Can't Take Me Home Tartışma:Try This Tartışma:I'm Not Dead Tartışma:Funhouse (Pink albümü) Tartışma:Get the Party Started Tartışma:Don't Let Me Get Me Tartışma:Just like a Pill Tartışma:Family Portrait Tartışma:Feel Good Time Tartışma:Trouble (Pink şarkısı) Tartışma:Sweat (Hadise şarkısı) Tartışma:Milk Chocolate Girl Tartışma:God Is a DJ Tartışma:Bad Boy Tartışma:Ain't No Love Lost Tartışma:A Good Kiss Tartışma:My Man and the Devil on His Shoulder Tartışma:Deli Oğlan Tartışma:Aşkkolik Tartışma:Last to Know Tartışma:Stupid Girls Tartışma:Who Knew Tartışma:I Remember Now Tartışma:Satılık Kalpler Şehri Tartışma:Everyway That I Can Tartışma:Here I Am (Sertab Erener şarkısı) Tartışma:Leave (Sertab Erener şarkısı) Tartışma:Start the Fire (şarkı) Tartışma:Tempo (albüm) Tartışma:Harry Potter and the Philosopher's Stone (film müziği albümü) Tartışma:Harry Potter and the Chamber of Secrets (film müziği albümü) Tartışma:Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (film müziği albümü) Tartışma:Harry Potter and the Goblet of Fire (film müziği albümü) Tartışma:Harry Potter and the Order of the Phoenix (film müziği albümü) Tartışma:Gezegen (şarkı) Tartışma:U + Ur Hand Tartışma:Introspective (albüm) Tartışma:Haziranda Ölmek Zor / Berivan Tartışma:Türkülerle (albüm) Tartışma:Sana Güvenmiyorum Tartışma:Yolun Açık Ola Tartışma:Katil & Maktûl Tartışma:Nefes (Serdar Ortaç albümü) Tartışma:Nobody Knows Tartışma:Dear Mr. President Tartışma:Leave Me Alone (I'm Lonely) Tartışma:'Cuz I Can Tartışma:Scream (Tokio Hotel albümü) Tartışma:So What Tartışma:Sober (Pink şarkısı) Tartışma:T.N.T. (albüm) Tartışma:If U Seek Amy Tartışma:Kırmızı Buğday Tartışma:Stadium Arcadium Tartışma:Molitva-The Best Of Tartışma:The Miracle Tartışma:Year of the Cat Tartışma:Zerøspace Tartışma:Yaşasın Okulumuz (albüm) Tartışma:Gel, Sen de Katıl Umudun Şarkısına! Tartışma:Çınar Vol. I Tartışma:41 Kere Maşallah Tartışma:O Şarkılar Tartışma:Yadigâr (albüm, 2001) Tartışma:Back on My B.S. Tartışma:İnsanlık Halleri Tartışma:Music from the OC: Mix 3 Tartışma:Music from the OC: Mix 2 Tartışma:Music from the OC: Mix 1 Tartışma:Music from the OC: Mix 4 Tartışma:Casablanca (albüm) Tartışma:Buffy the Vampire Slayer: The Album Tartışma:Herkül (film, 1997) Tartışma:Zabriskie Point (albüm) Tartışma:Ulus Remix One Tartışma:Ready for Boarding Tartışma:Marian McPartland's Piano Jazz with guests Steely Dan Tartışma:Teoman-Bülent Ortaçgil Konser Tartışma:Live (Running Wild albümü) Tartışma:Nightwish (demo) Tartışma:Blueprint Tartışma:Voices Through the Black Corridor Tartışma:Dead Can Dance (album) Tartışma:Dead Can Dance (albüm) Tartışma:Kahramanlık Türküleri Tartışma:Right Now (Na Na Na) Tartışma:I'm So Paid Tartışma:Beautiful (Akon şarkısı) Tartışma:İleri (albüm) Tartışma:Cesaret (albüm) Tartışma:Yürek Çağrısı (albüm) Tartışma:Sıyrılıp Gelen Tartışma:Geliyoruz Tartışma:Boran Fırtınası Tartışma:Marşlarımız (albüm) Tartışma:Feda (albüm) Tartışma:Biz Varız Tartışma:Yıldızlar Kuşandık Tartışma:Dead and Gone Tartışma:21 Questions Tartışma:P.I.M.P. Tartışma:If I Can't Tartışma:Disco Inferno Tartışma:Candy Shop Tartışma:Just a Lil Bit Tartışma:Outta Control (remix) Tartışma:Hustler's Ambition Tartışma:Window Shopper Tartışma:Best Friend (50 Cent şarkısı) Tartışma:Get Up (50 Cent şarkısı) Tartışma:I Get It In Tartışma:One Touch Tartışma:Angels with Dirty Faces (albüm) Tartışma:Three Tartışma:Taller in More Ways Tartışma:Overloaded: The Singles Collection Tartışma:Change (albüm) Tartışma:Catfights and Spotlights Tartışma:Overload Tartışma:New Year Tartışma:Run for Cover Tartışma:Soul Sound Tartışma:Round Round Tartışma:Stronger (Sugababes şarkısı) Tartışma:Angels with Dirty Faces (şarkı) Tartışma:Shape Tartışma:Hole in the Head Tartışma:Too Lost in You Tartışma:In the Middle Tartışma:Please Don't Leave Me Tartışma:Caught in a Moment Tartışma:One of the Boys (şarkı) Tartışma:Thinking of You (Katy Perry şarkısı) Tartışma:Push the Button (Sugababes şarkısı) Tartışma:Ugly (Sugababes şarkısı) Tartışma:Red Dress Tartışma:Follow Me Home Tartışma:Easy Tartışma:Freak like Me Tartışma:Walk This Way Tartışma:About You Now Tartışma:Change (şarkı) Tartışma:My Love Is Pink Tartışma:Denial Tartışma:She's Like a Star Tartışma:Girls (Sugababes şarkısı) Tartışma:No Can Do Tartışma:That's the Way Love Goes Tartışma:No, No, No (Destiny's Child şarkısı) Tartışma:With Me Tartışma:Get on the Bus Tartışma:Bills, Bills, Bills Tartışma:Bug a Boo Tartışma:Say My Name Tartışma:Jumpin', Jumpin' Tartışma:Independent Women Part I Tartışma:Survivor (Destiny's Child şarkısı) Tartışma:Bootylicious Tartışma:Emotion (şarkı) Tartışma:Lose My Breath Tartışma:Soldier (Destiny's Child şarkısı) Tartışma:Girl (Destiny's Child şarkısı) Tartışma:Cater 2 U Tartışma:Stand Up for Love Tartışma:Halo (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Crack a Bottle Tartışma:Can't Stop This Thing We Started Tartışma:Right Round Tartışma:Unutursun Tartışma:The Only Thing That Looks Good on Me Is You Tartışma:Have You Ever Really Loved a Woman? Tartışma:Let's Make a Night to Remember Tartışma:Call on Me (şarkı) Tartışma:Thought I'd Died and Gone to Heaven Tartışma:My Life Would Suck Without You Tartışma:Uninvited Tartışma:Don't Touch Me (Throw da Water on 'em) Tartışma:Rider Pt. 2 Tartışma:I Like the Way She Do It Tartışma:Kolera (müzisyen) Tartışma:Carnaval Del Amor Tartışma:The Fear Tartışma:Not Fair Tartışma:It's Not Me, It's You Tartışma:See You in My Nightmares Tartışma:My Apocalypse Tartışma:The Day That Never Comes Tartışma:Cyanide (şarkı) Tartışma:The Judas Kiss Tartışma:Et s'il fallait le faire Tartışma:Eyes That Never Lie Tartışma:Wadsyaname Tartışma:Du riechst so gut Tartışma:Ne-Yo'nun kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Oops!... I Did It Again (şarkı) Tartışma:Stronger (Britney Spears şarkısı) Tartışma:Anticipating Tartışma:That's Where You Take Me Tartışma:Outrageous (şarkı) Tartışma:Boys (Britney Spears şarkısı) Tartışma:There Will Never Be Another Tonight Tartışma:Please Forgive Me Tartışma:Damn You Tartışma:Go Go Tartışma:Forever or Never Tartışma:Lovesongs (They Kill Me) Tartışma:Escape to the Stars Tartışma:You Would Have Loved This Tartışma:Die Alive (şarkı) Tartışma:Yhden Enkelin Unelma Tartışma:Stranded Tartışma:Eurovision Şarkı Yarışması birincileri listesi Tartışma:Return the Favor Tartışma:Unwritten Tartışma:N.B. Tartışma:Pocketful of Sunshine Tartışma:Frédéric Chopin Tartışma:Goodies (albüm) Tartışma:Ciara: The Evolution Tartışma:Fantasy Ride Tartışma:Goodies (şarkı) Tartışma:Runaway (Bon Jovi şarkısı) Tartışma:She Don't Know Me Tartışma:Only Lonely Tartışma:In and Out of Love Tartışma:The Hardest Part Is the Night Tartışma:Silent Night Tartışma:Livin' on a Prayer Tartışma:You Give Love a Bad Name Tartışma:Wanted Dead or Alive Tartışma:Never Say Goodbye (Bon Jovi şarkısı) Tartışma:Runaway (Janet Jackson şarkısı) Tartışma:Always (Bon Jovi şarkısı) Tartışma:Bad Medicine Tartışma:Bed of Roses Tartışma:Born to Be My Baby Tartışma:Dry County Tartışma:I Believe Tartışma:I'll Be There for You (Bon Jovi şarkısı) Tartışma:I'll Sleep When I'm Dead Tartışma:In These Arms Tartışma:Keep the Faith (şarkı) Tartışma:Lay Your Hands on Me Tartışma:Living in Sin Tartışma:Someday I'll Be Saturday Night Tartışma:Something for the Pain Tartışma:This Ain't a Love Song Tartışma:1, 2 Step Tartışma:Smells Like Teen Spirit Tartışma:Come as You Are Tartışma:A Night at the Opera (Blind Guardian albümü) Tartışma:Tales from the Twilight World Tartışma:Oh Tartışma:Real Life Tartışma:It's My Life (Bon Jovi şarkısı) Tartışma:And I Tartışma:Get Up (Ciara şarkısı) Tartışma:Promise Tartışma:Please Come Home for Christmas Tartışma:Live at the Budokan Tartışma:Ben Kimim Tartışma:R.O.O.T.S. Tartışma:The Vault Tartışma:Ashanti's Christmas Tartışma:Lovelorn Tartışma:Like a Boy Tartışma:Can't Leave 'Em Alone Tartışma:Go Girl Tartışma:Never Ever Tartışma:Love Sex Magic Tartışma:Goodies: The Videos & More Tartışma:Med Cezir (Ceza albümü) Tartışma:Yerli Plaka Tartışma:Knock You Down Tartışma:Amazing (High and Mighty Color şarkısı) Tartışma:Amazing (Kanye West şarkısı) Tartışma:Sugar (şarkı) Tartışma:Waking Up in Vegas Tartışma:Shone Tartışma:Souljaboytellem.com Tartışma:ISouljaBoyTellem Tartışma:Abone (albüm) Tartışma:Kendine Gel Tartışma:Crank That (Soulja Boy) Tartışma:Soulja Girl Tartışma:Yahhh! Tartışma:(You Want to) Make a Memory Tartışma:Bird Walk Tartışma:Kiss Me Thru the Phone Tartışma:Turn My Swag On Tartışma:Bir Hadise Var Tartışma:Thankful Tartışma:Breakaway (albüm) Tartışma:My December Tartışma:All I Ever Wanted Tartışma:A Moment Like This Tartışma:Before Your Love Tartışma:Behind the Front Tartışma:Miss Independent (Kelly Clarkson şarkısı) Tartışma:Low (Kelly Clarkson şarkısı) Tartışma:Bridging the Gap Tartışma:Elephunk Tartışma:The Trouble with Love Is Tartışma:Breakaway (şarkı) Tartışma:Love Tartışma:There Must Be Another Way Tartışma:La voix Tartışma:Lijepa Tena Tartışma:Todas as ruas do amor Tartışma:Is It True? Tartışma:Can Can Tartışma:This Is Our Night Tartışma:Mamo Tartışma:Always (Aysel ve Arash şarkısı) Tartışma:LeftRightLeftRightLeft Tartışma:Fairytale Tartışma:It's My Time Tartışma:Rändajad Tartışma:Bistra voda Tartışma:Since U Been Gone Tartışma:Be My Valentine! (Anti-Crisis Girl) Tartışma:Believe Again Tartışma:Hora din Moldova Tartışma:Carry Me in Your Dreams Tartışma:The Balkan Girls Tartışma:Miss Kiss Kiss Bang Tartışma:La noche es para mí Tartışma:Behind These Hazel Eyes Tartışma:Lose Control Tartışma:One Sweet Day Tartışma:Monkey Business (albüm) Tartışma:Aven Romale Tartışma:Copycat Tartışma:The Highest Heights Tartışma:Illusion (Krassimir Avramov şarkısı) Tartışma:Just Get Out of My Life Tartışma:La teva decisió (Get a Life) Tartışma:Nešto što kje ostane Tartışma:Paranoid (Kanye West şarkısı) Tartışma:Ego (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Sweet Dreams (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Jennifer Hudson (albüm) Tartışma:Because of You (Kelly Clarkson şarkısı) Tartışma:The E.N.D. Tartışma:Walk Away Tartışma:Never Again Tartışma:Sober (Kelly Clarkson şarkısı) Tartışma:Bad Influence (şarkı) Tartışma:One Minute Tartışma:Don't Waste Your Time Tartışma:I Do Not Hook Up Tartışma:Bomba Plak Tartışma:Delight Tartışma:We Made You Tartışma:Spotlight (Jennifer Hudson şarkısı) Tartışma:3 a.m. (şarkı) Tartışma:Old Time's Sake Tartışma:Beautiful (Eminem şarkısı) Tartışma:You Don't Know Tartışma:Jimmy Crack Corn Tartışma:Request Line Tartışma:Baby Did a Bad, Bad Thing Tartışma:Mr. Lucky (Chris Isaak albümü) Tartışma:Live in Australia Tartışma:Always Got Tonight Tartışma:Speak of the Devil (Chris Isaak albümü) Tartışma:3 for One Tartışma:Best of Chris Isaak Tartışma:Christmas (Chris Isaak albümü) Tartışma:Baja Sessions Tartışma:Forever Blue (albüm) Tartışma:San Francisco Days Tartışma:Wicked Game (albüm) Tartışma:Heart Shaped World Tartışma:Chris Isaak (albüm) Tartışma:Silvertone (albüm) Tartışma:When I'm Gone Tartışma:Shake That Tartışma:Recovery Tartışma:Devil Without a Cause Tartışma:The Slim Shady LP Tartışma:Shut Up (The Black Eyed Peas şarkısı) Tartışma:My Name Is Tartışma:Hey Mama Tartışma:Let's Get It Started Tartışma:Don't Phunk with My Heart Tartışma:Don't Lie Tartışma:My Humps Tartışma:Pump It Tartışma:Thank You (Dido şarkısı) Tartışma:Mas Que Nada Tartışma:What If We Tartışma:Dead Wrong Tartışma:Forgot About Dre Tartışma:One Day at a Time (Eminem versiyonu) Tartışma:Welcome 2 Detroit Tartışma:Still D.R.E. Tartışma:Bebot Tartışma:The Sweet Escape Tartışma:Relapse Tartışma:The Next Episode Tartışma:2001 (albüm) Tartışma:The Don Killuminati: The 7 Day Theory Tartışma:Spirit Tartışma:Devil's Night Tartışma:I Gotta Feeling Tartışma:Me Against the World Tartışma:All Eyez on Me Tartışma:Boom Boom Pow Tartışma:Funhouse (şarkı) Tartışma:When Love Takes Over Tartışma:Fuck You (Lily Allen şarkısı) Tartışma:Atiye Tartışma:Reasonable Doubt Tartışma:In My Lifetime, Vol. 1 Tartışma:Vol. 2... Hard Knock Life Tartışma:Vol. 3... Life and Times of S. Carter Tartışma:The Dynasty: Roc La Familia Tartışma:The Blueprint Tartışma:The Best of Both Worlds Tartışma:Gülçin Ergül Tartışma:The Blueprint 2: The Gift & The Curse Tartışma:The Black Album (Jay-Z albümü) Tartışma:Still Life (Opeth albümü) Tartışma:Unfinished Business (Jay-Z ve R. Kelly albümü) Tartışma:Collision Course (albüm) Tartışma:Kingdom Come (Jay-Z albümü) Tartışma:American Gangster (albüm) Tartışma:The Blueprint 3 Tartışma:Zeynep (şarkıcı) Tartışma:Jai Ho Tartışma:Hush Hush Tartışma:Jump (Flo Rida şarkısı) Tartışma:Already Gone Tartışma:Battlefield (albüm) Tartışma:Battlefield (şarkı) Tartışma:John Mayer Tartışma:Part of the List Tartışma:Let Me Love You Tartışma:Lady Gaga Tartışma:The Documentary Tartışma:Doctor's Advocate Tartışma:LAX (albüm) Tartışma:Westside Story Tartışma:How We Do Tartışma:Hate It or Love It Tartışma:Dreams (High and Mighty Color şarkısı) Tartışma:Dreams (The Game şarkısı) Tartışma:Put You on the Game Tartışma:It's Okay (One Blood) Tartışma:Let's Ride Tartışma:Wouldn't Get Far Tartışma:Big Dreams Tartışma:Game's Pain Tartışma:Dope Boys Tartışma:My Life Tartışma:House of Pain (şarkı) Tartışma:Camera Phone Tartışma:Illmatic Tartışma:The Chronic Tartışma:Inside Wants Out Tartışma:Room for Squares Tartışma:Any Given Thursday Tartışma:Heavier Things Tartışma:As/Is Tartışma:Continuum Tartışma:Plastik Çiçekler ve Böcek Tartışma:21 (Redd albümü) Tartışma:The Village Sessions Tartışma:No Such Thing Tartışma:Your Body Is a Wonderland Tartışma:Why Georgia Tartışma:Bigger Than My Body Tartışma:Clarity Tartışma:Daughters Tartışma:Waiting on the World to Change Tartışma:Belief Tartışma:Gravity (John Mayer şarkısı) Tartışma:Dreaming with a Broken Heart Tartışma:Say (şarkı) Tartışma:Try! Tartışma:Who Did You Think I Was Tartışma:Like a Surgeon Tartışma:Work (Ciara şarkısı) Tartışma:Get Sexy Tartışma:Dance with You (Nachna Tere Naal) Tartışma:Eyes on You Tartışma:Stolen (Jay Sean şarkısı) Tartışma:Meet Me Halfway Tartışma:Beauty Killer Tartışma:Beg for Mercy Tartışma:Close to Me (G-Unit şarkısı) Tartışma:Just a Little More Love Tartışma:Guetta Blaster Tartışma:One Love (David Guetta albümü) Tartışma:Sexy Bitch Tartışma:Gettin' Over You Tartışma:I Wanna Go Crazy Tartışma:I Look to You Tartışma:Million Dollar Bill Tartışma:D.O.A. (Death of Auto-Tune) Tartışma:Safinaz (şarkı) Tartışma:Love Shine a Light Tartışma:Ne-Yo: The Collection Tartışma:No Doubt Tartışma:No Doubt diskografisi Tartışma:Broken-Hearted Girl Tartışma:The Singles 1992–2003 Tartışma:Strawberry Swing Tartışma:No Doubt (albüm) Tartışma:Running (No Doubt şarkısı) Tartışma:Selena Gomez Tartışma:Cloud Number Nine Tartışma:Underneath It All Tartışma:3 (şarkı) Tartışma:Mi Plan Tartışma:Manos al Aire Tartışma:Empire State of Mind Tartışma:Timbaland'in kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Michael Jackson's This Is It (albüm) Tartışma:King of Pop (albüm) Tartışma:The Collection (Michael Jackson albümü) Tartışma:Hello World: The Motown Solo Collection Tartışma:The Stripped Mixes Tartışma:The Remix Suite Tartışma:Number Ones (Janet Jackson albümü) Tartışma:Make Me Tartışma:Heaven (Bryan Adams şarkısı) Tartışma:Ebru Yaşar Tartışma:Taylor Swift (albüm) Tartışma:The Other Side (Chuck Brown ve Eva Cassidy albümü) Tartışma:Live at Blues Alley Tartışma:Eva by Heart Tartışma:Yıldız Asyalı Tartışma:Benim Adım Orman Tartışma:Fireflies Tartışma:Malice n Wonderland Tartışma:Ocean Eyes Tartışma:Gökhan Türkmen Tartışma:Shock Value II Tartışma:Down (Jay Sean şarkısı) Tartışma:Morning After Dark Tartışma:Teardrops on My Guitar Tartışma:Whatcha Say Tartışma:Tik Tok Tartışma:Yasemin Mori Tartışma:Blues Tartışma:3 Words Tartışma:Too Much Heaven Tartışma:Imma Be Tartışma:Rock That Body Tartışma:Meyra Tartışma:Forever (Drake şarkısı) Tartışma:Elevator (Eminem şarkısı) Tartışma:Hell Breaks Loose Tartışma:Herne Pêş Tartışma:Fearless (Taylor Swift albümü) Tartışma:Gurbet Yollarında Tartışma:Murat Dalkılıç Tartışma:Çağrı Müftüoğlu Tartışma:Not Afraid Tartışma:The Fame Tartışma:Çeyrek (albüm) Tartışma:Lazy Days Tartışma:Beautiful Monster Tartışma:B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray Tartışma:Nothin' on You Tartışma:Airplanes Tartışma:The Beacon Street Collection Tartışma:Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lübnan Tartışma:Hella Good Tartışma:Heartbreak Warfare Tartışma:Songs for Tibet Tartışma:If I Ain't Got You Tartışma:No One (Alicia Keys şarkısı) Tartışma:Inner City Blues (Make Me Wanna Holler) Tartışma:I Don't Need No Doctor Tartışma:Bring 'Em In (Buddy Guy) Tartışma:That's What I Say: John Scofield Plays the Music of Ray Charles Tartışma:B.B. King & Friends: 80 Tartışma:Rick Springfield Tartışma:Betül Demir Tartışma:Shame (Robbie Williams şarkısı) Tartışma:Yeliz Tartışma:Mustafa Ceceli Tartışma:Rica Ederim Tartışma:Rana Alagöz Tartışma:Bad (albüm) Tartışma:Speed Demon (şarkı) Tartışma:Onuncu Köy Tartışma:Hayal (albüm) Tartışma:Şehrazat (müzisyen) Tartışma:Eminem diskografisi Tartışma:Uzaylı (şarkı) Tartışma:Tülay Özer Tartışma:Şappur Şuppur Tartışma:2 Albüm 1 Arada Tartışma:American Idiot Tartışma:Aslında Tartışma:Ay Şahit Tartışma:Aşk ve Meyhane Şarkıları Tartışma:Balans ve Manevra Tartışma:Best of Teoman Tartışma:Beni Unut/Çakra Tartışma:Desensitized Tartışma:Greatest Hits (Robbie Williams albümü) Tartışma:Grand Theft Auto: San Andreas Official Soundtrack Box Set Tartışma:Grand Theft Auto: San Andreas müziği Tartışma:Fate of Norns Tartışma:Eylül (Keremcem albümü) Tartışma:Everything in Time Tartışma:Epitaph (Necrophagist albümü) Tartışma:Encore (Eminem albümü) Tartışma:Kelebeğin Şansı Tartışma:Just Be Tartışma:Invisible Circles Tartışma:Hopes and Fears (albüm) Tartışma:Hayde Tartışma:Hai un Paraiso Tartışma:My Story Tartışma:Moments Tartışma:Me Against Myself Tartışma:Masalcılar - 1 Tartışma:MaNga (albüm) Tartışma:MH (albüm) Tartışma:Love. Angel. Music. Baby. Tartışma:Once (Nightwish albümü) Tartışma:Nihayet Tartışma:Necronomicon (albüm) Tartışma:Stand My Ground Tartışma:Shehrâzad Tartışma:Reise, Reise Tartışma:Parade of the Athletes Tartışma:Tales from the Elvenpath Tartışma:The Darkroom Sessions Tartışma:The Hunger for More Tartışma:The Silent Force Tartışma:Through Years of Oppression Tartışma:Trickstereprocess Tartışma:Türkçe Sözlü Hafif Anadolu Müziği Tartışma:Wonderful World (Eva Cassidy albümü) Tartışma:Under My Skin (Avril Lavigne albümü) Tartışma:(Miss)understood Tartışma:109876543210 Tartışma:12 Stones (albüm) Tartışma:13's Reborn Tartışma:7 (albüm) Tartışma:A Complete: All Singles Tartışma:A Little Bit Longer Tartışma:A Song for ×× Tartışma:A Year and a Half in the Life of Metallica Tartışma:AM Conspiracy (albüm) Tartışma:After Forever (albüm) Tartışma:After the Gold Rush Tartışma:Agnes (albüm) Tartışma:Ah Bu Şarkılar Tartışma:Al Mendil Tartışma:Alice in Hell Tartışma:All Killer No Filler Tartışma:All That I Am Tartışma:Alladı Pulladı Tartışma:Altı/Kalbimdeki Deniz Tartışma:Amaranth (şarkı) Tartışma:Amenity Tartışma:An Gelir Tartışma:Angel of Death Tartışma:Angels Fall First Tartışma:Ansızın Çektin Gittin Tartışma:April Rain Tartışma:Ar+ı Tartışma:As I Am Tartışma:At Gitsin Tartışma:Aşkın Tam Sırası Tartışma:Aşkolsun Tartışma:Aşk'ın Halleri Tartışma:Aşk Yarası Tartışma:Aşk Bitti Tartışma:Bez Ljubavi Tartışma:Beyazıt’ta Zaman Tartışma:Berhudar Ol Tartışma:Bergtatt – Et eeventyr i 5 capitler Tartışma:Benim Sevdam - Aranjmanlar Tartışma:Benim Adım Aşk (Sibel Can albümü) Tartışma:Beni Bul Tartışma:Beni Ağlatırsan Yoluna Ağlat Tartışma:Bendeki Sen Tartışma:Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim Tartışma:Ben Senin Herşeyinim Tartışma:Ben Ateş Ben Su Tartışma:Ben Böyle Aşk Görmedim Tartışma:Beautiful World Tartışma:Beautiful Eyes Tartışma:Beautiful Soul Tartışma:Beatles Alaturka Tartışma:Başım Belada Tartışma:Battle Studies Tartışma:Batmayan Güneş Tartışma:Batman (film müziği albümü) Tartışma:Bambaşka Tartışma:Batman (albüm) Tartışma:Back Home (Eric Clapton albümü) Tartışma:Tuğçe San Tartışma:Lady Gaga diskografisi Tartışma:Yüksel Özkasap Tartışma:Jehan Barbur Tartışma:Sonny Bono Tartışma:Back to December Tartışma:Barbra Streisand (şarkı) Tartışma:Mine (Taylor Swift şarkısı) Tartışma:Mean Tartışma:Hüner Coşkuner Tartışma:Love? Tartışma:Şekip Ayhan Özışık Tartışma:Tuğba Ekinci Tartışma:No Love Tartışma:Cihan Güçlü Tartışma:Today Was a Fairytale Tartışma:The Story of Us (şarkı) Tartışma:Zafer Peker Tartışma:Yakar Geçerim Tartışma:Fast Lane Tartışma:Lighters Tartışma:Space Bound Tartışma:Magic (şarkı) Tartışma:Just Like Heaven Tartışma:You Belong with Me Tartışma:Colour Me Kubrick (albüm) Tartışma:Speak Now (şarkı) Tartışma:Yeter ki İste Tartışma:Üçnoktabir Tartışma:Ceylan Ertem Tartışma:Hannah Montana: The Movie (film müziği albümü) Tartışma:Crazier Tartışma:Sparks Fly Tartışma:You're Not Sorry Tartışma:Speak Now World Tour Live Tartışma:Chrome Division Tartışma:Country Müzik Akademisi Tartışma:Speak Now Tartışma:Boys Like Girls Tartışma:Taylor Swift diskografisi Tartışma:Ours Tartışma:Maroon 5 diskografisi Tartışma:Baby (Justin Bieber şarkısı) Tartışma:My Worlds: The Collection Tartışma:Let Me Blow Ya Mind Tartışma:Harun Kolçak Tartışma:Love Me Back Tartışma:Billboard Hot 100 Tartışma:The Kills Tartışma:The Heavy (müzik grubu) Tartışma:Dean Fertita Tartışma:Blunderbuss (albüm) Tartışma:Loretta Lynn Tartışma:Wanda Jackson Tartışma:Jack Lawrence Tartışma:The Dead Weather Tartışma:En İyi Rap/Sung İş Birliği Grammy Ödülü Tartışma:Mark Morton Tartışma:Willie Adler Tartışma:John Campbell Tartışma:Randy Blythe Tartışma:Lamb of God Tartışma:When the Music Dies Tartışma:Louis Tomlinson Tartışma:2012 Grammy Ödülleri Tartışma:Hozan Beşir Tartışma:Kreş (müzik grubu) Tartışma:As the Palaces Burn Tartışma:Ashes of the Wake Tartışma:Ashes of the Wake Tour Tartışma:Black Label Tartışma:Burn the Priest Tartışma:Gece Yolcuları Tartışma:Ghost Walking Tartışma:Hit the Wall Tartışma:Hourglass: The Anthology Tartışma:Killadelphia Tartışma:Killadelphia (DVD) Tartışma:Laid to Rest Tartışma:Lamb of God diskografisi Tartışma:New American Gospel Tartışma:New Wave of American Heavy Metal Tartışma:Prosthetic Records Tartışma:Papa Roach Tartışma:Pure American Metal Tartışma:Redneck (şarkı) Tartışma:Resolution Tartışma:Sacrament Tartışma:Terror and Hubris Tartışma:Versus the World Tartışma:Walk with Me in Hell Tartışma:Walk with Me in Hell (DVD) Tartışma:Wrath Tartışma:Hacer Kirişçi Tartışma:Hamiyet Yüceses Tartışma:Gül Erda Tartışma:Gülistan Okan Tartışma:Özlem Yüksek Tartışma:Bergen (müzisyen) Tartışma:Feryal Başel Tartışma:Fatma Turgut Tartışma:Şahsenem Bacı Tartışma:Emel Büyükburç Tartışma:Esengül Tartışma:Esmeray Tartışma:Nota (müzik) Tartışma:Livin' It Up Tartışma:Where the Party At Tartışma:Michel Teló Tartışma:En İyi Metal Performansı Grammy Ödülü Tartışma:Closer (Nine Inch Nails şarkısı) Tartışma:En İyi Hard Rock/Metal Performansı Grammy Ödülü Tartışma:Sacrament Tour Tartışma:Loreen Tartışma:Rhythm and blues Tartışma:Jesse Carmichael Tartışma:Matt Flynn Tartışma:Michael Madden Tartışma:James Valentine Tartışma:Ryan Dusick Tartışma:The Fourth World Tartışma:Hands All Over (albüm) Tartışma:Girls' Generation Tartışma:Overexposed Tartışma:Give a Little More Tartışma:Misery (Maroon 5 şarkısı) Tartışma:13 (Zakkum albümü) Tartışma:Black Veil Brides diskografisi Tartışma:Alternatif metal Tartışma:E-akustik Tartışma:Zehr-i Zakkum Tartışma:Jinxx Tartışma:Rebels Tartışma:Sex & Hollywood Tartışma:The Legacy Tartışma:Aynur Aydın Tartışma:Never Gonna Leave This Bed Tartışma:Emir (şarkıcı) Tartışma:Erkin Koray diskografisi Tartışma:Ajda Pekkan diskografisi Tartışma:Bengü diskografisi Tartışma:Sezen Aksu diskografisi Tartışma:Nil Burak diskografisi Tartışma:Gülben Ergen diskografisi Tartışma:Sertab Erener diskografisi Tartışma:Nil Karaibrahimgil diskografisi Tartışma:Ayşe Hatun Önal diskografisi Tartışma:Deniz Seki diskografisi Tartışma:Hande Yener diskografisi Tartışma:Aylin Aslım diskografisi Tartışma:Burcu Güneş diskografisi Tartışma:Ceza diskografisi Tartışma:Duman diskografisi Tartışma:Göksel diskografisi Tartışma:Grup Hepsi diskografisi Tartışma:Gökhan Kırdar diskografisi Tartışma:Hadise diskografisi Tartışma:Işın Karaca diskografisi Tartışma:Volkan Konak diskografisi Tartışma:Mustafa Sandal diskografisi Tartışma:Nazan Öncel diskografisi Tartışma:Pentagram diskografisi Tartışma:Redd diskografisi Tartışma:Diğer Masallar Tartışma:Sıla diskografisi Tartışma:Tarkan diskografisi Tartışma:Yalın diskografisi Tartışma:Yıldız Tilbe diskografisi Tartışma:Zeki Müren diskografisi Tartışma:Şebnem Ferah diskografisi Tartışma:Cem Karaca diskografisi Tartışma:Ahmet Kaya diskografisi Tartışma:Moves like Jagger Tartışma:Payphone Tartışma:One More Night (Maroon 5 şarkısı) Tartışma:The Hunger Games: Songs from District 12 and Beyond Tartışma:The Way You Look Tonight Tartışma:Wiz Khalifa Tartışma:Everyday People (şarkı) Tartışma:Lovely Day Tartışma:Change Is Now: Renewing America's Promise Tartışma:Numb/Encore Tartışma:Yeah! (Usher şarkısı) Tartışma:Area Codes Tartışma:Skylar Grey Tartışma:Tyga Tartışma:Selim Işık Tartışma:Bill Withers Tartışma:Talking Heads Tartışma:What's Luv? Tartışma:Luv U Better Tartışma:Beautiful (Snoop Dogg şarkısı) Tartışma:Deuces Tartışma:Green Light (John Legend şarkısı) Tartışma:Got Money Tartışma:Superstar (Lupe Fiasco şarkısı) Tartışma:I'm On One Tartışma:En İyi Rap Şarkısı Grammy Ödülü Tartışma:Wake Up Everybody Tartışma:Party (Beyoncé şarkısı) Tartışma:Boyfriend (Justin Bieber şarkısı) Tartışma:Breathe (Taylor Swift şarkısı) Tartışma:Coco Tartışma:Jason Mraz Tartışma:Adult contemporary müzik Tartışma:En İyi Pop Vokal İş Birliği Grammy Ödülü Tartışma:Al Green Tartışma:Change (Taylor Swift şarkısı) Tartışma:Woody Guthrie Tartışma:John Lennon Tartışma:John Coltrane Tartışma:Soner Sarıkabadayı Tartışma:Red (Taylor Swift albümü) Tartışma:Aşklarım Büyük Benden Tartışma:Şans (albüm) Tartışma:Murat Boz Tartışma:Katy Perry diskografisi Tartışma:Red Lipstick Tartışma:Hande Yener şarkıları listesi Tartışma:Hande Yener'in kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Soyadımsın (şarkı) Tartışma:Bulmaca (şarkı) Tartışma:Kalamam Arkadaş Tartışma:Geri Dönüş Olsa Tartışma:Hayat Öpücüğü (şarkı) Tartışma:Aşklarım Büyük Benden (şarkı) Tartışma:Hayat Sana Güzel Tartışma:Buralardan Giderim Tartışma:Murat Boz şarkıları listesi Tartışma:Mor ve Ötesi Tartışma:Işığın Sesi Tartışma:Sertab Erener Tartışma:Kraliçe (albüm) Tartışma:Eva Simons Tartışma:Elephant Man (müzisyen) Tartışma:Memphis Bleek Tartışma:Cham (şarkıcı) Tartışma:ASAP Rocky Tartışma:2011'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:2007'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:Yung Joc Tartışma:Plain White T's Tartışma:Mims Tartışma:Hey There Delilah Tartışma:Beautiful Girls (Sean Kingston şarkısı) Tartışma:Kırmızı (şarkı) Tartışma:2007'de Canadian Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:2008'de Canadian Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:Sopa (şarkı) Tartışma:Britney Spears'ın yayımlanmamış şarkıları listesi Tartışma:Kim Bilebilir Aşkı Tartışma:Sıla şarkıları listesi Tartışma:Katy Perry şarkıları listesi Tartışma:Bengü şarkıları listesi Tartışma:One Direction Tartışma:Hadise Tartışma:Hadise şarkıları listesi Tartışma:Lady Gaga şarkıları listesi Tartışma:Jennifer Lopez diskografisi Tartışma:Adele şarkıları listesi Tartışma:Candan Erçetin şarkıları listesi Tartışma:We All Want Love Tartışma:Chris Brown'ın kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Maroon 5 şarkıları listesi Tartışma:Unutulmuyor Tartışma:Havaalanı (şarkı) Tartışma:Teşekkürler (şarkı) Tartışma:2012'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:2009'da Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:2010'da Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:Psy Tartışma:80 Kalibre Tartışma:All These Things I Hate (Revolve Around Me) Tartışma:AxeWound Tartışma:Bittersweet Memories Tartışma:Bullet for My Valentine (EP) Tartışma:Bullet for My Valentine diskografisi Tartışma:Bullet for My Valentine Tartışma:Duman (müzik grubu) Tartışma:Download Festival Tartışma:Colin Richardson Tartışma:Fever (Bullet for My Valentine şarkısı) Tartışma:Gece (müzik grubu) Tartışma:Hearts Burst into Fire Tartışma:Hand of Blood Tartışma:Kerrang! Ödülleri Tartışma:MMXII (Pentagram albümü) Tartışma:Machine (yapımcı) Tartışma:Matthew Tuck Tartışma:Metallica'nın kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Rock Am Ring 2006 Tartışma:Scream Aim Fire: Live at London Alexandria Tartışma:Scream Aim Fire Tartışma:Scream Aim Fire (şarkı) Tartışma:TRAX Tartışma:Tears Don't Fall Tartışma:Temper Temper (albüm) Tartışma:Temper Temper (şarkı) Tartışma:The Last Fight Tartışma:The Poison: Live at Brixton Tartışma:The Poison Tartışma:Vultures Tartışma:Waking the Demon Tartışma:With Full Force Tartışma:Wrath Tour Tartışma:Your Betrayal Tartışma:Resolution Tour Tartışma:Hasta (şarkı) Tartışma:Bodrum (şarkı) Tartışma:Hayrola? (şarkı) Tartışma:Bir Bela Tartışma:Hipnoz (şarkı) Tartışma:Yasak Aşk (şarkı) Tartışma:Çöp (şarkı) Tartışma:Kelepçe (şarkı) Tartışma:Savaş Sonrası Tartışma:Billboard Social 50 bir numaralı şarkıcıları listesi Tartışma:2008'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:Sade (Sertab Erener albümü) Tartışma:Eric Saade şarkıları listesi Tartışma:4: The Remix Tartışma:Yılın MusiCares Kişisi Tartışma:2002'de Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:2003'te Billboard Hot 100'da bir numara olan single'lar listesi Tartışma:Above and Beyoncé: Video Collection & Dance Mixes Tartışma:LMFAO diskografisi Tartışma:The Black Eyed Peas diskografisi Tartışma:Gwen Stefani diskografisi Tartışma:Gotye diskografisi Tartışma:Sugababes diskografisi Tartışma:The Veronicas diskografisi Tartışma:Linkin Park diskografisi Tartışma:Milyonlarca Kuştuk... Tartışma:Cœur de pirate diskografisi Tartışma:The Kills diskografisi Tartışma:One Direction diskografisi Tartışma:Nadia Ali diskografisi Tartışma:Loreen diskografisi Tartışma:Lykke Li diskografisi Tartışma:Billie Piper diskografisi Tartışma:In Flames diskografisi Tartışma:Dave Gahan diskografisi Tartışma:Killswitch Engage diskografisi Tartışma:Murat Dalkılıç diskografisi Tartışma:Ashlee Simpson diskografisi Tartışma:Eric B. & Rakim diskografisi Tartışma:The Ting Tings diskografisi Tartışma:The Breeders diskografisi Tartışma:Bruno Mars diskografisi Tartışma:Rachel Stevens diskografisi Tartışma:Ashley Tisdale diskografisi Tartışma:Kelly Clarkson diskografisi Tartışma:Britney Spears: In the Zone Tartışma:Sertab Erener şarkıları listesi Tartışma:Greatest Hits: My Prerogative (video) Tartışma:Paolo Nutini diskografisi Tartışma:Justin Timberlake videografisi Tartışma:SS501 Tartışma:Feryal Öney Tartışma:Jale (şarkıcı) Tartışma:Queen Latifah Tartışma:Kırık Kalpler Durağında Tartışma:Konuşmadığımız Şeyler Var Tartışma:Mabel Matiz Tartışma:Disko Tartışma:MGMT Tartışma:Pursuit of Happiness (şarkı) Tartışma:İrem Derici Tartışma:Sinan Erkoç Tartışma:Justin Bieber Tartışma:Indila Tartışma:Selçuk Balcı Tartışma:Somebody Tartışma:Patti Smith Tartışma:Kesha diskografisi Tartışma:JJCC Tartışma:Ariana Grande Tartışma:Listen Up! The Official 2010 FIFA World Cup Album Tartışma:Under the Mistletoe Tartışma:Party Rock Tartışma:Turning Tables Tartışma:Hysteria (Muse şarkısı) Tartışma:Imagine Dragons Tartışma:Tülin Berbergil Tartışma:Love You like a Love Song Tartışma:John Denver Tartışma:Joel Madden Tartışma:Team (şarkı) Tartışma:Walking on Air (Katy Perry şarkısı) Tartışma:Sanna Nielsen Tartışma:Raymond Ebanks Tartışma:Westend (müzik grubu) Tartışma:Blue Danube Tartışma:Kobi Oşrat Tartışma:Svika Pik Tartışma:Yoav Ginay Tartışma:Nurit Hirş Tartışma:Hen Aharoni Tartışma:Yello Tartışma:Gotthard (müzik grubu) Tartışma:The Young Gods Tartışma:Arthur Honegger Tartışma:Ride (Lana Del Rey şarkısı) Tartışma:Put Your Hands Up 4 Detroit Tartışma:Mayfair Studios Tartışma:2006 BRIT Ödülleri Tartışma:Lorde Tartışma:Shady Records Tartışma:2006 Dünya Müzik Ödülleri Tartışma:Universal Music Group Tartışma:Summer of '69 Tartışma:Run to You (Bryan Adams şarkısı) Tartışma:Cuts Like a Knife (şarkı) Tartışma:Mano Solo Tartışma:Jane Harvey Tartışma:Red Velvet (müzik grubu) Tartışma:Oğuz Yılmaz Tartışma:A Friend in London Tartışma:Shake It Off (Taylor Swift şarkısı) Tartışma:Bent Fabric Tartışma:Chlöe Howl Tartışma:Deconstruction Records Tartışma:Festival Records Tartışma:Astralwerks Tartışma:Birleşik Krallık'ta en çok satan single'lar listesi Tartışma:Tulisa Contostavlos Tartışma:Victoria Song Tartışma:Mark Chaussee Tartışma:Hakan Altun Tartışma:Estopa Tartışma:Nick Drake Tartışma:Model (müzik grubu) Tartışma:Funda Kılıç Tartışma:HaKokhav HaBa Tartışma:2015 Sanremo Müzik Festivali Tartışma:Fijación Oral, Vol. 1 Tartışma:İncesaz Tartışma:Yıldızlar Buradan Yükseliyor! Tartışma:Destiny's Child Tartışma:Öykü Gürman Tartışma:Edis Tartışma:Vasil Lazaroviç Tartışma:CL (şarkıcı) Tartışma:Kylie Minogue filmografisi Tartışma:Olimpiyat İlahisi Tartışma:İlyas Yalçıntaş Tartışma:Simge (şarkıcı) Tartışma:Becky G Tartışma:Yeni Ay (albüm) Tartışma:1000 Forms of Fear Tartışma:Elliphant Tartışma:Sigma (duo) Tartışma:The Moon Song Tartışma:Karen O Tartışma:Anlat Güzel Mi Oralar? Tartışma:Annemin Türküleri Tartışma:Anlayan Anlar Tartışma:Dokunmayın Bana Tartışma:Dönme Sevgilim Tartışma:Devlerin Nefesi Tartışma:Daha Yolun Başındayım Tartışma:Aklımda Sen Varsın Tartışma:Al Beni Tartışma:İnce Sızım Tartışma:Dalgacı Tartışma:Eski Arkadaş Tartışma:Bazı Şeyler Tartışma:Ah Geceler Tartışma:Beni Rahatta Dinleyin Tartışma:Ağzı Bozuk Aşk Mektubu Tartışma:Aşk Kazası (albüm) Tartışma:Aşktan Ölsem Tartışma:Baharım Sensin Tartışma:Tracks of My Years Tartışma:Get Up! Tartışma:Juniel Tartışma:Empire of the Sun (müzik grubu) Tartışma:Pet Shop Boys Tartışma:Rayna Tartışma:Dzhena Tartışma:Henry Lau Tartışma:Öp (şarkı) Tartışma:Bret Michaels Tartışma:Emmanuel Rossfelder Tartışma:Beethoven ve Mozart Tartışma:Andy Biersack Tartışma:Shin Jimin Tartışma:Lee Jong-hyun Tartışma:Bae Suzy Tartışma:Seo Yuna Tartışma:Shin Hyejeong Tartışma:Kwon Mina Tartışma:Kim Seolhyun Tartışma:Mitch Grassi Tartışma:Ankaralı Namık Tartışma:KURA Tartışma:Rita Gorr Tartışma:Savaş Tekrar İlerliyor (marş) Tartışma:Warda Al-Jazairia Tartışma:Herb Reed Tartışma:France Clidat Tartışma:Tiffany Hwang Tartışma:Twice (grup) Tartışma:2015 ABU TV Müzik Festivali Tartışma:Canımın Yaprakları Tartışma:Exo Tartışma:Seohyun Tartışma:Winner (müzik grubu) Tartışma:AOA (müzik grubu) Tartışma:Apink Tartışma:2NE1 Tartışma:Sorry (Juniel şarkısı) Tartışma:SHINee Tartışma:Kim Tae-yeon Tartışma:Koray Avcı (müzisyen) Tartışma:Kwon Ri-Se Tartışma:Harika Avcı Tartışma:Svante Thuresson Tartışma:Sistar Tartışma:BtoB (müzik grubu) Tartışma:Day6 Tartışma:İKON Tartışma:Apink diskografisi Tartışma:Hyolyn Tartışma:F(x) (müzik grubu) Tartışma:Måns Zelmerlöw Tartışma:Heroes (Måns Zelmerlöw şarkısı) Tartışma:Stellar Tartışma:Shinhwa Tartışma:DIA (grup) Tartışma:Ladies' Code Tartışma:Oh My Girl Tartışma:Buğulu Gözler Tartışma:VIXX Tartışma:Suna Korat Tartışma:Choi Soo-young Tartışma:Sunny (şarkıcı) Tartışma:Kwon Yuri Tartışma:Seo In-guk Tartışma:N.Flying Tartışma:Lee Jaejin (müzisyen) Tartışma:FNC Entertainment diskografisi Tartışma:AOA diskografisi Tartışma:SM Town Tartışma:Ice Cream Cake (EP) Tartışma:İveta Mukuçyan Tartışma:Will Butler Tartışma:Owen Pallett Tartışma:Tinie Tempah Tartışma:Adolphe Sax Tartışma:Jon Lee (şarkıcı) Tartışma:Nostalji (albüm) Tartışma:(Set This) World Ablaze Tartışma:2PM Tartışma:Kamelia Tartışma:Zeb ve Haniya Tartışma:Dikanda Tartışma:Goo Goo Dolls Tartışma:Esin İris Tartışma:Hoşçakalın Gözüm Tartışma:Edsel Dope Tartışma:Colin Davis Tartışma:Arik Einstein Tartışma:Pink Memory Tartışma:Tao (şovmen) Tartışma:Kim Dasom Tartışma:Merve Özbey Tartışma:Josh Homme Tartışma:I (Taeyeon EP) Tartışma:Yesung Tartışma:FIFA Dünya Kupası resmî şarkıları Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülleri En İyi Yeni Sanatçı (Solo yada Grup) Tartışma:Roger Bens Tartışma:Girl's Day Tartışma:Canım Sıkılıyor Canım Tartışma:Trouble Maker Tartışma:Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda Sırbistan Tartışma:Un, deux, trois Tartışma:Emor Şalom Tartışma:4Minute Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi Kadın Sanatçı Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü En iyi Ballad/R&B Performansı Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi Erkek Grup Tartışma:Olé, Olé Tartışma:Şokolad, Menta, Mastik Tartışma:Dereh Hameleh Tartışma:Heart Attack (EP) Tartışma:Revival Tartışma:Sistar19 Tartışma:BoA Tartışma:INNA Tartışma:Gülden Mutlu Tartışma:Like a Cat Tartışma:Yadigar (Lara albümü) Tartışma:Un jardin sur la terre Tartışma:Hélène Grimaud Tartışma:Il doit faire beau là-bas Tartışma:Martine Clemenceau Tartışma:Nek Tartışma:The Hateful Eight (film müzikleri) Tartışma:Is Always Over Now? Tartışma:Joe Elliott Tartışma:Phil Collen Tartışma:Eddie Friel Tartışma:Doğum Günü (albüm) Tartışma:İstanbul Ağlıyor Tartışma:My Generation Tartışma:Minzy Tartışma:Serhat (şarkıcı) Tartışma:Koma Dengê Azadî Tartışma:Miss A Tartışma:Park Chan-yeol Tartışma:Wonder Girls Tartışma:Girls' Generation diskografisi Tartışma:Jung Eun-ji Tartışma:GFriend Tartışma:Kara (Güney Koreli grup) Tartışma:Rainbow (Güney Koreli grup) Tartışma:Kim Jae-kyung Tartışma:Lee Hongki Tartışma:Lizzy (şarkıcı) Tartışma:Party (Girls' Generation şarkısı) Tartışma:Park So-jin Tartışma:Juniel diskografisi Tartışma:Kim Junsu Tartışma:Serhad Raşa Tartışma:Gepy & Gepy Tartışma:Byun Baek-hyun Tartışma:Galena Tartışma:Valya Tartışma:Bilyana Tartışma:4x4=12 Tartışma:Zoë Straub Tartışma:Bang Minah Tartışma:Oh Se-hun (şarkıcı) Tartışma:Kang Seul Gi Tartışma:Joy (şarkıcı) Tartışma:Uz Maršala Tita Tartışma:ASTRO (Güney Koreli grup) Tartışma:Woman (John Lennon şarkısı) Tartışma:Cosmic Girls Tartışma:Krystal Jung Tartışma:Chou Tzu-yu Tartışma:Jessica Jung Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü Yılın Şarkısı Tartışma:2015 Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:2012 Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:2013 Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:2014 Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülleri Özel Ödüller Kategorisi Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülleri Müzik Video Ödülleri Kategorisi Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü En iyi Dans Performansı Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü En İyi OST Tartışma:Mnet Asya Müzik Ödülü Yılın Albümü Tartışma:2000 Mnet Asya Müzik Ödülleri Tartışma:Yook Sungjae Tartışma:Kang Chan-hee Tartışma:Seo Kang-joon Tartışma:Myoui Mina Tartışma:Got7 Tartışma:Big Bang (müzik grubu) Tartışma:Kim Jong-kook Tartışma:MelOn Müzik Ödülleri Tartışma:IU (şarkıcı) Tartışma:Omer Simeon Tartışma:Wendy (şarkıcı) Tartışma:System of a Down'un kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi Tartışma:Kris Wu Tartışma:Tutku (şarkı) Tartışma:Nim Sofyan Tartışma:Ružica si bila Tartışma:Hani (şarkıcı) Tartışma:Yu-Mex Tartışma:EXID Tartışma:Gevende Tartışma:Sheng Tartışma:Lay (şarkıcı) Tartışma:Libretto Tartışma:Sulli Tartışma:Pungi Tartışma:Armağan Durdağ Tartışma:Hay (şarkı) Tartışma:Bangır Bangır Tartışma:Ece Seçkin Tartışma:Çekiç Ali Tartışma:Güliz Ayla Tartışma:Chanmi Tartışma:THE ARK Tartışma:Regina Todorenko Tartışma:Meghan Trainor Tartışma:Ayça ve Elma Şekerleri Tartışma:Sweet Sacrifice Tartışma:Henry Purcell Tartışma:Mick Ronson Tartışma:Dangerous and Moving Tartışma:Mithat Fenmen Tartışma:Viktor Lazlo Tartışma:Tamara Gverdtsiteli Tartışma:Mehmet Reşat Aysu Tartışma:Rakım Elkutlu Tartışma:Zehra Eren Tartışma:Delîl Dîlanar Tartışma:Santurî Ethem Bey Tartışma:Uluslararası Beigang Müzik Festivali Tartışma:Kathleen Hanna Tartışma:Luar na Lubre Tartışma:Myslovitz Tartışma:Simply Red Tartışma:Faudel Tartışma:Didem Kınalı Tartışma:Beni Durdursan mı? Tartışma:George Enescu Tartışma:Carlos Gardel Tartışma:Carl Orff Tartışma:Eduard Zuckmayer Tartışma:Sümeyra Çakır Tartışma:Ruhi Su Dostlar Korosu Tartışma:Organik (albüm) Tartışma:Para Para / כסף הכסף Tartışma:Ryoji Ikeda Tartışma:Al Bowlly Tartışma:Constantin Brăiloiu Tartışma:Victor Massé Tartışma:Fifth Harmony Tartışma:NC.A Tartışma:Gugudan Tartışma:Nine Muses (grup) Tartışma:Yura (Güney Koreli şarkıcı) Tartışma:Zor Sevdiğimden Tartışma:Cupid (grup) Tartışma:Mamamoo Tartışma:Nessuno é Solo Tartışma:Franz Lehár Tartışma:Hazal (şarkıcı) Tartışma:Rain (Taeyeon'un şarkısı) Tartışma:Kaoma Tartışma:Cry Young Tartışma:Worldbeat (albüm) Tartışma:Dante Thomas Tartışma:Balta sazı Tartışma:Ermenistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Marşı Tartışma:Ferec Tartışma:Severken Yoruldum Tartışma:Aşka Çeyrek Var Tartışma:Koma Amed Tartışma:Kim Jae-hyun (şarkıcı) Tartışma:KOM Müzik Tartışma:Ayşe Şan Tartışma:Karapetê Xaço Tartışma:Bir Zombinin Anatomisi Tartışma:Ayla Çelik Tartışma:Buray Tartışma:Tuğba Yurt Tartışma:Tanju Okan Tartışma:Rengin (şarkıcı) Tartışma:Yeşim (şarkıcı) Tartışma:Aylin Livaneli Tartışma:Ege (şarkıcı) Tartışma:Love Me like You Do Tartışma:Davut Sulari Tartışma:Kai (şarkıcı) Tartışma:The Hills Tartışma:Herzeleid Tartışma:Grup Laçin Tartışma:Love Is the Answer Tartışma:Greatest Flix Tartışma:Bajar Tartışma:Agirê Jiyan Tartışma:Erdoğan Emir Tartışma:Hakan Vreskala Tartışma:...bir eksiğiz Tartışma:Vedat Yıldırım Tartışma:Üstad Tartışma:Anadolu Müzik Tartışma:Mustafa Keser Tartışma:Megan Nicole Tartışma:Johann Strauss I Tartışma:Mualla Gökçay Tartışma:Roy Orbison Tartışma:Dünya Dönüyor (Nilüfer şarkısı) Tartışma:Sibel Bilgiç Tartışma:Anari Tartışma:Viyana Filarmoni Orkestrası Tartışma:Ahzee Tartışma:Daft Punk Is Playing at My House Tartışma:Fight Music Tartışma:No Land Tartışma:Özbekistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Marşı Tartışma:Fulden Uras Tartışma:You Know You're Right Tartışma:Mezrab Tartışma:Litvanya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti ulusal marşı Tartışma:Emre Saltık Tartışma:Mor Karbasi Tartışma:Ska-P Tartışma:Gomidas Vartabed Tartışma:Vera Lynn Tartışma:Bohemian Rhapsody (film) Tartışma:Liselerarası Müzik Yarışması Tartışma:Megahit-Uluslararası Akdeniz Şarkı Yarışması Tartışma:I've Told Ev'ry Little Star Tartışma:Âlem-i Musiki Tartışma:Charli XCX Tartışma:Grimes Tartışma:Joan Osborne Tartışma:Lady Sovereign Tartışma:Cyndi Lauper Tartışma:MC Lyte Tartışma:Nina Hagen Tartışma:Mahalia Jackson Tartışma:Pussy Riot Tartışma:Hole Tartışma:I Wish (Stevie Wonder şarkısı) Tartışma:Reggaetón Lento (Bailemos) Tartışma:Lena Horne Tartışma:Volvox (müzik grubu) Tartışma:Alors on danse Tartışma:Bu Şarkı Burada Bitmez

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri