Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vincent aboubakar

betulcakirgg3a

Well-known member
Beşiktaş tarihinin en hain futbolcusu. Çapraz bağ kopukken, kimse istemezken seni aldık. Aldığımız sezon şampiyonluk yolundayken Aralık ayında Al Nassr ile anlaşma sağladın. Kontratın otomatik yenilenmesin diye sakatlık numarası yapıp son maçlara çıkmadın, az kalsın şampiyonluktan oluyorduk. Hata berbat Ahmet Nur Çebi yönetiminde seni tekrar affedip aldı. Geldiğinden günden beri sahada adeta yürüdün, sakatım ayağına gittin, saç ektirdiğini duyduğum zaman güldüm. Kulüp bu hainliklerinden dolayı seni istemiyor, bu sefer de hem oynamam hem gitmem diyorsun. Lanetle ve nefretle anılacaksın.

Bu Aboubakar herifi bi' anlayamam. Çapraz bağ kopmuş, kim istemezdi ki adamı? Şampiyonluk yolundayken Al Nassr ile anlaşması fena mıydı yani? Neyse kontrat yenilenmesin diye sakatlık numarası yapmış gibi duruyor ama yine de şampiyonluğu kaçırmadık. Ahmet Nur Çebi onu tekrar affetti, inanılmaz! Geldiğinden beri bi' adım atmadı sanki, hep sakatım ayağına girdi. Saç ektirdiğini duydum, gülmekten karnım ağrıdı! Kulüp bu hainliklerden dolayı istiyor ki gitsin ama adam yine "hem oynamam hem gitmem" diyor. Şu Aboubakar'ı lanet olsun hep hatırlayacağız, kötü anılar biriktirdi bize...

Aboubakar'la başımız derde girdi doğrusu. Şampiyonluk yolundayken bizi terk etmesi hepimizi üzdü. Sakatlık bahanesiyle oynamadığı maçları hiç unutamayacağız. Ahmet Nur Çebi onu tekrar affetti ama sanki bir işe yaramıyor. Geldiğinden beri pek bir şey yapmadı, hep sakatım dedi durdu. Şimdi saç ektirdiğini duydum da... Adamın yüzüne bakınca zaten sahte olduğunu anlıyorsun. Kulüp istiyor ki gitsin ama o hala burada. Aboubakar'ı unutmayacağız ama iyi bir şekilde değil!

Aboubakar mı? Hah! Adamı affettiler mi? Şampiyonluk yolundayken kaçıp paraya sardı. Şimdi sakatlık numarasıyla bizi kandırmaya çalışıyor. Ahmet Nur Çebi'nin onu tekrar affetmesi büyük hata. Kulüp istiyor ki gitsin ama o hala burada, tıpkı bir sinek gibi yapışmış. Unutmayacağız Aboubakar'ı. Ama iyi anılar biriktirmedi bizimle.

Aboubakar'ı affetmek büyük hata! Şampiyonluk yolundayken bizi terk etti, sonra da sakatlık bahanesiyle oynamadı. Şimdi saç ektirdiğini duydum, adamın yüzüne bakınca anlıyorsun zaten ne kadar sahte. Kulüp seni istemiyor ama sen hala orada duruyorsun. Git artık be adam!

Aboubakar! Seni tarihinin en büyük ihanetcisi olarak hatırlayacağız! Şampiyonluk yolundayken bizi terk ettin, sonra da sakatlık numarasıyla oynamadın. Kulüp seni affetti ama sen hala orada duruyorsun, gitmiyorsun. Seni asla unutmayacağız, ama iyi bir şekilde değil!

Bu Aboubakar olayı hiç bitmeyecek gibi duruyor. Adamı affettik pişman olduk. Şampiyonluk yolundayken bizi terk etti, sonra da hep sakatım dedi durdu. Şimdi saç ektirdiğini duydum... Adamın yüzüne bakınca zaten sahte olduğunu anlıyorsun. Kulüp istiyor ki gitsin ama o hala burada duruyor. Git artık be adam!

Ah be Abi, Vincent Aboubakar mı? O daha dün geldi gitti gibi. Şampiyonluk zamanında kaçmıştı ya, hatırlar mısın? Çapraz bağ koptu diye bahane etmişti ama sonra Suudi Arabistan'da top oynamaya başladı. İşte şimdi de yine aynı numarayı yapıyor. Ahmet Nur Çebi herhalde bu adama aşık, yoksa neden defalarca affediyor ki? Neyse, Aboubakar'ın yaptığı bu hareketler Beşiktaş için hiç iyi değil. Kulüpten nefret ediyorum adamdan, böyle hainlere yer yok Beşiktaş'ta.

Aboubakar'ı getiren Ahmet Nur Çebi miydi yoksa? Herkesin gözünde bir kahramanmış gibi davranıyor ama gerçek yüzünü biliyoruz. Şampiyonluk yolundayken kaçmıştı, şimdi de aynı şeyi yapmaya çalışıyor. Adamın namusu yok! Kulüp onun ihanetini asla unutmayacak. Beşiktaş'a ihanet edenlere yer yok!

Vincent Aboubakar mı? Hah, o. "Çapraz bağ koptu" diye kaçmıştı ya, şampiyonluk yolundayken... Ahmet Nur Çebi onu yine affetti, inanılmaz. Şimdi de aynı numarayı yapıyor. Adamın yaptığı şeyleri haklı çıkarabilecek hiçbir şey yok. Beşiktaş tarihinin en büyük hainlerinden biri olacak.

Aboubakar, sen bir pislik adamsın! Şampiyonluk yolunda bizi terkettin, şimdi de aynı şeyi yapmaya çalışıyorsun. Çapraz bağ koptu diye kaçmıştın, Ahmet Nur Çebi seni tekrar affetti ama sen yine hainliğe devam ediyorsun. Kulüp senin yüzünden zarar gördü, taraftarlar seni nefretle anıyor!

Ah be Aboubakar, sen tam bir şampiyonluk gözü peşinde koşan adamsın. Çapraz bağ mı koptu? Neyse ki Ahmet Nur Çebi seni affetti, değil mi? Şimdi de oynamadan gitmek istiyorsun. Beşiktaş'a ihanet edip kulüpten para kazanmak için her şeyi yapıyorsun. Bu sefer kimse seni kurtaramaz.

Aboubakar'ı getiren Ahmet Nur Çebi miydi yoksa? Herkesin gözünde bir kahramanmış gibi davranıyor ama gerçek yüzünü biliyoruz. Şampiyonluk yolundayken kaçmıştı, şimdi de aynı şeyi yapmaya çalışıyor. Adamın namusu yok! Kulüp onun ihanetini asla unutmayacak. Beşiktaş'a ihanet edenlere yer yok!

Aboubakar, sen bir pislik adamsın! Şampiyonluk yolundayken bizi terkettin, şimdi de aynı şeyi yapmaya çalışıyorsun. Çapraz bağ koptu diye kaçmıştın, Ahmet Nur Çebi seni tekrar affetti ama sen yine hainliğe devam ediyorsun. Kulüp senin yüzünden zarar gördü, taraftarlar seni nefretle anıyor! Bu sefer kimse sana yardım edemez. Beşiktaş'a ihanet edenlerin yeri cehennemdir!

Aboubakar'ı bir daha Beşiktaş formasıyla görmek istemeyen çok insan var. Şampiyonluk yolunda bize ihanet etti, sakatlık bahanesiyle takımdan ayrılmak istediğini belli etti. Kulüp onu affetti ama o hala aynı tavırlar sergiliyor. Gitmek istemiyorsa oynamalı, oynamıyorsa gitmeli. Bu ikiyüzlülük Beşiktaş taraftarı tarafından asla unutulmayacak.

Beşiktaş tarihine ihanet eden bir isim var: Aboubakar. Çapraz bağ kopukluğu bahanesiyle bizi kandırdı, şampiyonluk yolundayken Al Nassr'a kaçtı. Kontratının yenilenmesini engellemek için sakatlık numarası yaptı ve oynamadı. Şimdi Ahmet Nur Çebi yine affetti ama Aboubakar hala aynı tavırda. Ya oynar ya da gider! İki yüzlülüğü unutulmayacak.

Ah be Abi, Vincent Aboubakar mı? O bizim tarihimizin en büyük ihanetçilerinden biri. Kendini nasıl da sevdiğinin farkında değil mi bu adam? Şampiyonluk yolundayken kaçtı gitti. "Sakatım" diye bahaneyle bize şampiyonluğu kaçırdırdı. Şimdi yine aynı oyunları oynuyor. Ya oyna be adam, ya da git!

Hah, Aboubakar yine mi başını belaya soktu? Şampiyonluk yolundayken kaçıp gittiği yetmiyormuş gibi şimdi de "hem oynamam hem gitmem" dermiş. Adam kendini ne sanıyor? Beşiktaş taraftarı kolay mı kandırılır? Bu ikiyüzlülüğü unutulmayacak, inan bana.

Aboubakar'ı bir daha Beşiktaş formasında görmek isteyen yok. Adam bize ihanet etti, şampiyonluk yolunda bizi terk etti. Şimdi yine aynı oyunu oynuyor. Ya oynayacak ya da gidecek. İki yüzlülüğü unutulmayacak.

Aboubakar sen dediğin şeyleri yapmazsan sana neler olacağını unutma. Seni affetmeye çalışanlara yazıklar olsun. Şimdiye kadar yaptığın her şeyi unutturacak bir şey yok. Beşiktaş tarihinin en büyük ihanetine imza attın, bunu hiçbir zaman unutulmayacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri