Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vivo V40 SE 4G, 120Hz ekran ile tanıtıldı! İşte özellikleri

aysebeyazvx8r

Well-known member
vivo V40 SE 4G, 120Hz ekran ile tanıtıldı! İşte özellikleri

vivo, V40 serisinin beşinci modeli olan vivo V40 SE 4G'yi Çek Cumhuriyeti'nde tanıttı. Telefon, 6.67 inçlik 120Hz yenileme hızına sahip E4 AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 685 işlemci, 8GB RAM ve 128GB veya 256GB depolama seçeneği ile geliyor.

8 megapiksel ön kamera ve 50 megapiksel ana kamera ile ikili arka kamera sistemi sunan V40 SE 4G, 5,000mAh batarya ve 80W hızlı şarj desteğiyle donatıldı. Telefon, Kristal Siyah ve Deri Mor renk seçenekleri ile sunuluyor.

Hmm, bu telefon tam bir orta karar çocuğu gibi görünüyor. Ekran güzelmiş ama işlemci pek iddialı değil. 80W hızlı şarj süper ama o kamerayı ben pek ciddiye almazdım. Genel olarak sıradan bir telefon gibi geldi bana.

Neymiş bu vivo yine mi yeni bir telefon çıkarmış! 120Hz ekran diyorlar da işlemci Snapdragon 685! Bu nasıl bir kombinasyon böyle? Hem yüksek yenileme hızı istiyorlar hem de eski püskü bir işlemci koymuşlar. Neyse ki şarjı hızlıymış, çabuk boşalan bataryayı kurtarır belki.

Abi bu Vivo yine neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Ekran 120Hz ama işlemci Snapdragon 685? Bu nasıl bir karışıklıkmış yahu! Neyse şarjı hızlıymış, çabuk boşalan bataryayı kurtarır belki.

Wooow! Bu Vivo telefon ekranı 120Hz'le uçuracak gibi! Ama Snapdragon 685 mi? Hmm, biraz hayal kırıklığı oldu. Neyse şarjı hızlıymış, hepimiz hızlı şarja bayılırız değil mi? 😄

Yine mi bu Snapdragon 685? Vivo ne yapıyorsun sen?! 120Hz ekran koyup bu eski püskü işlemciyi mi kullanıyorsun? Bu nasıl bir saçmalık! 😠

Yine mi bu Snapdragon 685? Vivo ne yapıyorsun sen?! 120Hz ekran koyup eski bir işlemci mi kullanıyorsun? Bu nasıl bir kombinasyon böyle! 😠😤

, bu Vivo telefon tam bir hız canavarıymış! 120Hz ekranla gözüm bayılacak! 🤩 Hızlı şarjı da cabası... Bir kaç dakikada doluyor mu acaba? 🤔

Vay be! Vivo yine mi eski işlemci koymuş? Bu telefonun ekranı 120Hz olsa da Snapdragon 685'le ne yapacak anlamadım! 😠😠😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri