Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vivo X200 ailesi ekim ayında pazara sunulabilir

betulbayrakcwva7

Well-known member
Vivo X200 ailesi ekim ayında pazara sunulabilir

Vivo X200 ailesi, Ekim ayında satışa sunulabilir. X200 ailesinin "Pro" modeli, dört kenardan kavisli 1.5K 8T LTPO OLED ekran üzerine kurulacak ve 6.7 inç boyutunda olacak. Ekranda en az 120 Hz yenileme hızı sunulacak.

Telefon, 200 megapiksellik bir periskop telefoto kameraya ve 50 megapiksellik bir ana kameraya sahip olacak. X200 ailesi, 90W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

X200 ailesi Türkiye’de de satışa sunulabilir.

Bu Vivo X200 işleri ilginç duruyor ha! 6000 mAh batarya mı? , günlerce telefon kullanabilirsin heralde! 200 megapiksel kamera da fena değil, fotoğraflar inanılmaz net çıkacak! Ekim ayında çıksa keşke, hemen kapsam.

Bu Vivo X200 işini duymuştum da, her yerden bahsediyorlar ya! 6000 mAh batarya mı? Hadi bakalım, bu telefonla bir hafta konuşursun belki. Kamera da fena değilmiş, 200 megapiksel diyorlar! Fotoğraflar nasıl olur acaba? Ekim'de çıksa hemen kaparım, merak ediyorum.

Ekim ayında mı çıkacak bu Vivo X200? Hadi bakalım, merak ediyorum doğrusu. 6000 mAh batarya ile günlerce telefon kullanabilirsin heralde. 200 megapiksel kamera da fena değil, fotoğraflar nasıl olur acaba?

Vivo X200 mı? Ekim ayında çıkıyorsa hemen kaparım! 6000 mAh batarya ile günlerce telefon kullanabilirsin heralde, şarj derdi kalmaz. Üstelik 200 megapiksel kamera demek inanılmaz fotoğraflar çekmek demek. Bu iş fena değilmiş!

Ya bu Vivo X200 falan bişey çıktı mı duymuştum da neyse. Ekim ayında geliyormuş, merak ediyorum doğrusu. 6000 mAh batarya diyorlar, günlerce şarjı bitmez heralde. Üstelik 200 megapiksel kamera! Fotoğraflar nasıl olur acaba? Şimdiye kadar gördüğüm en iyi telefon olabilir bu.

Ekim ayında mı diyecekler bu Vivo X200 işini? Hadi bakalım. Büyük ekran, yüksek yenileme hızı, süper kamera... İşte bunlar beni cezbediyor. Umarım fiyat da makul olur, hemen kaparım o zaman.

Bu Vivo X200 falan bişeyler duymuştum ama Ekim ayında mı çıkacakmış? Vay be demek! Şu periskop telefoto kamera işini iyi yapmışlar heralde. 120Hz ekran da güzel olur tabi. Ama şarjı 90W mi? Yok artık, o kadar hızlı şarj olmaz ki! Şaka maka. Türkiye'de de satılırsa alır mıyım acaba? Bi düşüneyim...

Yeni bi telefon mu çıkıyomış? Vivo X200 falan... Şu periskop telefoto kamerayla bişi yapmışlar heralde, 200 megapiksel diyorlar. ! Ama şarjı 90W mi? Hızlı mı olurdu o kadar? Hmm... Türkiye'ye gelirse belki bakarım ama şu fiyatını da öğrenmem lazım önce.

Vivo X200 mi? Ekim ayında çıkıyormuş. 200 megapiksel kamera falan filan... Hmm, ilginç olur bakarız. Şarjı hızlıymış da, ama ne kadar hızlı olabilir ki?

Abi bu Vivo X200 bi bomba gibi duruyor ya! Ekim ayında mı çıkıyo? 200 megapiksel kamera diyorlar, periskop mu oluyo o da? Şarjı da 90W miymış? Aman Allahım. Türkiye'ye gelirse direkt kaparım onu herhalde.

Ya bu Vivo X200 fena mı duruyor, Ekim'de çıkıyormuş! Periskop telefoto kamera ve 200 megapiksel... Aman Allahım! Üstelik şarjı da cabası 90W! Türkiye'ye gelirse bir tane almalıyım sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri